Προς το περιεχόμενο

1η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας ευχαριστώ όλους σας, για αυτό το υπέροχο φθινοπωρινό απόγευμα που περάσαμε σ' αυτήν την πρώτη μας συνάντηση. Ελπίζω να υπάρχει συνέχεια με το ίδιο κέφι και χαρά, όχι μόνο στην Αθήνα αλλά και στις άλλες πόλεις. Ιδιαίτερα θερμές ευχαριστίες σ' όλους εκείνους τους συναδέλφους που ήρθαν από μακριά (Θεσ/κη, Ξάνθη, Κρήτη, Καλαμάτα, Βόλος, κ.λπ).

'Αντε φιλιά πολλά σε όλους και καλό μήνα ( που έιμαι σίγουρη ότι θα έχουμε με τόσο καλή διάθεση που διέκρινα σε όλους μας).

---------------------------

http://groups.msn.com/taxheaven/shoebox.msnw

Επεξεργασμένο από ΑΛΕΚΟΣ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 168
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι μόνο αυτό ???

Θέλουμε λεπτομέρειες.

π.χ. Ο doctor σας εξέτασε?(περιμένω Δημήτρη!!)

Η Μάρκα κράτησε το απουσιολόγιο (Μαρία δε πιστεύω να μου έβαλες απουσία!!!)

Ο α.α. τράβηξε το dvd για να μου το στείλει?

Ο Κάρολος φόραγε κουστούμι και ήρθε με το βεσπάκι?

Ο καίρατος σας την έκανε?

Ο quest_1έδειξε τις συνταγές στη pentolg?

Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ σας έμαθε πεντοζάλη!!!!( α ρε Κωνσταντίνε!!)

Ήπιατε και για τους υπόλοιπους?????

Τελικά Χαλκιδέε ήταν δίμετρα από Ρωσσία-Ουκρανία!!!! ;)

Πείτε τίποτα βρε παιδία!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μόνο αυτό ???

Θέλουμε λεπτομέρειες.

π.χ. Ο doctor σας εξέτασε?(περιμένω Δημήτρη!!)

Η Μάρκα κράτησε το απουσιολόγιο (Μαρία δε πιστεύω να μου έβαλες απουσία!!!)

Ο α.α. τράβηξε το dvd για να μου το στείλει?

Ο Κάρολος φόραγε κουστούμι και ήρθε με το βεσπάκι?

Ο καίρατος σας την έκανε?

Ο quest_1έδειξε τις συνταγές στη pentalog?

Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ σας έμαθε πεντοζάλη!!!!( α ρε Κωνσταντίνε!!)

Ήπιατε και για τους υπόλοιπους?????

Τελικά Χαλκιδέε ήταν δίμετρα από Ρωσσία-Ουκρανία!!!! ;)

Πείτε τίποτα βρε παιδία!!!!!!!

Λοιπόν .... όλα τα κουτσομπολιά ¨

Ολα τα κορίτσια ήταν καταπληκτικά αλλά και τα αγόρια υπέροχα και ..... κούκλοι ( τι να κάνουμε έχουμε και αδυναμίες ώς γυναίκες) - Ο ΚΑΡΟΛΟΣ χωρίς κουστούμι αλλά για βέσπα δεν ξέρω. Έβρεχε. Ο DCORFU θα γράψει την συνταγή στο forum για όλους. Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΛΜ ήρθε μετά της συζύγου. Η ΧΡΥΣΑ θα οργανώσει την συνάντηση στην Θεσ/κη. Ο doctor ήταν συνέχεια με μία μηχανή στο χέρι. Ίσως νέο μοντέλο που μετατρέπει την φωτογραφία σε ...ακτινογραφία. Η ΜΑΡΚΑ ήρθε καθυστερημένη και της βάλαμε στην αρχή απουσία. Αυτά προς το παρόν. Άς γράψει και κάποιος άλλος τα υπόλοιπα .Ελπίζω να μην με πείτε κουτσομπόλα. Απλα ενημέρωση για όσους δεν ήταν.

