Προς το περιεχόμενο

Μέλη που δήλωσαν συμμετοχή στην συνάντηση των μελών του Forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αποστολε μικρε

εχω κατι δουλειες στην Αρτα

να φυγω σημερα αυριο να τις κανω και μετα να περασω απο Πρεβεζα (να φαμε γαριδες που ειναι και ελευθερες στο προγραμμα διαιατας που κανω0 και μετα να παμε μαζι Θεσ/νικη?????

.........

Για Θεσσαλονική λίγο δύσκολο (φουρτούνες τι να κάμω!) , αλλά οι γαρίδες μας περιμένουν , έχουν πάρει το δρόμο για το τηγάνι!! :lol::lol::lol:

Βρε δε σας είπα ότι ο Σταυρουλάκης δεν το χάνει!!

Δημήτρη και πάλι περαστικά (για τον Εργοτέλη λέω!!) μας!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε δε σας είπα ότι ο Σταυρουλάκης δεν το χάνει!!

Μη βιάζεσαι;;

Ποιοι απεργούν σήμερα

Απεργούν σήμερα οι δημόσιοι υπάλληλοι. Στην απεργία που κήρυξε η ΑΔΕΔΥ μετέχουν πολλοί κλάδοι όπως οι εργαζόμενοι στις ΔΟΥ, την υγεία, την εκπαίδευση, στους ΟΤΑ, οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας.

Το παίδεψα το παίδεψα έχει τη πλάκα να την πατήσω...!!!

Και πιστεύω ότι θα έρχονται και άλλοι με το αγερόπλανο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και θα ηθελα να γνωρισω απο κοντα ολα τα μελη που θα παραβρεθουν στην συναντηση παρολα αυτα ειναι αδυνατο .Οικογενειακοι λογοι .Καλα να περασετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ

Ναί εεε???? Θα φέρω μαζί μου εκτυπώσεις με τους όρους χρήσης, είναι δυνατόν να γράφουμε με ΚΕΦΑΛΑΙΑ?????????? :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mέλη που δήλωσαν συμμετοχή.

grzokas

gus

ΧΡΥΣΑ

Nikos_b

235711

anast

panforos

CHOCOLATAKI

ARIONAS

Yiannis

a.a.

grand

ΕΙΡΗΝΗ

Venetis

Christine

si-fo

harula

WIL

ΝΑΤΑΣΑ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ

GEORGE1

PALLISP

MARKA

APOAPO

HELEN

Venetia

DANAIE

SusannaP

Κυριακή

menelaoss

MARIA

CEL

dhatzi

ElisaK

Στεφανίδης

PASCHALIS

ΤΕΟ70

georpaedessa

ΜΙΤΑΚ

Κακως δεν θα ερθεις να δεις οτι δεν σε παρεξηγω,και οτι σηκωνω την πλακα.

Εγώ δεν θα έρθω????? Μα πρώτος από όλους εγώ δήλωσα συμμετοχή :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν να σας πω ότι πάω να σκάσω που δεν μπορώ να έρθω. Ζηλεύω τόσο πολύ που μόλις επιστρέψετε θα αρχίσουμε να μιλάμε για το Χριστουγεννιάτικο πάρτυ του φόρουμ!!!

Μερικές ανακοινώσεις:

Προς nikos b: Εκεί που θα είστε μαζεμένοι, θα σε πλησιάσει κάποιος Γ.Ζ. Θα σου πει στο αυτί :doctor. Είναι το σύνθημα. Εσύ θα του κλείσεις το μάτι.

Θα βγείτε έξω και θα πάτε με τα αυτοκίνητά σας έξω από την πόλη.

Θα παρκάρετε μέσα σε ένα δασάκι.

Θα βγείτε έξω από τα αυτοκίνητα.

Θα ανάψετε τα πούρα σας.

Όχι σιδερικά, απαγορεύονται.

Θα φοράτε καμπαρντίνες.

Ο Γ.Ζ. θα σου δώσει σε μια βαλίτσα κάτι για μένα.

Θα το πάρεις με τρόπο κοιτώντας γύρω σου.

Μόλις στο δώσει, θα του πεις ΟΚ.

Θα μου το φέρεις στην Αθήνα.

Απόλυτη εχεμύθεια...

Δεν λες σε κανέναν τίποτα.

Προς grzokas: Να έχεις το νου σου να ανεβάσεις καλό πράγμα. Και να φυλάγεσαι από κάποιον Δ.Β από Αλεξανδρούπολη. Έχω πληροφορίες ότι θέλει να βάλει χέρι σε αυτό που θα δώσεις στον nikos b. Βάλε ανθρώπους να τον παρακολουθούν και έχε τα μάτια σου 14.

