Προς το περιεχόμενο

Εντυπώσεις από την 2η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΕΛΩΝ του Φόρουμ στην Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις φύγει το φρέσκο από το φρεσκοπαντρεμένος, θα φύγει και το and και θα γίνει gr..... , όπως αρχίζουν και κάτι άλλα. :lol::lol:

:P είσαι άπαιχτος Νικόλα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φωτογραφίες από την 2,2 έκτακτη συνάντηση με εισηγητή τον συνάδελφο Κατσάρου πότε θα ανέβουν?

Πότε ε?

Πότε? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξενοδοχείο το ήξερα που ήταν ,τα δωμάτια δεν τα γνώριζα γιατί δεν έχω μείνει ποτέ. Εγώ έκανα μια πρόταση γιατί τα ξενοδοχεία στο κέντρο είναι ακριβά. Πάντως τον ιδιωκτήτη τον λιθοβόλησα τον υπέβαλα σε μια μοναδική και εξαντλητική περαίωση και τον ανάγκασα να πεί 100 φορές "δεν θα ξαναγελάσω λογιστή" :P

Α! τώρα που ήρθε στο μυαλό μου γιατί το άκουσα και αυτό το grand βγαίνει απο το Γρηγόρης και Δέσποινα μια και είμαι φρεσκοπαντρεμένος (24/9/2005).

Μην νομίζει κανείς δηλαδή οτι είμαι ψωνάρα, ούτε υποκατάστημα αλυσίδας super market :):lol:

Ελα και δεν το είπα για να σε μαλώσω αλλά καλά του έκανες του ξενοδόχου. Και φυσικά εσύ

ότι έκανες το έκανες με καλό σκοπό και για να μας εξυπηρετήσεις εξυπακούεται αυτό τώρα

εμείς και βέβαια σου χρωστάμε υποχρέωση......

Κάτω τα χέρια απο τον Grand. Επιλογή του καθενός μας ήταν που να μείνει, την προηγουμενη φορά μερικοί συνάδελφοι δεν πήγανε κάν στο ξενοδοχείο.

Παιδιά μην βαράτε όλοι μαζί και βέβαια ο grand ότι έκανε το έκανε για να μας εξυπηρετήσει

και σε τελευταία ανάλυση εμείς φταίμε που δεν φύγαμε, αλλά είπαμε μόνο μιά νύχτα μένει.....

Καλά ο grand, o οποίος ήθελε να μας εξυπηρετήσει και τον ευχαριστούμε, αλλά εσύ όταν πήγες δεν το είδες, ώστε να πάς παρακάτω (από ξενοδοχεία η Θεσ/νίκη, πάμπολλα). Η μήπως πήγες για πρώτη φορά μετά το ρακόμελο.

Καλημέρα

Κι εσύ βρούτε βαράς στο ψαχνό ? Είπαμε απο την μια το ρακόμελο απο την άλλη η

κρεβατομουρμούρα έ δεν άντεξα κι εγώ............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά;

Του Δημήτρη;

Να κοιτάξει στην άλλη πλευρά του τετραγώνου..

Μπορεί να του το άφησαν εκεί..

Το βρήκα επιτέλους. Να σαι καλά βρε Κωνσταντή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτογραφίες από την 2,2 έκτακτη συνάντηση με εισηγητή τον συνάδελφο Κατσάρου πότε θα ανέβουν?

Πότε ε?

Πότε? :P

Εχθές το βράδυ πέρασα από το σπίτι του nikosb να πάρω το ούζο που μου έστειλε ο Γρηγόρης.

Ε, είπαμε να το δοκιμάσουμε λίγο, πολύ λίγο, με το καπάκι, ούτε καν με το ποτήρι, έτσι για να το μυρίσουμε και για να βρέξουμε λίγο τα χείλη μας.

Μας άρεσε πολύ. Είπαμε να πιούμε ένα ποτηράκι, έτσι για το καλό. Είπαμε να τηλ. στον Γρηγόρη να του πούμε ευχαριστώ. Αυτός όμως μας κάρφωσε στην Μάρκα.

Σε 20 λεπτά η Μάρκα ήρθε από την Καισαριανή. Μετά από λίγο ήρθε ο ΤΕΟ70 (με το καπάκι φυσικά) και λίγο μετά ο Κώστας (KAROLOS).

Ε πάει το ούζο, εξατμίστηκε. Μετά ανοίξαμε και του Νίκου, ανοίξαμε και ένα κόκκινο κρασί.

