Jump to content

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ

Recommended Posts

Ο ΠΑΟΚ δόξα τω Θεώ εκτός UEFA όλα τα είχαμε αυτό μας έλειπε τώρα.

Τελικά η Λάρσα είχε και άλλα να πεί.... ακούς Βαγγέλη....

Ο Γηραιός πανάξια στάθηκε στο ύψος του και η Κέρκυρα πήρε το τρίτο (δεν ξέρω αν είναι και το μακρύτερο :D ) για τον υποβιβασμό. :)

Υ.Γ.

Κάτι άκουσα για ΡΙΒΑΛΝΤΟ στην ΑΕΚ.

• Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ο ΠΑΟΚ δόξα τω Θεώ εκτός UEFA όλα τα είχαμε αυτό μας έλειπε τώρα.

Τελικά η Λάρσα είχε και άλλα να πεί.... ακούς Βαγγέλη....

Ο Γηραιός πανάξια στάθηκε στο ύψος του και η Κέρκυρα πήρε το τρίτο (δεν ξέρω αν είναι και το μακρύτερο :P ) για τον υποβιβασμό. :rolleyes:

Υ.Γ.

Κάτι άκουσα για ΡΙΒΑΛΝΤΟ στην ΑΕΚ.

...κι έτσι, δικαιώθηκαν οι ξένοι μπουκ που έδιναν στο 1,30 τα παιχνίδια σε Ξάνθη & Αλκαζάρ. Ο δε ΟΠΑΠ, δεν τα 'βαλε καν στο κουπόνι.

...κι έτσι, δικαιώθηκαν οι ξένοι μπουκ που έδιναν στο 1,30 τα παιχνίδια σε Ξάνθη & Αλκαζάρ. Ο δε ΟΠΑΠ, δεν τα 'βαλε καν στο κουπόνι.

Ρε τους μπουκ, ματιασμένοι θα ήταν... :rolleyes::P

Ρε τους μπουκ, ματιασμένοι θα ήταν... :lol::lol:

Μάλλον εγώ ήμουν ματιασμένος. Γιατί όταν το έγραψα, ο ενδοιασμός μου ήταν μην έχει αλλάξει γήπεδο η Λάρισα και δεν το θυμάμαι, κι όχι ότι το παιχνίδι γινόταν στην Καλαμαριά! :)

Και καλά που τόνισες το Αλκαζάρ, γιατί ακόμα θα έψαχνα τι θέλει να πει ο ποιητής! :)

Μάλλον εγώ ήμουν ματιασμένος. Γιατί όταν το έγραψα, ο ενδοιασμός μου ήταν μην έχει αλλάξει γήπεδο η Λάρισα και δεν το θυμάμαι, κι όχι ότι το παιχνίδι γινόταν στην Καλαμαριά! :P

Και καλά που τόνισες το Αλκαζάρ, γιατί ακόμα θα έψαχνα τι θέλει να πει ο ποιητής! :rolleyes:

Άστα να πάνε τέτοια εποχή όλοι μας ψιλοματιασμένοι είμαστε, καλό μας κουράγιο. :lol:

YOU'LL NEVER WALK ALONE

When you walk through a storm

hold your head up high

And don't be afraid of the dark.

At the end of a storm is a golden sky

And the sweet silver song of a lark.

Walk on through the wind,

Walk on through the rain,

Tho' your dreams be tossed and blown.

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

Walk on, walk on with hope in your heart

And you'll never walk alone,

You'll never, ever walk alone.

http://www.youtube.com/watch?v=0nfFi-_Hb2A

liverpool-club-crest-4900715.jpg

liverpool.jpg

μπορει το anfield να είναι παλιο, μπορει να προκαλεί κυκλοφοριακο χειροτερο και απο τη Λεωφορο, μπορει τα καρεκλακια να είναι ξυλινα, και αν εισαι πανω απο 1.85 να ακουμπανε τα καλαμια στα αυτιά του μπροστινου σου,

αλλα δεν έχει καμια σχεση με τις υπολοιπες αγγλικες ομάδες που εχω δει. ειχα την ευτυχία να παω στο 3-1 με τον gay πριν 2 χρονια.

and I F***ing enjoyed every f***ing, blooming minute of it.