Δεν θέλω να χαλάσει η δουλειά, κατάλαβες; Και προς Θεού να μην καταλάβει τίποτα ο a.a. γιατί είναι ικανός να σας καθαρίσει όλους για αυτό που θα έχεις μαζί σου.

Αν κάτι στραβώσει, φάε μερικούς αλλά βρες τρόπο να κρύψεις τα πτώματα. Δεν θέλω να μπουν οι μπάτσοι στην μέση...

Προς τους υπόλοιπους: Να περάσετε καλά και να διασκεδάσετε. "Είν' η ζωή μια τρέλλα..."

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατρέ μην λες πολλά, το άγρυπνο μάτι του μισητού εχθρού από τον απαισιότατο Βόλο παραμονεύει, αυτόν να φοβάσαι και όχι τον α.α. αυτός το πήρε το "φακελάκι" του :angry::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πετύχεις στην αποστολή σου θα ζητήσω να σε χρίσουν, αν και δεν είσαι Σικελός αλλά .... Λαρισινός :angry:

Θα κάνει μια εξαίρεση η φαμίλια, αν της το ζητήσω...

spy_pacino_G1.jpg

Επεξεργασμένο από gus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρε πισω αυτο που εκανες παραπανω Γρηγορη. Πατησες την ιεραρχια !!!

Γιαυτο θελουν να σε παρασυρουν στο δασος του Σειχ Σου.

Και οχι δεν εχει δρακο τωρα εκει.

Η αρκουδα του Σταυρουλακη μονο ειναι.

Νηστικη......απο τοτε που της πετουσε τα αυγα ο Κορφου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΟΙ Κ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ,

λοιπον διαβαστε πως φανταζομαι το σκηνικο(αμα πατας τα 40 μονο σκηνικα βλεπεις).

μαφιοζος ο γρηγορης σε παχια κατακοκκινη δερματινη πολυθρονα,με κονιακ ναπολεων σε βαθυ κρυσταλλινο ποτηρι.διαβαζει την λιστα με τους λογιστες που δεν θαρθουν στην "νυφη του βορρα".

γουρλωνει τα ματια,και φωναζει το πρωτοπαλικαρο(40 σεπτεμβριων) του.εδω μπαινω εγω στο εργο......"ακου καταδρομεα,σου δινω μια λιστα με κατι λογιστες που δεν θαρθουν.....κανε το χρεος σου αγοριμου"

ε,αΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΩΤΟ βγαλεται το κεφαλι αλ πατσινο κ βαλεται εμενα,εκπαιδευτικα κ αρκετα καλα στην 1η μοιρα,θα γινω ο τρομος κ οφοβος σας.οποιος δεν ερθει στην θεσ/κη ..εντολη του..αφεντικου:....ΜΟΛΥΒΙ ΧΩΡΙΣ ΕΛΕΟΣ.

ΥΓ.

σκεφτομαι οτι αν πιω και 4ο ουσκι εκτος οτι θα κανω λαθος εγγραφες θα ...πω κιαλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντροφε Θεοτοκόπουλε:

Πρόσεχε τον Γρηγόρη, φοβάμαι ότι τα έχει κάνει πλακάκια με τους Βολιώτες και θα μας προδώσει.

Αν δεις ότι κάνει ύποπτες κινήσεις, φάτον και πέταξέ τον στα Τέμπη μέσα σε σκουπιδοσακούλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύντροφε Θεοτοκόπουλε:

Πρόσεχε τον Γρηγόρη, φοβάμαι ότι τα έχει κάνει πλακάκια με τους Βολιώτες και θα μας προδώσει.

Αν δεις ότι κάνει ύποπτες κινήσεις, φάτον και πέταξέ τον στα Τέμπη μέσα σε σκουπιδοσακούλα.

Γιατρέ μην είσαι κορόιδο, οι Βολιώτες δεν ξέρουν από αυτά είναι μούχλες :angry::D:D

Αλλά από την άλλη, θα στο κάνω το καψώνι, θα σου στείλω από αυτά που πάνε Ολλανδία και Καναδά, γιαυτό μην πας γυρεύοντας.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΜΑΦΙΑΣ

Ο μαφιόζος αρχινονός, συνοδευόμενος μόνο από τον δικηγόρο του, μπαίνει σ' ένα δωματιάκι όπου περιμένει ο λογιστής του.

