Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ησυχία ή μου φαίνεται;

Κανένα σχόλιο παίδες;

Εχτές οι μπούκηδες έδιναν την Εθνική μας 28/1 να πάρει το EURO ( Φαβορί η Γερμανία με 7/2 ) . Σήμερα δίνουν την Ελλαδάρα 79/1. Ευτυχώς που "από κάτω" έχουμε την Αυστρία με 149/1, γιατί αν σκεφτούμε ότι η Ελβετία παίζει με 74/1 ακριβώς πάνω από εμάς.........

Έγινε κάτι που δεν το πήρα χαμπάρι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 612
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η αλήθεια είναι ότι δεν πολυκατάλαβα τι έγινε :) θυμάμαι μόνο ότι καθόμασταν αραχτοί με την παρέα και πίναμε κάτι ωραίες κρύες μπύρες, ξαφνικά κάτι συνέβει και τα μεζεδάκια ξύνισαν... τα υπόλοιπα το Σάββατο.

Υ.Γ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, όλες τις μ...κιες οι παίκτες του γάβρου τις έκαναν. :)

Τοροσίδης, ΝΙκοπολίδης, ο τάρανδος ...

0 "καρα" έχει ασυλία, :)

αυτο με τα κεφτεδάκια μου θυμίζει λίγο MESANGELES (τα μεσάγγαλλα λαρισαιστί)

give me the ball !

ποιο μπωλ μι τσ κιφτέδις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρώ πως ακολουθείτε το Σουηδικό μοντέλο γενικότερα ;):D

Το νους σας μονο :P ,

μην κάνει καμιά ολική επαναφορά η Ελλαδάρα

και μετά αλλάζουμε εικονίδια . :D :D

Πολύ δυσκολα τα πράγματα φέτος ,

δεν μας βλέπω για παραπέρα , δυστυχώς,

αλλά δεν πειράζει να μην ειμαστε και παράλογοι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, όλες τις μ...κιες οι παίκτες του γάβρου τις έκαναν. :D

Τοροσίδης, ΝΙκοπολίδης, ο τάρανδος ...

0 "καρα" έχει ασυλία, :P

Ξεκολλήστε απο τα οπαδικά σας . Έλεος πια ! Αυτοί που φοράνε το Εθνόσημο , (θα έπρεπε να ) χρήζουν της καθολικής υποστήριξής μας ανεξαρτήτως απο το σε ποιά ομάδα παίζουν . Απο την Ιστορία που (συνήθως) επαναλαμβάνεται θα έπρεπε να διδασκόμαστε και οχι να αποσυντονιζόμαστε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ :):):)

Σωκράτη θεέ πάρε και την ΚΑΕ!!!

χοχοχοχοχοχοχο

Έτσι έτσι... με τον κορνέ στο... χέρι :)

Υ.Γ.

Ρε συ Βαγγέλη αυτή την ερώτηση δεν την κατάλαβα ρε γμτ, αυτό που τους έδωσε η Ανόρθωση μακρυμάνικο δεν ήταν? :angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟΧΟ :):):)

Σωκράτη θεέ πάρε και την ΚΑΕ!!!

χοχοχοχοχοχοχο

Έτσι έτσι... με τον κορνέ στο... χέρι :)

Υ.Γ.

Ρε συ Βαγγέλη αυτή την ερώτηση δεν την κατάλαβα ρε γμτ, αυτό που τους έδωσε η Ανόρθωση μακρυμάνικο δεν ήταν? :angry:

μακρύ ηταν σίγουρα.

Λοιπόν Γρηγόρη παράτησέ τα όλα φεύγουμε για Πειραιά θα μας κρατήσει ο Κίμων θέσεις πλανοδίων έξω απο το Καραισκάκη εσύ θα πουλάς Φραπέδες εγω Κορνέδες, χρυσές δουλειές φέτος. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρύ ηταν σίγουρα.

Λοιπόν Γρηγόρη παράτησέ τα όλα φεύγουμε για Πειραιά θα μας κρατήσει ο Κίμων θέσεις πλανοδίων έξω απο το Καραισκάκη εσύ θα πουλάς Φραπέδες εγω Κορνέδες, χρυσές δουλειές φέτος. :D

:D:D:D

Κορνέδες έξω από το Καραϊσκάκη, θα είναι τρομερή εμπειρία.

