Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 612
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά το ποιός εκνευρίζεται είναι εμφανές ,

χαβαλέ με τον πόνο σου ναι ,

με τον γαύρο με τίποτα.

Παλληκάρι, πλάκα κάνουμε...

Αν ήξερα ότι θα το έπαιρνες τόσο σοβαρά συγγνώμη δε θα μίλαγα καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλληκάρι, πλάκα κάνουμε...

Αν ήξερα ότι θα το έπαιρνες τόσο σοβαρά συγγνώμη δε θα μίλαγα καθόλου...

Βρέ φίλε τί λές τώρα ,

πλάκα κανω και εγώ , για ποιό πράγμα συγνώμη ,

αν είναι ετσι ούτε εγω θα μίλαγα .

Λοιπόν φίλοι ?? :D:huh::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδιά εγω σταματάω.

την άλλη βδομάδα πάλι, όλοι εδώ.

έχουμε και το μπασκετ μετά,... ου έχει η χρονια ακόμα...

Κιμων αν δεν είχαμε και αυτά θα είχαμε τρελαθει με τη δουλειά.

τα λεμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει παιδιά εγω σταματάω.

την άλλη βδομάδα πάλι, όλοι εδώ.

έχουμε και το μπασκετ μετά,... ου έχει η χρονια ακόμα...

Κιμων αν δεν είχαμε και αυτά θα είχαμε τρελαθει με τη δουλειά.

τα λεμε.

Ετσι είναι Βαγγέλη , όπως τα λές ,

αντε τα λέμε , να κανουμε και καμια δουλειά .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος που μου έστειλε το mms με το gay13 να του του υπενθυμίσω ότι ποιοι είναι οι gay, είναι γνωστό τοις πάσι, εξ ου και gay-ros.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος που μου έστειλε το mms με το gay13 να του του υπενθυμίσω ότι ποιοι είναι οι gay, είναι γνωστό τοις πάσι, εξ ου και gay-ros.

Και επειδή κάποιος σου έστειλε εσένα ένα pm, θεώρησες σωστό να ανταποδώσεις δημόσια εξηγώντας μας για ποιοι είναι gay

Εύγε!!.. Εύγε!! κύριε συντονιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίξανε μπάλλα με το σκεπτικό ότι :

1ον : αντίπαλος ήταν η real

2ον : παίζανε με 10 παίχτες

3ον : παίζανε εκτός έδρας

4ον : δεν είμαστε συνηθισμένοι σε τέτοια αγωνιστική συμπεριφορά από τον Ολυμπιακό στο παρελθόν

5ον : κυνηγήσανε το αποτέλεσμα μέχρι το τέλος

6ον : δεν έχουν πολλά παιχνίδια στα πόδια τους

Δεν παίξανε καλά με το σκεπτικό ότι :

1ον : χάσανε ευκαιρίες (από την στιγμή που χάνεις ευκαιρίες δεν παίζεις καλά)

2ον : η real δεν ήταν αυτή των προηγούμενων χρόνων

3ον : υπήρχε σχετική άνιση μεταχείριση του διαιτητή

4ον : γλύτωσε την ισοφάριση ο "κασίγιας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρω θεση ως φιλαθλος...και οχι ως πρωτος στο πρωταθλημα :huh:

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!!

δεν νικησε χθες αλλα βγηκε κερδισμενος....

ελπιζω σημερα οι υπολοιπες Ελληνικες ομαδες

να συνεχισουν να ξαφνιαζουν την Ευρωπη και σε συλλογικο επιπεδο...

Ευχομαι η φετινη χρονια να ειναι μονο η αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

%#%&%*#%%#*#*#^#^ :huh::D #^^(#(^(^# :lol::angry:

......... έγραφα , έγραφα και σε μιά στιγμή με πέταξε έξω ...... τα υπουργεία μέσα :angry: , βαριέμαι να τα ξαναγράψω .... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόδοση ξεαπόδοση, η τεσσάρα τεσσάρα!
Εφ΄όσον εσείς είστε ευχαριστημένοι, εμάς τι λόγος μας πέφτει; :D
%#%&%*#%%#*#*#^#^ :huh::D #^^(#(^(^# :lol::angry:

......... έγραφα , έγραφα και σε μιά στιγμή με πέταξε έξω ...... τα υπουργεία μέσα :angry: , βαριέμαι να τα ξαναγράψω .... B)

Ως Παναθηναϊκός έπρεπε να αρκεστείς στα "λίγα λόγια και καλά", και να αφήσεις τα σεντόνια για τους "γαύρους".