Oi Oi milanese pack it up lads, 'cause we're gonna become medieval in your sweet north italian ar***s of yours.

come on ....

Στο τσακ είμαι να κάνω κατάχρηση εξουσίας και να σας σβήσω τις δημοσιεύσεις σας παλιο-ιταλοί!

Θα προσθέσω σχετική υποσημείωση στους όρους του φόρουμ!

Μια κακή Μίλαν κέρδισε μια φλύαρη Λίβερπουλ...

doctor

Γιατρέ δεν πιστεύω να σε έπιασε κανείς κορόιδο και να έβαλες και κανένα στοίχημα.... αν και δεν μπορώ να πω παίξατε παλικαρίσια.

Προς Νίκο προοδευτική: Νικόλα μου όπως κατάλαβες μετά το χθεσινό ο δίσκος είναι έτοιμος για αναχώρηση.

Προς VATS, άντε ρε Βαγγελάκη μου, στην υγειά μας.

Υ.Γ.

Άσε δεν σε παίρνει κτηνίατρε, μόνο σε θέματα το αφεντικό εγκρίνει τέτοια πράγματα (υποσημειώσεις), δές την πρώτη δημοσίευση του παρόντος....

....Λοιπόν με τέτοιo παλιάκαιρο δε πήραμε είδηση !!!!

Τί έγινε τελικά έγινε το μάτς !!???

Πήγε η Χριστίνα στο γήπεδο ?? Και αν ναι ποιός της έτριβε την πλατούλα και της κράταγε Φραπέδες & Κινητά ???

Ποιός κέρδισε ???

Εγώ πάλι γιατί έχασα 300 Ε στο Στοίχημα..που για πρώτη φορά έπαιξα ???

Εκείνη η πλάτη του Ιντζάγκι στο 43' δεν μπορούσε νάτανε 20cm πιο δεξιά ??

Λοιπόν τα σκόρ που βλέπω :

ή 2-1 η Λίβερπουλ ή 2-2 και παράταση .

Σήμερα είμαι ουδέτερος μίας και είμαι οπαδός και της Λίβερπουλ αλλά και της Μίλαν ..

5-10 λεπτά να ήταν ακόμη το ματσάκι θα είχε πάει στο 2-2 στάνταρ λόγω φόβου της Μίλαν .

ΥΓ Πάντως το σκόρ το έπιασα έστω και ανάποδα ........ λες να το ρίξω στο τζόγο ?

....Λοιπόν με τέτοιo παλιάκαιρο δε πήραμε είδηση !!!!

Τί έγινε τελικά έγινε το μάτς !!???

Πήγε η Χριστίνα στο γήπεδο ?? Και αν ναι ποιός της έτριβε την πλατούλα και της κράταγε Φραπέδες & Κινητά ???

Ποιός κέρδισε ???

Εγώ πάλι γιατί έχασα 300 Ε στο Στοίχημα..που για πρώτη φορά έπαιξα ???

Εκείνη η πλάτη του Ιντζάγκι στο 43' δεν μπορούσε νάτανε 20cm πιο δεξιά ??

Όχι, δεν πήγα στο γήπεδο.... με φάγατε!!! Και καλά που δεν πήγα, γιατί θα έκλαιγα ακόμη, εκεί μέσα...... Ευτυχώς που δεν έπαιξα και στοίχημα....

Αλλά, ο ύμνος ύμνος!

01_________1.zip

• 4 weeks later...

Ο Παναθηναϊκός κέρδισε το πρωτάθλημα αλλά ο Ολυμπιακός το μέλλον.

Μια ομάδα με νέα παιδιά, με μέλλον, και για την εθνική ομάδα.

