Jump to content

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ

Recommended Posts

Ελα βρε παιδιά , γράψτε κάτι ,

όχι μόνο στις στραβές ,

γράψτε κάτι και για τις χαρές μας .

Εκτός και εάν δεν ασχολειστε με το ποδόσφαιρο πλέον :rolleyes::D:lol:

ΘΡΥΛΕ Σ' ΑΓΑΠΩ

ΟΠΟΥ ΠΑΣ ΕΣΥ

ΘΑ ΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΓΩ

ΝΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩ

DAS σε Νιρβανα

Έτσι πάνω στην τρέλλα μου ήρθε το εξής:

Θρύλλε γερά το 2008 θυμίσου τα παλιά. :P

• 4 weeks later...
  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Τι να σας κάνω ......

Και είπα χθές να μη δώ το μάτσ με ένα φιλαράκι μου που έχουμε ταξιδέψει μαζί σε ονειρικά μέρη με τον Παναθηναϊκο (τώρα τι να σας λέω εσείς ανακαλύψατε την Ευρώπη το 2007 !! :o:D ) , λοιπόν όποτε έχουμε δεί μαζί ματσ από την τηλεόραση δεν έχουμε πάρει ούτε ένα , δηλαδή είναι πλέον επιστημονικά αποδεδειγμένο !! :o

Αλλά μιλάμε και για απίστευτη κωλοφαρδία (με το συμπάθειο)!!! B)

Τι να κάμνουμε στους κουτσούς και στους στραβούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος . :)

Μαζεύουμε τα κομμάτια μας τώρα !! :)

Μαθήματα Πελατειακής Σχέσης

Το CRM βοηθά στον εντοπισμό σημαντικών πελατών , στην δημιουργία πιστού αγοραστικού κοινού και μια από τις μεγάλες δυνατότητες του είναι η ανταπόκριση στις εξατομικευμένες ανάγκες των πελατών με μία συστηματοποιημένη μεθοδολογία.

Παιδιά το κατέχει το CRM o Θρύλος.

H γνώμη μου είναι πως σήμερα θα έπρεπε να συζητάμε όχι για την 4 άρα που έβαγε ο Βάζελος ( βάζελος είμαι κι εγω ) , αλλά για το ακόμη ένα θύμα , αυτή την φορά στην Λούτσα ...

H γνώμη μου είναι πως σήμερα θα έπρεπε να συζητάμε όχι για την 4 άρα που έβαγε (έφαγε ή έβαλε) ο Βάζελος ( βάζελος είμαι κι εγω ) , αλλά για το ακόμη ένα θύμα , αυτή την φορά στην Λούτσα ...

Δυστυχώς , αλλο ένα θύμα και μερικοί ακόμα τραυματίες .

Μας κόπηκε η χαρά πρωι πρωι , ανοιξα την τηλεόραση να δώ τα νέα

και πρώτη είδηση, ο θάνατος οπαδού του ολυμπιακού αυτή τη φορά .

Μακάρι όλοι οι οπαδοι / φιλαθλοι να είχαν την δική μας συμπεριφορά

και να εφταναν στα δικά μας όρια , όπως κανουμε εμεις μεσα απο αυτο το θέμα .

Ας είναι αυτό το τελευταίο θύμα , αν και δυστυχώς το βλέπω πολύ δύσκολο .

Τώρα για ποδόσφαιρο τι να πούμε ,

ας το αφήσουμε για αργότερα .

H γνώμη μου είναι πως σήμερα θα έπρεπε να συζητάμε όχι για την 4 άρα που έβαγε ο Βάζελος ( βάζελος είμαι κι εγω ) , αλλά για το ακόμη ένα θύμα , αυτή την φορά στην Λούτσα ...

Αυτό είναι το πρόβλημα , χρόνια τώρα το συζητάμε μόνο , χρόνια τώρα θεατές στο ίδιο έργο.

Είμαστε ανίκανοι να λύσουμε απλά προβλήματα καθημερινότητας θα λύσουμε αυτά που είναι πολυσύνθετα;

Με λίγη "βοήθεια" από τα μεγάλα εκδοτικά/τηλεοπτικά συμφέροντα, η κυβέρνηση μπορεί να σωθεί από αυτόν τον θάνατο..

Με λίγη "βοήθεια" από τα μεγάλα εκδοτικά/τηλεοπτικά συμφέροντα, η κυβέρνηση μπορεί να σωθεί από αυτόν τον θάνατο..

Γεια σου γιατρέ!!!!! ;)

• 4 weeks later...

