Προς το περιεχόμενο

Εντυπώσεις από την 2η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΕΛΩΝ του Φόρουμ στην Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ Κ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,

μια ερωτηση με το "κουτο" μυαλομου θελω να κανω.

δηλαδη εκτος του οτι εφαγα βρησιμο στην αθηνα μεχρι....4Ης γεναιας,

ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ...AFTER?ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ...ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΕ PM.......

Το καρτελάκι σου κατα τη διάρκεια της συνάντησης στο "ΑΣΗΜΟ ΚΑΦΕ" το είχαν κρεμάσει κατω απο την τηλεόραση.

Ησουν "ωσει παρων".

Τώρα για το βρίσιμο που έφαγες, ε μη μας πεις οτι δεν σου αρεσει... :P:blink::D:lol:

Επεξεργασμένο από Yiannis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ο Σταυρουλάκης είναι τόση ώρα μέσα στο φόρουμ, αλλά δεν μπορεί να κεντράρει καλά και να βρει τα πλήκτρα για να γράψει.

Ακόμα ζαλίζεται....

doctor

Υ.Γ. Αν δεν μπορείς.... ζωγράφισέ το Κώστα... :blink:

Χμμμ...

δεν μπορεί να γράψει ακόμα, γιατί προσπαθεί να εξηγήσει στη σύζυγο τα παρακάτω...(αθροιστικά)

α) Οτι η κοπέλα πάνω στο τραπέζι είναι συνάδελφος-μέλος του φόρουμ, που ήρθε στο κέφι απλώς..

β) Το βλέμμα του δεν είναι ΠΑΝΩ στην κοπέλα αλλά ΠΙΣΩ από την κοπέλα, προσπαθώντας να βρει το σερβιτόρο

γ) Το χαμόγελο που φαίνεται στο πρόσωπο του δεν είναι από το χορό της κοπέλας αλλά είναι έκφραση μελαγχολίας από την σκέψη ότι είναι τόσο μακριά της (από τη σύζυγο όχι από την κοπέλα!! )

:lol:

Πάντως μπράβο σας... χαιρόμαστε κι εμείς (οι απόντες) μαζί σας!!!

ΥΓ. Και μπορεί να μου πει κάποιος από τους διαχειριστές τι είναι αυτό το "προειδοποίηση 0%" στα στοιχεία κάτω από το avatar μου?

Εκτος κι αν ετοιμάζεστε να με διαγράψετε για κάτι που έκανα και δεν θυμάμαι καν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Και μπορεί να μου πει κάποιος από τους διαχειριστές τι είναι αυτό το "προειδοποίηση 0%" στα στοιχεία κάτω από το avatar μου?

Εκτος κι αν ετοιμάζεστε να με διαγράψετε για κάτι που έκανα και δεν θυμάμαι καν!!!

Νίκο, είχα ακριβώς την ίδια απορία....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα Δημήτρη θα πρέπει πρώτα να διαβάσει 127 δημοσιεύσεις μέχρι τώρα να δει 56 φωτογραφίες να τα ταξινομήσει και να αρχίσει να απαντά

Κωνσταντίνε αν έχω κάπου λάθος διόρθωσέ με . :blink:

Aπόλυτα σωστό !!!

Ο πρώτος λόγος καθυστέρησης είναι πως ξύπνησα τώρα και ο 2ος αυτό που είπε ο ζορζ.

Χμμμ...

δεν μπορεί να γράψει ακόμα, γιατί προσπαθεί να εξηγήσει στη σύζυγο τα παρακάτω...(αθροιστικά)

α) Οτι η κοπέλα πάνω στο τραπέζι είναι συνάδελφος-μέλος του φόρουμ, που ήρθε στο κέφι απλώς..

