Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

«Ιστορία έχει γράψει ο Ολυμπιακός και όχι εγώ, έχω ιδιαίτερο λόγο να πανηγυρίζω», τόνισε ο Ελληνας τεχνικός και πρόσθεσε: «Δυστυχώς έτσι είναι το ποδόσφαιρο στην Ελλάδα. Η Βέρντερ έχασε 3-1 και ο κόσμος την αποθέωσε μέσα στο σπίτι της. Πιστεύω ότι θα έχουμε την ευκαιρία να ηρεμήσουμε, αλλά έως το επόμενο ματς. Στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού θα επικρατήσει ηρεμία και θα γίνει διαχείριση, αλλά σε ό,τι αφορά όλους τους υπόλοιπους, με την εικόνα που έχει το ελληνικό ποδόσφαιρο, όχι.

Τάκης Λεμονής !

Φαίνεται ότι εμείς οι παναθηναϊκοί τα χαρήκαμε περισσότερο από τον προπονητή των ερυθρόλευκων.

Πώς να το χαρεί ο άνθρωπος με τις ακονισμένες χατζάρες που έχει γεμίσει το Πασαλιμάνι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 612
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φαίνεται ότι εμείς οι παναθηναϊκοί τα χαρήκαμε περισσότερο από τον προπονητή των ερυθρόλευκων.

Μιάς και αποφασίσατε να χαίρεστε με τις επιτυχίες του Θρύλου , ελάτε τον Μάιο να πανηγυρίσετε το πρωτάθλημα που θα μας απονεμηθεί απο τον ΄πρόεδρό σας μέσα στο Καραισκάκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιάς και αποφασίσατε να χαίρεστε με τις επιτυχίες του Θρύλου , ελάτε τον Μάιο να πανηγυρίσετε το πρωτάθλημα που θα μας απονεμηθεί απο τον ΄πρόεδρό σας μέσα στο Καραισκάκη.

Καλησπέρα Κωνσταντίνε , ψιλοχαθήκαμε !!! :D

Αν δε κάνω λάθος είστε έβδομοι ? :D

Φέτος σας βλέπω τρίτους ....... :rolleyes:

ΥΓ 1 Ο καλός φίλος μας ο Σταύρος μιλά για μία (πολύ μικρή) μερίδα φίλων του Παναθηναϊκου , εμείς οι υπόλοιποι κάφροι δε χαιρόμαστε , απλά διασκεδάζουμε με τις αντιδράσεις !!! :D:D

ΥΓ 2 Θέλει μήπως κανείς φίλος να μιλήσουμε και για μπάσκετ και για τις επιτυχημένες μεταγραφές του ολυμπιακού ? :rolleyes::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το πόσο μικρή ομάδα είσαστε, φαίνεται από το ότι κάνετε λες και πήρατε το champions league. τέλος.

Εεεεε όχι και Τέλος Δημήτρη μου...!!!!!

Μάλλον έχετε καναντήσει περισσότερο αυθάδεις απ' ότι σας επιτρέπετε !!!!!

Μάλλον σας έχει μαραζώσει η ανυδρία τίτλων ...να υποθέσω ???

Ή η θύμιση των παλιών μεγαλείων -ποιών αλήθεια ;- σας έχει καταντήσει σαν κακιές πεθερές ??

ΥΓ: Όσο για το champions league ... δεν θυμάσαι το σηκώσαμε πέρυσι στο ΟΑΚΑ ...τουλάχιστον έτσι μας είχε πεί πριν ξεκινήσει η διοργάνωση ο Πρόεδρος . :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρης - Άρης να γουστάρεις.

Συγχαρητήρια στην Λάρισα, ΑΕΚ, Πανιώνιο , αλλά ρε παιδιά του Αρη ήταν απίστευτη πρόκριση.

Είχα την ατυχία να το ακούω στο ράδιο και ο τύπος (παρανοϊκή περιγραφή) μας έκανε καρδιακούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιάς και αποφασίσατε να χαίρεστε με τις επιτυχίες του Θρύλου , ελάτε τον Μάιο να πανηγυρίσετε το πρωτάθλημα που θα μας απονεμηθεί απο τον ΄πρόεδρό σας μέσα στο Καραισκάκη.