Με το ελληνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου έχω κόψει κάθε επαφή, όπως φαντάζομαι ο κάθε λάτρης του αληθινού ποδοσφαίρου.

Προτιμώ την Premier League και το Champions league. Την ομάδα μου (ΠΑΟΚ) έχω να την δω νομίζω από το 2003, από τον τελικό με τον Άρη και ειλικρινά δεν μπορώ να παρακολουθήσω αυτό το οικτρό θέαμα (συν τις άδειες εξέδρες) που παρουσιάζουν τα ελληνικά γήπεδα.

Χθες μόλις πληροφορήθηκα την κίνηση της ΠΑΕ Ολυμπιακός να υποβάλει ένσταση εναντίον του Απόλλωνα Καλαμαριάς για ένα ματς το οποίο έχασε κατά κράτος και για το οποίο δεν θα έπρεπε να ζητήσει ούτε έναν βαθμό.

Επίσης με έκπληξη πληροφορήθηκα ότι η ΠΑΕ Ολυμπιακός κέρδισε την ένσταση και ο αγώνας θα επαναληθφεί, και αν χάσει ο Ολυμπιακός, πιθανόν να επαναληφθεί και πάλι, μέχρι που θα κερδίσει.

Σε άλλες περιπτώσεις θα ένιωθα αηδία γι' αυτή την κίνηση,μιας υποτίθεται μεγάλης και αξιοπρεπούς ομάδας, ακόμη κι αν ήταν η δική μου.

Όμως βλέπω ότι αυτή η κατρακύλα δεν έχει τελειωμό, αλλά πιο πολύ θλίβομαι επειδή οι οπαδοί του Ολυμπιακού αδυνατούν να κατανοήσουν ότι τέτοιες κινήσεις μπορεί να φέρουν 3 βαθμούς, αλλά στην ουσία απαξιώνουν πλήρως ένα ήδη απαξιωμένο πρωτάθλημα, όπου είναι άντρο των κάθε αλητών, των νονών της νύχτας και των απατεώνων επιχειρηματιών που ξεπλένουν τα μαύρα τους χρήματα (ειδικά στις πιο μικρές κατηγορίες) και απορώ για ποιον λόγο επιδοτούνται οι ομάδες από το ελληνικό κράτος. Προάγουν κάποιου είδους πολιτισμό που εμένα μου διαφεύγει;

Μοναδική όαση, κάποιες φωνές των σκεπτόμενων Ολυμπιακών που εναντιώθηκαν στην ένσταση, ειδικά αυτοί που παρακολούθησαν το ματς και την οικτρή εμφάνιση του Ολυμπιακού που έχασε πέρα για πέρα δίκαια. Όμως η διοίκηση του Ολυμπιακού και οι κολλημένοι οπαδοί απέδειξαν ότι ακόμη και αυτός ο Ολυμπιακός, όταν χάνει, μπορεί να κερδίζει και αλλιώς...

Στην θέση του Ολυμπιακού ήταν κάποτε ο Παναθηναϊκός.

Ο φετεινός εκπληκτικός στην Ευρώπη Ολυμπιακός δεν έχει ανάγκη από τέτοια φτηνά κόλπα. Αν δεν αποβάλλει η διοίκηση της ΠΑΕ αυτή την επαρχιώτικη κουτοπόνηρη νοοτροπία, δεν θα γίνει ποτέ μια σοβαρή ευρωπαϊκή ομάδα.

Διότι οι μεγάλες ομάδες δεν χτίζονται στα δικαστήρια, αλλά στα γήπεδα.

Back to Premier League now...

doc

Για τους βιτσιόζους που ακόμη φανατίζονται με τις φανέλες.

Στο ματς ΠΑΟ-Βέροια, στο ελάχιστο που παρακολούθησα, άκουσα τον εκφωνητή να λέει:

" Απο τους 22 παίκτες, οι Ελληνες είναι 4! "

• 1 month later...

Ο Ολυμπιακός θα κάνει ένσταση διότι ο Ριβάλντο φορούσε βρώμικες κάλτσες και θα κερδίσει και αυτό το ματς στο δικαστήριο.

