Jump to content

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ

Recommended Posts

Τι να τον κάνετε το τελικό ρε παιδιά ? Όπως και να έιναι δεν θα έχει τα ίδια συναισθήματα με το να ήσουν στο Ανφιλντ !!!!!!!

Ακούτε και το παλίο :

Λίβερπουλ-Μίλαν τελικός .

ΥΓ 1 Την μία την πέτυχα ......

ΥΓ 2 Πάντως αν θέλετε μόνο μέσω των κλαμπ της Λίβερπουλ και μόνο αν έχετε γνωστό .

• Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Λίβερπουλ-Μίλαν τελικός .

...Καλά είσαι πολύ παλιός Απόστολε !!! Στο ...Νεκρομαντείο πήγες το απόγευμα και έβγαλε τη πρόγνωση ???

...Grzokas ετοιμάσου έφτασε η σειρά σου ...Θυμάσαι τα προπέρσινα στη Πόλη ???

...Καλά είσαι πολύ παλιός Απόστολε !!! Στο ...Νεκρομαντείο πήγες το απόγευμα και έβγαλε τη πρόγνωση ???

...Grzokas ετοιμάσου έφτασε η σειρά σου ...Θυμάσαι τα προπέρσινα στη Πόλη ???

Αυτά που έγιναν στην Πόλη να τα ξεχάσεις, αλλάξανε οι ρόλοι.... ;) καταλαβαίνεις τι εννοώ ε Νίκο????

Κλίκ στο Αμήν κλπ κλπ

Edited by Grzokas
Αυτά που έγιναν στην Πόλη να τα ξεχάσεις, αλλάξανε οι ρόλοι.... ;) καταλαβαίνεις τι εννοώ ε Νίκο????

Αμήν κλπ κλπ

....Kανονίστε να φέρετε απο το Βόλο το Σάββατο το Κυπελλάκι να το χαρούμε και μείς μαζί σας ... ;) !!!!!!!!!!!!

....Το άλλο Κύπελλο -το μεγάλο ντε- ήδη το γυαλίζουνε για να το κουβαλήσει ο Τζεραλντ στο Ανφιλντ !!!!

Επανεκτύπωση Αγγελίας

Αβάδιστα ...Ο Λογιστής που αντάλλασε την Φορολογική υποστήριξη -στρωμένης και καλοπληρώτριας ΑΕ- με ένα εισιτήριο του ΤΕΛΙΚΟΎ ... προσφέρει ΕΧΤΡΑ και την Φορολογική υποστήριξη μίας ΕΠΕ στον Πειραιά με πανέμορφες υπαλλήλους υφιστάμενες που θα σας φτιάχνουν πρωί-πρωί το Φρέντο σας πριν ξεκινήσετε την εργασία σας . Καλή αμοιβή και επιπλέον κυτταρική ανανέωση που ούτε οι υπηρεσίες της του γνωστού Κέντρου Ανανέωσης της Μέγα Θεάς Μαρίνας μπορούν να σας προσφέρουν !!!!!!!

Μην πέφτετε στην παγίδα διαφόρων ΔΗΘΕΝ γιατρών που σας υπόσχονται περισσότερα !!!!

....Kανονίστε να φέρετε απο το Βόλο το Σάββατο το Κυπελλάκι να το χαρούμε και μείς μαζί σας ... ;) !!!!!!!!!!!!

....Το άλλο Κύπελλο -το μεγάλο ντε- ήδη το γυαλίζουνε για να το κουβαλήσει ο Τζεραλντ στο Ανφιλντ !!!!

Επανεκτύπωση Αγγελίας

Αβάδιστα ...Ο Λογιστής που αντάλλασε την Φορολογική υποστήριξη -στρωμένης και καλοπληρώτριας ΑΕ- με ένα εισιτήριο του ΤΕΛΙΚΟΎ ... προσφέρει ΕΧΤΡΑ και την Φορολογική υποστήριξη μίας ΕΠΕ στον Πειραιά με πανέμορφες υπαλλήλους υφιστάμενες που θα σας φτιάχνουν πρωί-πρωί το Φρέντο σας πριν ξεκινήσετε την εργασία σας . Καλή αμοιβή και επιπλέον κυτταρική ανανέωση που ούτε οι υπηρεσίες της του γνωστού Κέντρου Ανανέωσης της Μέγα Θεάς Μαρίνας μπορούν να σας προσφέρουν !!!!!!!

Μην πέφτετε στην παγίδα διαφόρων ΔΗΘΕΝ γιατρών που σας υπόσχονται περισσότερα !!!!

ΑΓΓΕΛΙΑ:

Όποιος μπάτσος έχει βάρδια την βραδιά του τελικού μέσα στον αγωνιστικό χώρο και δεν του αρέσει το ποδόσφαιρο, μπορώ να τον αντικαταστήσω κάνοντας εγώ την βάρδια του.

Επιπλέον θα τον στείλω εκείνο το βράδι στο million dollars με τα έξοδα πληρωμένα από εμένα.

