Προς το περιεχόμενο

Εντυπώσεις από την 2η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΕΛΩΝ του Φόρουμ στην Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 174
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα και γω μπηκα να δω πως περασαν στη συνεχεια γιατι πηγα μονο στο cafe αλλα οντως δεν εχουν ξυπνησει γιατι σχεδιαζαν και after,after......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρ φιουτ χρ φιουτ χρ φιουτ..

αλλάζω πλευρό..

χρ φιουτ χρ φιουτ χρ φιουτ..

ξαναλλάζω πλευρό...

Σταυρουλάκης

ΤΕΟ

ΜΑΡΚΑ

α.α.

Christine..

Voodoo..

Xρύσα

Yiannis (+ έτερον ήμισυ)

Stoik

κ.τ.λ.

κ.τ.λ

.....

χρ φιουτ χρ φιουτ χρ φιουτ..

αλλάζω πλευρό..

χρ φιουτ χρ φιουτ χρ φιουτ..

ξαναλλάζω πλευρό...

...

μην ενοχλείτε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη κραταμε σε αγωνια τους φιλους και επισκεπτες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ

οτι αποφαστιστηκε να μην δημοσιευθει κανενα σχολιο και καμμια φωτογραφια απο την δευτερη συναντηση του φορουμ. Οι λογοι ειναι σοβαροι και θα αποφασιστει ποτε θα ανακοινωθουν επισημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλατς ...........(ακούστηκε ο ήχος από ένα ποτήρι νερό που ξυπνάει την χριστίνα ,η οποία όλο αλλάζει πλευρό και δεν μας λέει τίποτα ........... :D:P:D )

ξυπνηηηηηηηηηηηηηηηστε

αντε πειτε μας πως τα περάσατε και αφήστε ότι δεν μας λέτε τίποτα ...........

αντε περιμένουμε ...........

:D:D

@βουντού ξέχασες τίποτα ή τα θυμήθηκες όλα ?! :P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολγα, μάλλον έγιναν πράγματα και θαύματα σ' αυτή τη συνάντηση και στο after, after, after..., after.

Γι 'αυτό δε λένε τίποτα.Και έκαψαν και τις φωτογραφίες.

Ασε που μπορεί να είναι ακόμα έξω να τα πίνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώσω, πως δεν ήμουν εγώ το άτομο που άλλαζε και ξανάλλαζε πλευρό, λίγο πιο πάνω, γιατί, πολύ απλά, εγώ δεν ...ροχαλίζω.

Είδες τι κάνει η τεχνολογία??

Τα νέα, θα τα μάθετε, αφού επιστρέψουν όλοι στην βάση τους...

Dcorfu, πιστεύω πως δεν κατάλαβες ότι η ΧΡΥΣΑ, είπε απλά να κάνει ένα αστείο(και ζητώ συγνώμη από την ΧΡΥΣΑ, που μιλάω εξ ονόματος της). Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να αντιδράς έτσι....

Επεξεργασμένο από Christine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολγα, μάλλον έγιναν πράγματα και θαύματα σ' αυτή τη συνάντηση και στο after, after, after..., after.

Γι 'αυτό δε λένε τίποτα.Και έκαψαν και τις φωτογραφίες.

Ασε που μπορεί να είναι ακόμα έξω να τα πίνουν...

@Νίκο λές να είναι ακόμα έξω ,μετά από 24 ώρες και να διασκεδάζουν ακόμα?!

να λυπηθούμε δηλαδή περίσσοτερο που δεν τα καταφεράμε να πάμε ?!τουλάχιστον αυτό δείχνει ότι περνάνε πολύ καλά .........

υγ........όσο για τις φώτο όλο και κάποιος παπαράτσι θα έχει τραβήξει κάτι ........ :P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητε quest_1που ειναι το χιουμορ σου? Η χρυσα απλα αστειεευται Υποθετω οτι εσυ δεν εισαι ο μονος που το παρεξηγησες Πολλες φορες και εγω αναγκαζομαι να τελειωνω την φραση μου ως εξης <ξερεις αστειευομαι>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώσω, πως δεν ήμουν εγώ το άτομο που άλλαζε και ξανάλλαζε πλευρό, λίγο πιο πάνω, γιατί, πολύ απλά, εγώ δεν ...ροχαλίζω.

