Προς το περιεχόμενο

1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επανήλθα

Τελικά δύσκολη η βιολογία Α Γυμνασίου, για λογιστές.

Λοιπόν κουτσομπόληδες πάρτε μολύβι και χαρτί και γράφτε.

1. κάναμε μπαμ από μακριά, τι επάγγελμα κάνουμε.

2. καταπατήσαμε τις οδηγίες που μας δόθηκαν και μιλήσαμε για λογιστική, επιχειρήσεις, φορολογικούς ελέγχους και όλα αυτά που είχαμε πει οτι δεν θα κουβεντιάσουμε.

3. (Κακία) οι γυναίκες του φόρουμ στην αρχή παραπονιόντουσαν ότι είναι λίγες. Μετά κάθισαν όλες μαζί, κάνοντας το δικό τους πηγαδάκι (πρέπει να πω ότι θάψιμο δεν έπεσε γιατί φεύγοντας έψαξα για τρύπες και χώμα αλλά δεν βρήκα.)

4. πράγματι αυτό που αναφέρθηκε, ότι δηλαδή ξαναβρήκαμε φίλους και γνωστούς που είχαμε να δούμε χρόνια είναι αλήθεια( αν και δεν είχε καμία ιδιαίτερη σημασία αφού όλοι γνωστοί και πάνω από όλα ΦΙΛΟΙ αποδείχθηκε ότι είμαστε μέσα από το φόρουμ)

5. Οι εκπλήξεις πέρα από τον doctor και ο Σταυρουλάκης που τον περιμέναμε μεγαλύτερο.

6. Το καλύτερό καλωσόρισμα του (Προέδρου) Κάρολου που συστηνόταν στους προσερχόμενους. «ΚΩΣΤΑΣ – ΚΑΡΟΛΟΣ»

7. Το σοκολατάκι και κατόρθωσε να παρκάρει και λευκή σοκολάτα μας προέκυψε.

8. Η Θεσσαλονίκη μας έβαλε τα γυαλιά στο ρεμπετάδικο (και η Μαρία βεβαίως – βεβαίως) για τον εκ Κρήτης ορμώμενο κανένα σχόλιο. (να είσαστε καλά και πάντα έξω καρδιά).

Οι οργανωτές αποδείχθηκαν Α-ΨΟ-ΓΟΙ και τους ευχαριστούμε για μια ακόμη φορά.

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΠΑΡΕΥΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑΝ ΝΑ ΕΛΘΟΥΝ.

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΙΑΦΥΛΑΞΟΥΜΕ

1. (Χριστίνα τις φωτογραφίες τις έστειλα στον Κώστα γιατί δεν μπόρεσα να τις ανεβάσω.

2. Χαλκιδεε έχασε αλλά είσαι δικαιολογημένος.

3. Γιάννη περιμένω την διεύθυνση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά, ζηλεύω και εκφράζω παράπονο. Τα λένε πιό νωρίς για την συνέχεια (εννοώ ρεμπετάδικο). Πάμε σπίτι ως καλές νοικοκυρές και μανάδες, κοιμίζουμε τα παιδιά μας ως μωρομάνες και ακολουθούμε πάλι μαζί σας. Την επόμενη φορά παρακαλώ να ενημερωθούμε για το τι πρόκειται να ακολουθήσει. Να μην μας βάζουνε τα γυαλιά οι κοπέλες από την Θεσ/κη. Παρεπιπτόντως ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τους συναδέλφους που έχουν γενέθλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς όλους όσους οργάνωσαν αυτή την υπέρωχη βραδιά . Έχει δίκιο τελικά η DANAIE γιατί ως διοργανωτές

έπρεπε ή να ενημερωθούμε εκ των προτέρων ότι θα ακολουθούσε και δεύτερο μέρος σε κρασοξενυχτάδικο ή

έπρεπε τέλος πάντων κάποια στιγμή που αποφασίστικε αυτό να ενημερωθούμε όλοι και όποιος ήθελε να

ακολουθήσει αλλά ενημερώθηκαν μόνο επιλεγμένα πρόσωπα ή το κανόνισαν μόνοι τους ντροπή τους έπρεπε

να το σφυρίξουν και στους άλλους.......... Εμείς πάντως που δεν συμμετείχαμε στο δεύτερο μέρος απαιτούμε

ικανοποίηση..................Και εσείς που παρευρεθήκατε αφήστε τις δικαιολογίες................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω τις φωτογραφίες σιγά - σιγά και συμπληρώνω

HPIM.7576. JPG

Πέρα από τον κ. Κουνάδη και την σύζυγο του στο βάθος ορθοί

Χαλκιδεος – Αλέκος – a.a.