Υ.Γ.

Από την άλλη Βαγγέλη νομίζω είναι κάπως αργά γιαυτό...... άκουσα πως ο θείος (ο χοχοχοχο) μας έχει προλάβει και έχει καπαρώσει την ιδέα για να βγάλει τα έξοδα από την μεταγραφή του Ντιόγο!!! :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγίες προς ναυτιλλόμενους επίδοξους αλλόθρησκους επισκέπτες του Ναού Ν. Φαλήρου :

Μετά τις Τζιτζιφιές είναι απαραίτητο το διαβατήριο , το περσυνό Ε1 που να φαίνεται ο τόπος κατοικίας , λογαριασμοί της Δ.Ε.Η. και της Ε.ΥΔ.Α.Π. για περαιτέρω διασταύρωση.

Και 2-3 φωτοβολίδες η καπνογόνα για τον εύκολο εντοπισμό στη θάλασσα σε περίπτωση που γλιστρήσει κανένας κατά λάθος η εξεπίτηδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγίες προς ναυτιλλόμενους επίδοξους αλλόθρησκους επισκέπτες του Ναού Ν. Φαλήρου :

Μετά τις Τζιτζιφιές είναι απαραίτητο το διαβατήριο , το περσυνό Ε1 που να φαίνεται ο τόπος κατοικίας , λογαριασμοί της Δ.Ε.Η. και της Ε.ΥΔ.Α.Π. για περαιτέρω διασταύρωση.

Και 2-3 φωτοβολίδες η καπνογόνα για τον εύκολο εντοπισμό στη θάλασσα σε περίπτωση που γλιστρήσει κανένας κατά λάθος η εξεπίτηδες.

Συγχαρητήρια για την ωραία σας νίκη επί της Χιλάλ!

Ωραίο και σημαδιακό το σκορ.

Σε ...λάθος ομάδα μεν, αλλά η τεσσάρα τεσσάρα.

(Γιατί δεν ζητάτε επισήμως να μετρήσουν την άλλη βδομάδα σε βάρος της Ανόρθωσης, και οι άλλες ...ιστορικές τεσσάρες, του παρελθόντος, με τις οποίες [νομίζετε ότι] αποδεικνύεται η "ανωτερότητά σας" ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια για την ωραία σας νίκη επί της Χιλάλ!

Ωραίο και σημαδιακό το σκορ.

Σε ...λάθος ομάδα μεν, αλλά η τεσσάρα τεσσάρα.

(Γιατί δεν ζητάτε επισήμως να μετρήσουν την άλλη βδομάδα σε βάρος της Ανόρθωσης, και οι άλλες ...ιστορικές τεσσάρες, του παρελθόντος, με τις οποίες [νομίζετε ότι] αποδεικνύεται η "ανωτερότητά σας" ; )

Εγω Σταύρο πιστέυω θα περάσει ο Γαύρος θα καρφώσει ενα τεμαχιο στο 10λεπτο και ολα θα ερθουν μόνα τους άλλωστε ποιος θέλει να φύγει τόσο νωρίς απο το CL ο Ολυμπιλαγός ?? κατσε να έχουμε να γελάμε όλο το χρόνο,... άσε που έχω βαρεθεί να βλέπω τσίρκο μόνο στο ΕΤ 3. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω Σταύρο πιστέυω θα περάσει ο Γαύρος θα καρφώσει ενα τεμαχιο στο 10λεπτο και ολα θα ερθουν μόνα τους άλλωστε ποιος θέλει να φύγει τόσο νωρίς απο το CL ο Ολυμπιλαγός ?? κατσε να έχουμε να γελάμε όλο το χρόνο,... άσε που έχω βαρεθεί να βλέπω τσίρκο μόνο στο ΕΤ 3. :D

Και όχι μόνο αυτό, η Λίβερπουλ πέρυσι μας ξενέρωσε άσχημα που έσπασε το ρεκόρ της Γιούβε!!!

Ακόμα στραβά μου κάθετε η 8άρα. Πρέπει ρε γμτ να δωθεί η ευκαιρία να σπάσει το ρεκόρ αυτό.

