Προς το περιεχόμενο

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΜΕΛΩΝ FORUM ΓΙΑ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΛΟΙΠΟΝ ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ. ΟΣΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΑΙ

ΣΚΟΠΕΥΟΥΝ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΕΣΩ ΤΟΥ SITE ΓΙΑ ΝΑ

ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΛΛΙΤΕΡΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΜΕΙΝΟΥΜΕ

ΠΙΟ ΟΜΑΔΙΚΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ- ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΣ

ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΤΟΥ SITE ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΚΑΜΙΑ

ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΛΙΤΕΡΗ, ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΗ ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΝΕΤΟΤΕΡΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΝΗ ΜΑΣ

ΕΚΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΕΙΔΩΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΩΡΕΣ

ΣΕ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΩΡΟ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΙΣΩ. ΜΗΠΩΣ ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΤΑ ΤΗΝ

ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΜΑΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΜΕΝΟΙ, ΛΕΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΙΝΕΣ

ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΥΜΦΩΝΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΑΛΛΩΣΤΕ! ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Σαλλονικιός Gregory σας περιμένει με ανοικτές αγκάλες.Έχω φιλαράκι με ξενοδοχείο στο κέντρο.Πείτε μου αριθμό ατόμων μονόκλινα ή δικλινα για να σας πώ τιμές και τηλέφωνα.Με χαρά μου αν μπορώ να βοηθήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως βλέπω άμεση αντίδραση απο τα μέλη. Καί οι δύο προτάσεις είναι

ενδιαφέρουσες και φυσικά αξιοποιήσιμες. Αλλά και εσείς οι άλλοι οι

εγκέφαλοι του site που είσαστε τέλος πάντων να ρίξετε τις ιδέες σας

στο τραπέζι,πρέπει κατα την γνώμη μου και ο gus να βάλλει το χεράκι

του έχει κι αυτός μερίδιο ευθύνης στα τεκτενόμενα στο site.Και που

Είναι ο Δημήτρης ΚΛΜ όταν εγώ έλεγα ότι η Θεσσαλονίκη είναι μακριά

και μου απαντούσε ότι σάμπως κοντά του φαίνεται που είναι ο dcorfou

όλοι κάνουν την πάπια και δεν βγαίνουν να συμμετέχουν στο πώς και

πού θα πάμε εκτός και άν έμειναν άφωνοι που επικράτησε η 12η του

Νοέμβρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά δεν επικρατήσει η ιδέα που έριξα για πούλμαν καλό είναι να μαζευτούμε και να πάμε με όσα λιγότερα αυτοκίνητα γίνεται.Η Θεσσαλονίκη έχει φοβερό κυκλοφοριακό πρόβλημα,βλέπε Κυψέλη-Καλλιθέα...

Υπάρχει και το τραίνο φυσικά, αλλά τι λένε οι καπνίζοντες???

Δεν βλέπω όμως κανένα άλλο να μιλάει. Έχουμε συμμετοχές η μόνο ψηφοφορία κάναμε:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως εκλεισα ήδη αεροπορικά εισητήρια. Θα πρέπει να σας ενημερώσω οτι τα φθηνα εισητήρια της Aegean έχουν εξαντληθει για τις 11/11

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τελικά δεν επικρατήσει η ιδέα που έριξα για πούλμαν καλό είναι να μαζευτούμε και να πάμε με όσα λιγότερα αυτοκίνητα γίνεται.Η Θεσσαλονίκη έχει φοβερό κυκλοφοριακό πρόβλημα,βλέπε Κυψέλη-Καλλιθέα...

Υπάρχει και το τραίνο φυσικά, αλλά τι λένε οι καπνίζοντες???