Αυτοί τα χρειάζονται (τα πολλά λόγια) για να αποδείξουν κάτι.

Όταν υπήρχαν "ξερά" γήπεδα, και έπρεπε να παίξει σε "ξερό" ο "Ολυμπιακός", ερχόταν για προπόνηση στη γειτονιά μου.

Μια φορά στο διπλό, κέρδισε την ομάδα της συνοικίας μου, της Α2 Αθηνών τότε, 4-2 (αντί για το 7-0, που συνήθιζε τις άλλες φορές)

Οι φίλαθλοι του Α.Ο.Καλαμακίου, είμασταν ευχαριστημένοι! Νάβλεπες πως κάναμε οι πιτσιρικάδες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως Παναθηναϊκός έπρεπε να αρκεστείς στα "λίγα λόγια και καλά", και να αφήσεις τα σεντόνια για τους "γαύρους".

Αυτοί τα χρειάζονται (τα πολλά λόγια) για να αποδείξουν κάτι.

Όταν υπήρχαν "ξερά" γήπεδα, και έπρεπε να παίξει σε "ξερό" ο "Ολυμπιακός", ερχόταν για προπόνηση στη γειτονιά μου.

Μια φορά στο διπλό, κέρδισε την ομάδα της συνοικίας μου, της Α2 Αθηνών τότε, 4-2 (αντί για το 7-0, που συνήθιζε τις άλλες φορές)

Οι φίλαθλοι του Α.Ο.Καλαμακίου, είμασταν ευχαριστημένοι! Νάβλεπες πως κάναμε οι πιτσιρικάδες!!!

Όπως είδες τελικά αποφάσισα να μη πώ τίποτα γιατί όπως λέει και το γνωμικό .... τα λίγα λόγια ζάχαρη και τα καθόλου μέλι . :D:huh::lol::angry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως Παναθηναϊκός έπρεπε να αρκεστείς στα "λίγα λόγια και καλά", και να αφήσεις τα σεντόνια για τους "γαύρους".

Αυτοί τα χρειάζονται (τα πολλά λόγια) για να αποδείξουν κάτι.

Όταν υπήρχαν "ξερά" γήπεδα, και έπρεπε να παίξει σε "ξερό" ο "Ολυμπιακός", ερχόταν για προπόνηση στη γειτονιά μου.

Μια φορά στο διπλό, κέρδισε την ομάδα της συνοικίας μου, της Α2 Αθηνών τότε, 4-2 (αντί για το 7-0, που συνήθιζε τις άλλες φορές)

Οι φίλαθλοι του Α.Ο.Καλαμακίου, είμασταν ευχαριστημένοι! Νάβλεπες πως κάναμε οι πιτσιρικάδες!!!

Απλά και μόνο επειδή αναφέρεστε σε ΑΥΤΟΥΣ τους "ΓΑΥΡΟΥΣ" που γράφουν σεντόνια , θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος.

Απο ότι βλέπω το έχει η μοιρα σας είτε ως Α.Ο Καλαμακιώτης σε "ξερό" είτε ως "βάζελος" σε "χλωρό" να μην αλλάζουν και πολλά πράγματα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά και μόνο επειδή αναφέρεστε σε ΑΥΤΟΥΣ τους "ΓΑΥΡΟΥΣ" που γράφουν σεντόνια , θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος.

Απο ότι βλέπω το έχει η μοιρα σας είτε ως Α.Ο Καλαμακιώτης σε "ξερό" είτε ως "βάζελος" σε "χλωρό" να μην αλλάζουν και πολλά πράγματα .

:huh::D

Κατά τα λοιπά να πω πως πλάκα κάνουμε μιάς και έχουμε (?) το θάρος μεταξύ μας εεεεε.

Συνεχίζοντας να πω πως είμαι αντιολυμπιακός και πως ήθελα να πάρω το Κιμωνάκο τηλ. χθές αλλά 1) έλαγα θα φάω μπινελίκι :lol: 2) κρατούσα καμιά πισινή μη βάλει κανά γκόλ ο θρήνος , τελικά πήρα άλλον Κίμωνα , φιλαράκι μου που πήγε Μαδρίτη .

Κίμωνα έχουμε φάει και εμείς πίκρα και μάλιστα μέσα στην Ισπανία στον αγώνα με την Μπάρτσα 3-1 όπου χάναμε κλασικότατες ευκαιρίες , παίζαμε καταπληκτικά , οι παίχτες κάνανε καθυστερήσεις προκλητικότατες , σε κάθε στημένο μας πετάγανε από μπουκάλια και βάλε πράγμα πρωτάκουστα για Τσάμπιονς λιγκ και μάλιστα σε μια από τις ήρεμες έδρες , και μη ξεχνάς πως ήταν προημητελική φάση και όχι ένα μάτσ ομίλων ...........