Η σύζυγος του Νίκου, η κ.κ. Πολυτίμη, μας είχε εκλεκτούς μεζέδες. Την ευχαριστώ δημόσια για την περιποίηση και την υπομονή της που δεν μας πέταξε έξω :)

Έτσι πραγματοποιήθηκε η 2,2 έκτακτη συνάντηση του φόρουμ. Δεν ήταν προγραμματισμένη, προέκυψε εκ του μηδενός.

Ας μη νομίσουν μερικοί ότι δημιουργούμε εσωκοματικό μέτωπο :lol:

doctor

Υ.Γ.1 Σταυρουλάκη γιατί είχες κλειστό το κινητό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές το βράδυ πέρασα από το σπίτι του nikosb να πάρω το ούζο που μου έστειλε ο Γρηγόρης.

Ε, είπαμε να το δοκιμάσουμε λίγο, πολύ λίγο, με το καπάκι, ούτε καν με το ποτήρι, έτσι για να το μυρίσουμε και για να βρέξουμε λίγο τα χείλη μας.

Μας άρεσε πολύ. Είπαμε να πιούμε ένα ποτηράκι, έτσι για το καλό. Είπαμε να τηλ. στον Γρηγόρη να του πούμε ευχαριστώ. Αυτός όμως μας κάρφωσε στην Μάρκα.

Σε 20 λεπτά η Μάρκα ήρθε από την Καισαριανή. Μετά από λίγο ήρθε ο ΤΕΟ70 (με το καπάκι φυσικά) και λίγο μετά ο Κώστας (KAROLOS).

Ε πάει το ούζο, εξατμίστηκε. Μετά ανοίξαμε και του Νίκου, ανοίξαμε και ένα κόκκινο κρασί.

Η σύζυγος του Νίκου, η κ.κ. Πολυτίμη, μας είχε εκλεκτούς μεζέδες. Την ευχαριστώ δημόσια για την περιποίηση και την υπομονή της που δεν μας πέταξε έξω :)

Έτσι πραγματοποιήθηκε η 2,2 έκτακτη συνάντηση του φόρουμ. Δεν ήταν προγραμματισμένη, προέκυψε εκ του μηδενός.

Ας μη νομίσουν μερικοί ότι δημιουργούμε εσωκοματικό μέτωπο :lol:

doctor

Υ.Γ.1 Σταυρουλάκη γιατί είχες κλειστό το κινητό;

Και δεν μου λες γιατρέ? Για τα COHIBAS γιατί δεν κάνεις καμία αναφορά???? Τα καπνίζατε μόνοι σας πουλάκι μου ε....

Ρε τι τα θέλες τα πούρα αφου δεν σου πάνε :P:P

Υ.Γ.

Γιατρέ τα πούρα ρε αφιλότιμε δεν τα καπνίζουν ανάποδα αν δεν έχεις κόφτη....παίρνεις τηλέφωνο και ρωτάς.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@βουντού ξέχασες τίποτα ή τα θυμήθηκες όλα ?! :):lol:

Από ζακέτες και σακάκια, τα θυμήθηκα όλα Όλγα.

Το αυτοκίνητο ξέχασα, αλλά το βρήκε ο Κωνσταντής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πρέπει να κανονιστεί γρήγορα νέα συνάντηση -και σας παρακαλώ αν είναι δυνατόν στην Αθήνα.

Αντε να ερθουν κι αυτοι που δεν ήρθαν την προηγούμενη φορά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ευχαρίστως να σου στείλω την διεύθυνση του Γραφείου μου με PM εκεί μπορείς να στείλεις άφοβα ότι αποδεικτικό υλικό έχεις και θα το παραλάβω,για να τα δώσω στην γυναίκα μου !!!!

-------------------

GEORGE1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ευχαρίστως να σου στείλω την διεύθυνση του Γραφείου μου με PM εκεί μπορείς να στείλεις άφοβα ότι αποδεικτικό υλικό έχεις και θα το παραλάβω, για να τα δώσω στην γυναίκα μου !!!!

-------------------

GEORGE1

Επ τι έγινε εδώ ??????? :angry:

Πρέπει να διαγραφούν οι επτά (7) τελευταίες λέξεις. :blink:

Ευάγγελε τέκνον μου γιατί παραποιείς όσα γράφω ?????? :rolleyes:

Έτσι είπαμε ???? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν πρέπει να κανονιστεί γρήγορα νέα συνάντηση -και σας παρακαλώ αν είναι δυνατόν στην Αθήνα.