Δεν βλέπω όμως κανένα άλλο να μιλάει. Έχουμε συμμετοχές η μόνο ψηφοφορία κάναμε:

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΣΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

ΜΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΘΟΔΟ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΟΟΥΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΜΟΝΟΣ

ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΩΣ ΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΥΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΚΕΙ Τ.Ε.Ι. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΟΥ

ΚΑΤΟΙΚΟΕΔΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ , ΞΕΡΩ ΔΕ ΘΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΜΑΛΟΝ ΚΑΙ Η DANAIE ΘΑ ΕΡΘΕΙ

ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΦΑΣΑΡΙΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιώτη βάλε πρώτα από όλα το σωστό τηλέφωνο στο προφίλ σου, δεν σε έχει και ο κατάλογος, εγώ το ξέρεις στην φασαρία και στο νταβαντούρι πρώτος, αν και μου τα χάλασε λίγο η επιλογή της 12/11 καθώς είχα μείνει στις 19/11 και δεν πρόλαβα κιόλας να ψηφίσω(έχω και δύο ψήφους). Μάλλον θα ανέβω οικογενειακώς και βρίσκομαι πάνω ίσως και από Πέμπτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιο μέλος τολμήσει και δεν κάνει στάση στην Λάρισα πριν πάει Θεσσαλονίκη, θα του διαγράφω τις δημοσιεύσεις για ένα μήνα.

Υ.Γ.

Παρακαλώ να το δείτε απλά ως προειδοποίηση. :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιο μέλος τολμήσει και δεν κάνει στάση στην Λάρισα πριν πάει Θεσσαλονίκη, θα του διαγράφω τις δημοσιεύσεις για ένα μήνα.

Υ.Γ.

Παρακαλώ να το δείτε απλά ως προειδοποίηση. :o

ΔΗΛΑΔΗ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ Η ΦΑΣΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ

ΕΠΙΚΡΑΤΗΣΕΙ Η 19η ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ. ΕΧΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ ΚΑΙ ΕΧΩ

ΖΗΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ

ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΣΤ΄ ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ.

Παναγιώτη βάλε πρώτα από όλα το σωστό τηλέφωνο στο προφίλ σου, δεν σε έχει και ο κατάλογος, εγώ το ξέρεις στην φασαρία και στο νταβαντούρι πρώτος, αν και μου τα χάλασε λίγο η επιλογή της 12/11 καθώς είχα μείνει στις 19/11 και δεν πρόλαβα κιόλας να ψηφίσω(έχω και δύο ψήφους). Μάλλον θα ανέβω οικογενειακώς και βρίσκομαι πάνω ίσως και από Πέμπτη.

ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ

ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΑΛΛΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ 2712

ΚΑΙ ΟΧΙ 2710 ΟΚ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΣΑΙ Η ΓΝΩΣΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?

ΜΑ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΚΑΘΟΔΟ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΔΥΝΑΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΟΟΥΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΜΕ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΜΟΝΟΣ

ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΥΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΝ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΩΣ ΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ

ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟΝ ΥΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΕΚΕΙ Τ.Ε.Ι. ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΠΟΛΗ ΠΟΥ

ΚΑΤΟΙΚΟΕΔΡΕΥΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ , ΞΕΡΩ ΔΕ ΘΕΤΙΚΑ ΟΤΙ ΜΑΛΟΝ ΚΑΙ Η DANAIE ΘΑ ΕΡΘΕΙ

ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ. Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ ΙΣΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΦΑΣΑΡΙΑ....

Nαί αυτή είμαι. Τελικά ενεργοποίησα άλλο e-mail και κατάφερα να μπώ σαν μέλος.

Οσοι από Αθήνα έχουν δηλώσει συμμετοχή ας πουν πως θα πάνε να συνεννοηθούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εάν θέλετε και σας βολεύει μίλησα με το φίλο μου με το ξενοδοχείο για όσους ενδιαφέρονται έχουμε και λέμε: ξενοδοχείο "ΑΤΛΑΣ" οδός:Εγνατία 40 (είναι στο κέντρο 15 λεπτά απο τον σιδηροδρομικό σταθμό), η τιμή του δίκλινου 45 ευρώ, τηλ.επικοινωνίας 2310-537046. Θα μιλήσετε με τους ιδιωκτήτες Αχιλλέα και Αντώνη Ράπτη και θα αναφέρεται ότι είστε για την συνάντηση των λογιστών.