ΥΓ Ρε Γκρέγκορι έμαθα ότι θα κάνετε σούπερ μεταγραφή και θα είναι παίχτης-ηγέτης που λείπει από τον μΠάοκ , να δεις πως τον λένε μωρέ ........ α ναι ...... Ζαγοράκης .... :angry::angry: άντε βρε να παίξει και ο Σάντος να έχετε και πρόεδρο-παίχτη και προπονητή-παίχτη !!!!!! Σε λίγο θα μας πούν και από το αεκ(καλησπέρα Θανάση!!) ότι θα κατέβει και ο ντέμης ο βανδής !!! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή κάποιος σου έστειλε εσένα ένα pm, θεώρησες σωστό να ανταποδώσεις δημόσια εξηγώντας μας για ποιοι είναι gay

Εύγε!!.. Εύγε!! κύριε συντονιστή.

Ο φίλος είναι από εδώ, γιαυτό το αναφέρω. Πάντως σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Σε αυτό ειδικά το θέμα θα δεις ότι κάνουμε χαβαλέ για να ξεφεύγουμε από την ρουτίνα της δουλειάς, εαν σε ενοχλεί αυτό επικεντρώσου στα τόσα άλλα θέματα αυτού του βήματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει ρε σεις να "χαλιέστε" για ομάδες.

Ναι, εντάξει κάνουμε μερικές φορές κάποιες καλές εμφανίσεις και παίρνουμε και μερικά καλά αποτελέσματα.

Ε, και???

Τα χάλια του πρωταθλήματος, των άδειων κερκίδων, της διαιτησίας, των παραγόντων-λαμογιών, των απανωτών ρυθμίσεων χρεών, της ανεγκέφαλης φανατίλας της εξέδρας και του αθλητικού τύπου τα ξεχνάτε?

Η βαθμολογία της UEFA μας μάρανε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Picts: Οι κάτοικοι "βόρεια τών συνόρων" στη περιοχή που έλεγαν οι Ρωμαίοι "Καληδονία"

Cutty Sark: Το "πουκαμισάκι" που φοράρει η γοργόνα στο ακρόπρωρο του ομόνυμου πιο γρήγορου εμπορικού ιστιοφόρου του 19ου αιώνα, ζωγραφιά του οποίου φέρει η εττικέτα του γνωστού καλού ομόνυμου μπλεντ ουΐσκυ.

Bonnie Muncher: "Ο όμορφος πρίγκηπας (άρχοντας) " , παρατσούκλι του Κάρολου Στούαρτ, του τελευταίου Σκωτσέζου που ηγήθηκε της τελευταίας επανάστασης εναντίον των Άγγλων, και η οποία πνίγηκε στο αίμα.

Εδώ εξαντλείται το γνωστό σε μένα λεξιλόγιο σκωτσέζικων.

Άντε τώρα να τους πεις

"Απόδοση ξεαπόδοση, αλλά η τριάρα τριάρα"

Στη γλώσσα τους!

Υπάρχει και ένα Dunfermlin.

Εκει έπαιξε ο Ολυμπιακός το 1969.

Ξέρει κανείς το σκορ;

Τότε δεν υπήρχε τηλεόραση. Μόνο τα τηλεγραφήματα των δημοσιογράφων που είπαν ότι ο Ολυμπιακός έχασε 4-0. Ήταν και Χούντα που μέσω του ποδοσφαίρυ κράταγε υψηλό το "εθνικόν φρόνημα"

Στο "Καραϊσκάκη" στο πρώτο ημίχρονο ο Ολυμπιακός προηγήθηκε 3-0. Στο δεύτερο συναγωνίστηκε τους Σκωτσέζους στον χαβαλέ.

Πόσο ήταν το σκορ του πρώτου αγώνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σώπααα !!

Ναι μα την καρέκλα του ΡΕ-ΤΑΚΗ, έτσι ακριβώς είναι όπως σου τα είπε. :o

Χρόνια πολλά Δημήτρηηηη :o:o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Picts: Οι κάτοικοι "βόρεια τών συνόρων" στη περιοχή που έλεγαν οι Ρωμαίοι "Καληδονία"

Cutty Sark: Το "πουκαμισάκι" που φοράρει η γοργόνα στο ακρόπρωρο του ομόνυμου πιο γρήγορου εμπορικού ιστιοφόρου του 19ου αιώνα, ζωγραφιά του οποίου φέρει η εττικέτα του γνωστού καλού ομόνυμου μπλεντ ουΐσκυ.