Προσοχή: Η ΕΠΕ στον Πειραιά έχει κάτι θείτσες 60 χρονών 800 κιλά η καθεμία που μόνο ελληνικό καφέ ξέρουν να φτιάχνουν. Ο Νίκος αρχίζει τα χτυπήματα κάτω από τη μέση για να πετύχει τον σκοπό του. Προσοχή!!! ;)

ΥΓ 2 Πάντως αν θέλετε μόνο μέσω των κλαμπ της Λίβερπουλ και μόνο αν έχετε γνωστό .

Απόστολε, και μέλος κλαμπ να είσαι, είναι τόσο μεγάλη η ζήτηση.... που και πάλι....

Εγώ, θέλω να πιστεύω, πως θα είμαι από τις τυχερές....Ελπίζω η εβδομάδα που θα μπει, να μπει με χαρούμενα, για εμένα, νέα...

Τι να τον κάνετε το τελικό ρε παιδιά ? Όπως και να έιναι δεν θα έχει τα ίδια συναισθήματα με το να ήσουν στο Ανφιλντ !!!!!!!

Ανφιλντ και τελικός, δεν παίζει... Όμως, ότι το Ανφιλντ, ως έδρα, δεν παίζεται, δεν νομίζω πως το αμφισβητεί κανείς.... Ελπίζω να μπορέσω να ξαναζήσω αυτήν ΤΗΝ έδρα, πολύ σύντομα!!

....Ελπίζω η εβδομάδα που θα μπει, να μπει με χαρούμενα, για εμένα, νέα...

Χριστινάκι ,

...Αμα θες κάποιον να σου κουβαλάει τα κινητά τους φορτιστές τους καφέδες τις τσάντες σου στο γήπεδο για να μη κουράζεσαι εδώ είμαι !!!

Μέχρι και μασαζάκι στη μέση θα σου κάνω πρίν αρχίσει το παιχνίδι και στο ημίχρονο για να μη πιαστείς !!!!!!!!!!

Χριστινάκι ,

...Αμα θες κάποιον να σου κουβαλάει τα κινητά τους φορτιστές τους καφέδες τις τσάντες σου στο γήπεδο για να μη κουράζεσαι εδώ είμαι !!!

Μέχρι και μασαζάκι στη μέση θα σου κάνω πρίν αρχίσει το παιχνίδι και στο ημίχρονο για να μη πιαστείς !!!!!!!!!!

Ας έχω ευχάριστα νέα, Νίκο μου, την Δευτέρα, και θα σε έχω υπόψιν μου...

Ας έχω ευχάριστα νέα, Νίκο μου, την Δευτέρα, και θα σε έχω υπόψιν μου...

Τετάρτη 23 Μαϊου 2007

Αθηναϊκό πρακτορείο ειδήσεων

Επίθεση δέχτηκε κάτοχος εισιτηρίου του τελικού στο parking του ΟΑΚΑ.

Ο άγνωστος αφού ακινητοποίησε την Θεσσαλονικιά κάτοχο του εισιτηρίου, της το έκλεψε και τράπηκε σε φυγή προς άγνωστη κατεύθυνση.

Ο δράστης μάλλον ήταν γνωστός στο θύμα, αφού υπήρξε έντοχη λογομαχία πριν την επίθεση όπως επιβεβαιώνουν αυτόπτες μάρτυρες.

Από τις περιγραφές των μαρτύρων προκύπτει ότι ο δράστης μάλλον ήταν κτηνίατρος...

:(

doctor

Για τα φιλαράκια μου τους Παναθηναικούς :P

Έφτιαξα που λέτε ένα καφεδάκι με μαύρη ζάχαρη, άλλο πράγμα.

Κάνει και για γιαούρτι, σας παρέχω τις ακόλουθες οδηγίες, είναι κάτι το πολύ απλό:

Θα την πασπαλίσετε στο γιαούρτι σας και η γεύση του θα σας καταπλήξει!!!!

Οχι Μουντιαλικό αλλά... Championsleagικό

1981

1) O πρίγκιπας Kάρολος παντρεύτηκε

2) H Liverpool έγινε πρωταθλήτρια Eυρώπης

3) O Πάπας απεβίωσε

2005

1) O πρίγκιπας Kάρολος παντρεύτηκε

2) H Liverpool έγινε πρωταθλήτρια Eυρώπης

3) O Πάπας απεβίωσε

Eάν ο Πρίγκιπας Kάρολος θελήσει να ξανά-παντρευτεί και η Liverpool βρεθεί πάλι στο τελικό της Champions League, παρακαλούμε να ενημερώσετε τον Πάπα.

Για να μην ξεχνιομαστε

2007

1) O πρίγκιπας Kάρολος ΞΕΝΟΚΟΙΤΑΖΕΙ

2) H Liverpool έγινε πρωταθλήτρια Eυρώπης ΠΑΛΙ ( εντάξει , το δουλεύουμε)

3) O Πάπας ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ

Συγχαρητήρια στη νέα κυπελλούχο Ελλάδας, η οποία τυγχάνει να είναι (μαζί με τον Εργοτέλη), απ' τις συμπαθέστερες ομάδες της Α' Εθνικής. Αν και πλέον οι τίτλοι στην Ελλάδα, δεν είναι για να καμαρώνεις, αφού δεν υπάρχουν αξιόλογοι αντίπαλοι.

