Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 612
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θανάση δεν ξέρω τι είναι αυτό αλλά αυτό που ξέρω είναι εψές είχαμε μια επική , μία τεράστια ανατροπή στο Μπάσκετ με την Εθνική να γυρνάει ένα χαμένο μάτς με τους Σλοβένους από το πουθενά και να διεκδικεί πλέον με αξιώσεις ένα μετάλιο .

Αντίπαλος σήμερα η Ισπανία , πάρα πολύ δύσκολο ματς αλλά πλέον με την Εθνική όλα είναι πιθανά !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άραγε οι εκλογές ή η χασούρα της Εθνικής το φάγανε το θεματάκι?

Ίσως, αλλά η μεγάλη ανατροπή με την Σλοβενία ήταν όλα τα λεφτά.

Μπορείτε να δείτε στο παρακάτω βίντεο τη μεγάλη ανατροπή:

http://www.goal4replay.net/VideoWatchF.asp?Ln=En&ID=670

doctor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

Και που λέτε χθες το βραδάκι πήγα πήρα 5 kaiser μαγείρεψα ένα καυτερό με καλαμπόκι αρακά και λουκάνικο και περίμενα να διασκεδάσω με τον διασυρμό του γαύρου. :rolleyes::D

Στο ημίχρονο δυστυχώς με πήρε ο ύπνος.... Σήμερα είδα στο ιντερνετ το απότελεσμα και ακόμα δεν το πιστεύω!!!

Ο γαύρος χθες ήταν ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ (ξέρω ούτε εγώ πιστεύω ότι είπα κάτι τέτοιο) και πήρε τα σώβρακα της Βέρντερ.

Μπράβο ρε παιδιά, τα θερμά μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε ανώτερα πάντα τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που λέτε χθες το βραδάκι πήγα πήρα 5 kaiser μαγείρεψα ένα καυτερό με καλαμπόκι αρακά και λουκάνικο και περίμενα να διασκεδάσω με τον διασυρμό του γαύρου. :rolleyes::D

Στο ημίχρονο δυστυχώς με πήρε ο ύπνος.... Σήμερα είδα στο ιντερνετ το απότελεσμα και ακόμα δεν το πιστεύω!!!

Ο γαύρος χθες ήταν ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ (ξέρω ούτε εγώ πιστεύω ότι είπα κάτι τέτοιο) και πήρε τα σώβρακα της Βέρντερ.

Μπράβο ρε παιδιά, τα θερμά μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και σε ανώτερα πάντα τέτοια.

Οι volou street fans έχουν ήδη ενημερωθει, οι Ιππότες, οι Μonsters και ενας Ιερολοχίτης σε ψάχνουν.

ειχαμε τη στεναχώρια μας, μας χάλασε το βράδυ και ο Gayros.

εσυ δεν το ειδες στο ιντερνετ, εγώ που ξυπνησα και νομιζα οτι το ειχα ονειρευτει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχηθώ με τη σειρά μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους φίλους μας τους ολυμπιακούς (που είναι μια χαρά παιδιά αλλά από ομάδα ρε παιδί μου !! :D:D ) .

Ιστορική η νύχτα εχθές , πράγματι παίξανε ωραία μπάλα (τώρα αν πω ότι μου θύμισαν την Τριφυλλάρα στην Ευρώπη θα είναι ιεροσυλία) και την άξιζαν .

................................

................................

................................

................................

Γνωρίζει κανείς τις αποδόσεις στο στοίχημα :rolleyes::rolleyes::D . Άντε πάλι !! :D

Άντε και σε 10 χρόνια πάλι !! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στον Φασούλα που φωταγώγησε τον Πειραιά, γιορτάζοντας έτσι την μεγαλύτερη επιτυχία του Πειραϊκού ποδοσφαίρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8,60

σκεψου μόνο

πόσα γκολ μπήκαν στους χθεσινους αγωνες μετά το '90.

οτι μόνο η celtic Πηρε 1. και όλα τα άλλα διπλά

και οι ΚΟΥΦΟΙ- ΑΚΟΥΣΑΝ και οι ΤΥΦΛΟΙ - ΕΙΔΑΝ

μπραβο τους όμως. να θυμήσω οταν πέρναμε τα διπλά με schalke και hamburg οτι λέγανε πως πέζαμε με κολοπετινίτσες,

και τώρα παραλίγο να καεί το λιμάνι.