Υ.Γ. Παράλειψη μου να αναφέρω τον Κο. Κουνάδη μετά της συζύγου.

Όλοι-ες τους ήταν υπέροχοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζω τις απορίες???

Αλέκο τελικά έβρεχε?

Το τσοκολατάκι τελικά το βοήθησε κανείς να παρκάρει!!!!

ΔημήτρηΚΛΜ τελικά έγινε τσ πτν????

Ο Πολύφημος χτενίστικέ????

Μπράβο βρε παιδία πολύ το χαίρομαι και ας μη καταφέραμε να είμαστε και εμείς μαζί σας!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστόλη δεν ξέρω για σένα, αλλά εγώ αρχίζω και μετανιώνω που δεν προσπάθησα περισσότερο ν' ανέβω Αθήνα για τη συνάντηση.

Μην προσπαθείσετε να τη σκαπουλάρετε.Θέλουμε λεπτομέρειες για τη συνάντηση και κυρίως ντοκουμέντα!!!

Τι ακούω??

Τα κορίτσια καταπληκτικά???

Τ' αγόρια υπέροχα και κούκλοι???

Τι έγινε ρε Αποστόλη, τι χάσαμε???

Κορίτσια του φόρουμ, περιμένουμε τα κους-κους της συνάντησης.

Γιατρέ, περιμένουμε τα -φωτογραφικά- ντοκουμέντα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όσους ξυπνήσουν μιας και εμείς μόλις μπήκαμε σπίτι.

Ποιοι εμείς?

Μα η άταχτη ομάδα του φόρουμ που συνέχισε και μετά την συνάντηση (για καλύτερη γνωριμία) σε ρεμπετάδικο. (ο Σταυρουλάκης πήγε για ύπνο μου είπε να γράψω). Πρωταγωνιστές της ομάδας οι εκτός των τειχών συνάδελφοι.(Σταυρουλακης, Χρύσα, Χριστινά, Γιαννης, Χρήστος .........)

Προσωπικά θέλω να ευχαριστήσω όλους τους συναδέλφους που ήλθαν αλλά και εκείνους που δεν ήλθαν για διάφορους λόγους.

Πολλούς τους θυμηθήκαμε και τους κουβεντιάσαμε στην συνάντηση

(Αποστόλη είσαι μέσα σε αυτούς μην παραπονιέσαι).

(Γρηγόρη έχασε το δώρο σου. Δεν ξέρω γιατί αλλά με ομόφωνη απόφαση κέρδισες το χρυσό ψαλίδι και μια ιπποτροφία – η ορθογραφία είναι σωστή – στις σχολές Αμάραντου).

Δεν θα γράψω πολλά λόγια για τα συναισθήματα από την συνάντηση.

Θα δανειστώ τα λόγια μιας συναδέλφου.(αλλώστε το ίδιο γράφει και ο quest_1παραπάνω)

«συναντιόμαστε πρώτη φορά και κάνουμε τόσο καλή παρέα λές και γνωριζόμαστε χρόνια»τέλος να ευχαριστήσω τον Κωστα και τα άλλα παιδια που μας έδωσαν την δυνατότητα να φτιάξουμε αυτή την παρέα, αλλά και τους συναδέλφους που ήλθαν από την Κρήτη, την Καλαμάτα, το Αργος, το Βόλο, την Θεσσαλονίκη και την Αλεξανδρούπολή για να είναι στην συνάντηση

Υ.Γ. ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΜΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ. ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη Επισκέπτης-dhatzi-
Απόψε δεν πήγα στην συνάντηση για να γνωρίσω κάποιους συνάδελφους ...

Απόψε συναντήθηκα με τους ΦΙΛΟΥΣ μου.

Αυτές οι λίγες γραμμές απεικονίζουν νομίζω πλήρως το πνεύμα αυτής της συνάντησης...

Είναι πραγματικά πολύ όμορφα να είσαι μέλος αυτής της ομάδας και αισθάνομαι την ανάγκη να ευχαριστήσω

ιδιαίτερα τον Gus, τους διαχειριστές και συντονιστές αυτού του forum και ξεχωριστά όλους τους συναδέλφους που ήρθαν από την επαρχία...