Bonnie Muncher: "Ο όμορφος πρίγκηπας (άρχοντας) " , παρατσούκλι του Κάρολου Στούαρτ, του τελευταίου Σκωτσέζου που ηγήθηκε της τελευταίας επανάστασης εναντίον των Άγγλων, και η οποία πνίγηκε στο αίμα.

Εδώ εξαντλείται το γνωστό σε μένα λεξιλόγιο σκωτσέζικων.

Άντε τώρα να τους πεις

"Απόδοση ξεαπόδοση, αλλά η τριάρα τριάρα"

Στη γλώσσα τους!

Υπάρχει και ένα Dunfermlin.

Εκει έπαιξε ο Ολυμπιακός το 1969.

Ξέρει κανείς το σκορ;

Τότε δεν υπήρχε τηλεόραση. Μόνο τα τηλεγραφήματα των δημοσιογράφων που είπαν ότι ο Ολυμπιακός έχασε 4-0. Ήταν και Χούντα που μέσω του ποδοσφαίρυ κράταγε υψηλό το "εθνικόν φρόνημα"

Στο "Καραϊσκάκη" στο πρώτο ημίχρονο ο Ολυμπιακός προηγήθηκε 3-0. Στο δεύτερο συναγωνίστηκε τους Σκωτσέζους στον χαβαλέ.

Πόσο ήταν το σκορ του πρώτου αγώνα;

Χούντα , χούντα , χούντα

Γιατί βρε Σταύρο ξύνεις πληγές ?

Που θυμήθηκες την χούντα ?

Γιατί με έκανες και μένα να θυμηθώ και άλλα κατορθώματα

http://www.youtube.com/watch?v=F9DzbcIkwlY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χούντα , χούντα , χούντα

Γιατί βρε Σταύρο ξύνεις πληγές ?

Που θυμήθηκες την χούντα ?

Γιατί με έκανες και μένα να θυμηθώ και άλλα κατορθώματα

http://www.youtube.com/watch?v=F9DzbcIkwlY

Χοπ Χοπ βρε Γιάννη μη μου πείς ότι και εσύ ........ γαύρος .... :o:o γιατί ρε Γιάννη ????? κρίμα ..... :o

Η γνωστή προπαγάνδα ...... πόσα όμως πρωταθλήματα πήρε η μία ομάδα και πόσα η άλλη την 7ετία ....... και επίσης μη ξεχνάμε τη φώτο του Μπάρμπη , τις βραβεύσεις κλπ .....

Να μη πω για τη χούντα της δεκατίας του '90 , τουλάχιστον τα τελευταία 2-3 χρονάκια παίζετε και λίγο ποδόσφαιρο !! :o:o

ΥΓ Γκρέγκορι θέλω το σχόλιο σου για τη τεράστια μεταγραφή σας !!!! :o:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Γκρέγκορι θέλω το σχόλιο σου για τη τεράστια μεταγραφή σας !!!! :o:o

Τι να σχολιάσω Απόστολε, περιμένω με αγωνία και λαχτάρα να υλοποιηθεί πρώτα τα σχόλια μετά :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χοπ Χοπ βρε Γιάννη μη μου πείς ότι και εσύ ........ γαύρος .... :o:o γιατί ρε Γιάννη ????? κρίμα ..... :o

Η γνωστή προπαγάνδα ...... πόσα όμως πρωταθλήματα πήρε η μία ομάδα και πόσα η άλλη την 7ετία ....... και επίσης μη ξεχνάμε τη φώτο του Μπάρμπη , τις βραβεύσεις κλπ .....

Να μη πω για τη χούντα της δεκατίας του '90 , τουλάχιστον τα τελευταία 2-3 χρονάκια παίζετε και λίγο ποδόσφαιρο !! :o:o

ΥΓ Γκρέγκορι θέλω το σχόλιο σου για τη τεράστια μεταγραφή σας !!!! :o:D

Για να μη μιλήσουμε για ποιά ομάδα υποστηρίζει ο κ. Alexis Παπαχελάς, και (σχεδόν όλοι) οι άλλοι Κολλεγιόπαιδες Αθηνών, και εκτεθεί "η ομάδα του λαού" !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους βιαστικούς

Έγραψα :

Γιατί με έκανες και μένα να θυμηθώ και άλλα κατορθώματα

Όσο για το ποια ομάδα υποστηρίζει ο Alexis , ε τι να κάνουμε, θέλει και αυτός ένα ¨λαϊκό¨ (λέμε τώρα ) άλλοθι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...