Προς το περιεχόμενο

Μέλη που δήλωσαν συμμετοχή στην συνάντηση των μελών του Forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μας εξήγησες όμως που είσαι ..................

Φίλε Πάνφορε είμαστε αρκετά μακρία , δεν ξέρω κιόλας με τις τελευταίες διεκδικησείς των γειτονων αν θα χρειαζόσταν διαβατήριο! :D:D

Πέρα από τη πλάκα , η γιορτή των Τσιπουράδων , από όσο θυμάμαι είναι στη Καμαρίνα κάτω από το Ζάλογγο μια υπέροχη τοποθεσία .

Κατά τα άλλα δυστυχώς η περίοδος που επιλέχθηκε για τις πρώτες "μαζικές" συγκεντρώσεις μελών του Φόρουμ μας βρήκε σε μια πολύ δύσκολη περίοδο για εμάς και αυτό μας στεναχωρεί ακόμα περισσότερο γιατι ώς άτομα φύση κοινωνικά θα θέλαμε να είμασταν και εμείς μαζί σας .

Ελπίζουμε πάντως πως όλο και κάποιος θα τραβήξει φωτογραφίες και λοιπά ντοκουμέντα για να έχουμε να σχολιάζουμε και εμείς!!!!

Ρε παιδία ο Σταυρουλάκης σας δουλεύει , από τη προηγούμενη εβδομάδα έχει ανέβει Θεσσαλονική!!! :lol::D:D

Να πω πάλι ότι ................ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φίλε Πάνφορε είμαστε αρκετά μακρία , δεν ξέρω κιόλας με τις τελευταίες διεκδικησείς των γειτονων αν θα χρειαζόσταν διαβατήριο! :angry::D

Πέρα από τη πλάκα , η γιορτή των Τσιπουράδων , από όσο θυμάμαι είναι στη Καμαρίνα κάτω από το Ζάλογγο μια υπέροχη τοποθεσία .

Κατά τα άλλα δυστυχώς η περίοδος που επιλέχθηκε για τις πρώτες "μαζικές" συγκεντρώσεις μελών του Φόρουμ μας βρήκε σε μια πολύ δύσκολη περίοδο για εμάς και αυτό μας στεναχωρεί ακόμα περισσότερο γιατι ώς άτομα φύση κοινωνικά θα θέλαμε να είμασταν και εμείς μαζί σας .

Ελπίζουμε πάντως πως όλο και κάποιος θα τραβήξει φωτογραφίες και λοιπά ντοκουμέντα για να έχουμε να σχολιάζουμε και εμείς!!!!

Ρε παιδία ο Σταυρουλάκης σας δουλεύει , από τη προηγούμενη εβδομάδα έχει ανέβει Θεσσαλονική!!! :D:D:D

Να πω πάλι ότι ................ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΑΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο ταξιδι, λοιπον, στον Πανφορο που ξεκιναει πρωτος και καλη ανταμωση με τον γυιο του.

Καλο ταξιδι και στους υπολοιπους, που θα ξεκινησουν αυριο και μεθαυριο.

Επειδη το εχω κανει αυτο το ταξιδι, με τον ιδιο σκοπο, με αντιθετη κατευθυνση τους λεω, οτι ειναι πολυ πιο ομορφα να αφηνεις ολες τις εννοιες πισω, για λιγο.

Εντος εδρας ειναι δυσκολα τα πραγματα, γιατι οσο και να θελεις δεν μπορεις να ξεφυγεις απο το καθημερινο τρεξιμο. Τωρα που το βλεπω και το ζω απο αυτη την μερια, απολογουμαι αν αδικησα καποιους, γιατι παραδομενη στη χαρα της εκδρομης και της συναντησης, δεν καταλαβαινα οτι εκεινοι ειναι μεσα στην καθημερινοτητα τους και μεσα σε αυτη επρεπε να χωρεσουν και να ενταξουν και μας.

Σας περιμενουμε με την ευχη, αυτη η εκδρομη να δικαιωσει τις προσδοκιες σας με το παραπανω.

Ναναι το δευτερο βημα απο πολλα, που θα ακολουθησουν σε μια διαδρομη σε ολη την Ελλαδα.

Στους συμπολιτες μου συναδελφους να ερθουν οσοι περισσοτεροι μπορουν.

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ !!!!!!!!!! ελπιζω αυτη τη φορα να εισαι εσυ η εκπληξη της τελευταιας στιγμης γιατι .....after και after after χωρις Σταυρουλακη δεν γινεται !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ !!!!!!!!!! ελπιζω αυτη τη φορα να εισαι εσυ η εκπληξη της τελευταιας στιγμης γιατι .....after και after after χωρις Σταυρουλακη δεν γινεται !!!!