Edited by ΦΙΛΟΜΑΘΗΣ

....To ξέρω αύριο θα το μετανιώσω...αλλά επειδή είμαι ανώτερος άνθρωπος αφιερωμένο στους φίλους Παναθηναικούς !!!!!!!

Panathinaikos_Anthem___Giannis_Vogiatzis_pao.mp3

...Το μετάνιωσα ήδη !!!!

Ρε παιδιά ολόκληρο ευρωπαϊκο σηκώσαμε χθές και μόνο ο Νικόλας (που είναι με τους ......... άλλους) καλά εντάξει συνηθίσαμε αλλά όχι και έτσι .... ακόμα και τα καναλία πιο πολύ ασχολήθηκαν με το τελικό στο ποδόσφαιρο ........έλεος !!!!!

Μητσάρα (ΚΛΜ) περιμένουμε με αγωνία φώτο να πάρουμε και εμείς οι κοινοί θνητοί μυρωδιά !!!

Μα ούτε ένα σχόλιο και ο φιλος ο Δημήτρης (hatzi) ........

ΥΓ Το είδα σε φίλο που πηγαίναμε παλιά εκδρομές στο γήπεδο και περιτό να πώ πως έτρεμα (αφού ούτε μεζέ δεν έφαγα πράγμα ακατανόητο μίας και είμαι γνώστος κοιλιόδουλος) ..... α ρε Παπαλούκας τι πήγες να μας κάνεις , αυτό που σκεφτόμουν όμως είναι πόσα γκατσ (το έχω το αγγλικό όπως στο άλλο θέμα) πρέπει να έχεις για να παίζεις σε τόσο υψηλό επίπεδο , πχ αν έγω έριχνα βολές χθές πιστέυω πως ούτε ταμπλό δεν θα βρίσκανε από το τρέμουλο , βέβαια παίζει ρόλο και το συναίσθημα .

Ρε παιδιά ολόκληρο ευρωπαϊκο σηκώσαμε χθές και μόνο ο Νικόλας (που είναι με τους ......... άλλους) καλά εντάξει συνηθίσαμε αλλά όχι και έτσι .... ακόμα και τα καναλία πιο πολύ ασχολήθηκαν με το τελικό στο ποδόσφαιρο ........έλεος !!!!!

Μητσάρα (ΚΛΜ) περιμένουμε με αγωνία φώτο να πάρουμε και εμείς οι κοινοί θνητοί μυρωδιά !!!

ΥΓ Το είδα σε φίλο που πηγαίναμε παλιά εκδρομές στο γήπεδο και περιτό να πώ πως έτρεμα (αφού ούτε μεζέ δεν έφαγα πράγμα ακατανόητο μίας και είμαι γνώστος κοιλιόδουλος) ..... α ρε Παπαλούκας τι πήγες να μας κάνεις , αυτό που σκεφτόμουν όμως είναι πόσα γκατσ (το έχω το αγγλικό όπως στο άλλο θέμα) πρέπει να έχεις για να παίζεις σε τόσο υψηλό επίπεδο , πχ αν έγω έριχνα βολές χθές πιστέυω πως ούτε ταμπλό δεν θα βρίσκανε από το τρέμουλο , βέβαια παίζει ρόλο και το συναίσθημα .

Ολο καινουργιες λεξεις μαθαινω σημερα .Το επιπεδο εχει ανεβει κατακορυφα

Εμεις ρε Αποστολε τα λεμε στα κρητικα " νατς " :D:rolleyes::rolleyes:

Σιγά ρε Αποστόλη....και τι έγινε? Σηκώσαμε μια ακόμα ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΚΟΥΠΑ !!!

Δεν είναι ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ - ΟΥΤΕ Η ΔΕΥΤΕΡΗ - ΟΥΤΕ Η ΤΡΙΤΗ! Είναι απλά μια ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΛΑΤΡΕΙΑ !

Δεν ανησύχησα ούτε στα 20'' πριν το τέλος, νομίζω το ίδιο και Δημήτρης (ΚΛΜ) που είχαμε την τύχει να τα πούμε λίγο από κοντά..

Ο Νίκος ...ναι πράγματι έδειξε κάποια ανωτερότητα ...οι υπόλοιποι όμως ?? :D

Λυπάμαι προέχει να σωθεί Λάρισα και Ηρακλής.

Μπράβο, βρε, Δημήτρη..... να βοηθήσουμε όλοι μαζί, για να σωθούμε :angry: !

Μπράβο, βρε, Δημήτρη..... να βοηθήσουμε όλοι μαζί, για να σωθούμε :angry: !

Να σε ρωτήσω Χριστινάκι, σχετικά με εκείνο το εισητήριο που μου έταξες τι θα γίνει? Πλησιάζουν οι μέρες και αγχώνομαι. :blink:

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...