Ο Νονός ρωτά το λογιστή: «Πού βρίσκονται τα τρία εκατομμύρια δολάρια που καταχράστηκες;»

Ο λογιστής δεν απαντά.

Ο Νονός τον ξαναρωτά: «Λέγε, πού είναι τα τρία εκατομμύρια που καταχράστηκες;»

Ο δικηγόρος τον διακόπτει. «Με συγχωρείτε, αλλά είναι κωφάλαλος και δεν σας καταλαβαίνει. Αν θέλετε, κάνω εγώ τον διερμηνέα».

«Ρώτα τον, λοιπόν», λέει ο αρχινονός, «τι έχει κάνει τα λεφτά που μας έφαγε;»

Χρησιμοποιώντας νοηματική γλώσσα, ο δικηγόρος ρωτά τον λογιστή πού βρίσκονται τα τρία εκατομμύρια δολάρια.

Ο λογιστής με νοήματα τού απαντά:

«Δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάτε».

Ο Νονός βγάζει το πιστόλι του, ακουμπά την κάνη στον κρόταφο του λογιστή, οπλίζει και ξαναλέει: «Ρώτα τον άλλη μια φορά τι έχει κάνει τα λεφτά».

Ο δικηγόρος λέει με νοήματα στον λογιστή: «Θέλει οπωσδήποτε να του πεις πού είναι τα λεφτά».

«Εντάξει, εντάξει», απαντά ο λογιστής με νοήματα.

«Πες του ότι τα έχω κρύψει σε μια βαλίτσα στο υπόστεγο πίσω από το σπίτι μου!»

Ο Νονός αδημονεί: «Λοιπόν, τι σου είπε;»

Ο δικηγόρος διστάζει λίγο, ξεροκαταπίνει, και μεταφράζει: «Να, λέει ότι δεν έχετε τα κότσια να τον πυροβολήσετε».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΚΕΛΕΙΟ! ΝΙΚΟΣ B, ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ. ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΙΣΤΟΛΙΔΙ!

ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΟΥΖΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΩΟ ΚΑΙ ΑΒΛΑΒΕΣ.

ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΙΜΗΜΑ....

ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ GEORGE 1.... EINAI ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ.

Scarface.jpg

Επεξεργασμένο από gus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά,

Κανείς δεν θα πάει με το τρένο;

Ή μήπως κάνω λάθος;

Αναζητώ παρέα για το τρένο ή προτείνετε μου κανένα καλό βιβλίο να διαβάζω αν δεν βρω παρέα.

Αναχώρηση Σάββατο ώρα 7.50 π.μ. με ICE.

Άντε και καλό μας ταξίδι.

Πανφόρε........... καλό ταξίδι και να προσέχεις (όπως όλοι σας).

Θεσ/κη ..... ερχόμαστε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινάω το μεσημέρι με τραίνο μιας και το είδα σαν ευκαιρία να δω και λίγο τη Θεσσαλονίκη που δεν τη ξέρω καθόλου .

Περιμένω να σας δω όλους αύριο και ελπίζω η απεργία των ελεγκτών να μη μας στερήσει τον Κώστα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό δρόμο σε όλους τους συναδέλφους που ξεκινούν για Θεσσαλονίκη.

Εγώ, γιατί νιώθω σαν μαθητούδι, που περιμένει την εκδρομή της τάξης ή τον χορό (δεν μπορώ να προσδιορίσω τι από τα δύο)? Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω....

Μαρία, νομίζω, πως κάπως έτσι νιώθεις και εσύ, σωστά??

P.S. Ο ΧΑΛΚΙΔΕΟΣ τελικά θά έρθει? Γιατί έχει σιγήσει τώρα τελευταία....

Επεξεργασμένο από Christine
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη βιάζεσαι;;

Ποιοι απεργούν σήμερα

Απεργούν σήμερα οι δημόσιοι υπάλληλοι. Στην απεργία που κήρυξε η ΑΔΕΔΥ μετέχουν πολλοί κλάδοι όπως οι εργαζόμενοι στις ΔΟΥ, την υγεία, την εκπαίδευση, στους ΟΤΑ, οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας.

Το παίδεψα το παίδεψα έχει τη πλάκα να την πατήσω...!!!

Και πιστεύω ότι θα έρχονται και άλλοι με το αγερόπλανο ...

Επισης να σου υπενθυμισω Κωστα μου να κοιμηθεις καλα στο ταξιδι,να χαλαρωσεις και να ξεκουραστεις καλα διοτι..............ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙΣ ΠΑΛΙ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...