Τι να πανηγυρίσεις από αυτό καλέ μου;

Ότι γίνεται κάθε δέκα χρόνια αξίζει πανηγυρισμού, όχι ότι γίνεται κάθε χρόνο!

Πανηγυρίσαμε την πρώτη νίκη του Ολυμπιακού (το 25% της οικογένειας δηλαδή, το άλλο 75% είπε ένα συγκαταβατικό "μπράβο" ) στην Ευρώπη μετά από 10 χρόνια.

Ομοίως θα πανηγυρίσουμε, σύσσωμη η σοβαρή κοινωνία, το πρωτάθλημα που θα πάρει ο Παναθηναϊκός, που θα είναι το δεύτερο μέσα σε δέκα χρόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γληγόρη βλέπω στους ομίλους Λάρισα, Άρη μέχρι και ο γαύρος κέρδισε εκτός, κείνος ο ΠΑΟΚ που είναι ρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γληγόρη βλέπω στους ομίλους Λάρισα, Άρη μέχρι και ο γαύρος κέρδισε εκτός, κείνος ο ΠΑΟΚ που είναι ρε.

:rolleyes: :wub:<_<

Εμείς Δημήτρη είμαστε αλλού.... για ακόμα μια χρονιά παρακολουθούμε από τον....

Orest_8.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας καταλαβαίνω απόλυτα ,

τζούζει και πονάει πολύ ,

αλλα τι να κάνουμε , ετσι τα φερνει η ζωή.

Εάν βεβαια δεν είσασταν απλά και μόνο ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ θα έπρεπε να δεχθείτε την χθεσινή νίκη που ήταν περα για περα δίκαιη και καθαρή.

Οσο καιρό μένετε στις πρό εξαετίας και βάλε καλές εμφανίσεις της όμάδας σας και θεωρείτε πως ακόμα είστε ευρωπαική ομάδα επιπέδου , θεωρώ πως θα έρθουν και τα χειρότερα.

Προσωπικά χάρηκα αφάνταστα απο την χθεσινη μας νίκη ,

αλλα δεν θέλω να σταθώ μονο σε αυτήν , αλλα να υπάρξει και συνέχεια .

Εσείς μπορείτε κάλλιστα να βγαζετε την Αντιολυμπιακή χολή σας και να ονειρεύεστε,

καλή συνέχεια και πάντα με αγάπη :rolleyes::wub:

σιγά να μη μας έτσουξε, χαβαλέ σας κάνουμε και δεν πήρατε χαμπάρι ακόμα.

τι να ονειρευόμαστε δεν κατάλαβα, γιατί αν ήξερες που έχω ταξιδέψει εγώ με τον

παναθηναικό , θα αρκούσε για να γεμίσεις με ποδοσφαιρικά όνειρα την υπόλοιπη ζωή σου.

ενταξει ο ενθουσιασμος του κλασσικού γαύρου, σε καταλαβαινω.

με ατελείωτη Λατρεια <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.......θα αρκούσε για να γεμίσεις με ποδοσφαιρικά όνειρα την υπόλοιπη ζωή σου.

...Ααααα ρε Κίμωνα με τις ..Ονειρώξεις σου !!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πανηγυρίσεις από αυτό καλέ μου;

Ότι γίνεται κάθε δέκα χρόνια αξίζει πανηγυρισμού, όχι ότι γίνεται κάθε χρόνο!

Πανηγυρίσαμε την πρώτη νίκη του Ολυμπιακού (το 25% της οικογένειας δηλαδή, το άλλο 75% είπε ένα συγκαταβατικό "μπράβο" ) στην Ευρώπη μετά από 10 χρόνια.

Ομοίως θα πανηγυρίσουμε, σύσσωμη η σοβαρή κοινωνία, το πρωτάθλημα που θα πάρει ο Παναθηναϊκός, που θα είναι το δεύτερο μέσα σε δέκα χρόνια!