.... μόνο με αντίπαλο το γαύρο μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο... Οπότε με το καλό να περάσει και εμείς να γλεντήσουμε το ένατο!!!!

Υ.Γ.

Τι πλάκα έχει αυτός ο Ντιόγο, είμαι γαύρο είπε... :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ...λάθος ομάδα μεν, αλλά η τεσσάρα τεσσάρα.

(Γιατί δεν ζητάτε επισήμως να μετρήσουν την άλλη βδομάδα σε βάρος της Ανόρθωσης, και οι άλλες ...ιστορικές τεσσάρες, του παρελθόντος, με τις οποίες [νομίζετε ότι] αποδεικνύεται η "ανωτερότητά σας" ; )

Διότι τεσσάρες μόνο οι διαφημιστές του Ιρλανδέζικου εθνόσημου αρπάζουν , αρα , έχετε κατοχυρώσει το....Trademark ! Οι ....άλλοι βολεύονται και με εξάρες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όχι μόνο αυτό, η Λίβερπουλ πέρυσι μας ξενέρωσε άσχημα που έσπασε το ρεκόρ της Γιούβε!!!

Ακόμα στραβά μου κάθετε η 8άρα. Πρέπει ρε γμτ να δωθεί η ευκαιρία να σπάσει το ρεκόρ αυτό.

.... μόνο με αντίπαλο το γαύρο μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο... Οπότε με το καλό να περάσει και εμείς να γλεντήσουμε το ένατο!!!!

Υ.Γ.

Τι πλάκα έχει αυτός ο Ντιόγο, είμαι γαύρο είπε... :D:D:D

Κάνατε κάτι φιλότιμες (είναι η αλήθεια) προσπάθειες , αλλά σταματήσατε στο πενταρέ ! Οπότε , όσο περιμένετε εσείς για το .....ένατο , εμείς θα μετράμε το δωδέκατο.....το δέκατο τρίτο.....το δέκατο τέταρτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όχι μόνο αυτό, η Λίβερπουλ πέρυσι μας ξενέρωσε άσχημα που έσπασε το ρεκόρ της Γιούβε!!!

Ακόμα στραβά μου κάθετε η 8άρα. Πρέπει ρε γμτ να δωθεί η ευκαιρία να σπάσει το ρεκόρ αυτό.

.... μόνο με αντίπαλο το γαύρο μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο... Οπότε με το καλό να περάσει και εμείς να γλεντήσουμε το ένατο!!!!

Υ.Γ.

Τι πλάκα έχει αυτός ο Ντιόγο, είμαι γαύρο είπε... :blink::blink::blink:

Κάνατε κάτι φιλότιμες (είναι η αλήθεια) προσπάθειες , αλλά σταματήσατε στο πενταρέ ! Οπότε , όσο περιμένετε εσείς για το .....ένατο , εμείς θα μετράμε το δωδέκατο.....το δέκατο τρίτο.....το δέκατο τέταρτο....

Πότε πήρε οχτώ πρωταθλήματα ο Μπάοκ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρύ ηταν σίγουρα.

Λοιπόν Γρηγόρη παράτησέ τα όλα φεύγουμε για Πειραιά θα μας κρατήσει ο Κίμων θέσεις πλανοδίων έξω απο το Καραισκάκη εσύ θα πουλάς Φραπέδες εγω Κορνέδες, χρυσές δουλειές φέτος. :blink:

Ωπα ρε παιδιά ! Θάρθω και γώ Βαγγέλη, πουλώντας ....σεφταλειές ! :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνατε κάτι φιλότιμες (είναι η αλήθεια) προσπάθειες , αλλά σταματήσατε στο πενταρέ ! Οπότε , όσο περιμένετε εσείς για το .....ένατο , εμείς θα μετράμε το δωδέκατο.....το δέκατο τρίτο.....το δέκατο τέταρτο....

Άντε άντε και σε καλή μεριά!!! Μακάρι ο μπαρμπαντώνης να τινάξει την μπάνκα στον αέρα με τις εξόδους του να μην μείνει ούτε δίχτυ.

Υ.Γ.

Σταύρο ΜΠΑΟΚ ήταν μέχρι πέρυσι, από φέτος ΠΑΟΚ. :blink::blink::blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...