Είδες τι κάνει η τεχνολογία??

Τα νέα, θα τα μάθετε, αφού επιστρέψουν όλοι στην βάση τους...

Χρίστινα .........μας εξάπτεις την περιέργεια και την αγωνία .....

ποίος ήταν που κοιμόταν και όλο άλλαζε πλευρό?!

:P:P:D

Dcorfu, πιστεύω πως δεν κατάλαβες ότι η ΧΡΥΣΑ, είπε απλά να κάνει ένα αστείο(και ζητώ συγνώμη από την ΧΡΥΣΑ, που μιλάω εξ ονόματος της). Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να αντιδράς έτσι....

Dcorfu ..........ακριβώς αυτό πιστεύω και εγώ ........είναι μια πλάκα που έχουν αποφασίσει να μας κάνουν τα παιδιά ........θέλω να πιστεύω ότι και το δικό σου κείμενο είναι στο πνεύμα της "πλάκας"

(άσε δε που υποπτεύομαι ότι περάσανε πολύ καλύτερα από ότι εμείς στην αθήνα ..........)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ, ΟΥΤΕ ΛΕΝΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ, ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΑΛΛΑΞΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ. ΔΕΝ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑΝ ΣΕ CLUB ΟΥΤΕ ΣΕ "ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ" ΚΕΝΤΡΟ.

ΣΤΗ ΣΚΟΤΙΝΑ ΠΙΕΡΙΑΣ ΞΕΝΥΧΤΗΣΑΝ ΣΤΟ ΕΛΑΙΟΤΡΙΒΕΙΟ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΤΟ ΛΑΔΙ(συναδελφική αλληλεγγύη γάρ).

ΦΑΓΑΜΕ ΓΟΥΡΟΥΝΙ ΣΤΗ ΓΑΣΤΡΑ, ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΣΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑ, ΗΠΙΑΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΑΣΙ, ΜΕΤΑ ΨΗΣΑΜΕ ΚΑΣΤΑΝΑ.....ΞΗΜΕΡΩΣΕ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΑΜΕ ΣΕ ΔΟΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΛΑΔΩΝΟΥΜΕ...............................

a.a, gus, marka, εσάς μόνο γνώρισα και χάρηκα πολύ. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να ρθώ μαζί σας μετά το σεμινάριο.Εμείς στα χωριά είμαστε "αγροτολογιστές".Σε άλλη συνάντηση θα σας χαρώ πραγματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην πρώτη συνάντηση της Αθήνας,πρώτη βγήκε η Δανάη και άνοιξε θέμα για τις εντυπώσεις της συνάντησης και αμέσως μετά σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα,όλα τα μέλη που συναντήθηκαν κατέγραψαν τις απόψεις τους και τις εντυπώσεις τους,ειτε με περιγραφές είτε με φωτογραφίες όπως ο έκανε ο doctor.

Ολοι είχαμε την άποψη ότι, αυτοί που συναντήθηκαν ήταν φίλοι,όπως αισθανόμασταν φίλοι και με όλα τα υπόλοιπα μέλη και επισκέπτες αυτού του φόρουμ που για διάφορους προσωπικούς λόγους δεν μπορούσαν να παρευρεθούν στην συνάντηση.Αυτά όμως τα μέλη που συναντήθηκαν,πίστευα ότι εκπροσωπούσαν ολόκληρο το φόρουμ.Τουλάχιστον,ετσι το αισθάνομαι εγώ.

Η συνάντηση της Θεσσαλονίκης όμως πιστεύω,ότι ευρίσκεται στον αντίποδα του πνεύματος της συνάντησης τςη Αθήνας.

