Προς το περιεχόμενο

Μέλη που δήλωσαν συμμετοχή στην συνάντηση των μελών του Forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης
Πλάκα?

Ιντάπες ωρέ?

Θα σύρω όξω το τασυβολάτσι τσε θα σας τελειώσω όλους επαέ!!!!!!!

Κανόνισε συνάντηση στα Ζωνιανά Κωστή. Να αρχίσω να αφήνω γένια σιγά σιγά ..... :)

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

Το φόρουμ θα το προσέχω εγώ και ο Καίρατος! Μείνετε ήσυχοι!

doctor

Μα τόση ασπονδη αγαπη εχετε σε εμενα ρε παιδιά και ολοι εχετε στο στομα σας το ονομα μου;

Ειπες Ζωνιανα και μεπιασε πανικός. Αλοιμονο σε αυτόν που θα περασει από εκει. Η πρωτη αντιδραση ειναι , να πεταξουν ενα ψοφιο πρόβατο στο δρομο και να σου πουν οτι εσυ το σκότωσες , μονο να το πληρωσεις. Η δευτερη αντιδραση ειναι , αν αρνηθεις, να ακουσεις διπλα σου το καλασνικωφ να κακαρίζει. Θελεις αμεσως νεο εσώρουχο ή δεν θέλεις;

καιρατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

επισκέπτη Επισκέπτης-ΜΑΥΡΗ ΑΡΑΧΝΗ-
Χήρα εισαι λοιπόν. Γιαυτό το ζητάς τοσο καιρό και δεν ήξερα γιατι το ειχες τοσο πολυ αναγκη. Σου εγραψα προχθες ,. Ελα εδω που ειμαι και θα σου δωσω αυτο θελει η ψυχή σου , μπολικο-μπολικο.

Καιρατος

Βλέπω θέληση υπάρχει μπόλικη αλλά με τα προσόντα τι γίνεται?

Υ.Ρ θα τα πούμε με π.μ γιατί οτι και αν γράψω θα σβηστεί .

Υπομονή λίγες μέρες μείναν για την αποφυλάκιση μου :)

ΜΑΥΡΗ ΑΡΑΧΝΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Εγώ ρε Νικόλα, τι ερώτηση είναι αυτή???? :):D

Απ ότι κατάλαβα σε λένε Γρηγόρη και είσαι ζαβολιάρης και αδιόρθωτος γαύρος, δεν ντρέπεσαι

τέτοια ομάδα έχετε εκεί την ΑΕΛ και τον ΟΣΦΠ υποστηρίζεις? Τέλος πάντων επειδή έχω περάσει

ένα αρκετά μεγάλο μέρος της ζωής μου στην Λάρισα και έχω καλούς φίλους εκεί θα γνωριστούμε

καλλίτερα απο κοντά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ρε Νικόλα, τι ερώτηση είναι αυτή???? :):D

Αυτά τα προηφούμενα ήταν δικά μου τέλος πάντων πολλά κόλπα μας κάνει τα site.Γρηγόρη

θα τα πούμε απο κοντά......

Σνιφ σνιφ σνιφ!!!!!!!!!!!!!! εμένα άφησε ο αρχηγός να προσέχω το βήμα.

Να περάσετε καλά και να μου προσέχετε τον Τριπολιτσιώτη.

Χριστίνα σε ευχαριστώ πολύ για όλα, απότι βλέπεις για να είμαι ακόμη εδώ, δυστυχώς δεν καταφερα να ξεκινήσω.

Δημάτρη μου πέσμου μήπως θέλεις να σου φέρω κανάνα αναμνηστικό απο βόρεια Ελλάδα

Θεσσαλία γράψε μου τι θές και θα στο φέρω στο κρεβάτι του πόνου να σου απαλύνει την

απογοήτευση για την ατυχία σου........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site απο χθές έχει σιγήσει. Και καλά αυτοί που είναι στον δρόμο κι έρχονται αλλά και

οι Θεσσαλονικείς? Που είναι η Χρύσα και η christine ο grand και οι λοιποί να μας υποδεστούν?