β) Το βλέμμα του δεν είναι ΠΑΝΩ στην κοπέλα αλλά ΠΙΣΩ από την κοπέλα, προσπαθώντας να βρει το σερβιτόρο

γ) Το χαμόγελο που φαίνεται στο πρόσωπο του δεν είναι από το χορό της κοπέλας αλλά είναι έκφραση μελαγχολίας από την σκέψη ότι είναι τόσο μακριά της (από τη σύζυγο όχι από την κοπέλα!! )

Είναι βέβαια και αυτό πρόβλημα ΄μόνο που θα πάρει μέρες να το λύσω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ...

...................................

...................................

ΥΓ. Και μπορεί να μου πει κάποιος από τους διαχειριστές τι είναι αυτό το "προειδοποίηση 0%" στα στοιχεία κάτω από το avatar μου?

Εκτος κι αν ετοιμάζεστε να με διαγράψετε για κάτι που έκανα και δεν θυμάμαι καν!!!

Νίκο, είχα ακριβώς την ίδια απορία....

Λοιπόν αυτό το 0% σημαίνει ότι είσαι καλός/η και δεν έχεις πάρει καμία προειδοποίηση (κίτρινη – κόκκινη κάρτα για όχι καλή συμπεριφορά) από τους διαχειριστές ….. ή κάποια τιμωρία αποκλεισμού του λογ/σμού σου για κάποιο διάστημα. :blink:

Αυτό όμως δεν εμφανίστηκε τώρα υπήρχε από την αρχή …………..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Β) όταν ο Σταυρουλάκης (μέσα στο αυτοκίνητο της Χριστίνας με το φορητό στα ποδιά και στον δρόμο για το αεροδρόμιο, με την σύνδεση της Χριστίνας) έγραφε τα όσα έγραφε προσωπικά δεν γύριζα ούτε πλευρό (να σημειώσω ότι ούτε σε αυτό το ταξίδι ο Κωνσταντίνος χρειάσθηκε HOTEL, αφού κοιμήθηκε αφού έφτασε στην Κρήτη)

ΗΟΤΕΛ ποτέ ξανά !!!

Την είχα πατήσει στην Αθήνα ... ε όχι στην Σαλόνικα .. όλα και όλα !!!

και διέλυσα το όποιο μυστήριο υπήρχε αν μη τι άλλο για το nick μου!

Χρειαζόταν !!!

"Το anast-του λεει-πρεπει να βγαινει απο το ΑΝΑΣΤΗΜΑ μαλλον"

Μπρόστερ πρόσεχε σου λέω... μου βγήκε ο όμως στο χαιρέτισμα !!!

:blink: μας ξαπλωσε στα γελια ο Κρητικος.

Και όμως ήμουν αρκετά σοβαρός.

Να μόνο εκεί στην αρχή ... στη μέση ... και στο τέλος .. παράτησα την σκληράδα μου ...

Να ενημερωσω επισης το forum οτι ο Σταυρουλακης θα ξυπνησει και θα ειναι διαθεσιμος απο την Τεταρτη 16/11/2005 το μεσημερι και μετα λογω υπερβολικης κοπωσης απο.............δεν σας λεω θα τα δειτε συντομα............

Αστεία - αστεία έχασα 2 κιλά...

"ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΙΑ ΕΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΤΕΙ Η ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΗ ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΙΤΙΣΗ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ." :D

Η καημένη η κουμπάρα μου τι φτέει;

2. Αναλογίες .................................από ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ (λόγω επαγελματικής εμπειρίας και ειδικότητας σε ανάλογες επιχειρήσεις)

Εννοεί ότι έχω πελάτη μπουζουκτζίδικο ...

... και τίποτα άλλο !!!

Μα δεν σας προβληματιζει το γεγονος, οτι αυτη τη φορα ειχαμε στην παρεα μας τοσες συζυγους συναδελφων ? Ποιος ξερει τι ειχαν ακουσει απο την προηγουμενη συναντηση και πανικοβληθηκαν.

Και η δική μου μου απαγόρεψε το μονογραφικό σύστημα .. Συνέστησε το διπλογραφικό ... Συνεπώς θα έρχομαι πάντα με αυτήν !!!