Μα.....γι"αυτό σας προσκάλεσα , για "να πανηγυρίσετε" έγραψα και όχι ''να πανηγυρίσουμε" , γιατί συμφωνώ μαζί σου ως προς το timing (που λένε και μορφωμένοι) των πανηγυρισμών. Οσο για το δεύτερο σκέλος , επειδή η........ σύσσωμη σοβαρή κοινωνία έχει γίνει κάτι σαν το ΚΚΕ παλαιότερα , δηλ. Εσωτ. και Εξωτ. (εαν έχω καταλάβει καλά , οι του Εσωτ. πάνε γήπεδο ενω οι του Εξωτ. προτιμούν τις καφετέριες) , πρέπει μάλλον να συμφωνήσουν πρώτα στο ΠΟΥ θα πανηγυρίσουν , το οποίον πάλι εξαρτάται απο το εάν ο ερασιτέχνης έχει εισπράξει και πόσα απο την ΠΑΕ . Και εγώ που νόμιζα οτι οι Παυλοθανάσηδες Βλαχοδημητροπουλοκωστόπουλοι είναι υπεράνω , έπεσα απο τα σύνεφα.

Ωστόσο αν και Ολυμπιακός , θά ήθελα πραγματικά να πάρει το πρωτάθλημα φέτος κάποια άλλη ομάδα , ας είναι όποια νάναι , μπας και γίνει πιο ανταγωνιστικό , πιο ελκυστικό .

Υ.Γ.:

Ωστε τα Brosterάκια αφήσανε την πλαζ και μαζευτήκανε ; Για προσέχτε γιατί αυτός ο Λούα Λούα άκουσα πως τρώει ωμά τα μικρά που βγαίνουν απο την Πρέβεζα και περιφέρονται !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα.....γι"αυτό σας προσκάλεσα , για "να πανηγυρίσετε" έγραψα και όχι ''να πανηγυρίσουμε" , γιατί συμφωνώ μαζί σου ως προς το timing (που λένε και μορφωμένοι) των πανηγυρισμών. Οσο για το δεύτερο σκέλος , επειδή η........ σύσσωμη σοβαρή κοινωνία έχει γίνει κάτι σαν το ΚΚΕ παλαιότερα , δηλ. Εσωτ. και Εξωτ. (εαν έχω καταλάβει καλά , οι του Εσωτ. πάνε γήπεδο ενω οι του Εξωτ. προτιμούν τις καφετέριες) , πρέπει μάλλον να συμφωνήσουν πρώτα στο ΠΟΥ θα πανηγυρίσουν , το οποίον πάλι εξαρτάται απο το εάν ο ερασιτέχνης έχει εισπράξει και πόσα απο την ΠΑΕ . Και εγώ που νόμιζα οτι οι Παυλοθανάσηδες Βλαχοδημητροπουλοκωστόπουλοι είναι υπεράνω , έπεσα απο τα σύνεφα.

Ωστόσο αν και Ολυμπιακός , θά ήθελα πραγματικά να πάρει το πρωτάθλημα φέτος κάποια άλλη ομάδα , ας είναι όποια νάναι , μπας και γίνει πιο ανταγωνιστικό , πιο ελκυστικό .

Υ.Γ.:

Ωστε τα Brosterάκια αφήσανε την πλαζ και μαζευτήκανε ; Για προσέχτε γιατί αυτός ο Λούα Λούα άκουσα πως τρώει ωμά τα μικρά που βγαίνουν απο την Πρέβεζα και περιφέρονται !!

Γνωρίζεις Κωνσταντίνε ότι ειδικά σε αυτό το θέμα έχει πολύ ψωμί και παρασκήνιο για εμάς τους Παναθηναϊκους , δυστυχώς ο Τζίγκερ βάζει πρώτα σαν επιχείρηση τον Παναθηναϊκο μας , δεκτόν βεβαίως μιάς και αυτός βάζει χρήματα , αλλά βάλε και λίγο το συναίσθημα μέσα , έτσι έχει επέλθει ο διχασμός και πράγματι σαν οπαδός και φίλαθλος με θλίβει το γεγονός ότι σε δύο ντέρμπι καί ένα ευρωπαϊκο ματς η θρυλική Λεωφόρος(μη ξεχνάμε ότι είναι το πρώτο γήπεδο που φιλοξένησε οργανωμένους οπαδούς στη γωνιά της θυράς 13) ήταν άδεια .