Η περίεργη σιγή που απλώνεται για την συνάντηση αυτή,δίνει πραγματικά την εντύπωση,ότι δεν ήταν μια συνάντηση κάποιων μελών και επισκεπτών το φόρουμ,αλλά μια ιδιωτική συνάντηση κάποιων φίλων που γνωρίστηκαν μέσα από το φόρουμ.

Τουλάχιστον εγώ έτσι το καταλαβαίνω αν κρίνω και από την δημοσίευση της Χρύσας:

Για να μη κραταμε σε αγωνια τους φιλους και επισκεπτες

ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ

οτι αποφαστιστηκε να μην δημοσιευθει κανενα σχολιο και καμμια φωτογραφια απο την δευτερη συναντηση του φορουμ. Οι λογοι ειναι σοβαροι και θα αποφασιστει ποτε θα ανακοινωθουν επισημα.

Ζητώ συγγνώμη από όλους σας για την παρέμβαση μου στην προσωπική σας συνάντηση.

Καλησπέρα, καλοσωρίσαμε και καλό ταξίδι σε όσους ταξιδεύουν ακόμα.

Μήπως dcorfu, θα έπρεπε να σκεφτείς ότι ταξιδέψαμε 500χλμ. τουλάχιστον για αυτή την συνάντηση για όσους πήγαν από την Αθήνα? Τι να πεί ο GEORGE1 από Πάτρα, ο Panforos από Τρίπολη που ξέρω ότι ταξιδεύει ακόμα, ο Σταυρουλάκης από Κρήτη, το chokolataki που φεύγει τώρα από Θεσ/κη και όλοι οι άλλοι οι συνάδελφοι και πλεόν φίλοι. Μήπως θα έπρεπε να είχαμε μαζί μας και υπολογιστή για να ενημερώνουμε τους συναδέλφους που δεν μπόρεσαν να έρθουν τι ακριβώς έγινε την στιγμή που γινόταν? Να είσαι σίγουρος ότι σας μελετούσαμε και μάλιστα ανησυχήσαμε για τους συναδέλφους που είχαν δηλώσει συμμετοχή και δεν ήρθαν. Τι έγινε η Grek, τι έπαθε ο Αλέκος και συγγνώμη που αυτή την στιγμή δεν θυμάμαι τα ονοματά λοιπών συναδέλφων που ο καθένας για τον δικό του και σεβαστό λόγο δεν μπόρεσε να έρθει. Να είσαι σίγουρος ότι η συναδελφικότητα και ο σεβασμός δεν έλειψε ούτε μία στιγμή, ξέρουμε πολύ καλά ποιοί είμαστε και τι κάνουμε.

Κατηγορείς την Χρύσα που ήταν άξια οικοδέσποινα όπως και η Χριστίνα που έκανε τα πάντα για να περάσουμε υπέροχα?

Ειλικρινά η πρόθεσή μου να γράψω για την συνάντηση ήταν διαφορετική αλλά αυτή την στιγμή με αυτή την άποψη που έχεις, δεν θα ήθελα να αναφέρω κάτι παραπάνω.

Μόνο να ευχαριστήσω θερμά την Χριστίνα και όλα τα παιδιά για την υπέροχη βραδιά που πέρασα μαζί τους.

Σας ευχαριστώ.......

Καλό ταξίδι παιδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Λοιπόν αντιπαρέρχομαι όσα γράφτηκαν , δεν νομίζω ότι χρήζουν περαιτέρω σχολιασμού και σας μεταφέρω τις πρώτες εντυπώσεις.

Μόλις γύρισα από μία οικογενειακή υποχρέωση -πριν 10' μπήκα στο σπίτι- και πρέπει να είμαι απο τους πρώτους που έφτασαν Αθήνα.

Η πόλη πανέμορφη και μαγευτική -ειδικά η θέα απο το κάστρο μοναδική- αλλάξε προς το καλύτερο απο την τελευταία φορά που την επισκέφτηκα.

Η μάζωξη είχε λιγότερο κόσμο απο την προηγούμενη φορά ... και θα έλεγα ότι οι παρουσίες απο συνάδελφους της Θεσσαλονικής δεν ήταν οι αναμενόμενες.