Ένα παράπονο έχω μόνο και καθήστε να σας το πώ...

Ο Σταυρουλάκης δεν χόρεψε πεντοζάλι (το μόνο που δεν χόρεψε για να λέμε την αλήθεια!). :P:D

Χόρεψα περίπου 31 είδη χορών συνεπώς δεν μπορεις να πεις τίποτα !!!

Εντολή συζύγου. :lol:

Με κάτι τέτοια στην επόμενη συνάντηση θα έρθει και η γυναίκα μου.

Εμένα κανονίστηκε ήδη με τόσα που γράψατε ...

με κάψατε !!!

ΒΡΕ ΜΑΡΚΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΧΟΡΕΨΕ ΤΟ MY NUMBER ONE? ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ ΛΥΡΑ?

Σωστό.. άρα χόρεψα και κρητικά !!!

Σχετικά με την μή εκτύπωση καρτελακίων για GUS και CEL θά ήθελα να σας γνωρίσω τα παρακάτω:

Μετά την διαταχθείσα ΕΔΕ, τα αποτελέσματα της οποίας μόλις μου γνωστοποιήθηκαν, καταγγέλω τον GUS, διότι στή λίστα των συμμετεχόντων που μου έστειλε με email, δεν υπήρχαν τα παραπάνω ονόματα. Υπόσχομαι στον CEL (και μόνο), ότι θα το λάβει ταχυδρομικά. (CEL στείλε μου με πμ τα στοιχεία).

Ακου να δείς τι δικαιολογία βρήκε !!!

Ο Gus ως Αγιος Φραγκίσκος της Ασίζης σήκωσε στους ώμους του το λάθος του Νίκο...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ Κ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,

μια ερωτηση με το "κουτο" μυαλομου θελω να κανω.

δηλαδη εκτος του οτι εφαγα βρησιμο στην αθηνα μεχρι....4Ης γεναιας,

ΕΧΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ...AFTER?ΔΙΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ Κ...ΜΑΘΑΙΝΩ ΜΕ PM.......

Εχασες πολλά Δομίνικε !!!

Επρεπε να πεις στην ΑΕΚ .. "στοπ κυρία μου εδώ έχουμε after... και after .. με πάρτη σου θα ασχοληθούμε ;

Λοιπόν αυτό το 0% σημαίνει ότι είσαι καλός/η και δεν έχεις πάρει καμία προειδοποίηση (κίτρινη – κόκκινη κάρτα για όχι καλή συμπεριφορά) από τους διαχειριστές ….. ή κάποια τιμωρία αποκλεισμού του λογ/σμού σου για κάποιο διάστημα. :D

Αυτό όμως δεν εμφανίστηκε τώρα υπήρχε από την αρχή …………..

Ας το καλό !!!

Τελικα Σταυρουλακη πρεπει υπαρχει Θεος και να ειναι και απο τη Κρητη.

Και βέβαια... Χριστ..άκι τον έλεγαν.....

Λόγω της συνωνυμίας του με τον λαικό βάρδο τελικά το έκανε Χριστός...

Κωστάκη που είσαι............... :D

Σούλη μου μπορεί να είπια πάνω από 2 ρετσίνες και δεν μπορώ να σηκωθώ ...

Υ.Γ. 2 Σταυρουλάκη που κοίταζες με την άκρη του ματιού σου όταν χόρευε η κοπέλα;;;;;;;;;;;;

Να μην πέσει.

Ηταν στενά τα τραπέζια με γωνίες.

Χάμο χαμός από σπασμένα πορσελάνινα πιάτα..

Να πέσει η κοπέλα..

Να πάθει τίποτα...

ΥΓ. Η γυναίκα μου μου είπε ότι θα έρθει και αυτή στο επόμενο forum...

Αυτές οι γωνίες στα τραπέζια...

Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ κάνει την ΠΑΠΙΑ .

Κουά-κουά !!!