ΥΓ 1 Πως καταφέρνετε κάθε χρόνο και ένας παίχτης σας γίνεται σλόγκαν ? πχ Μπαμπαγκίντα , Λουά Λούα κλπ ! :rolleyes:

ΥΓ 2 Καλά που μας το είπες Κωνσταντίνε , θα προσέχουμε από εδώ και πέρα !! :wub:<_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ufo.jpg

Οι “Ελ” κατέλαβαν την Ευρώπη

Γράφει ο/η Δρ. Πιρπίρογλου

04.10.07

Είναι πλέον σαφές ότι το μέγα σχέδιο της επικράτησης των “Ελ” βρίσκεται στο τελικό του στάδιο. Το μεγάλο υπερόπλο που βρίσκεται κρυμμένο στη Θράκη και του οποίου η ακτίνα θα σκοτώσει όλους τους εχθρούς των “Ελ”, είναι έτοιμο πια να εκπυρσοκροτήσει.

Τα διαστημόπλοια είναι σε παράταξη μάχης και οι στρατιώτες, ωσάν αρχαίοι Σπαρτιάτες, πλένονται, κουρεύονται, ξυρίζονται και τον ψιλοπαίρνουν αναμεταξύ τους, ενόψει της μεγάλης μάχης που έρχεται. Τουτέστιν, με το συμπάθειο, αλλά έχει πηδηχτεί το σύμπαν, αλλιώς δεν εξηγείται πως ο Ολυμπιακός κέρδισε 3-1 μέσα στη Βρέμη, την περσινή πρωταθλήτρια Γερμανίας.

Η χαρά είναι μεγάλη. Οι Ολυμπιακοί έστησαν πανηγύρι τρελό μετά το δεύτερο γκολ του Πάτσα με φωτοβολίδα έξω από την περιοχή. Η ομάδα στο β΄ ημίχρονο πέταγε φωτιές και ανέτρεψε το σε βάρος της 1-0 του πρώτου ημιχρόνου. Ο Λεμονής μετά από αυτό το αποτέλεσμα δεν απολύθηκε, αλλά έχουμε ακόμα αγώνες.

Το πιο αξιοσημείωτο από όλα ήταν ότι στη σημερινή αγωνιστική του “Τσάμπιονς Λίγκ” είχαμε μόνο μία νίκη γηπεδούχου και μια ισοπαλία. Αυτό αποδεικνύει και το σατανικό σχέδιο των “Ελ” που έφεραν και τα υπόλοιπα αποτελέσματα κατά τέτοιο τρόπο ώστε να φαίνεται φυσιολογικό και το διπλό του Ολυμπιακού και να μην το καταλάβει κανείς. Εκτός κι αν απλώς κάποιοι από αυτούς παίζουν στοίχημα, οπότε το έκαναν απλώς για μια καλή μπάζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια στο γαυρο που ουτε οι οπαδοι του δεν το πίστευαν....

Η μπαλλα ειναι στρογγυλη και να θυμαστε παντα την σφαλιαρα (μία απο τοσες πολλες)

που φαγατε με την Λιβερπουλ στο 3-1.

Αντε μπας και φορεσετε την χειμωνιατικη φανελα (την εχει φαει ο σκορος τοσα χρονια) φετος στο ΟΥΕΦΑ...

post-1199-1191701392_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για πολύ θέατρο απο τον Ντίντα.

http://sports.e-go.gr/article.asp?catid=97...mp;pubid=585501

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγά να μη μας έτσουξε, χαβαλέ σας κάνουμε και δεν πήρατε χαμπάρι ακόμα.