Χρύσα πίστεψέ με ότι καταβάλλω μεγάλες προσπάθειες και ελπίζω ότι είμαστε σε καλό δρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Βρε παιδιά,

Κανείς δεν θα πάει με το τρένο;

Ή μήπως κάνω λάθος;

Αναζητώ παρέα για το τρένο ή προτείνετε μου κανένα καλό βιβλίο να διαβάζω αν δεν βρω παρέα.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕ ΘΑ ΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΙΒΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΙΡΑ ΤΑ ΚΑΛΑ..ΑΝ ΠΑΛΙ ΕΙΣΑΙ ΤΥΠΟΣ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ

ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΡΑΚΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ...

ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΑΝΕΜΩΝΗΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ....

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ

ΚΑΙ

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΟΙ....

ΦΙΛΙΑ

JADE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

ΝΈΑ ΛΊΣΤΑ ΥΠΆΡΧΕΙ ???

Ο grzokas , η stoik , οι LandS , ο voodoo, κλπ συνήθεις ύποπτοι θα έλθουν ????

ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ????

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ????

ΚΑΙΡΑΤΟΣ ????

ΛΟΙΠΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ????

ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ........

:rolleyes::D:D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

GUS που είναι οι οπαδοί σου ??????

Έτσι θα πάμε γιά βουλευτική έδρα ????

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ να φέρει το χαρτι απο τον Γιατρό ............ :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΑΠΗΤΟΙ φιλοι κ συναδελφοι καλημερα,

δυστυχως μολις προ ολιγου επιβεβαιωθηκαν οι σκεψειςμου και θα βρισκομαι αθηνα το σαββατο.

ευχομαι σε ολους τους συμμετεχοντες στην δευτερη συναντηση,στην "νυφη του βορρα" να περασουν ομορφα , ξεκουραστα,και να νοιωσουν ξανα για μια ακομη φορα,φοιτητες οι παλιοι φοιτητες της θεσ/κης.

ΕΞΟΥΣΙΟΔΩΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΕΠΕΙΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙ ΨΕΥΔΗ ΔΗΛΩΣΗΣ,

το φιλομου "γρηγορη-grzokas" και την φιλεναδαμου "μαρια-marka" να με εκπροσωπησουν επαξια στην συγκεντρωση και να ψηφισουν και για μενα στην επιλογη του......after

ΥΓ.

εξηγηστε επισης στους συναδελφους τον λογω που "βγηκα" στην αθηνα.γρηγορη και μαρια εσεις //καταλαβατε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος βρε άτιμε θα με ντουμπάρεις !!!

Κωστακη μαζεψε τα και ελα,που θες και παρακαλια,γιατι στην επομενη συναντηση της Κρητης θα εισαι μονος σου. :angry::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΓΑΠΗΤΟΙ φιλοι κ συναδελφοι καλημερα,

δυστυχως μολις προ ολιγου επιβεβαιωθηκαν οι σκεψειςμου και θα βρισκομαι αθηνα το σαββατο.

ευχομαι σε ολους τους συμμετεχοντες στην δευτερη συναντηση,στην "νυφη του βορρα" να περασουν ομορφα , ξεκουραστα,και να νοιωσουν ξανα για μια ακομη φορα,φοιτητες οι παλιοι φοιτητες της θεσ/κης.

ΕΞΟΥΣΙΟΔΩΤΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ,ΕΧΟΝΤΑΣ ΓΝΩΣΗ ΤΩΝ ΣΥΝΕΠΕΙΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙ ΨΕΥΔΗ ΔΗΛΩΣΗΣ,

το φιλομου "γρηγορη-grzokas" και την φιλεναδαμου "μαρια-marka" να με εκπροσωπησουν επαξια στην συγκεντρωση και να ψηφισουν και για μενα στην επιλογη του......after

ΥΓ.

εξηγηστε επισης στους συναδελφους τον λογω που "βγηκα" στην αθηνα.γρηγορη και μαρια εσεις //καταλαβατε.

Φίλε THEOTOKOPOYLOS, το καρτελάκι σου πάντως είναι ετοιμο. Παρακαλώ εξουσιοδότηση για την παραλαβή του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε THEOTOKOPOYLOS, το καρτελάκι σου πάντως είναι ετοιμο. Παρακαλώ εξουσιοδότηση για την παραλαβή του.

