Προς το περιεχόμενο

Μέλη που δήλωσαν συμμετοχή στην συνάντηση των μελών του Forum


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mέλη που δήλωσαν συμμετοχή.

grzokas

gus

ΧΡΥΣΑ

Nikos_b

235711

anast

panforos

CHOCOLATAKI

ARIONAS

Yiannis

a.a.

grand

ΕΙΡΗΝΗ

Venetis

Christine

si-fo

harula

WIL

ΝΑΤΑΣΑ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ

GEORGE1

PALLISP

MARKA

APOAPO

HELEN

Venetia

DANAIE

SusannaP

Κυριακή

menelaoss

MARIA

CEL

dhatzi

ElisaK

Στεφανίδης

PASCHALIS

ΤΕΟ70

georpaedessa

ΜΙΤΑΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 137
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mέλη που δήλωσαν συμμετοχή.

gus

ΧΡΥΣΑ

Nikos_b

235711

anast

panforos

CHOCOLATAKI

ARIONAS

Yiannis

a.a.

grand

ΕΙΡΗΝΗ

Venetis

Christine

si-fo

harula

WIL

ΝΑΤΑΣΑ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ

GEORGE1

PALLISP

MARKA

APOAPO

HELEN

Venetia

DANAIE

SusannaP

Κυριακή

menelaoss

MARIA

CEL

dhatzi

ElisaK

Στεφανίδης

ΩΧ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΟΙ VOODOO ΚΑΙ grzokas ΜΑΣ ΤΗΝ ΕΣΚΑΣΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑΡΘΟΥΝ.............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην απορείτε, το μαγαζί που θα βρεθούμε για καφέ, είναι το FAMOUS CAFE, στο εμπορικό κέντρο CITY GATE στην είσοδο της πόλης από Αθήνα, και μετά για φαγητό και ότι άλλο, στο ΡΑΚΟΜΕΛΟ, στην Σοφούλη.

Για παραπάνω λεπτομέρειες, θα βγει ανακοίνωση από τον Gus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης

Σε περίπτωση που δεν πρόλαβε κάποιος να δηλώσει συμμετοχή τι γίνετε? Μπορεί να έρθει?

Irene

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων βλέπω ουσιαστικά τα ίδια μέλη που παρευρέθηκαν και στην συγκέντρωση της Αθήνας, ειδικά από Θεσσαλονίκη περιμέναμε μεγαλύτερη συμμετοχή. Ίσως να έρθουν χωρίς δήλωση συμμετοχής αλλά θα χάσουν τα απίθανα καρτελάκια. Η Πελοπόννησος πάλι όλη παρούσα, οπότε δικαιωματικά η επόμενη συνάντηση μας ανήκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περίπτωση που δεν πρόλαβε κάποιος να δηλώσει συμμετοχή τι γίνετε? Μπορεί να έρθει?

Irene

Οχι,διότι οι αγρότες που έχουν κλείσει τα Τέμπη,αφήνουν και περνάνε

μόνο όσοι είναι στην λίστα που τους έχει δώσει ο Gus.

Υ.Γ 1.

Δεν το λέω από ζήλια,που η Θεσσαλονίκη θα μαζέψει πιό πολύ κόσμο

από την Αθήνα.

Υ.Γ 2.

Το μόνο που θα μου λείψει είναι η φοβερή ποικιλία στα φαγάδικα της

πόλης.Κατά τα άλλα τι έχει να ζηλέψει η Αθήνα;;;

Υ.Γ 3.

Συγνώμη που αυτά δεν τα έβαλα στην σωστή ενότητα (το γέλιο κάνει

καλό Νο.4).

Καλά να περάσετε μέσα από την καρδιά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Μ.ΜΑΡΙΑ

Διάβασα το μύνημα του ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΛΜ και θέλω να πω το εξής. Οταν ενταχθείς σε ένα χώρο εκτός απο δικαιώματα έχεις και υποχρεώσεις είναι κατανοητό αυτό σε όλους. Δεν είναι πάντα ευκολο όμως, τι στιγμή που υπάρχουν και άλλες υποχρεώσεις. Δεν θέλω να δικαιολογήσω τον εαυτό μου για το ότι δεν θα έρθω αλλά δεν είναι εύκολο για όλους. Βέβαια τώρα θα μου πείτε ότι ούτε για σας είναι εύκολο απλά το θέλετε πολύ και το κάνεται ή δίνετε περισσότερη σημασία στο forum απο ότι όλοι οι υπόλοιποι που δεν θα έρθουν ή δεν δήλωσαν συμμετοχή ή δεν έχουν έρθει ποτέ, και πάλυ δεν είναι έτσι. Προσωπικά λυπάμαι που δεν μπορώ να έρθω αλλά δεν μπορεί να γίνει αλλιώς. Και στην Αθήνα να ήταν η συνάντηση πάλυ θα ήταν δύσκολο. Εύχομαι σε όσους θα πάνε να περάσουν καλά και να επιστέψουν όλοι κοντά μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο μεσημερι φιλοι κ συναδελφοι.