Και ακόμα δεν μιλήσαμε "για τα έτοιμα πρωϊνά".

ΔΥΟ είναι τα μπουκάλια.

Χρειάζεται και η φαντασία !!!

Καλά κοπέλα μου είναι δυνατόν να στηρίζεσαι σε αυτούς τους 2 τύπους? Ειναι απαράδεκτοι

Εσύ ξεγάνωτε αντί να έρθεις να σε δούμε μιλάς λες και είσαι ... ξεγάνωτος !!!

Ο Σταυρουλάκης είναι τόση ώρα μέσα στο φόρουμ, αλλά δεν μπορεί να κεντράρει καλά και να βρει τα πλήκτρα για να γράψει.

Ακόμα ζαλίζεται....

doctor

Υ.Γ. Αν δεν μπορείς.... ζωγράφισέ το Κώστα... :D

Ακόμα και η ζωγραφιά χρειάζεται χρώματα, πινέλα, οίστρο...

Πάλι δηλαδή αρκετή ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να γράψω τώρα και τη γνώμη μου.

Δεν πέρασα καλά και το έδειξα.

Ημουν συνέχεια με νεύρα.

Απο τον θυμό ύψωνα τα χέρια μου και οι συνάδελφοι νόμιζαν πως χόρευα..

Ασε που εγώ ήθελα να πάω σινεμά Φαργκάνη...

Ομως σας ευχαριστώ όλους για την παρέα σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταυρουλάκη, άργησες, αλλά ήταν μια να γράψεις... Τώρα ποιος σε σταματάει, έτσι?

Ολόκληρη σελίδα, η απάντησή σου....

Είμαι σίγουρη πως είχες νεύρα, αλλά για άλλον λόγο...

Κανόνισε την επόμενη φορά να κανονίσεις την πτήση σου, τέτοια ώρα που να μην προλάβεις το τελευταίο after, καλά??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτοκινητο, που σηκωσε η τροχαια με το γερανο στη Σοφουλη σημερα, που ηταν παρατημενο εκει απο το Σαββατο με πινακιδες Αλεξανδρουπολης ποιανου ειναι?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτοκινητο, που σηκωσε η τροχαια με το γερανο στη Σοφουλη σημερα, που ηταν παρατημενο εκει απο το Σαββατο με πινακιδες Αλεξανδρουπολης ποιανου ειναι?????

Σοβαρά;

Του Δημήτρη;

Να κοιτάξει στην άλλη πλευρά του τετραγώνου..

Μπορεί να του το άφησαν εκεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να πω κάτι που μάλλον πέρασε απαρατήρητο, ΗΡΘΕ η Stoik και μπορώ να πω ότι χάρηκα πολύ που την είδα. Άντε να την ξαναδούμε και στο φόρουμ σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

14/11/2005 22.30 Βρίσκεται σε εξελιξη η 2,2 συνάντηση. Οι ενδιαφερόμενοι πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

14/11/2005 22.30 Βρίσκεται σε εξελιξη η 2,2 συνάντηση. Οι ενδιαφερόμενοι πμ

Νίκο σε συγχωρώ για την δημοσίευση που έκανες γιατί σε παρέσυρε ο Κτηνίατρος και ο Κατσάρος με το τέλειο ούζο του.

Είπαμε η επόμενη συνάντηση θα είναι στο ΤΟΚΙΟ. Συντονίσου για να μην επέμβω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρύσα , ότι και να γράψεις για μένα , δυστυχώς , δεν μπορεί να μου απαλύνει το ψυχολογικό τραύμα που μου δημιούργησες , λέγοντάς μου ότι αν λύσω τα μαλλιά μου θα μοιάζω με τον polifimo

Τώρα εγώ τι να κάνω; Να παρεξηγηθώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζώκα, βγαλτα στη φόρα ολα.