α πλακα έχει η μισή αλήθεια των δημοσιογράφων περι πρωτου διπλού του γαύρου στο champions league, ας ανατρέξουν πιο πριν στο πρωταθλητριών να μας πουν αν έκανε εκεί διπλό. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω οτι μερικοί μερικοί ζορίζονται με το χτεσινό αποτέλεσμα... Συγνώμη ρε παιδιά δεν θέλαμε να σας στενοχωρήσουμε... :rolleyes::rolleyes::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από uefa.com:

Joy at last for Olympiacos

"...Olympiacos CFP's long wait for an away victory in the UEFA Champions League is over after the Greek champions boosted their Group C bid with a 3-1 win at Werder Bremen.

Record over

The visitors' run of 31 matches without a success on their travels was one of the competition's most staggering statistics, and it looked set to continue when Hugo Almeida gave the hosts a first-half lead...."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Σιγά ρε παιδιά -για σας τους συνήθεις υπόπτους KLM,Broster,Grzokas λέω-πώς κάνετε έτσι για ένα απλό διπλό στο Βέζερστάντιον ????!!!!!!

Πού να δείτε τί έχει να γίνει μετά τα διπλά στο Σαντιάγκο Μπερναμπέου και στο Ολύμπικο !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας καταλαβαίνω απόλυτα ,

τζούζει και πονάει πολύ ,

αλλα τι να κάνουμε , ετσι τα φερνει η ζωή.

Εάν βεβαια δεν είσασταν απλά και μόνο ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ θα έπρεπε να δεχθείτε την χθεσινή νίκη που ήταν περα για περα δίκαιη και καθαρή.

Οσο καιρό μένετε στις πρό εξαετίας και βάλε καλές εμφανίσεις της όμάδας σας και θεωρείτε πως ακόμα είστε ευρωπαική ομάδα επιπέδου , θεωρώ πως θα έρθουν και τα χειρότερα.

Προσωπικά χάρηκα αφάνταστα απο την χθεσινη μας νίκη ,

αλλα δεν θέλω να σταθώ μονο σε αυτήν , αλλα να υπάρξει και συνέχεια .

Εσείς μπορείτε κάλλιστα να βγαζετε την Αντιολυμπιακή χολή σας και να ονειρεύεστε,

καλή συνέχεια και πάντα με αγάπη :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας καταλαβαίνω απόλυτα ,

τζούζει και πονάει πολύ ,

αλλα τι να κάνουμε , ετσι τα φερνει η ζωή.

Εάν βεβαια δεν είσασταν απλά και μόνο ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ θα έπρεπε να δεχθείτε την χθεσινή νίκη που ήταν περα για περα δίκαιη και καθαρή.

Οσο καιρό μένετε στις πρό εξαετίας και βάλε καλές εμφανίσεις της όμάδας σας και θεωρείτε πως ακόμα είστε ευρωπαική ομάδα επιπέδου , θεωρώ πως θα έρθουν και τα χειρότερα.

Προσωπικά χάρηκα αφάνταστα απο την χθεσινη μας νίκη ,

αλλα δεν θέλω να σταθώ μονο σε αυτήν , αλλα να υπάρξει και συνέχεια .

Εσείς μπορείτε κάλλιστα να βγαζετε την Αντιολυμπιακή χολή σας και να ονειρεύεστε,

καλή συνέχεια και πάντα με αγάπη :rolleyes: :rolleyes:

Συγκινητικά τα λεγόμενα σας ...αν συνυπολογιστεί ότι γράφετε με κόπο χρησιμοποιόντας μόνο το ένα Χέρι !!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε βρε, τα καταφέρατε επιτέλους! :D

Ήταν η πρώτη φορά που έπαιξε καλά ο Νικοπολίδης όσο καιρό είναι στον Ολυμπιακό!

Αλλά, εγώ δεν απογοητεύομαι, ξέρω ότι είναι περαστικό, και ως το Δεκέμβρη θα έχετε γίνει μαλιά κουβάρια πάλι! :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκινητικά τα λεγόμενα σας ...αν συνυπολογιστεί ότι γράφετε με κόπο χρησιμοποιόντας μόνο το ένα Χέρι !!!!!!!!

Ε ναι ... γιατι αμα περίμενα απο εσένα .......

:rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκινητικά τα λεγόμενα σας ...αν συνυπολογιστεί ότι γράφετε με κόπο χρησιμοποιόντας μόνο το ένα Χέρι !!!!!!!!

τώρα εγώ Ηρακλής είμαι.. αλλά μηπως έχω χάσει τίποτα? :rolleyes:

ο Κίμωνας απ'ότι ξέρω δεν είναι "κοψοχέρης"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα εγώ Ηρακλής είμαι.. αλλά μηπως έχω χάσει τίποτα? :rolleyes:

ο Κίμωνας απ'ότι ξέρω δεν είναι "κοψοχέρης"..