HPIM.7584. JPG

Ειρήνη (Guest)- chocolataki (η άσπρη σοκολάτα που λέγαμε)– Χρυσα – Ελένη

HPIM.7583. JPG

Ελένη, Ειρηνη Χρύσα chocolataki (πλάτη) και στο βάθος Κ. Κουνάδης – Νικος – Β (με το μούσι) και Κάρολος (Κώστας)

Σιγά – Σιγά θα τους βρούμε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

doctor δεν είσαι εντάξει.

Επρεπε να έλεγες της πεθεράς σου,το αρνί με τις πατάτες να το ετοίμαζε χθες,και να έφερνες το ταψί στην συνάντηση.Θα ήταν ότι έπρεπε για την μπύρα.

Έπρεπε να το φέρω Δημήτρη, έφαγα πολύ σήμερα και βαρυστομάχιασα, ήταν όμως...όνειρο!

Panforos, το βρήκες το avatar είδα, ωραίος!

Ηταν μια τόσο ζεστή βραδυά που ειλικρινά με έκανε να νοίωσω υπέροχα.

Όταν πας για έναν καφέ στις 5 το απόγευμα και φεύγεις στις 12 το βράδυ χωρίς μάλιστα να καταλάβεις ότι είσαι εκεί για 7 ώρες συζητώντας με υπέροχους ανθρώπους, αυτό τα λέει όλα.

Βλέποντας για μια ακόμη φορά τις φώτο , έχω να παρατηρήσω ότι σε μερικούς έπεσα μέσα , δηλαδή ήταν όπως περίπου τους φανταζόμουν , σε άλλους δε , έπεσα πολύ έξω (ντόκτορ σε περίμενα αλλίως!!!!).

Μη πω ότι κάποιοι μοίαζουν και με τα αβατάρ τους !!!

Αποστόλη ξέρω,

Περίμενες τον doctor,με κουστούμι,γυαλάκια,γκρίζα μαλλιά και καποιας ηληκίας.

Μας την έσκασε ο "μπαγάσας".

Οι εκπλήξεις πέρα από τον doctor και ο Σταυρουλάκης που τον περιμέναμε μεγαλύτερο.

Σταυρουλάκη ή είμαστε πολύ έξυπνοι για την ηλικία μας, ή .... το μυαλό μας ξεκούτιανε και επεριμένανε να δούνε δύο ....χούφταλα!!! ;);)

..Τα After !!!!

Λοιπόν για να ικανοποιήσουμε την περιέργεια του Βroster(s) για κουτσομπολιό μετά τη λήξη της συνάντησης μια 15μελή παρέα κατευθύνθηκε σε Κέντρο στην περιοχή του Νέου Κόσμου για τη συνέχεια.

Εκεί διαμοίφθηκαν σκηνές απείρου κάλλους όπου πρωταγωνίσθησαν οι φίλοι απο την επαρχία προεξάρχοντος των Σταυρουλάκη , Christine , Yannis , ΧΡΥΣΑΣ , Voodoo με την ευγενική συμπαράσταση της συναδέλφισσας MARKA οι οποίοι κυριολεκτικά ξεσήκωσαν το μαγαζί. Παρά τα κελεύσματα μου για ευπρέπεια οι ανωτέρω μετά την κατανάλωση αρκετών φιαλών οίνου -Λευκού και Ροζέ αν δεν με απατά η μνήμη μου- ξεσήκωσαν και τους υπολοίπους συνδαιτημόνας της παρέας στα ίδια και χειρότερα ατοπήματα με περισσότερο παρετραπέντα τον a.a. του οποίου οι χορευτικές φιγούρες συνεπήραν την ομήγυρη.