Σε ποιον από τους δύο να είναι η εξουσιοδότηση? Στην marka ή στον grzokas? :D:P

ΥΣ: Theotoko ελπίζω στην επόμενη συνάντηση να είσαι παρών, γιατί διαφορετικά δεν σε σώζει τίποτα! :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΕ σου υπόσχομαι ότι αν τύχει και διανυκτερεύσω στην Θεσσαλονίκη να σε εκπροσωπήσω επάξια. Τονίζω επίσης ότι θα είμαι καλό παιδί και ότι δεν θα καταστρέψω συναδέλφους και μή παρασύροντας τους σε μπυραρίες, ροκάδικα, ρεμπετάδικα κλπ κλπ..

Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω..... :P

Φίλε THEOTOKOPOYLOS, το καρτελάκι σου πάντως είναι ετοιμο. Παρακαλώ εξουσιοδότηση για την παραλαβή του.

Σιγά μην πάρουμε και αριθμό πρωτοκόλου. :D Τόλμα Νίκο μου να μην δώσεις το καρτελάκι και θα κατέβεις Αθήνα με άδεια χέρια..........

Και μετά ξέρεις τι σε περιμένει από τον Γιατρό...... :D:D

Υ.Γ.

ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΕ τώρα που το ξανασκέφτομαι δεν μου αφήνεις το κλειδί από το CAYANE γιατί σήμερα το πρωί τράκαρα? Ε???? :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΕ σου υπόσχομαι ότι αν τύχει και διανυκτερεύσω στην Θεσσαλονίκη να σε εκπροσωπήσω επάξια. Τονίζω επίσης ότι θα είμαι καλό παιδί και ότι δεν θα καταστρέψω συναδέλφους και μή παρασύροντας τους σε μπυραρίες, ροκάδικα, ρεμπετάδικα κλπ κλπ..

Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω..... :angry:

Σιγά μην πάρουμε και αριθμό πρωτοκόλου. :P Τόλμα Νίκο μου να μην δώσεις το καρτελάκι και θα κατέβεις Αθήνα με άδεια χέρια..........

Και μετά ξέρεις τι σε περιμένει από τον Γιατρό...... :D:D

grzokas δεν έχεις δηλώσει συμμετοχή, επομένως το μόνο καρτελάκι που πιθανόν να πάρεις είναι του ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

grzokas δεν έχεις δηλώσει συμμετοχή, επομένως το μόνο καρτελάκι που πιθανόν να πάρεις είναι του ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ :P

Μην σκας θα φέρω ένα δικό μου :angry:

Y.Γ.

Και συμμετοχή αν προσέξεις καλά δήλωσα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Πάνφορε είμαστε αρκετά μακρία , δεν ξέρω κιόλας με τις τελευταίες διεκδικησείς των γειτονων αν θα χρειαζόσταν διαβατήριο! :angry::P

Πέρα από τη πλάκα , η γιορτή των Τσιπουράδων , από όσο θυμάμαι είναι στη Καμαρίνα κάτω από το Ζάλογγο μια υπέροχη τοποθεσία .

Κατά τα άλλα δυστυχώς η περίοδος που επιλέχθηκε για τις πρώτες "μαζικές" συγκεντρώσεις μελών του Φόρουμ μας βρήκε σε μια πολύ δύσκολη περίοδο για εμάς και αυτό μας στεναχωρεί ακόμα περισσότερο γιατι ώς άτομα φύση κοινωνικά θα θέλαμε να είμασταν και εμείς μαζί σας .

Ελπίζουμε πάντως πως όλο και κάποιος θα τραβήξει φωτογραφίες και λοιπά ντοκουμέντα για να έχουμε να σχολιάζουμε και εμείς!!!!

Ρε παιδία ο Σταυρουλάκης σας δουλεύει , από τη προηγούμενη εβδομάδα έχει ανέβει Θεσσαλονική!!! :D:D:D

Να πω πάλι ότι ................ ΖΗΛΕΥΩ!!!!!!

Αποστολε μικρε

εχω κατι δουλειες στην Αρτα

να φυγω σημερα αυριο να τις κανω και μετα να περασω απο Πρεβεζα (να φαμε γαριδες που ειναι και ελευθερες στο προγραμμα διαιατας που κανω0 και μετα να παμε μαζι Θεσ/νικη?????

grzokas δεν έχεις δηλώσει συμμετοχή, επομένως το μόνο καρτελάκι που πιθανόν να πάρεις είναι του ΘΕΟΤΟΚΟΠΟΥΛΟΥ :D

Νικο καντου ενα καρτελακι αλλα με αλλο πουλι

μια κοτα μια γαλοπουλα κατι τετοιο τελος παντων

και την Κυριακη που θα περασουμε απο Λαρισα να του το παμε για να σκασει απο την ζηλεια του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NIKOS B

φιλε νικο ευχαριστω για το καρτελλακι.θα το δωσεις στα χερια της μαριας γιατι τον γρηγορη δεν τον εμπιστευομαι..τελικα.ειναι ικανος να κυκλοφορει στα "σκυλαδικα" με το καρτελακι και να με κανει "ρομπα".διοτι ειναι κ πολυ "καλο " παιδι..στην νυχτα εννοω............................