Με δυο λόγια , ήταν μια βραδυά αξέχαστη !!!

Ο doctor έκλεψε...την παράσταση με τα αμέτρητα κλικ..της μηχανής του, η marka κράτησε το ..απουσιολόγιο

η chryssa ...έριξε την ιδέα για την επόμενη συνάντηση...o Δημήτρης KLM είχε τηλεφωνική ενημέρωση για τα γκολ που έτρωγε η ομάδα (μας) ...

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Σ'ΟΛΟΥΣ!!! ;)

dhatzi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους.

Η συνάντηση ήταν πολύ πιο όμορφη από ότι την είχα φανταστεί.

Ο πάγος δεν έσπασε γιατί δεν υπήρξε ποτέ!

Ήταν πρωτόγνωρο να γνωρίζεις κόσμο τον οποίο γνώριζες πριν ως προσωπικότητα, ως τρόπο σκέψης, έλειπε μόνο η εικόνα, η οποία ήταν τέλεια και αρμονική.

Δεν ξέρω γιατί, αλλά όλοι με περιμέναν.... μεγαλύτερο. Τους την έσκασα!

Φωτογραφίες πολλές, τις ετοιμάζω τώρα, σε μία ώρα περίπου θα είναι έτοιμες.

Ανταλλάξαμε κινητά, σταθερά, κάρτες.

Με μερικούς βρήκαμε κοινούς γνωστούς, με άλλους ήμασταν γείτονες (Γεια σου ρε Νίκο) και δεν το ξέραμε.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ για την χθεσινή βραδιά, ήταν απροσδόκητα όμορφη.

Δυστυχώς λόγω του καιρού αναβλήθηκε η εκδήλωση του συλλόγου Κρητών, αλλά το αλκοόλ έρεε άφθονο στην συνάντηση.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του φόρουμ που κέρασαν τα πάντα! Μας έφεραν σε δύσκολη θέση καθώς εμείς είμαστε αυτοί που έπρεπε να τους κεράσουν για το υπέροχο φόρουμ που τόσο πολύ μας βοηθάει, μας εκτοξεύει θα έλεγα.

Σας ευχαριστώ όλους, ήσασταν καταπληκτικοί.

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα την δημοσίευση των φωτογραφιών.

Καταρχήν ζητώ συγγνώμη από όσους, ενώ μόνο σφαλιάρες δεν παίξαμε, δεν θυμάμαι τα ονόματά τους. Αντί των ονομάτων υπάρχουν παύλες.

Τους παρακαλώ μέσω πμ να με ενημερώσουν για να συμπληρώσω τα ονόματά τους.

Κάθε φωτογραφία έχει και έναν αύξοντα αριθμό, π.χ. HPIM7582.JPG. Μου γράφετε λοιπόν τον α/α της φωτογραφίας και το όνομά σας. Επίσης αν έχω κάνει κάποιο λάθος ενημερώστε με.

Σε όσες φωτογραφίες λέει forum, αν τις ανοίξετε, πάνω ακριβώς αναγράφονται τα ονόματα των εικονιζόμενων.

Εδώ λοιπόν είναι οι φωτογραφίες:

http://groups.msn.com/taxheaven/shoebox.msnw

Θα ανεβάσω κι άλλες το απόγευμα, τώρα πάω στην πεθερά μου να φάω αρνί με πατάτες στον φούρνο.

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Doctor, μην ξεχάσεις τον εαυτό σου...... ;)

Υ.Σ. στις φωτό 575 & 579 proodeytiki είναι ο άνδρας δεξιά (χθες το ανακαλύψαμε),

η κοπελιά είναι η Grek.....

Το σοκολατάκι γιατί δεν το αποκάλυψες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν πραγματικά μια αξέχαστη βραδιά. Και ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου τον gus που οργάνωσε αυτήν την βραδιά τόσο ωραία. Ολοι είστε καταπληκτικοί και πραγματικά νιώθω ότι βρέθηκα με φίλους που ήξερα χρόνια. Να στε καλά και εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να είμαστε ακόμη περισσότεροι.