Σε αυτό το σημείο να επισημάνω την πραότητα του ΤΕΟ70 και βέβαια την δική μου οι οποίοι αρκεστήκαμε στο να παρακολουθούμε έκπληκτοι τα τεκταινόμενα -αν εξαιρέσουμε την κρασοκατάνυξη κάποια χορευτικά και ένα μικρό λουλουδοπόλεμο-και να σκεπτόμαστε τις δικαιολογίες που θα ξεφουρνίσουμε στις συζύγους μας για την πολύωρη αργοπορία μας μιάς και τους είπαμε φεύγοντας το μεσημέρι ...ένα καφεδάκι πάω να πιώ κι έρχομαι !!!!!!!!

Η λιτή διασκέδαση έληξε περί την 5η πρωινή όπου αφού ελέγξαμε για την ορθότητα τους τις Αποδείξεις Εισόδου , τριμελής αντιπροσωπεία αποτελούμενη απο τους πλέον νηφάλιους έλεγξε και υπέγραψε τα βιβλία της επιχείρησης που μας φιλοξένησε !!!!!

Για κάποιους λοιπόν η συνάντηση διήρκεσε 12 ώρες (από τις 5 το απόγευμα του Σαββάτου έως τις 5 το πρωί της Κυριακής!).

Δυστυχώς είχα κανονίσει στις 10, είχε έρθει κόσμος στο σπίτι, και τους είπα θα αργήσω λίγο, άργησα μόνο δύο ώρες!

Ελπίζω ο Voodoo να δόξασε τον Έβρο και να με εκπροσώπησε επάξια!

Πάντως από τους ξενύχτηδες, μερικοί είναι ακόμα μεθυσμένοι και έτσι εξηγείται πως δεν έχουν γράψει ακόμα.

Εύχομαι να επαναληφθεί γρήγορα και για το καλοκαίρι σας ανακοινώνω κάτι από τώρα:

Beach Party στο Λαγονήσι!

Θα γίνει για τρίτη φορά, είμαι μέσα στην παρέα που το διοργανώνει, και για το καλοκαίρι θα σας δηλώσω όλους θέλετε δεν θέλετε!

doctor

Υ.Γ. Θα ανεβάσω κι άλλες φωτογραφίες σε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς όλους όσους οργάνωσαν αυτή την υπέρωχη βραδιά . Έχει δίκιο τελικά η DANAIE γιατί ως διοργανωτές

έπρεπε ή να ενημερωθούμε εκ των προτέρων ότι θα ακολουθούσε και δεύτερο μέρος σε κρασοξενυχτάδικο ή

έπρεπε τέλος πάντων κάποια στιγμή που αποφασίστικε αυτό να ενημερωθούμε όλοι και όποιος ήθελε να

ακολουθήσει αλλά ενημερώθηκαν μόνο επιλεγμένα πρόσωπα ή το κανόνισαν μόνοι τους ντροπή τους έπρεπε

να το σφυρίξουν και στους άλλους.......... Εμείς πάντως που δεν συμμετείχαμε στο δεύτερο μέρος απαιτούμε

ικανοποίηση..................Και εσείς που παρευρεθήκατε αφήστε τις δικαιολογίες................

Δεν φταίνε οι διοργανωτές, και δεν ήταν προσχεδιασμένο

Την ευθύνη της «τρομοκρατικής» ενέργειας ανέλαβε η Μαρία – Marka συνεπικουρούμενη από τους εκτός των τειχών ορμώμενους – να είναι καλά.

Ήταν εντελώς ξαφνικό (αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να γίνει και οργανωμένα), από όσους μείναμε στο τέλος.

Μην πυροβολείτε λοιπόν τον πιανίστα.

Και εκείνος δεν ήξερε τίποτε γιατί είχε πάει να ξεβγάλει τον Αλέκο (είχε σαπουνάδες από την βροχή) και δεν μπόρεσε να έλθει γιατί είχε κανονίσει. (δείγμα και αυτό του αυθόρμητου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Πολύφημος χτενίστικέ????