Ειναι απο την Δευτέρα το πρωι , και για κανενα μήνα ακόμα :rolleyes:

Ηρακλή μου εσυ :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι απο την Δευτέρα το πρωι , και για κανενα μήνα ακόμα :rolleyes:

Ηρακλή μου εσυ :rolleyes::D

και τι ψήφισες την Δευτέρα? αφού οι εκλογές για αρχηγό θα γίνουν τον άλλο μήνα.. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απ' όλα συγχαρητήρια στον ....ακατανόμαστο!

Επαιξε ωραία μπάλα και δεν νομίζω ότι έχει κανείς αντίρρηση γι αυτό... , μου θύμισε την ομάδα μου σε καλές ευρωπαικές στιγμές.. :rolleyes:

Είδα μόνο το β' ημίχρονο και προσωπικά ένεινα έκπληκτος από την ανεπάρκεια των γερμανών...για να λέμε και του στραβού το δίκιο.

Δεν ξέρω αν φταίει γι' αυτό η απόδοση του θρύλου...

Ωστόσο το στοίχημα για τους γαύρους νομίζω θα είναι η συνέχεια.

Και το φθινόπωρο ...είναι πολύ κοντά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Σιγά ρε παιδιά -για σας τους συνήθεις υπόπτους KLM,Broster,Grzokas λέω-πώς κάνετε έτσι για ένα απλό διπλό στο Βέζερστάντιον ????!!!!!!

Πού να δείτε τί έχει να γίνει μετά τα διπλά στο Σαντιάγκο Μπερναμπέου και στο Ολύμπικο !!!!!!!!

Σας καταλαβαίνω απόλυτα ,

τζούζει και πονάει πολύ ,

αλλα τι να κάνουμε , ετσι τα φερνει η ζωή.

Εάν βεβαια δεν είσασταν απλά και μόνο ΑΝΤΙΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ θα έπρεπε να δεχθείτε την χθεσινή νίκη που ήταν περα για περα δίκαιη και καθαρή.

Οσο καιρό μένετε στις πρό εξαετίας και βάλε καλές εμφανίσεις της όμάδας σας και θεωρείτε πως ακόμα είστε ευρωπαική ομάδα επιπέδου , θεωρώ πως θα έρθουν και τα χειρότερα.

Προσωπικά χάρηκα αφάνταστα απο την χθεσινη μας νίκη ,

αλλα δεν θέλω να σταθώ μονο σε αυτήν , αλλα να υπάρξει και συνέχεια .

Εσείς μπορείτε κάλλιστα να βγαζετε την Αντιολυμπιακή χολή σας και να ονειρεύεστε,

καλή συνέχεια και πάντα με αγάπη

Καλησπέρα παιδιά !! :D

Πάντως εκεί στου Ρέντη θα πρέπει να βάζετε βίντεο της Τριφυλλάρας και να ξεπατικώνετε συστήματα στην προπόνηση !! :rolleyes:

Σκέφτομαι να σας δουλέψω λίγο ακόμη αλλά από την άλλη λέω κάτσε να φυλάω και μπόσικα μη γίνει κανά κουφό στη Μαδρίτη και έχουμε άλλα !!(καλά λέω και καμιά ......) :D

Πράγματι ο ολυπιακός έπαιξα φοβερά χθές και έμοιαζε 2 ταχύτητες παραπάνω σε φυσική κατάσταση ...... ε ρε κουβάς που πήγε εψές !!!!! :D:D

Προσωπικά όσο και να το παλεύω η αλήθεια είναι ότι δε μπορώ να χαρώ , δυστηχώς έχουμε γαλουχηθεί με αντιολυμπιακά φρονήματα (και να σκεφτείς μέχρι 6 ετών ήμουν ολυμπιακός , μικρό παιδί ήμουν δεν ήξερα !!!)

Γιατί βλέπω κανά ωραίο χ με καλαμαριά ????(αν και μάλλον θα έχουμε οβερ) Άντε πάλι στο ταμείο σας στέλνω !!! :D

Πως το είχε πεί κάποτε ένας προπονητής ....."όλοι οι αγώνες στο Τσάμπιονς Λιγκ είναι δύσκολοι , είτε παίζεις με την Ρεάλ είτε με τον Ολυμπιακό !!!" :rolleyes::D

Καλησπέρα και πάλι στα φιλαράκια μου που μου αρέσει να τα πείράζω.

ΥΓ 1 Αλλάξτε ομάδε ρε παιδιά , είστε τόσο καλά παιδιά που με πονάει η ψυχή να σας πειράζω :) !!!

ΥΓ 2 Πήγα για ύπνο στο 1-2 και άκουσα πανηγύρια στο 1-3 , μιλάμε για ζοχάδα !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...