Προς το περιεχόμενο

ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ & πετρελαιου


επισκέπτη Guest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ & ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ , ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟ [email protected]

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΥΠΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ & ΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΧΕΙΡΟΓΡΑΦΑ , ΚΑΙ ΠΟΙΟΥΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟ [email protected]

ευχαριστω

ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΗΘΩΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ,ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΥΚΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ,ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΜΕ ΚΑΛΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ,ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΗ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 months later...
επισκέπτη Επισκέπτης-ΒΑΓΓΕΛΗΣ-

ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ NEWTECH PUBLICATIONS

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΕΧΡΙ 300 €?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ NEWTECH PUBLICATIONS

ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ.

ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΕΧΡΙ 300 €?

ΕΧΩ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΣΥΣΤΗΣΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης
ΕΧΩ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΣΥΣΤΗΣΩ.

ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 years later...

ΔΩΡΕΑΝ ερασιτεχνικο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ για ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ πολυκατοικιων σε Excel, για Εκδοση ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ της δικιάς σας Πολυκατοικιας (Υπολογισμός & Εκτύπωση) και για κάποιους προβληματισμούς-ιδέες ενός ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ. Θα το βρίσκετε εντελώς ΔΩΡΕΑΝ (Free Software χωρίς ψιλά γράμματα) στη διεύθυνση: dorean-free.blogspot.com %CE%9A%CE%9F%CE%99%CE%9D%CE%9F%CE%A7%CE%A1%CE%97%CE%A3%CE%A4%CE%91.jpg

Φώτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
επισκέπτη ΣΤΕΛΙΟΣ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΕΧΩ ΜΕΤΡΗΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΡΑΝΕ KWH ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ 4 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΑ. (ΕΝΑΣ ΜΕΤΡΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ). ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΤΑ ΛΙΤΡΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΕ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ?

ΤΟ E-MAIL ΕΙΝΑΙ : stema [email protected]

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...