Μπα, κουρεύτηκα και πέρασα απαρατήρητος. ¨Ολους τους έβλεπα και κανένας δε με πρόσεξε. ;)

Άμα θέλετε λεπτομέρειες, μόνο με πμ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του δώσαμε και κατάλαβε !!!

Λογοδιάρροια, αστεία, από τις 5.00 μέχρι τις 11.00 στο άλσος. Γνωριστήκαμε oπτικά, πριν λίγα δευτερόλεπτα μα νοιώθαμε πως γνωριζόμασταν χρόνια.

Συνεχής μετακινήσεις στις παρέες γιατί θέλαμε όλοι να μιλήσουμε με όλους …

Η ώρα πέρασε χωρίς να πάρουμε χαμπάρι…

11.00 έως 4.00 !!! σε ρεμπετάδικο. Τα «αγιορίτικα» άδειαζαν αμέσως .. και τα επόμενα που παραγγέλναμε άδειαζαν αμέσως…. Ζειμπεκιές ο «a.a» και μάλιστα από τις «βαριές» Κοντά και ο “Yiannis” και να και τα ουισκάκια και να και τα αγιορίτικα … , Τσιφτετέλια η Christine, και η Μarka και η Χρύσα , η σύζηγος του Yanni ,η φίλη της Christine…. Εριξε και ο Voodo το κορμί του στη πίστα .... Ο ΤΕΟ70 είχε αναλάβει τα φωνητικά, ¨οπως και η Pentolg και η σύζηγος του a.a... Ο Yianniς πήγε ο άτιμος να με μεθύσει και μου έλεγε συνέχεια «στην υγειά σου Σταυρουλάκη» «για σου ρε Σταυρουλάκη» με σκοπό να με κάνει «φλύδα»… Η Χρύσα κατέσχεσε το κομπολόι του “a.a.” αλλά και αυτός … πολύ οργανωμένος βρε παιδί μου … έφγαλε άλλα δυό από την τσέπι του !!!. Αμ ο «Proodeutiki” πολύ προοδευτικός βρέ παιδιά… δεν άφησε τραγούδι για τραγούδι ανερμήνευτο !!! Ο "Nikos b" πρέπει να τα έιχε τσούξει γιατί μου έλεγε συνέχεια ποιά από τα τραγούδια που ακουγώντουσαν έχουν γίνει επιτυχία στη πόλη του !!! (πρέπει να τα είχε τσούξει).

Περιτό να σας πω την συνέχεια…

Ειχα εξηγήσει την δύναμη του χαρακτήρος μου στον ΤΕΟ70 πως άμα πώ πως θα πάω για ύπνο το κάνω … Εκτός εκείνο το βράδυ…

Στο διπλανό αμάξι ήταν ο «a.a.» που του εξηγούσα από το παράθυρο του δικού μας αμαξιού για την δύναμη του χαρακτήρος μου στο ότι όταν πω πως θα πάω για ύπνο θα πάω… Εκτός εκείνο το βράδυ…

4.00 – 7.00 Μπουζούκια με γνωστούς τραγουδιστές της πρωτευούσης.. Ο Yiannis δεν ήθελε και η Crhstine αλλά τους πήγα εγώ με το ζόρι… Η Μάρκα δεν μασούσε και δεν χρειάστηκε να την πιέσω… Ο Voodo δεν είχε κανένα πρόβλημα εκτός από την απώλεια της ζακέτας του…Αντε οι ζειμπεκιές και τα τσιφτετέλια…

Λόγω του δυνατού χαρακτήρα μου τους είπα ότι θα πάμε για ύπνο τώρα…

(εκτός εκείνο το βράδυ γιατί πήγαμε και για πατσά)… Η Μάρκα και η Χρύσα έφαγαν από δύο πιάτα η κάθεμια τους !!! Εάν είναι δυνατόν…

Ερώτηση: (Γιατί δεν θυμάμαι καλά... Σε ποιό μαγαζί ακούγαμε τον Μαζωνάκη;)

Ας είναι καλά η γυναίκα μου που με πήρε να μου θυμίσει ότι φεύγει το αερπλάνο για Χανιά…

Και δεν με πείραξε τίποτα άλλο παρά που πλήρωσα ξενοδοχείο (αν θυμάμαι το έλεγαν «Hotel» ). Αμ το άλλο : τους πίεσα να έχω και πρωινό ….