ατυπα θα δηλωσω κ εγω συμμετοχη.κ λεω ατυπα γιατι την τεταρτη θα ξερω αν μπορω πραγματικα να παραβρεθω.

αν παλι δεν ερθω,οι ευχες για επιτυχια ειναι δεδομενες.οσο για το καρτελακι,αε το ετοιμασουν οι διαχειριστες και αν δεν ερθω ολο κ καποιος φιλος/η...θα βρεθει να το παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο μεσημερι φιλοι κ συναδελφοι.

ατυπα θα δηλωσω κ εγω συμμετοχη.κ λεω ατυπα γιατι την τεταρτη θα ξερω αν μπορω πραγματικα να παραβρεθω.

αν παλι δεν ερθω,οι ευχες για επιτυχια ειναι δεδομενες.οσο για το καρτελακι,αε το ετοιμασουν οι διαχειριστες και αν δεν ερθω ολο κ καποιος φιλος/η...θα βρεθει να το παρει.

To Καρτελάκι θα σε περιμένει.

Αλήθεια ποιός θα με βοηθήσει να καταλάβω την σχέση που υπάρχει με την συνάντηση

το θέμα του Αλέκου "Για να έχει κάποιος μισθωτός ολοκληρωμένη ιατροφαρμακευτική κάλυψη ιδίου και μελών της οικογένειάς του, πόσα ένσημα το χρόνο χρειάζεται να έχει;", στήν ενότητα των συναφών θεμάτων που υπάρχει στο τέλος. :huh::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Καρτελάκι θα σε περιμένει.

Αλήθεια ποιός θα με βοηθήσει να καταλάβω την σχέση που υπάρχει με την συνάντηση

το θέμα του Αλέκου "Για να έχει κάποιος μισθωτός ολοκληρωμένη ιατροφαρμακευτική κάλυψη ιδίου και μελών της οικογένειάς του, πόσα ένσημα το χρόνο χρειάζεται να έχει;", στήν ενότητα των συναφών θεμάτων που υπάρχει στο τέλος. :huh::)

Νικο Β και παλι καλα να λες

αλλα το εχει βαλει σκοπο ο Κωστας να τα φτιαξει και θα τα καταφερει

δεν λες παλι καλα που το φορουμ ανανεωνεται καθε λιγο και λιγακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να πάτε.......πάρτε και τους διαχ/στες&συντ/στές μαζί σας

και τον γκας βεβαίως βεβαίως

να μεινω με τον καίρατο παρέα να διατυπώσουμε άφοβα τις απόψεις μας

ΜΑΥΡΗ ΑΡΑΧΝΗ

Έξι και σήμερα μείνανε.? :)

Από την 14η και πάλι μαζί μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμμετοχή που δηλώνουμε??????

Ναί μπορεί να έρθει κανονικά

Αυτό τώρα το πρόσεξα, δλδ δεν είναι απαραίτητο να δηλώσω? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-C.F.C.-
Συμμετοχή που δηλώνουμε??????

QUOTE(gus @ Nov 7 2005, 01:44 PM)

Ναί μπορεί να έρθει κανονικά

Αυτό τώρα το πρόσεξα, δλδ δεν είναι απαραίτητο να δηλώσω? :lol:

ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΒΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ;;;;;;;;;;;;;;

ΓΕΡΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗ, ΓΕΡΝΑΣ................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Σταυρουλακης που ειναι βρε παιδια? :unsure:

Δυστυχώς μάλλον θα λείψω κι εγώ, ένα αυχενικό σύνδρομο θα με κρατήσει μακριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κου Λου Μου, εχεις δίκιο. Προβλεπω ομως μαχη σε τοπικό επιπεδο για την επιλογή του τόπου.

Αντώνη εάν είναι για Κρήτη πάω πάσο, πιστεύω να προσφερθεί και δώρο η ξενάγηση στην Κνωσό από τον Καίρατο. Έμαθα ότι χθες συνόδευσες τον Μαλεζάνι στην επίσκεψή του στην Κνωσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Καίρατε τι εννοείς?

Επιθυμείς η επόμενη συνάντηση από την Θεσσαλονίκη να γίνει στην Κρήτη?

Δεν νομίζω να υπάρχει καμμία αντίρρηση.