Doctor θα σου στείλω και τις φωτογραφίες που τράβηξες με την δική μου μηχανή.

a.a. γιατί γύρισες τόσο αργά? Νωρίτερα δεν χωριστήκαμε?

Αντε και η επόμενη συνάντηση στην Θεσσαλονίκη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

GUS ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ...........

:)

Ο quest_1έδειξε τις συνταγές στη pentalog?

**************και εδω λαθος το ονομα?!:( :(

και στο καρτελακι λαθος ηταν :P

Ο ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ σας έμαθε πεντοζάλη!!!!( α ρε Κωνσταντίνε!!)

********για πεντοζαλη δεν ξερω γιατι δεν ακολουθησα μεχρι το τελος ........

για κατι ζεμπεκικα ομως που πηρε το ματι μου παρεδωσε μαθηματα

:D :D

ενα μονο θα πω .......

οσοι ηταν αθηνα και δεν ηρθαν εκαναν την μεγαλυτερη χαζομαρα

και για αυτους τις επαρχιας? ...........αυτη ηταν μονο η αρχη ........επετε συνεχεια και στα υπολοιπα μερη της ελλαδας .........

ειχαμε και εναν guest star που δεν ειχε δηλωσει συμμετοχη και το αποφασισε κατα τις εξι το απογευμα .....τον voodoo.........

(τωρα αν εκανε καλα αυτος θα πει.....(δημητρη προσεχε μονο τι θα πεις ) )

η ολη βραδυα ?!

απλα ΤΕΛΕΙΑ

και επαληθευτηκε αυτο που λενε, το ποσο μικρος ειναι ο κοσμος ....

;);)

υγ:ποτε ειναι η επομενη συναντηση ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είσασταν όλοι καταπληκτικοί ευχαριστώ ιδιαίυερα τον doctor για τις καταπληκτικές και πολλές

φωτογραφίες που έβγαλε και δημοσίευσε, ευχαριστώ πολύ και τον gus για το όλο στήσιμο της υπόθεσης

περιτό βέβαια να αναφέρω ότι πέρασα καταπληκτικά και όλοι είσασταν σαν να σας ήξερα απο χρόνια.

Πάντως εμένα η φωτογραφία που μου άρεσε περισσότερο ήταν αυτή που έτρωγε ο Δημήτρης τα πατατάκια.

Περιτό να αναφέρω εδώ ότι θα έπρεπε να απαναληφθεί ίσως-ίσως σε χασαποταβέρνα............'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες καλυτερα και σε κανενα ρεμπεταδικο ...........

κανενας δεν χωρευει

;)

(ουτε ο κυριος Αποστολης χωρεψε ,ουτε ο Σταυρουλακης ,ουτε ο Γιαννης ,ουτε η Χριστινα ,ουτε ο Δημητρης ,ουτε η Χρυσα .....(ξεχασα κανεναν?! ) ........αυτη δε που δεν κουνηθηκε απο την καρεκλα ηταν η Μαρια )

ματαυστερογραφο 1:δοκτορ .....ωραιες οι φωτο .........περιμενουμε και τις αλλες ........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλη μου pentolg σου ζητώ συγνώμη (το διόρθωσα !!), μία σε λέω άντρα , μία δε γράφω σωστά το όνομά σου , είμαι απαράδεκτος.

Νίκο χάσαμε πραγματικά , δε πειράζει όμως θα μας δωθεί πάλι η ευκαιρία , ήταν να μη γίνει η αρχή .

Κ. Απόστολε μας συγκινήσατε!!!

Πάντως πρέπει να πούμε ένα ευχαρ'ιστω και στον doctor γιατί αυτός ήταν κατά κάποιο τρόπο ο υποκινητής , εννοείταοι στον gus και στα άλλα παιδία που μας βοήθησαν μέσω αυτής της σελίδας να γνωρίσουμε νέους φίλους και πιστέψτε με είναι πάρα πολύ σημαντικό πράγμα αυτό !!