Σημείωση: Οταν έφθασα Χανιά πήγα αμέσως στο σπίτι του αδελφού μου για τα γενέθλεια του γιού του...Δίπλα διασκέδαζαν μα τα βλέφαρα μου αποφάσισαν να κλείσουν για 4 ώρες στον καναπέ.... )

(Ευχαριστούμε "Gus")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταυρουλάκη ή είμαστε πολύ έξυπνοι για την ηλικία μας, ή .... το μυαλό μας ξεκούτιανε και επεριμένανε να δούνε δύο ....χούφταλα!!!

doctor

αυτή ειναι η μαγκιά σας

πραγματικά χαρικά που είδα οτι νέοι συνάδελφοί έχουν τέτοια γνώση και τέτοια πένα

για μας που είμαστε λίγο μεγαλύτεροι είναι μεγάλη χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...-και να σκεπτόμαστε τις δικαιολογίες που θα ξεφουρνίσουμε στις συζύγους μας για την πολύωρη αργοπορία μας μιάς και τους είπαμε φεύγοντας το μεσημέρι ...ένα καφεδάκι πάω να πιώ κι έρχομαι !!!!!!!!

Εγώ είμαι περίεργος ν' ακούσω αυτές τις δικαιολογίες και αν τις πίστεψαν.

Για να τις ξέρουμε να τις λέμε κι εμείς δηλαδή!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν στις σελίδες 5,6 υπάρχουν νέες φωτογραφίες.

Ορμάτε κουτσομπόληδες!!!!!!

Gus που είσαι? Τοποθετήσου γιατί όποιος δεν έχει γράψει ακόμα, θεωρείται μεθυσμένος, μέχρι να γράψει, που σημαίνει ότι ξεμέθυσε.

doctor

Υ.Γ. Πάντως κάποιο μέλος από την Καισαριανή κοιμάται από το πρωί της Κυριακής και θα ξυπνήσει την Δευτέρα το πρωί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά καταπλητική και υπέροχη βραδιά.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ στον gus, και σε όλους τους φίλους που περάσαμε μια καταπληκτική βραδυά.

Ιδιαίτερα σέ όσους ήρθαν από επαρχία. Η επόμενη συνάντηση θα είναι κοντά τους και θα ήθελα και σύντομα.

doctor ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες.

quest_1ξέχασες τον σκύλο στην καφετέρια.

Και πάλι ευχαριστώ σε όλους.

Πάμε τώρα για ύπνο και τα λέμε αύριο

Γειά χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερα 6,42 το πρωι. Πριν 40 λεπτα μπηκα σπιτι μου. Ενημερωνομαι περιμενοντας να ξυπνησω τα παιδια μου για το σχολειο.

Το μυαλο μου ζαλισμενο και θολο. Και αν νομιζετε οτι θα αρχισω τα ευχαριστω πρωι πρωι για την υπεροχη συναντηση ειστε ολοι γελασμενοι.

Καταρχην ουτε υποδοχη βρηκαμε ουτε Καρολο στην πορτα (με μαγιω η ανευ) ουτε Μαρκα. Ρωτωντας στο μπαρ, με τα πολλα μαθαμε οτι, να αυτη η πλατη με το γαλαζιο πουκαμισο, που κατι σαν λογιστης πρεπει να ειναι, διοργανωνουν την εκδηλωση.

Παει καλα. Εναν πρεπει να αναφερω ως υποδειγμα σοβαρου και αξιοπρεπεστατου ανθρωπου απο την αρχη στον καφε εως το τελος του ρεμπεταδικου. Τον υπευθυνο οπως μου ειπαν για τα καρτελακια τον Νικο με το μουσι. Για τους υπολοιπους επιφυλασσομαι για το μελλον.

Κρηθεα ακουσες οτι τον αγωνα μου για να αναλαβουμε την επομενη συναντηση τον εκανα. (εκτεθηκα ανεπανορθωτα σε πιστες και κρασοπαρεες)

Αλλα αν ο doctor δεν φροντισει να αποκαταστησει την μουρη μου εγω δεν ξαναεμφανιζομαι πουθενα.