Η στέψη του πρωταθλητή δεν θα γίνει στο Καραϊσκάκη αλλά στην Ευελπίδων. :)

doctor

Υ.Γ. Ο Νικοπολίδης το γκολ του Λυμπερόπουλου το είδε στην Αθλητική Κυριακή... :)

Από Contra.gr

Κυνηγώντας την αποστολή του Ολυμπιακού

Σταύρος Καραΐνδρος - Στείλτε e-mail στον συντάκτη

Δημοσίευση : 30/03/2008 22:21 - Τελ. ανανέωση : 31/03/2008 01:16

Η βαριά ήττα του Ολυμπιακού από την ΑΕΚ φέρνει γκρίνια και απογοήτευση. Φέρνει και κόσμο στο Ρέντη.

Εκατοντάδες φίλοι των Πειραιωτών συγκεντρώθηκαν στις εγκαταστάσεις του Ρέντη και περίμεναν την αποστολή της ομάδας για να εκφράσουν την αγανάκτησή τους για την εμφάνιση και την συντριβή από την Ένωση στο Ολυμπιακό Στάδιο.

Στην περιοχή έσπευσαν αμέσως ισχυρές αστυνομικές δυνάμεις, μαζί με τουλάχιστον τέσσερις διμοιρίες των ΜΑΤ.

Αξίζει να σημειωθεί οι παίκτες του Ολυμπιακού βγήκαν από τα αποδυτήρια και αποχώρησαν από το Ολυμπιακό Στάδιο δύο ώρες μετά το τέλος της αναμέτρησης!

Λίγο μετά τα μεσάνυχτα, περίπου πενήντα οπαδοί του Ολυμπιακού συγκεντρώθηκαν έξω από το ξενοδοχείο "Ledra Marriott" στην Λεωφόρο Συγγρού, αφού εθεάθη το πούλμαν της ομάδας και η πληροφορία διαδόθηκε.

Στην περιοχή βρέθηκαν και δυνάμεις των ΜΑΤ, ωστόσο με την πάροδο του χρόνου ο κόσμος διαλύθηκε, αφού οι παίκτες του Ολυμπιακού μάλλον αποχώρησαν με ταξί.

Έγκυρες πηγές δηλώνουν ότι οι παίκτες του Ολυμπιακού βρίσκονται ακόμη στα αποδυτήρια !!!!

Φήμες αναφέρουν ότι μάλλον βρέθηκε η σωλήνα που πέρασε η ΑΕΚ στον Ολυμπιακό.

Επειδή όμως οι απόψεις διίστανται μήπως μπορεί κάποιος οπαδός του Θρύλου να επιβεβαιώσει την σωστή????

SteerTube.jpg

1900_hd04.jpg

Επειδή όμως οι απόψεις διίστανται μήπως μπορεί κάποιος οπαδός του Θρύλου να επιβεβαιώσει την σωστή????

Ρε συ Γρηγορη απο το πρωϊ τους ψαχνω... κανενας. Λες και επεσε πανουκλα, κομμενα τηλεφωνα, αναπαντητα email. Μηπως ειναι ολοι τους στον Ρεντη ??

Ρε συ Γρηγορη απο το πρωϊ τους ψαχνω... κανενας. Λες και επεσε πανουκλα, κομμενα τηλεφωνα, αναπαντητα email. Μηπως ειναι ολοι τους στον Ρεντη ??

Λες τι να σου πω και εγώ?

Νίκο προοδευτικήήήήή που είσαι καμάρι μου?

Ρε συ Ανδρέα λες τα ευρύματα να είναι μούφα και να παλεύουν ακόμη με τον πραγματικό σωλήνα?

Εγώ ακόμα προσπαθώ να δω τα πρωτοσέλιδα, έχουν μπλοκάρει όλα.

Υ.Γ.

Ποιο είναι το σωστό τελικά?

Ο σωλήνας ή Η σωλήνα?

Λες τι να σου πω και εγώ?

Νίκο προοδευτικήήήήή που είσαι καμάρι μου?

Ρε συ Ανδρέα λες τα ευρύματα να είναι μούφα και να παλεύουν ακόμη με τον πραγματικό σωλήνα?

Εγώ ακόμα προσπαθώ να δω τα πρωτοσέλιδα, έχουν μπλοκάρει όλα.

Υ.Γ.

Ποιο είναι το σωστό τελικά?

Ο σωλήνας ή Η σωλήνα?

Δεν χρειαζεται.... ετσι και αλλιως τεσσερις ειναι ΟΙ ΣΩΛΗΝΕΣ

SteerTube.jpg

1900_hd04.jpg

...Xμμμ τι γίνεστε καλά ?? Η οικογένεια ???? Ολοι καλά στο σπίτι ???

...Η εικονιζόμενη Σωλήνα είναι Διαμέτρου Φ-500 ???

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...