Περιμένουμε εντυπώσεις και από άλλους συναδέλφους!!!

Βρε παιδία ο Γρηγόρης πήγε τελικά στο γάμο???? ;);)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι και να πω θα είναι λίγο...

Ήταν μια πολύ όμορφη βραδιά. Ήμουν εκ των προτέρων σίγουρος για την ποιότητα των μελών του φόρουμ, αλλά αυτό που συνάντησα ήταν έξω από τις προσδοκίες μου.

Ένα πολύ μεγάλο ευχαριστώ:

Στον CEL και την υπόλοιπη ομάδα που διοργάνωσαν αυτή τη φανταστική βραδιά

Στον doctor που είχε την ιδέα της συνάντησης και που φρόντισε να αποθανατίσει αυτές τις στιγμές

Σε όλους τους συναδέλφους από άλλες πόλεις που αποφάσισαν να ταξιδέψουν ειδικά για αυτή τη συνάντηση, δίνοντας της ένα ξεχωριστό κύρος

Στην καφετέρια του Άλσους για τα φανταστικά της πατατάκια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν πραγματικά μια αξέχαστη βραδιά. Και ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου τον gus που οργάνωσε αυτήν την βραδιά τόσο ωραία. Ολοι είστε καταπληκτικοί και πραγματικά νιώθω ότι βρέθηκα με φίλους που ήξερα χρόνια. Να στε καλά και εύχομαι στην επόμενη συνάντηση να είμαστε ακόμη περισσότεροι.

Doctor θα σου στείλω και τις φωτογραφίες που τράβηξες με την δική μου μηχανή.

a.a. γιατί γύρισες τόσο αργά? Νωρίτερα δεν χωριστήκαμε?

Αντε και η επόμενη συνάντηση στην Θεσσαλονίκη!

η ευθυνή δική σου

σκαναρα φωτογραφιες και προσπαθουσα να τις ανεβάσω οπως και τωρά αλλα δεν μου κάθεται γι αυτό τις στέλνω στο gus να τις ανεβάσει εκείνος

επανερχομαι σε λίγο να γράψω περισσοτερα μολις δω τις ασκήσεις βιολογίας της κορης μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω θα πω το εξής:

Μετά τη συνάντηση που είχαμε χθες απλά επιβεβαιώθηκε το ότι είμαστε μια μεγάλη παρέα φίλων ( το εννοώ αυτό !! ) . Ηταν μια τόσο ζεστή βραδυά που ειλικρινά με έκανε να νοίωσω υπέροχα. Ατομα που μεχρι πρότινος ανταλλάσαμε μέσω του φόρουμ απόψεις , προβληματισμούς , ιδέες , καμιά φορά ερχόμασταν σε "διαμάχη" , ήρθε η στιγμή που τα είπαμε απο κοντά .... Το πνεύμα συναδερφικότητας και επαγγελματικής αλληλεγγύης που διαπνέει το φόρουμ είναι το δυνατό σημείο του . Ελπίζω σύντομα να πραγματοποιηθεί και η δεύτερη συνάντηση μας η οποία θα γίνει στη βόρεια Ελλάδα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(ουτε ο κυριος Αποστολης χωρεψε ,ουτε ο Σταυρουλακης ,ουτε ο Γιαννης ,ουτε η Χριστινα ,ουτε ο Δημητρης ,ουτε η Χρυσα .....(ξεχασα κανεναν?! ) ........αυτη δε που δεν κουνηθηκε απο την καρεκλα ηταν η Μαρια )

Την Όλγα και τη χριστίνα μήπως; ;);):P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας για μια ακόμη φορά τις φώτο , έχω να παρατηρήσω ότι σε μερικούς έπεσα μέσα , δηλαδή ήταν όπως περίπου τους φανταζόμουν , σε άλλους δε , έπεσα πολύ έξω (ντόκτορ σε περίμενα αλλίως!!!!).