καιρατος

Βρε Ζωρζ 1 , πολλή φόρα έχεις πάρει. Στείλτε μου τη διεύθυνση σας εσύ και ο Σταυρουλακης , γιατί θελω να επικοινωνήσω με τις γυναίκες σας. Έτσι για να μάθουν τι έχουν δίπλα τους. Μια φωτογραφία που έχω , αρκεί να μάθουν.

Περιμένω διευθύνσεις. Πουλάκια μου , αλήτες , πουλιά.

καιρατος

Πολύ ευχαρίστως να σου στείλω την διεύθυνση του Γραφείου μου με PM εκεί μπορείς να στείλεις άφοβα ότι αποδεικτικό υλικό έχεις και θα το παραλάβω !!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να πω κάτι που μάλλον πέρασε απαρατήρητο, ΗΡΘΕ η Stoik και μπορώ να πω ότι χάρηκα πολύ που την είδα. Άντε να την ξαναδούμε και στο φόρουμ σύντομα.

Μα ποιος είπε ότι η γλυκιά “stoik” πέρασε απαρατήρητη ?????

Αυτά παθαίνουν Γρηγόρη όσοι αποχωρούν νωρίς …… βγάζουν λάθος συμπεράσματα !!!

Η Σοφία είναι ένας υπέροχος άνθρωπος και είμαι πολύ χαρούμενος που την γνώρισα και μου δόθηκε η ευκαιρία να τα πούμε και από κοντά. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα και απο μενα χαρηκα που σας γνωρισα εστω και λιγο μια και οικογενειακες υποχρωσεις με αναγκασαν να φυγω νωρις και να χασω ολα αυτα τα ομορφα που ζησατε οι υπολοιποι.

Να ευχαριστησω και γω την Χρυσα και την Christine για την τελεια διοργανωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.

.

Τελικά φίλε Δημήτρη είσαι ψυχούλα και τελικά λυπάμαι που δεν ήρθες ,ας μας κατσάδιασες

λίγο προχθές που δεν προλάβαμε να σου γράψουμε τις εντυπώσεις μας γρτήγορα και εμένα που

έκανα σαν μικρό παιδί για να οργανώσω την μετάβαση των μελών στην συμπρωτεύουσα........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο για να μην ξεχνιόμαστε εγώ και ο Δημήτρης ο Κ διαμείναμε μετα των συζύγων

μας στο Ξενοδοχείο ATLAS στην οδο Εγνατίας 40, μα ναί αυτό που είχε προτείνει ο grand

το οποίο βέβαια ήταν ελαφρώς απαράδεκτο και όταν τον συνάντησα στο καφέ και του το είπα

μου απάντησε ότι δεν είχε περάσει ούτε απέξω για να ξέρει τι είδους Ξενοδοχείο ήταν απλώς

λέει ήταν ενός γνωστού κάποιου γνωστού του. Όμως άν είναι έτσι δεν προτείνεις και δη σε

συναδέλφους γιατί βγαίνεις εκτεθειμένος, εγώ συγκεκριμένα είχα το υπόλοιπο της νύχτας

που μας έμενε να κοιμηθούμε μουρμούρα για την ποιότητα του Ξενοδοχείου.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο για να μην ξεχνιόμαστε εγώ και ο Δημήτρης ο Κ διαμείναμε μετα των συζύγων

μας στο Ξενοδοχείο ATLAS στην οδο Εγνατίας 40, μα ναί αυτό που είχε προτείνει ο grand

το οποίο βέβαια ήταν ελαφρώς απαράδεκτο και όταν τον συνάντησα στο καφέ και του το είπα

μου απάντησε ότι δεν είχε περάσει ούτε απέξω για να ξέρει τι είδους Ξενοδοχείο ήταν απλώς

λέει ήταν ενός γνωστού κάποιου γνωστού του. Όμως άν είναι έτσι δεν προτείνεις και δη σε

συναδέλφους γιατί βγαίνεις εκτεθειμένος, εγώ συγκεκριμένα είχα το υπόλοιπο της νύχτας

που μας έμενε να κοιμηθούμε μουρμούρα για την ποιότητα του Ξενοδοχείου.......