Ο χώρος όμορφος , φιλικός και εύκολα προσβάσιμος από όσους ερχόντουσαν τελευταία στιγμή απο τη Δυτική είσοδο της πόλης. Εκεί είδαμε φίλους που δεν είχαμε δεί την προηγούμενη φορά Greg,Si-fo κ.α. και πολύ το χαρήκαμε.

Κατά τις 10.30 οι περισσότεροι απο τους παριστάμενους στη συνάντηση περί τα 30 άτομα επισκέφθηκαμε μαγαζί στην περιοχή της

Καλαμαριάς...

Εκεί η φίλη Χριστίνα με την την αγαστή συνεργασία της Χρύσας είχαν φροντίσει για την εξυπηρέτηση και την περιποίηση των παρισταμένων ...(ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ !!!!!) προσέχοντας σχεδόν και την τελευταία λεπτομέρεια(ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΔΙΣ) .

Μετά την απαραίτητη κρασοκατάνυξη -εγώ τσίπουρο έπινα ΧΙΚ !!!- οι "Συνήθεις Υποπτοι" από το προηγούμενο event Σταυρουλάκης -χωρίς σχόλια-Kώστας,Χρύσα,Μάρκα,Χριστίνα,a.a.-έκαψε καρδιές με τα ζειμπέκικα του-, Yannis κ.α. αλλά και το ανερχόμενο αστέρι της Λογιστικής Dancing Δανάη !!!! " μάγεψαν τους πολυπληθείς θαμώνες του μαγαζιού και όχι μόνο την Λογιστική ομήγυρη .

Περί την 3η πρωινή η πρώτη φάση της νυκτερινής "σεμνής" τελετής περαιώθηκε και άρχισε ένας διάλογος το το πώς-πού θα συνεχισθεί η νυχτερινή εξόρμηση.

Μετά από ημίωρη σύσκεψη -που θύμιζε συνδιάσκεψη του Εσωτερικού- καθένας απο μιά διαφορετική άποψη περί τους 20 συναδέλφους συνέχισαν την διασκεδασή τους εν απούσια του γράφοντος μιά και έπρεπε να βρίσκομαι τις μεσημβρινές ώρες στην Αθήνα.

...Από ότι με πληροφόρησαν διαμήφθηκαν σκηνές απείρου κάλλους τις οποίες επειδή οι πληροφοριοδότες που είχαν την καλοσύνη να μου τις αποκαλύψουν ήταν ακόμη υπό την επήρεια διαφόρων αλκοολούχων ουσιών δεν μπόρεσα ακόμη να διασταυρώσω απο πιό αξιόπιστη νηφάλια πηγή.

Πάντως φίλος Ιπτάμενος Φροντιστής που εκτελούσε το πρωινό δρομολόγιο της πτήσης Θεσσαλονίκη-Χανιά με διαβεβαίωσε ότι επιβάτης που είχε καρφιτσωμένο στο στήθος του καρτελλάκι με τα στοιχεία-αυτά πρόλαβε να διακρίνει- "Taxheaven 2η Συνάντηση Μελών" -γειά σου Φιλάρα Νικόλα ..νάσαι καλά !!!!!- μόλις πρόλαβε την πτήση και φώναζε έντρομος σε φίλους του πάνω από τήν σκάλα που οδηγούσε στα ενδότερα του Αεροσκάφους ..."ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΗ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ !!!!"

Επεξεργασμένο από Proodeytiki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δηλώσω, πως δεν ήμουν εγώ το άτομο που άλλαζε και ξανάλλαζε πλευρό, λίγο πιο πάνω, γιατί, πολύ απλά, εγώ δεν ...ροχαλίζω.

Είδες τι κάνει η τεχνολογία??

Τα νέα, θα τα μάθετε, αφού επιστρέψουν όλοι στην βάση τους...

Dcorfu, πιστεύω πως δεν κατάλαβες ότι η ΧΡΥΣΑ, είπε απλά να κάνει ένα αστείο(και ζητώ συγνώμη από την ΧΡΥΣΑ, που μιλάω εξ ονόματος της). Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να αντιδράς έτσι....