Θα έρθουμε στην συμπρωτεύουσα χωρίς τυμπανοκρουσίες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σνιφ σνιφ σνιφ!!!!!!!!!!!!!! εμένα άφησε ο αρχηγός να προσέχω το βήμα.

Να περάσετε καλά και να μου προσέχετε τον Τριπολιτσιώτη.

Χριστίνα σε ευχαριστώ πολύ για όλα, απότι βλέπεις για να είμαι ακόμη εδώ, δυστυχώς δεν καταφερα να ξεκινήσω.

ΚΛΜ μην στεναχωριέσαι και σε μένα έτυχε κάτι το απρόοπτο και τελικά δεν θα μπορέσω να ανέβω. Κρίμα :DB) ....τουλάχιστον θα συναντήσω κάποια από τα παιδιά στον γυρισμό της Κυριακής.

Απ ότι κατάλαβα σε λένε Γρηγόρη και είσαι ζαβολιάρης και αδιόρθωτος γαύρος, δεν ντρέπεσαι

τέτοια ομάδα έχετε εκεί την ΑΕΛ και τον ΟΣΦΠ υποστηρίζεις? Τέλος πάντων επειδή έχω περάσει

ένα αρκετά μεγάλο μέρος της ζωής μου στην Λάρισα και έχω καλούς φίλους εκεί θα γνωριστούμε

καλλίτερα απο κοντά.....

Αυτό δεν θα περάσει έτσι...... Παναγιώτη μου....... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site απο χθές έχει σιγήσει. Και καλά αυτοί που είναι στον δρόμο κι έρχονται αλλά και

οι Θεσσαλονικείς? Που είναι η Χρύσα και η christine ο grand και οι λοιποί να μας υποδεστούν?

Θα έρθουμε στην συμπρωτεύουσα χωρίς τυμπανοκρουσίες?

Αμαν βρε Πανφορεεε

σταματα να γκρινιαζεις πια !!!!!!!!

την ζαλισες τη γυναικα, .....για ταξιδι την εφερες οχι για βασανιστηρια.

Τωρα καταλαβα γιατι δεν σε βοηθαει στη δουλεια. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σνιφ σνιφ σνιφ!!!!!!!!!!!!!! εμένα άφησε ο αρχηγός να προσέχω το βήμα.

Να περάσετε καλά και να μου προσέχετε τον Τριπολιτσιώτη.

Χριστίνα σε ευχαριστώ πολύ για όλα, απότι βλέπεις για να είμαι ακόμη εδώ, δυστυχώς δεν καταφερα να ξεκινήσω.

Κρίμα, Δημήτρη... Έστω, τουλάχιστον, πρόσεχε το βήμα, όπως λες.....

ΚΛΜ μην στεναχωριέσαι και σε μένα έτυχε κάτι το απρόοπτο και τελικά δεν θα μπορέσω να ανέβω. Κρίμα :):D ....τουλάχιστον θα συναντήσω κάποια από τα παιδιά στον γυρισμό της Κυριακής.

Και συ, Γρηγόρη.... Πολλές απώλειες θα έχει, τελικά, η συνάντηση της Θεσσαλονίκης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μ.ΜΑΡΙΑ

Παιδιά μην πάτε με άδεια χέρια...........

Εχει γενέθλια το Χριστινάκι!!!

Τυχεροί θα φάτε και τούρτα!!! :D

Χρόνια πολλά και απο δώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδία να περάσετε καλά !!!!!!

Τελικά ο Σταυρουλάκης τα κατάφερε?!!!!!!

Περιμένουμε νέα , για να κουτσομπολέψουμε και βέβαια οπωσδήποτε οπτικοακουστικό υλικό και από τα άφτερ-αφτερ!!!!

Πάω για ελίες τώρα!!!!!!Αγροτινέιτζερ!!!!

Τα λέμε το απόγευμα , εγώ μια φορά Ντόκτορ θα έχω και το κρασάκι μου και τα κοψιδία μου!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-giorgos-

Καλά να περάσετε .

Ευχή : να αποτελέσετε όλοι μια παρέα και να μην δημιουργηθούν διάφορα πηγαδάκια (πράγμα εκ των πραγμάτων δύσκολο) . Εννοώ να μην αισθανθούν κάποιοι απομονωμένοι .

giorgos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...