Καλά ο grand, o οποίος ήθελε να μας εξυπηρετήσει και τον ευχαριστούμε, αλλά εσύ όταν πήγες δεν το είδες, ώστε να πάς παρακάτω (από ξενοδοχεία η Θεσ/νίκη, πάμπολλα). Η μήπως πήγες για πρώτη φορά μετά το ρακόμελο.

Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο για να μην ξεχνιόμαστε εγώ και ο Δημήτρης ο Κ διαμείναμε μετα των συζύγων

μας στο Ξενοδοχείο ATLAS στην οδο Εγνατίας 40, μα ναί αυτό που είχε προτείνει ο grand

το οποίο βέβαια ήταν ελαφρώς απαράδεκτο και όταν τον συνάντησα στο καφέ και του το είπα

μου απάντησε ότι δεν είχε περάσει ούτε απέξω για να ξέρει τι είδους Ξενοδοχείο ήταν απλώς

λέει ήταν ενός γνωστού κάποιου γνωστού του. Όμως άν είναι έτσι δεν προτείνεις και δη σε

συναδέλφους γιατί βγαίνεις εκτεθειμένος, εγώ συγκεκριμένα είχα το υπόλοιπο της νύχτας

που μας έμενε να κοιμηθούμε μουρμούρα για την ποιότητα του Ξενοδοχείου.......

Κάτω τα χέρια απο τον Grand. Επιλογή του καθενός μας ήταν που να μείνει, την προηγουμενη φορά μερικοί συνάδελφοι δεν πήγανε κάν στο ξενοδοχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάτι άλλο για να μην ξεχνιόμαστε εγώ και ο Δημήτρης ο Κ διαμείναμε μετα των συζύγων

μας στο Ξενοδοχείο ATLAS στην οδο Εγνατίας 40, μα ναί αυτό που είχε προτείνει ο grand

το οποίο βέβαια ήταν ελαφρώς απαράδεκτο και όταν τον συνάντησα στο καφέ και του το είπα

μου απάντησε ότι δεν είχε περάσει ούτε απέξω για να ξέρει τι είδους Ξενοδοχείο ήταν απλώς

λέει ήταν ενός γνωστού κάποιου γνωστού του. Όμως άν είναι έτσι δεν προτείνεις και δη σε

συναδέλφους γιατί βγαίνεις εκτεθειμένος, εγώ συγκεκριμένα είχα το υπόλοιπο της νύχτας

που μας έμενε να κοιμηθούμε μουρμούρα για την ποιότητα του Ξενοδοχείου.......

Το ξενοδοχείο το ήξερα που ήταν ,τα δωμάτια δεν τα γνώριζα γιατί δεν έχω μείνει ποτέ. Εγώ έκανα μια πρόταση γιατί τα ξενοδοχεία στο κέντρο είναι ακριβά. Πάντως τον ιδιωκτήτη τον λιθοβόλησα τον υπέβαλα σε μια μοναδική και εξαντλητική περαίωση και τον ανάγκασα να πεί 100 φορές "δεν θα ξαναγελάσω λογιστή" :P

Α! τώρα που ήρθε στο μυαλό μου γιατί το άκουσα και αυτό το grand βγαίνει απο το Γρηγόρης και Δέσποινα μια και είμαι φρεσκοπαντρεμένος (24/9/2005).

Μην νομίζει κανείς δηλαδή οτι είμαι ψωνάρα, ούτε υποκατάστημα αλυσίδας super market :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α! τώρα που ήρθε στο μυαλό μου γιατί το άκουσα και αυτό το grand βγαίνει απο το Γρηγόρης και Δέσποινα μια και είμαι φρεσκοπαντρεμένος (24/9/2005).

Μόλις φύγει το φρέσκο από το φρεσκοπαντρεμένος, θα φύγει και το and και θα γίνει gr..... , όπως αρχίζουν και κάτι άλλα. :lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...