Αντε παλι εγω να ειμαι η κακια πεθερα !!!

Χριστινα, πεφτεις στην παγιδα του Κορφου? Που το ειδες το αστειακι?

Να προστατεψω καποιους και να κρατησω τα προσχηματα, που λενε, ηθελα.

Να το αποτελεσμα: πρωτη εκτεθειμενη εγω, που φανηκε οτι ηταν δικη μου πρωτοβουλια η ανακοινωση, αν και χρησιμοποιησα πληθυντικο.

και δευτερη εκτεθιμενη εσυ. Οριστε δωσε τις εξηγησεις σου, ποιος ροχαλιζε και αλλαζε ανησυχα πλευρο ................

Αντε να γυρισουν ολοι με το καλο και να δουμε πως θα τα συμμαζεψουμε παλι.....

Προοδευτικη, εσυ μεθυσμενη πρεπει να εισαι ακομα. Βαρουσε το ρακομελο.

Η Greg στην πρωτη συναντηση ηταν. Δυστυχως την περιμεναμε, αλλα μαλλον δεν τα καταφερε τελικα.

Κρατηθητε βρε παιδιαααααααα

ξεμεθυστε, κοιμηθητε καλα και μετα γραψτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που περάσατε καλά.

Δεν μπόρεσα να ανέβω γιατί φιλαράκι καλό που 40ριζε αύριο Δευτέρα, αποφάσισε να επισπέυσει τα γενέθλια από το Σαββατο.

Δεν μπορούσα να του αρνηθώ. υπάρχουν πράγματα που δεν μπορέις να πεις όχι.

Την επόμενη, κατά το καλοκαιράκι, στο Βόλο..

Τί λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλεκο για την τριτη συναντηση προβλεπω μεγαλη μαχη.

Θα τη διεκδικησουν επαξια πολλες πολεις. Προσωπικα απο τωρα ψηφιζω Χανια για το καλοκαιρι, προς τιμην ....... αχχχ μου διαφευγει τωρα το ονομα .... μα γιατι....

βοηθηστε με υποψιαζεστε ποιον εννοω????

Αληθεια τι εκανε αυτος? ...... βγηκε απο κατω απο το τραπεζι που εψαχνε ?? Και να δεις τι ειχε χασει......

ενταξει βρε παιδια υπομονη .....ενα -ενα θα τα θυμηθουμε, θα τα μαθαιτε ολα...

quest_1να εισαι σιγουρος οτι δεν φυγατε απο τη σκεψη μας οσοι λειπατε χτες. Πολλες φορες αναφεραμε τα ονοματα σας γιατι θα ηταν υπεροχο να μην ελειπε κανεις.

Σε συγχωρω για οσα ειπες και απολογουμαι γιατι εγω φταιω που το προκαλεσα.

Ελα βρε μη ζηλευεις ....... την αλλη φορα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε και εμείς στην Αθήνα ....χικ.

Περάσαμε όλα τα αλκοοτεστ με μεγάλη .......αποτυχία.

Πρίν πάω για ύπνο θεώρησα υποχρέωση να πώ τέσσερα πράγματα.

1. Ενα ΜΕΓΑΛΟ δημόσιο ευχαριστώ σε ΧΡΙΣΤΙΝΑ και ΧΡΥΣΑ γιά ότι έκαναν για να περάσουμε υπέροχα. (ανεξαρτήτως αποτελέσματος :P )

2. Η 2η συνάντηση είχε μεγαλύτερη επιτυχία από την πρώτη.

3. Η 3η συνάντηση θα έχει μεγαλύτερη επιτυχία από την 2η.

4. Boss (doctor) , το πράμα έφτασε :P πρέπει να κανονισθεί τόπος, χρόνος και τρόπος παράδοσης (Στήν Εθνική έχω την εντύπωση πως υπήρξε παρακολούθηση από α.α., αλλά του ξέφυγα.)

Αυτά

Καληνύκτα.

Α!! Ο grzokas τελικά δεν είναι τόσο τέρας όσο τον φανταζόμαστε (και με βάση το avatar του). Καλό παιδί είναι.