Γιατι βρε Δημητρη τι σουκανα και με εβγαλες με το κακο μου προφιλ και την πλατη? Και ο Πολυφημος διπλα μου κουκλος θα εμοιαζε. Ευτυχως που δεν ηρθε.

Σταυρουλακη απο σενα αυτο δεν το περιμενα......μα ενα καζανι σουπα?

..................................

Καλημερα σας !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κι απο μένα.

Θα συμφωνήσω με τους συναδέλφους.

ΟΛΑ & ΟΛΟΙ ΕΙΣΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟΙ.

Να είστε καλά οι διοργανωτές και να το επαναλάβουμε σύντομα.

Υ.Γ.1 Σταυρουλάκη δεν πιστεύω να μας βγάλεις στη σέντρα.

Υ.Γ.2 Δημήτρη,Κωνσταντίνε, Μαρία, Μαρία, Χριστίνα, Χρύσα ελπίζω να σας άρεσε το after. Το μαγαζί που τραγουδούσε ο Παλαιολόγου, συγγνώμη ο Μαζωνάκης ήταν το μέγαρο Μουσικής :lol: . Κι εγώ έμεινα εντυπωσιασμένος απο το Μέγαρο (ήταν η πρώτη μου φορά) :lol::lol::lol:

Υ.Γ.3 Doctor συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά με τις φωτογραφίες.

Υ.Γ.4 Δημήτρη ποτε θα πάμε να πάρουμε τη ζακέτα? :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....πως να με πιασει υπνος με αυτο τον τρελλο χορο μεσα στο μυαλο μου, που ανοιγει Χανια ανεβαινει Καλαματα Αργος Πατρα Αθηνα Χαλκιδα Βολο Θεσσαλονικη Ξανθη Αλεξανδρουπολη και σερνει μπρος πισω τα βηματα, σε ποιο σκοπο δεν καταλαβα: Πεντοζαλης να ναι αυτος Καλαματιανος Τσαμικος η Ζωναραδικος ?

Τι σημασια εχει εμεις ολους τους χορευουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....να συνεχισω ομως με τη σκοτεινη πλευρα του φεγγαριου.....

και να προτεινω στον gus να προωθησει τη Μαρια στα ανωτατα αξιωματα του φορουμ γιατι παρα του οτι δεν κρατησε το απουσιολογιο και παραλιγο και αυτη να παρει αδικαιολογητη απουσια λογω αργοποριας, κατοπιν και μεχρι πρωι και την αλλη μερα μεχρι αργα το απογευμα εδωσε την προσοχη της σε μας τους εξ επαρχιας, τη στιγμη που καποιοι αλλοι μας καληνυχτισαν νωρις νωρις και την επομενη δεν νοιαστηκαν για την τυχη μας στην ξελογιαστρα Αθηνα......

Λαμπερη η απουσια των LANDS

......η συνεχεια στο επομενο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ.

ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΑ ΕΞΟΔΑ ...

ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΗΚΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ

ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΝΕΡΟΠΟΝΤΗ....

ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ

ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ a.a.

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ..

ΤΟ ΧΟΥΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗ ΧΡΥΣΑ Ε?

ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΑΝΟΙΞΗ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ..

ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΡΘΟΥΜΕ..

ΙΣΩΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΞΟΡΜΗΣΗ ΕΡΘΩ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ...

ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΣΑΝ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ......

Η ΕΚΠΛΗΞΗ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΙ Ο doctor....

ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΑΝ ΜΕ ΓΚΡΙΖΑ ΜΑΛΛΙΑ ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ...

ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει καλα. Εναν πρεπει να αναφερω ως υποδειγμα σοβαρου και αξιοπρεπεστατου ανθρωπου απο την αρχη στον καφε εως το τελος του ρεμπεταδικου. Τον υπευθυνο οπως μου ειπαν για τα καρτελακια τον Νικο με το μουσι.

Χρύσα καλημέρα,

Ευχαριστώ για τα παραπάνω λόγια σου.

Συμβουλή από ένα σοβαρό και αξιοπρεπέστατο άνθρωπο: Κράτα και καμμία επιφύλαξη!!!!!

Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικο μου

δεν θα ακουσω τη συμβουλη σου.

Δεν θελω να κραταω καμμια επιφυλαξη. Ετσι αυθορμητα και αφιλτραριστα με ενθουσιασμο και με εμπιστοσυνη στο συναισθημα και στο ενστικτο μου, θελω να νοιωθω και να ζω καποια πραγματα. Κι αν ο χρονος διαψευδει μερικες φορες, εχει κι αυτο τη χαρη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ,

ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ gus ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΥΡΑΣΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.

ΖΗΛΕΥΩ ΟΣΟΥΣ ΣΥΝΕΧΙΣΑΝ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΤΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΣΤΟ ΡΕΜΠΕΤΑΔΙΚΟ. ΕΑΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΑΚΥΡΩΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,

πολύ χάρηκα που περάσατε τόσο όμορφα, αν και δεν κρύβω ότι ζηλεύω πολύ. Δυστυχώς κάποιο σοβαρό γεγονός που προέκυψε το Σάββατο το απόγευμα δεν με άφησε να έρθω. Να είστε όλοι καλά.

Doctor λείπεις από τις φωτογραφίες ... δεν μπόρεσες να αυτοφωτογραφηθείς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,

πολύ χάρηκα που περάσατε τόσο όμορφα, αν και δεν κρύβω ότι ζηλεύω πολύ. Δυστυχώς κάποιο σοβαρό γεγονός που προέκυψε το Σάββατο το απόγευμα δεν με άφησε να έρθω. Να είστε όλοι καλά.

Doctor λείπεις από τις φωτογραφίες ... δεν μπόρεσες να αυτοφωτογραφηθείς ?

VCHAT ........... νομίζω ότι είδες μόνο την πρώτη σελίδα(PAGE 1), δες και τις υπόλοιπες 5.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια καλημέρα σε όλους - όλες και από εμένα .

Αν και καθυστερημένα να πω και εγώ πως όλα ήταν υπέροχα και πως πολύ ζήλεψα που δεν ήμουν στη συνέχεια της βραδιάς (οικογενειακές υποχρεώσεις με έκαναν να φύγω νωρίς ).

Επιφυλάσομαι όμως για την επόμενη συνάντηση (όπου κι αν γίνει αυτή ).

Τέλος να ευχαριστήσω και εγώ με τη σειρά μου όλους όσους ασχολήθηκαν με την οργάνωση για την πραγματοποίηση της συνάντησης αυτής και να ευχηθώ να ήταν όντως η πρώτη που θα ανοίξει το δρόμο για πολές ακόμη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .

ΠΡΩΤΟΝ ΤΟΝ GUS ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΒΕΙΚΟΥ ΣΒΑΡΝΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΑΓΝΩΣΤΟ ΜΕ ΒΑΡΚΑ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ!

ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΟΤΙ "ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΘΑ ΦΥΓΩ ΣΤΑ 5 ΠΡΩΤΑ ΛΕΠΤΑ" ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΦΥΓΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 11.

ΤΕΤΟΙΑ ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΒΙΑ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΤΑΞΙΔΙ! ΟΤΑΝ ΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΑΚΟΥΣΤΑ. ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΙΘΑΝΑ.

Α! DOCTOR ΜΗΝ ΜΕ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ(ΒΓΑΙΝΩ ΣΑ ΧΑΖΟ! ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΜΑΖΕΥΕΙΣ ΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΚΛΕΨΕΣ) :lol:

ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΑΛΛΑ ΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΡΕΚΟΡ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ! ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Doctor λείπεις από τις φωτογραφίες ... δεν μπόρεσες να αυτοφωτογραφηθείς ?

Τον doctor τον εχω βγαλει εγω μια με δυο κεφαλια. Αυτη θα δημοσιευσω για να μαθει.

Μanoos μονο για το ρεμπεταδικο ??????????

Βρε παιδια επειδη εχω πολλα να πω αλλα μου ερχονται ενα-ενα πειραζει αν ξεπερασω το οριο των δημοσιευσεων μου στο θεμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...