τι να ονειρευόμαστε δεν κατάλαβα, γιατί αν ήξερες που έχω ταξιδέψει εγώ με τον

παναθηναικό , θα αρκούσε για να γεμίσεις με ποδοσφαιρικά όνειρα την υπόλοιπη ζωή σου.

ενταξει ο ενθουσιασμος του κλασσικού γαύρου, σε καταλαβαινω.

με ατελείωτη Λατρεια :D

Φίλε Βαγγέλη , χαβαλέ σας κανουμε εμείς εδω και αρκετά χρόνια ,

που έχεις ταξιδέψει βρε Βαγγέλη ?? μήπως είσαι λιγάκι υπερβολικός ????

δεν μου λες βρε φίλε , μήπως πήγες και στην Τρίπολη????

αποδεδειγμένα πάντως παίζεται την καλύτερη μπάλα , μακράν ,

για αυτό σου λέω πως ονειρευεστε παλιές καλές εποχές ,

όσο για τα δικά μου ποδοσφαιρικά όνειρα , να είσαι σίγουρος πως

είναι μια χαρά και δεν χρειάζεται να γεμίσουν με εφιάλτες,

με ατελείωτη Λατρεία και Αγάπη ......

τέλος που λέει και ο φίλος ο Δημήτρης (ΚΛΜ)

:o<_<:huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το yellas.gr

Με τα ελληνικά μεγαθήρια κληρώθηκαν οι Ευρωπαϊκές ομάδες, οι οποίες δήλωσαν ότι θα το παλέψουν για να πάρουν ένα θετικό αποτέλεσμα, όπως για παράδειγμα να χάσουν με δύο γκολ διαφορά στη Λάρισα και το Χαριλάου. Μοναδική αισιόδοξη από τις αντιπάλους μας, η Μπάγερν Μονάχου, που προσδοκά ένα “χ”, καθώς παίζει με τον Άρη στην έδρα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήδα μας Θρασύμβουλεεεεεεεεεε, πήδα μας...

....Αν δεν μπορεί ο κος Θρασύβουλος ...ξέρω κάποιον που ευχαρίστως θα έμπαινε στον κόπο !!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....Αν δεν μπορεί ο κος Θρασύβουλος ...ξέρω κάποιον που ευχαρίστως θα έμπαινε στον κόπο !!!!!!!!!!!

Μπόρεσε μια χαρά τα πήγε ο θρασύβουλος 4-2

Ρε συ Νικόλα για το άλλο που είπες.... άντε και να ήθελε να μπει στην διαδικασία, με καμμένο προστάτη τι θα μπορούσε να γίνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμάς μας ψιλοξετίναξε η διαιτήσια με τη Βεροία , με 10 παίχτες και μας ακύρωσε γκολ , λογικά χάσαμε με 2-1 με το δεύτερο γκολ στο 83 .

Κρίμα , αλλά δε πειράζει !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

840999_b.jpg

Τουρκία-Ελλάδα 0-1

8 νίκες σε 10 παιχνίδια.

Η 8η αφιερωμένη στους κάφρους του Καραϊσκάκη που έκαναν όλα αυτά τα αίσχη στο 1-4 θεωρώντας την ήττα σε ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι ως ... εθνική ταπείνωση.

Αποδοκίμαζαν τον Σεϊταρίδη, τον Σεϊταρίδη που οι τούρκοι σήμερα χειροκρότησαν....

Αφιερωμένη σε όσους περιμένουν με το όπλο στην γωνία για να πυροβολήσουν αυτή την υπέροχη ομάδα. Και δεν είναι λίγοι...

Ορίστε και το σημερινό γκολ του Αμανατίδη: http://www.goal4replay.net/GoalWatch.asp?ID=3139&Ln=En

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[Η 8η αφιερωμένη στους κάφρους του Καραϊσκάκη που έκαναν όλα αυτά τα αίσχη στο 1-4 θεωρώντας την ήττα σε ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι ως ... εθνική ταπείνωση.

Ορίστε και το σημερινό γκολ του Αμανατίδη

τι θε ρε doctor..

ο πόντιος πήρε το αίμα μας πίσω ..για την γενοκτονία... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...