Και ξανά καληνύκτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το καλό να επιστρέψετε όλοι στα σπίτια σας, όλοι χαιρόμαστε που περάσατε καλά για αυτό ζηλεύουμε παραπάνω. Περιμένουμε με αγωνία και ενδιαφέρον τα νέα καθώς και οπτικοακουστικό υλικό.

Η επόμενη συνάντηση είναι καλό να συνδυαστεί με διανυκτέρευση, για το καλοκαίρι εν λευκώ Χανιά με επίσκεψη στον Καίρατο ποταμό, το χειμώνα ορεινή Αρκαδία. Αντιγράφω από το blogs του doctor

ΔΑΣΙΚΟ ΧΩΡΙΟ «ΑΝΩ ΔΟΛΙΑΝΑ»

Το δασικό χωριό «`Άνω Δολιανά» του Νομού Αρκαδίας βρίσκεται στις βόρειες πλαγιές του Πάρνωνα, σε υψόμετρο 1.180μ. περίπου, στη θέση Χορευταρού – Κρέκιζα του ορεινού οικισμού `Άνω Δολιανών του Δήμου Κυνουρίας, σε απόσταση 20χμ. ΝΑ της Τρίπολης.

Καταπληκτικό χωριό τα Άνω Δολιανά (τυγχάνει να είναι το χωριό του Λαλιώτη, οπότε καταλαβαίνετε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..... Βαρουσε το ρακομελο.

Η Greg στην πρωτη συναντηση ηταν. Δυστυχως την περιμεναμε, αλλα μαλλον δεν τα καταφερε τελικα.

Κρατηθητε βρε παιδιαααααααα

ξεμεθυστε, κοιμηθητε καλα και μετα γραψτε.

...Eγώ δεν έγραψα τίποτε για την φίλη μου τη ...Xαιδαριώτισα .....Τον Greg (Γρηγόρη) ανέφερα !!!

...Γύρνα πλευρό !!!!

Φιλάκια !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά τις 5,30 μμ έφτασα και εγώ Αθήνα με αεροπλάνο (και αφού είχα την χαρά να συνταξιδέψω με τον GUS) όμως μόλις τώρα κατάφερα να ηρεμίσω και να μπώ στο σάιτ .

Αρχικά να ευχαριστήσω και εγώ τα κορίτσια από τη Θεσσαλονίκη για την άψογη βραδιά την οποία δυστυχώς ακολούθησα μόνο μέχρι το πρώτο after και όχι και στο after after (αλήθεια πόσα after ακολούθησαν ? )

Ελπίζω η CHRISTINE να χαλάρωσε κάποια στιγμή της βραδιάς γιατί σαν άριστη οικοδεσπότισα την είχε φάει το άγχος της οργάνωσης - μετακίνησης όλων των φίλων και συναδέλφων που δε γνωρίζαμε καθόλου την πόλη .

Περισότερα αύριο για να ξεκουραστούμε και λίγο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μαι κι εγώ!!!

Με τις καλύτερες των εντυπώσεων!!!

Η Θεσσαλονίκη όπως πάντα πανέμορφη, και, η διοργάνωση της συνάντησης άψογη, η παρέα ζεστή, και το αφτερ σουπερ.

Ευχαριστούμε τους συνάδελφους για την πολύ καλή προετοιμασία της βραδυάς, και αναμένουμε να θαυμάσουμε τα ταξχεβενικά celebrities!

Να στε καλά! Σίγουρα άξιζαν πέντε ώρες την ημέρα οδήγηση για αυτή τη συμμετοχή. Αλλά ρε

καρντάσια, βάλτε κανα βενζινάδικο έξω από την πόλη!

ΥΓ1. Πριν πιείτε για πρώτη φορά στη ζωή σας ρακόμελο αναθεωρήστε ευνοϊκές απόψεις που τυχόν έχετε περί άσπρου πάτου!