Έδωσε 15 παιχνίδια σε μικρό χρονικό διάστημα (5 με ΠΑΟΚ, 5 με Άρη, 5 με ΠΑΟ) και έδειξε ότι σύντομα θα βρεθεί στην κορυφή.

Μία απορία έχω: ο Ομπράντοβιτς με γραβάτα, πουκάμισο κουμπωμένο μέχρι πάνω και σακάκι, μέσα σε αυτό το καμίνι πως δεν ίδρωσε ο άτιμος; Βαμπίρ είναι;

Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκό και συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες για το θέαμα.

Γληγόρη (grzokas) θυμίζω την μαγική πεντάδα του ΠΑΟΚ: Κόρφας, Πρέλιεβιτς, Μπάρλοου, Λίβινγκστον, Φασούλας.

Και αλλαγή: Ο Τσέκος ο αληταράς!!!

:rolleyes:

doctor

Και που το παράξενο ?

Που πήραμε (ένα ακόμη) τίτλο ?

Αφού παίζαμε με υποδεέστερο αντίπαλο !!! ;):P:P

Χαιρετώ τους φίλους μου τους Ολυμπιακούς του φόρουμ (Κίμων , CAP κλπ) !!!!! (αμάν ρε παιδιά μια χαρά παιδιά και έχετε διαλέξει ομάδα .....)

ΥΓ 1 Ρε Μητσάρα ποία εθνική ομάδα λές !!!!???? Κοίτα λίγο τα ρόστερ και τις ηλικίες και θα δείς από ποία ομάδα αντλεί η Εθνική παίχτες .

ΥΓ 2 πάοκ , βρε τι μου θυμίζει ...... αν ναι καινουργίο άρθρο 44 , για το ποδοσφαίρο μιλάω γιατί για μπάσκετ ......... :rolleyes:;) (έλα πλάκα σου κάνω)

Ο Παναθηναϊκός κέρδισε το πρωτάθλημα αλλά ο Ολυμπιακός το μέλλον.

Μια ομάδα με νέα παιδιά, με μέλλον, και για την εθνική ομάδα.

Έδωσε 15 παιχνίδια σε μικρό χρονικό διάστημα (5 με ΠΑΟΚ, 5 με Άρη, 5 με ΠΑΟ) και έδειξε ότι σύντομα θα βρεθεί στην κορυφή.

Μία απορία έχω: ο Ομπράντοβιτς με γραβάτα, πουκάμισο κουμπωμένο μέχρι πάνω και σακάκι, μέσα σε αυτό το καμίνι πως δεν ίδρωσε ο άτιμος; Βαμπίρ είναι;

Συγχαρητήρια στον Παναθηναϊκό και συγχαρητήρια και στις δύο ομάδες για το θέαμα.

Γληγόρη (grzokas) θυμίζω την μαγική πεντάδα του ΠΑΟΚ: Κόρφας, Πρέλιεβιτς, Μπάρλοου, Λίβινγκστον, Φασούλας.

Και αλλαγή: Ο Τσέκος ο αληταράς!!!

:rolleyes:

doctor

Άρε ντοκτορ, χρυσές εποχές.

Τσέκος ο αληταράς ή ο μπετονιέρας? ;)

AYTO.. AYTO.. AYTO.. EINAI ΣΩΣΤΌ !

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ + ΚΥΠΕΛΟ + ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ !

Triple Crown

http://www.sportime.gr/

Απλα επαναφερω την δημοσιευση του dhatzi , ετσι για να μην ξεχαστουμε :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Η νικη και το πρωταθλημα εχει μεγαλυτερη αξια οταν απεναντι σου βρισκεις μια πολυ σπουδαια ομαδα .

Μπραβο και στους δυο .

Υ.Γ. Ο Γκερσον αποδειξε οτι ολο αυτο ειναι ενα παιχνιδι και ετσι πρεπει να αντιμετωπιζεται ( ....και παρεσυρε και τον δικο μας τον Γιουγκοσλαβο :rolleyes::rolleyes: )

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...