Ετοίμασε τάκους,χοχλιούς,βραστό,καλό ρακί και καλό κρασί και κατεβαίνουμε. :rolleyes:

Αν προλάβουμε θα δούμε και την Κνωσσό. :rolleyes:

εννοώ οτι θα δωθει μαχη μεταξύ Πάτρας και Καλαμάτας. Για Κρητη , δεν το βλέπω. Αλλα αυτα που εγραψες υπαρχουν μονο στα χωρια τα ορεινα. Και εγω δεν ειμαι από χωριό. Δίπλα στο ανακτορο της Κνωσού καθομαι. Βλεπω συνεχεια τα κερατα του Μινωα και τον καιρατο ποταμό. Γιαυτό βρισκομαι συνεχεια σε πληρη σύγχηση.

καιρατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
Αντώνη εάν είναι για Κρήτη πάω πάσο, πιστεύω να προσφερθεί και δώρο η ξενάγηση στην Κνωσό από τον Καίρατο. Έμαθα ότι χθες συνόδευσες τον Μαλεζάνι στην επίσκεψή του στην Κνωσό.

Δεν συνοδευα τον Μαλεζάνι. Ο ιδιος ήμουνα. Εννοούσα Δημητρη οτι για Πελοπόνησο θα δοθει Μαχη μεταξύ Καλαματας και Πατρας. Στην Πατρα νομίζω, δεν ειναι ο Ζωρζ 1; Εσυ και καποιος αλλος απο Κου Λου Μου. Οσο για Ξεναγηση στην Κνωσό . Πολύ ευχαριστως. Ολη μερα κερατα θα σας δίχνω. Το κερατο του Μίνωα, το κερατο του ταυρου, τον ταυρο με τα κερατα και στο τελος θα σας παω στον Καιρατο. Τον οποιο Μαλιστα σκαβανε δυο μηνες 2 μετρα πιο βαθύ για να μην περνουν τα νερα του το χειμωνα, τα παντα. Γιατί χειμαρος ειναι. Θα σας παω και στο μουσειο. Μεταξύ σοβαρου και αστειου , καθε Ελληνας πρεπει τουλαχιστον μια φορα την ζωή του να δει το Μουσειο Ηρακλειου, την Κνωσό και την Φαιστό. Αλλα και ολους τους αρχαιολογικους τόπου της Κρητης. Σε εμένα που εχω διαβάσει εκατονταδες επιγραφές Γραμμικης Α, Β και ιερογλυφικών, ρήγη συγκίνησης διατρεχουν το κορμή μου , οταν βρισκομαι σε αυτους τους χωρους. Ξερεις τι ειναι να ανακαλυπτεις οτι ολοκληρη η πεδιαδα της Μεσαρας ειναι μαζι με ολες τις αρχαιες της πολεις, μια μικρογραφία της Θεσσαλικης πεδιαδας με τις αρχαιες τις πολεις. Να βλεπεις οτι τα αλογα ειχαν το ονομα Βουκεφαλας; και πολλα αλλα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
o Σταυρουλακης που ειναι βρε παιδια? :rolleyes:

Ο Σταυρουλακης το εχει ρίξει τώρα τελευταια στην φιλοσοφία , γιαυτο χαθηκε. Καποια στιγμή θα παρουσιαστει σαν νεος Λιαντίνης. (Σταυρουλακη δεν θα σε καρφώσω τελειως. Ως εδώ). Εμεινα ομως αναυδος , οταν φιλοσοφικά ψαχνωντας, επεσα καποια στιγμη πανω στα αχναρια του Σταυρουλακη. Ενας Σταυρουλάκης με αλλη μασκα , με αλλο ύφος απο αυτο που γνωριζουμε εδω. Συναντισα ομως και τα ιχνη πολλων αλλων από το φόρουμ. Καταλαβα ομως οτι εδω στο φορουμ δεν μπορουν να εκδηλώσουν την ακρατον φιλοσοφική τους υπόστασιν και στραφικαν σε αλλα μονοματια. Επόμενο ήταν. Μου την εσκασαν ομως. Γιατι κανενας δεν μου ειπε οτι υπαρχει και αλλος κοσμος , αλλης μορφης απο αυτο το φορουμ. Για να ειμαι δικαιος καποιος απο Θεσσαλονικη μου το ειχε πει. Εγω όμως δεν το καταλαβα καλά. Ετσι περναν αυτοί καλυτερα εκει και εμεις χειρότερα εδώ. Εκει δεν υπαρχουν λογοκρισίες. Υπαρχει αρχαιοελληνική Δημοκρατία και ελευθερία.

καιρατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-ΜΑΥΡΗ ΑΡΑΧΝΗ-
καθε Ελληνας πρεπει τουλαχιστον μια φορα την ζωή του να δει το Μουσειο Ηρακλειου, την Κνωσό και την Φαιστό. Αλλα και ολους τους αρχαιολογικους τόπου της Κρητης.

Συμφωνώ κέρατε και σε κάτι μαζί σου!

Αμα έρθω θα με ξεναγήσεις ? ή είναι για μερικούς η πρόταση?

ΜΑΥΡΗ ΑΡΑΧΝΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...