ΥΓ2. DCORFU αδερφάκι μου, τι ξενέρωμα ήταν αυτό που ετοίμασες; Να γυρνάω μες στην καλή χαρά, και να διαβάζω αυτά τα πράματα; Unfair...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει βρε παιδια, ευχαριστουμε και μεις, που ηρθατε και αναγνωρισατε τις προσπαθειες μας να περασετε αξεχαστα, αλλα..... πειτε και ενα ευχαριστω στον ηθικο αυτουργο.

Το ξερουμε, δεν εκανε και τιποτα, ολα ετοιμα τα βρηκε, για την ακριβεια ουτε δακτυλακι δεν κουνησε αλλα........

GUS- Κωνσταντινε ευχαριστουμεεεε

και βεβαια περιμενουμε και τις δικες σου εντυπωσεις...... και προσεξε τι θα πεις ( μονο τα καλα)

...........τωρα που το ξανασκεφτομαι σαν κατι να κουνησε ... σε ρυθμους ροκ-εντ-ρολ η ντισκο ... κατι τετοιο... ναι γυρναω απο την αλλη μηπως τα θυμηθω καλυτερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτάσαμε και εμείς στην Αθήνα ....χικ.

Περάσαμε όλα τα αλκοοτεστ με μεγάλη .......αποτυχία.

Πρίν πάω για ύπνο θεώρησα υποχρέωση να πώ τέσσερα πράγματα.

1. Ενα ΜΕΓΑΛΟ δημόσιο ευχαριστώ σε ΧΡΙΣΤΙΝΑ και ΧΡΥΣΑ γιά ότι έκαναν για να περάσουμε υπέροχα. (ανεξαρτήτως αποτελέσματος :P )

2. Η 2η συνάντηση είχε μεγαλύτερη επιτυχία από την πρώτη.

3. Η 3η συνάντηση θα έχει μεγαλύτερη επιτυχία από την 2η.

4. Boss (doctor) , το πράμα έφτασε :P πρέπει να κανονισθεί τόπος, χρόνος και τρόπος παράδοσης (Στήν Εθνική έχω την εντύπωση πως υπήρξε παρακολούθηση από α.α., αλλά του ξέφυγα.)

Αυτά

Καληνύκτα.

Α!! Ο grzokas τελικά δεν είναι τόσο τέρας όσο τον φανταζόμαστε (και με βάση το avatar του). Καλό παιδί είναι.

Και ξανά καληνύκτα

Μάλλον ήρθε η ώρα να μαθευτεί η αλήθεια.

Όλα ήταν χάλια. Από την αρχή ως το τέλος.

Που είδατε οργάνωση? Που είδατε κέφι και χορό? Που είδατε ποτά και ξενύχτι.

Συναντηθήκαμε σ'ένα Anonymous cafe, χάλια μαύρα.

Αφού μείναμε για 5 ώρες περίπου χωρίς να μιλάει ο ένας με τον άλλο, συνεχίσαμε για βρώμικο φαγητό σε μεζεδοπωλείο που ούτε χορέψαμε, ούτε ήπιαμε ούτε τραγουδήσαμε. Όταν κλείσαμε το μαγαζί και απομείναμε μόνοι, μια απαίσια μελαχρινή, κοντή Θεσαλονικιά, που υποτίθεται ότι τα είχε κανονίσει όλα, μας πρότεινε να πάμε "Figaro'. Σας λέει κάτι αυτό? Εμένα όχι. Και σαν να μην μας έφταναν όλα αυτά, την ακολουθήσαμε στο "΄Χάραμα'......μέχρι πρωίας.

Οτιδήποτε άλλο ακούσετε ή δείτε, δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα. Πρόκειται για ομοιότητες.

Αμφιβάλλω λοιπόν αν θα ακολουθήσει 3η συνάντηση. Δεν γνωρίζω τι επιδιώκουν proodeytiki και Νikos_b με όλα αυτά που έχουν προαναφέρει. Μάλλον είναι συννενοημένοι και αποσκοπούν κάπου. Γι' αυτό λοιπόν ΑΓΝΟΗΣΤΕ ΤΟΥΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...