MARKA

μαρακι υποσχομαι οτι θα δηλωσω...κολλημα την αλλη φορα.

grzokas

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ φιλαρακι,το κλειδι ειναι δικοσου,σε φιλο δεν χαλαω καρδια.τωρα για το ατυχημα ειναι αληθεια?παρε να τα πουμε,γιατι με εβαλες σε σκεψεις τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUS που είναι οι οπαδοί σου ??????

Έτσι θα πάμε γιά βουλευτική έδρα ????

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ να φέρει το χαρτι απο τον Γιατρό ............ :D

Την βουλευτικη (και μαλιστα επικρατειας0 την εχουμε για την προεδρια παμε :angry::P:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι a.a.

εαν για εμβλημα στο καρτελακι δεν βαλεις το αλογο να..καλπαζει....

ΠΡΟΤΙΜΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ "ΟΥΡΙ" ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ,και οχι υποχρεωτικα ελληνικο,ας ειναι και....ανατολικου-πρωην μπλοκ.

υγ.

μονο σιγα σιγα γιατι ειμαι κ στην επικ.ηλικια για..εμφραγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUS που είναι οι οπαδοί σου ??????

Έτσι θα πάμε γιά βουλευτική έδρα ????

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ να φέρει το χαρτι απο τον Γιατρό ............ :angry:

Για τους άπιστους Θωμάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους άπιστους Θωμάδες.

Δημητρη και γω ξαδελφο ορθοπεδικο εχω :angry::P:D

παντως ρε φιλε τι να σου πω

δεν παιζεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δημητρη ενα εχω να πω.

η ΓΡΟΣΟΥΖΙΑ(?) ΣΕ ΚΥΝΗΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ....ΓΙΑΤΡΟ.

περαστικα φιλε και προσοχη στους αγερηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους άπιστους Θωμάδες.

Μα θα τρελαθώ !!! Στον Γρουσουζάκο πήγες !!!

ΝΈΑ ΛΊΣΤΑ ΥΠΆΡΧΕΙ ???

Ο grzokas , η stoik , οι LandS , ο voodoo, κλπ συνήθεις ύποπτοι θα έλθουν ????

ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ????

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ????

ΚΑΙΡΑΤΟΣ ????

ΛΟΙΠΕΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ????

ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ........

:lol::D:D:D:D:D

Καλώ τους εναπομείναντες.

Αποχωρώ από την παραπάνω λίστα...

Εβγαλα εισητήρια....

Νίκο-Θανάση απευθείας πάω με αερόπλανο !!!

Γιαννάκη ετοιμάσου για το after-after !!

Hotel που θα βρώ όμως...

Χρύσα πίστεψέ με ότι καταβάλλω μεγάλες προσπάθειες και ελπίζω ότι είμαστε σε καλό δρόμο.

Θα σε φτιάξω εγώ απάνω ...

Κάνε γυμναστική γιατί σε θέλω δυνατό !!!

Κωστακη μαζεψε τα και ελα,που θες και παρακαλια,γιατι στην επομενη συναντηση της Κρητης θα εισαι μονος σου. :lol::lol:

Σε εμάς τους κρητικούς αποτελεί -η πρόταση σου - τρομακτικός εκβιασμός !!!

Ενας κρητικός που θα κάνει μια γιορτή και δεν θα έρθουν οι καλεσμένοι ισοδυναμεί με ΘΑΝΑΤΟ !!!

Ως εκ τούτου ο εκβιασμός σου είχε αποτέλεσμα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς έπιασε η απειλή του Θανάση... γιατί θα έβγαζα τον άσσο από το μανίκι! :lol:

Μα είναι ποτέ δυνατόν να λείπει το γελαστό παιδί από την συνάντηση? από το after? από το after-after?

Και την σούπα ποιος θα την φάει? Πάλι εγώ με την Χρύσα? :lol:

ΥΣ: Βάλε και τον καίρατο στο αεροπλάνο με το ζόρι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...