Αντε να ερθουν κι αυτοι που δεν ήρθαν την προηγούμενη φορά :rolleyes:

...Eγώ πάλι είμαι της άποψης ότι οι Συναντήσεις δεν πρέπει να είναι περισσότερες απο Δύο το χρόνο !!!!!!

...Aλλά αυτό είναι θέμα μιάς άλλης συζήτησης !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζώκα, βγαλτα στη φόρα ολα.

καιρατος

Βρε Ζωρζ 1 , πολλή φόρα έχεις πάρει. Στείλτε μου τη διεύθυνση σας εσύ και ο Σταυρουλακης , γιατί θελω να επικοινωνήσω με τις γυναίκες σας. Έτσι για να μάθουν τι έχουν δίπλα τους. Μια φωτογραφία που έχω , αρκεί να μάθουν.

Περιμένω διευθύνσεις. Πουλάκια μου , αλήτες , πουλιά.

καιρατος

τσίου τσίου !!!

Εχθές το βράδυ πέρασα από το σπίτι του nikosb να πάρω το ούζο που μου έστειλε ο Γρηγόρης.

Ε, είπαμε να το δοκιμάσουμε λίγο, πολύ λίγο, με το καπάκι, ούτε καν με το ποτήρι, έτσι για να το μυρίσουμε και για να βρέξουμε λίγο τα χείλη μας.

Μας άρεσε πολύ. Είπαμε να πιούμε ένα ποτηράκι, έτσι για το καλό. Είπαμε να τηλ. στον Γρηγόρη να του πούμε ευχαριστώ. Αυτός όμως μας κάρφωσε στην Μάρκα.

Σε 20 λεπτά η Μάρκα ήρθε από την Καισαριανή. Μετά από λίγο ήρθε ο ΤΕΟ70 (με το καπάκι φυσικά) και λίγο μετά ο Κώστας (KAROLOS).

Ε πάει το ούζο, εξατμίστηκε. Μετά ανοίξαμε και του Νίκου, ανοίξαμε και ένα κόκκινο κρασί.

Η σύζυγος του Νίκου, η κ.κ. Πολυτίμη, μας είχε εκλεκτούς μεζέδες. Την ευχαριστώ δημόσια για την περιποίηση και την υπομονή της που δεν μας πέταξε έξω :lol:

Έτσι πραγματοποιήθηκε η 2,2 έκτακτη συνάντηση του φόρουμ. Δεν ήταν προγραμματισμένη, προέκυψε εκ του μηδενός.

Ας μη νομίσουν μερικοί ότι δημιουργούμε εσωκοματικό μέτωπο :lol:

doctor

Υ.Γ.1 Σταυρουλάκη γιατί είχες κλειστό το κινητό;

Ντροπή σας... στο πιοτό το ρήξατε... το πολύ 2 ποτηράκια πρέπει να πίνετε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντροπή σας... στο πιοτό το ρήξατε... το πολύ 2 ποτηράκια πρέπει να πίνετε ...

ΤΟ ΠΟΛΥ

Πρέπει να τους κάνουμε μαθήματα Κωνσταντή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΟ ΠΟΛΥ

Πρέπει να τους κάνουμε μαθήματα Κωνσταντή.

Είχα δώσει μια υπόσχεση στον doctor (να μην πάρει σπίτι του ούτε το άδειο μπουκάλι του ούζου)...

και όπως ξέρετε είναι να μην τάξεις σε μικρό και σε τρελό :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως, με την ευκαιρια, θυμηθηκε κανεις να ρωτησει τη γυναικα του Νικου, ποσες μερες πριν αρχισε να πινει?

Για ριξτε μια ματια τι ημερομηνια γραφουν τα καρτελλακια ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και όπως βλέπετε άδικα παραπονιέται ο doctor, γιατί Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει...

post-2179-1132076321_thumb.jpg

Την επόμενη φορά όχι από την ανάποδη :lol::lol:

post-2179-1132086992_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως, με την ευκαιρια, θυμηθηκε κανεις να ρωτησει τη γυναικα του Νικου, ποσες μερες πριν αρχισε να πινει?

Για ριξτε μια ματια τι ημερομηνια γραφουν τα καρτελλακια ?????

ΤΣΕΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΕΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΑΤΕ ΗΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστα αυτα Νικο,

Προδοθηκες και συ και καλα μου τοπες, μετα την πρωτη συναντηση, να κρατησω τις επιφυλαξεις μου για σενα.

Αλλοθι, για τη γυναικα σου ηταν. Λεγε, που ησουν την Παρασκευη.

κ. Πολυτιμη, Σαββατοκυριακο κερναω καφε στο Θησειο, τι θα λεγατε να γνωριστουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΣΕΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΕΘΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΛΕΠΑΤΕ ΗΤΑΝ

Πήγα να δώσω αίμα σήμερα στο νοσοκομείο και μου είπαν καλύτερα να το δώσω σε .... κάβα :):lol::lol:

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Εμμανουέλλα

Με είπαν τα παιδιά να μπω να δω τις φωτογραφίες μου που χορεύω.

Καλά εκείνος ο μαυρούλης ο Κρητικός γιατί με κοίταζε έτσι; Φ.Π.Α. υπολόγιζε; :)

Θέλω να κάνω εγγραφή, αλλά δεν είμαι λογίστρια.

Έχω το δικαίωμα αυτό;

Ο Σούλης ποιος είναι και το πμ που θέλει να μου στείλει, τι είναι, Πριζουνίκ Μαρινόπουλος;

Ελπίζω να χόρεψα καλά και να σας άρεσε, αλλά ήσασταν όλοι μεθυσμένοι και παντού μύριζε αλκοόλ, σαν γκάζι και φοβήθηκα να ανάψω τσιγάρο. Φοβήθηκα μήπως ανατιναχτεί το μαγαζί :lol:

Αχ να ξανάρθετε και να φέρετε και τον Σούλη και τους λογιστές τους άρρωστους που δεν ήρθανε.

Φέρτε και τον Γρουσουζάκο τον γιατρό του Καλαματιανού, θέλω να δει .... την πεθερά μου.

Emanouella

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με είπαν τα παιδιά να μπω να δω τις φωτογραφίες μου που χορεύω.

Καλά εκείνος ο μαυρούλης ο Κρητικός γιατί με κοίταζε έτσι; Φ.Π.Α. υπολόγιζε; :)

Θέλω να κάνω εγγραφή, αλλά δεν είμαι λογίστρια.

Έχω το δικαίωμα αυτό;

Ο Σούλης ποιος είναι και το πμ που θέλει να μου στείλει, τι είναι, Πριζουνίκ Μαρινόπουλος;

Ελπίζω να χόρεψα καλά και να σας άρεσε, αλλά ήσασταν όλοι μεθυσμένοι και παντού μύριζε αλκοόλ, σαν γκάζι και φοβήθηκα να ανάψω τσιγάρο. Φοβήθηκα μήπως ανατιναχτεί το μαγαζί :lol:

Αχ να ξανάρθετε και να φέρετε και τον Σούλη και τους λογιστές τους άρρωστους που δεν ήρθανε.

Φέρτε και τον Γρουσουζάκο τον γιατρό του Καλαματιανού, θέλω να δει .... την πεθερά μου.

Emanouella

emanouella εδώ θα δεις ποιός είμαι. (ο σγουρομάλης..ο παχύς...) :lol:

http://groups.msn.com/taxheaven/shoebox.msnw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΟΜΟΡΦΑ. ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΙ ΕΓΩ. :)

:):lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβες Πατρινέ. Την δ/ση του σπιτιου θελω για να το στειλω εκει που πρεπει. Πως θα μαθει τη κανεις , οταν την κοπανας από το σπίτι;

Καλύτερα λοιπον, στα χανουμακια, οπως εκαναν Τζώρτζ και Σταυρουλακης (τους οποιους θα μαρτηρίσω) παρα να την εχεις διπλα σου να μουρμουρίζει.

Αδερφέ μου ή μάλλον σύντεκνέ μου είσαι άπαικτος και θα ήθελα να σε γνωρίσω κάποτε

άν αυτό είναι δυνατόν δέν ξέρω άν ξέρεις έχω γενηθεί στα Χανιά, αλλά βέβαια εσύ είσαι

στο Ηράκλειο λαν δεν με απατά η μνήμη μου, βέβαια έχω κι εκεί συγκενείς κάτι πρώτα

εξαδέλφια, αλλά την ΚΡΗΤΗ την έχω πάντα μες την καρδιά μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...