Μη πω ότι κάποιοι μοίαζουν και με τα αβατάρ τους !!! ;);):P

Έλα βρε παιδία βάλτε και άλλες φώτο και πείτε και άλλα κουτσομπολία , εμείς οι άτυχοι διψάμε για λεπτομέρειες !!!!!! (Τι να κάνω βγαίνει η κατίνα από μέσα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την Όλγα και τη χριστίνα μήπως; :(;):D

A) καταρχην μην μπαινεις σαν γκεστ ( οχι τιποτα αλλο αλλα δεν μπορω να δω και την ιπ ;)

Β)Ποια Χριστινα?! αφου την αναφερω και αυτη :( ........

Γ) Ερωτηση προς αφοι μπροστερ ........στον μπροστερ ή στην στερμπρο βγαινει η κατίνα?! :P

τι αλλο θελετε να μαθετε ?!

οντως παντως υπηρχαν ατομα που εμοιαζαν με τα αβατορια και για καποιους αλλους αλλιως τους περιμενες

τραβηχτηκαν αρκετες φωτο .....οποτε θα υπαρχει και πλουσιο υλικο.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...

Γ) Ερωτηση προς αφοι μπροστερ ........στον μπροστερ ή στην στερμπρο βγαινει η κατίνα?! ;)

τι αλλο θελετε να μαθετε ?!

οντως παντως υπηρχαν ατομα που εμοιαζαν με τα αβατορια και για καποιους αλλους αλλιως τους περιμενες

τραβηχτηκαν αρκετες φωτο .....οποτε θα υπαρχει και πλουσιο υλικο.........

Να σου πω ότι "συμφώνησα" με την Ελένη να τις δούμε μαζί αύριο τις φώτο , αλλά......... ;):P:(

Καταλαβαίνεις ποίος είναι ο κατίνα!!!! :(:D

Δημήτρη (Κέρκυρα) πράγματι σας (και μας) την έσκασε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..Τα After !!!!

Λοιπόν για να ικανοποιήσουμε την περιέργεια του Βroster(s) για κουτσομπολιό μετά τη λήξη της συνάντησης μια 15μελή παρέα κατευθύνθηκε σε Κέντρο στην περιοχή του Νέου Κόσμου για τη συνέχεια.

Εκεί διαμοίφθηκαν σκηνές απείρου κάλλους όπου πρωταγωνίσθησαν οι φίλοι απο την επαρχία προεξάρχοντος των Σταυρουλάκη , Christine , Yannis , ΧΡΥΣΑΣ , Voodoo με την ευγενική συμπαράσταση της συναδέλφισσας MARKA οι οποίοι κυριολεκτικά ξεσήκωσαν το μαγαζί. Παρά τα κελεύσματα μου για ευπρέπεια οι ανωτέρω μετά την κατανάλωση αρκετών φιαλών οίνου -Λευκού και Ροζέ αν δεν με απατά η μνήμη μου- ξεσήκωσαν και τους υπολοίπους συνδαιτημόνας της παρέας στα ίδια και χειρότερα ατοπήματα με περισσότερο παρετραπέντα τον a.a. του οποίου οι χορευτικές φιγούρες συνεπήραν την ομήγυρη.

Σε αυτό το σημείο να επισημάνω την πραότητα του ΤΕΟ70 και βέβαια την δική μου οι οποίοι αρκεστήκαμε στο να παρακολουθούμε έκπληκτοι τα τεκταινόμενα -αν εξαιρέσουμε την κρασοκατάνυξη κάποια χορευτικά και ένα μικρό λουλουδοπόλεμο-και να σκεπτόμαστε τις δικαιολογίες που θα ξεφουρνίσουμε στις συζύγους μας για την πολύωρη αργοπορία μας μιάς και τους είπαμε φεύγοντας το μεσημέρι ...ένα καφεδάκι πάω να πιώ κι έρχομαι !!!!!!!!

Η λιτή διασκέδαση έληξε περί την 5η πρωινή όπου αφού ελέγξαμε για την ορθότητα τους τις Αποδείξεις Εισόδου , τριμελής αντιπροσωπεία αποτελούμενη απο τους πλέον νηφάλιους έλεγξε και υπέγραψε τα βιβλία της επιχείρησης που μας φιλοξένησε !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...