Ελπίζω να βοήθησα έστω και λίγο ώστε να πραγματοποιηθεί αυτή η συνάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μόνος ή Μάνος? ιδού η απορία , και απ ότι φαίνεται μόνος αφού ο καθένας μάλλον μόνος του

θα ανέβει κα τσάμπα γράφαμε τούτες τις αράδες. Πολύ χάρηκα τελικά ΕΙΡΗΝΗ που είσαι η φίλη της

διπλανής καρέκλας και θα έχουμε επιτέλους καποιους γνωστούς να πούμε δυό κουβέντες όχι ότι

οι άλλοι βεβαια είναι άγνωστοι, αλλά άλλο να κάθεσαι δίπλα στον άλλο και άλλο να τον έχεις δεί

μόνον απο μακρυά. Τελικά θα πρέπει μάλλον να βγεί κάποιο πρόγραμμα του τι θα κάνουμε εκεί

για μιά η δυό μερες για να ξέρει ο καθένας απο εμάς ιδίως που ερχόμαστε απο μακρυά και θα έχουμε

δρόμο στην πλάτη μας και δρόμο μπροστά μας για να κανονίσουμε το που πως και πότε........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ.

ΚΟΥΙΖ (Για εμπειρους λυτες απο την 1η συναντηση)

Γιατι το γλυκο μας chokolataki αποφευγει να παρει αυτοκινητο στη Θεσσαλονικη?

:D:D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΙ ΧΙ ΧΙ ΤΕΟ070 ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ! :D

ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΕΞΟΔΑ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 250 ΕΥΡΩ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗ ΤΟ 15ΝΘΗΜΕΡΟ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ. ΑΠΟ ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ. ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑΚΙ ΦΕΥΓΕΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω πουθενά:

Ποιός ο Χώρος Συνάντησης;

Ποιός κάνει την οργάνωση εκεί πάνω;;;;;

Ανζέντα θεμάτων;

Πρόεδρος; Ποιός θέτει υποψηφιότητα προέδρου του συνεδρίου;

Προτείνω τον Yianni.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω πουθενά:

Ποιός ο Χώρος Συνάντησης;

Ποιός κάνει την οργάνωση εκεί πάνω;;;;;

Ανζέντα θεμάτων;

Πρόεδρος; Ποιός θέτει υποψηφιότητα προέδρου του συνεδρίου;

Προτείνω τον Yianni.

Εγώ την Λίντα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω πουθενά:

Ποιός ο Χώρος Συνάντησης;

Ποιός κάνει την οργάνωση εκεί πάνω;;;;;

Ανζέντα θεμάτων;

Πρόεδρος; Ποιός θέτει υποψηφιότητα προέδρου του συνεδρίου;

Προτείνω τον Yianni.

Μακρια ειμαι βρε ΑΛΕΚο μακρια ;):D:)

Και συν τοις αλλοις 1-4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παναγιώτη (Πάνφορε) και Σοκολατάκι,

Πρέπει να έχετε καταλάβει λάθος ορισμένα πράγματα.Και θα πρέπει να δοθούν ορισμένες διευκρινίσεις,όπως τις καταλαβαίνω εγώ τουλάχιστον,για να μην δίνουμε λάθος εντυπώσεις στα μέλη και τους επισκέπτες,αλλά και να μην λάβει και την μορφή σήριαλ.

Η συνάντηση της Θεσσαλονίκης,είναι μια απλή συνάντηση μελών και επισκεπτών του φόρουμ στην οποία θα επικρατήσει το ίδιο θερμό κλίμα που επικράτησε και στην συνάντηση της Αθήνας.Θα γνωριστούν οι καινούργιοι,θα ξανασυνατηθούν οι παλιοί,θα κουβεντιάσουμε,θα γελάσουμε,θα αστειευτούμε,θα γλεντήσουμε μετά,όποιος θέλει και γενικά θα κάνουμε σύσφιξη των σχέσεων μας.

Η επιμονή σας στην διοργάνωση,στην μεταφορά,στην διαμονή κ.λ.π,δίνει την εντύπωση ότι κάπου έχετε μπλέξει το θέμα.Δίνετε την εντύπωση,ότι το αντιμετωπίζετε σαν μια εκδρομή.Δεν είναι έτσι.

Ο Γκας θα περιμένει τις συμμετοχές,ώστε να μπορεί να επιλέξει τον κατάλληλο χώρο και σύντομα θα ανακοινώσει τον τόπο και την ώρα της συνάντησης.

Είμαστε μεγάλοι και υπέυθυνα άτομα.Ο καθένας που θέλει να συμμετάσχει στην συνάντηση και είναι από μακρυά,έχει φροντίσει μόνος του,τον τρόπο που θα πάει στην Θεσσαλονίκη και έχει κλείσει και το κατάλληλο ξενοδοχείο της αρεσκείας του.Αλλος θέλει να πάει με αεροπλάνο,άλλος με λεωφορείο,άλλος με τραίνο κ.λ.π.

Το ρεζουμέ είναι να υπάρχουν όλοι στην συνάντηση.

Αλλος μπορεί το πρωί τις 12/11 να έχει ραντεβού στην Αθήνα και να ταξιδέψει με αεροπλάνο το απόγευμα.

Δεν είμαστε παιδάκια του Δημοτικού,ούτε μαθητές του λυκείου να διοργανώνουμε την πενταήμερη.

Απλά μια συνάντηση.Τίποτε άλλο.

Με την ίδια λογική που η Χρύσα και η Χριστίνα από την Θεσσαλονίκη ,Ο voodoo από τον Εβρο,ο Σταυρουλάκης από την Κρήτη,ο Αλέκος από τον Βόλο,ο dhatzi από Λέσβο,ο george1 από την Πάτρα,ο Χαλκιδέος από την Χαλκίδα κ.λ.π,ήρθαν στην Αθήνα χωρίς να διοργανώσουν τίποτε για την μεταφορά,την διαμονή τους κ.λπ,με τον ίδιο ακριβώς τρόπο θα πάμε και εμείς στην Θεσσαλονίκη.

Αγαπητέ dcorfou μάλλον θα πρέπει να με έχεις παραξηγήσει. Εγώ άν έκανα κάτι το έκανα για να διευκολύνω

ορισμένους και πιθανόν μαζί με αυτούς και τον εαυτό μου που είμαστε ξένοι προς την Θεσσαλονίκη

να μεταβούμε και να διαμείνουμε πιό άνετα εξυπηρετούμενοι μεταξύ μας με τα αυτοκίνητά μας πιθανόν

παίρνοντας και κάποιους άλλους μαζί μας και για παρέα αλλά και πιθανόν και για άλλους λόγους

αλλά βέβαια ελεύθεροι άνθρωποι είμαστε όλοι και ο καθένας κανονίζει τα του οίκου του.Γιατί άσχημο

ήταν αυτό που έκανε ο grand που έστειλε προσφορά απο ξενοδοχείο σε πολύ λογική τιμή, νομίζω ότι

πολλούς θα ενδιαφέρει αυτή η παράμετρος. Τέλος πάντων δεν πειράζει πιστεύω να σε δω στο πλοίο.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η πρόταση του Panforou για μετακίνηση κάποιων συναδέλφων προς την Θεσ/κη, να είναι "μαζική" δεν δημιουργεί κάποιο πρόβλημα στην χαρά της συνάντησης με τους γνωστούς-άγνωστους συναδέλφους. Προσωπικά πιθανόν να προτιμήσω το τρένο και θα ήταν χαρά μου να συνταξιδεύσω με συνάδελφο. Βέβαια επειδή ο χρόνος κυλά, αν ήταν δυνατόν να οριστικοποιηθούν ημέρα-τόπος-ώρα για να προβούμε στις ανάλογες κρατήσεις ξενοδοχείου και μεταφορικού μέσου. Ευχαριστούμε τον συνάδελφο για την πρόταση του ξενοδοχείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυριο το πρωί θα ειναι ετοιμη η λίστα. Την ετιμάζει ο λίσταρχος Μπούλης (αλέκος)

Μάλλον σε πρόλαβε ο λίσταρχος Gus ......... :D

Μέλη που δήλωσαν συμμετοχή στην συνάντηση των μελών του Forum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ότι τώρα έχει κλείσει η ημερομηνία δήλωσης συμμετοχών.Άρα θα πάμε αυτοί που ήδη έχουν

δηλώσει και έχουν γραφεί στην λίστα. Περιμένουμε λοιπόν χώρο συνάντησης και ώρα για να κανονίσουμε

κι εμείς οι έρμοι τα υπόλοιπα κρατήσεις ξενοδοχείων και επιλογή ώρας μετάβασης και μέσου μεταφοράς.

Έ να έχουμε κι εμείς μερικές μέρες καιρό να τα ρυθμίσουμε αυτά..........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...