Προς το περιεχόμενο

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΘΕΜΑ, ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ, ΧΙΟΥΜΟΡ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτήν την στιγμή, το άγχος το έχω εγώ, Γρηγόρη μου, μέχρι να πάρω την απάντηση.... Θα το συζητήσουμε, όμως, αρκεί να με καλύψεις από διάφορες επιθέσεις κτηνιάτρων και λοιπών.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 612
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σε ρωτήσω Χριστινάκι, σχετικά με εκείνο το εισητήριο που μου έταξες τι θα γίνει? Πλησιάζουν οι μέρες και αγχώνομαι. :rolleyes:

......Νάξερες σε πόσους έχει τάξει Γρηγόρη το εισιτήριο ..το Χριστινάκι ...Εγώ μέχρι ερωτικές περιπτύξεις είμαι πρόθυμος να παράσχω αλλά φεύ....!!!!

......Εσύ μούχεις τάξει να γεμίσεις το Δίσκο με ...ταινίες της Ντίσνευ ελπίζω να μην το αμελείς και να τον φορτώνεις ήδη !!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......Νάξερες σε πόσους έχει τάξει Γρηγόρη το εισιτήριο ..το Χριστινάκι ...Εγώ μέχρι ερωτικές περιπτύξεις είμαι πρόθυμος να παράσχω αλλά φεύ....!!!!

......Εσύ μούχεις τάξει να γεμίσεις το Δίσκο με ...ταινίες της Ντίσνευ ελπίζω να μην το αμελείς και να τον φορτώνεις ήδη !!!!!!!!!!!!!!!

Όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε.... και το εισητήριο θα πάει σε μαφιόζικα χέρια.... ΜΙΛΑΝ!!!!

Ρε συ Νικόλα βιάζεσαι, πολύ βιάζεσαι, ο δίσκος σου είναι ήδη έτοιμος απλά περιμένω να βάλω και το κερασάκι στην τούρτα...... ξέρεις......... στις 23-05-2007 :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδέλφια κάντε κάτι και για μένα, είμαι γουρλής σας λέω. Μίκρα Μπολόνια και ΟΑΚΑ τρία στα τρία έχω σηκώσει.

Πάντως ο γιος μου, μου λέει ότι η Μίλαν θα βάλει πάλι τέσσερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη NIKANOR

Κι εγώ είχα απογοητευτεί ότι μόνο εγώ κι ο Γρηγόρης υποστηρίζουμε τη Μίλαν....

Κι επειδή τα παιδιά πρέπει να τα βάζουμε στο σωστό δρόμο από μικρά....

για το γιο του Δημήτρη ΚΛΜ....

MILAN-BARCELONA 4-0

...όπως να τα μαθαίνουμε και τη ΣΩΣΤΗ ιστορία...

A.C. MILAN

και οι αντίπαλοι δεν λέω.... μεγάλη ιστορία.Αλλά δεν γίνονται συνέχεια θαύματα όπως αυτό της Κωνσταντινούπολης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι αλλά του ΠΑΟ δεν του πέφτει λόγος.Δεν μπορεί να του πέσει λόγος στην κατάντια που έχει φθάσει. :rolleyes:

Μόνο οίκτο.

Μίλησα με τα παιδιά της Κέρκυρας να του "ρίξουν",μέχρι τρία γκολ.Οχι παραπάνω.Είναι εξευτελισμός μετά.

:rolleyes:

Η πλάκα είναι ότι αν φάει 3 γκολάκια ο Παναθηναικός σε κανέναν δεν θα περάσει απο το μυαλό του ότι μπορεί να είναι "πουλημένο". Θα το δούν όλοι φυσιολογικό . :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω κι αργά, να δώσω τα συγχαρητήριά μου στο βάζελο, γιατί από τη σεζόν 93-94 παραμένει φόβητρο για κάθε ευρωπαική ομάδα, και είναι ομάδα μοντέλο, με απίστευτα επιτεύγματα. Στη συγκεκριμένη διοργάνωση, ήταν απλά ασυναγώνιστος, και στο final - four, τα μεγαθήρια που αντιμετώπισε, δεν μπορούσαν να τον αντιμετωπίσουν, και η διαφορά του τελικού αδικεί τον Παναθηναίκό.

Εύχομαι ο ποδοσφαιρικός Παναθηναϊκός, να κάνει αυτό που ξέρει καλά, και να μείνει η Κέρκυρα στην κατηγορία. Η ομάδα που δικαιούται βάσει απόδοσης να ακολουθήσει Ιωνικό & Αιγάλεω, είναι ο Ηρακλής, κι εύχομαι η Ξάνθη να σεβαστεί τον εαυτό της και να κάνει το καθήκον της.

Γεια το Champions League, λυπάμαι που αυτές οι ομάδες πήγαν στον τελικό. Η πιο αντιποδοσφαιρική ομάδα, εναντίον της ομάδας που διασύρθηκε από τον τραγέλαφο τη Λιλ, επειδή η δεύτερη χρειαζόταν τη νίκη για να περάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλάκα είναι ότι αν φάει 3 γκολάκια ο Παναθηναικός σε κανέναν δεν θα περάσει απο το μυαλό του ότι μπορεί να είναι "πουλημένο". Θα το δούν όλοι φυσιολογικό . :(

Βρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω κάτι...

Είμαστε ...πτώματα στο ποδόσφαιρο και με την πορεία μας αυτή ....σας κάνουμε happy!

Παρόλα αυτά ....μας τα χώνετε (και καλά κάνετε :D ) αλλά διαπιστώνω ότι κάτι .....σας στενοχωρεί !

Οταν σηκώνουμε τις ΚΟΥΠΕΣ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ (με το συμπάθειο) δεν βγάζετε ...κιχ!!!

Αναγκάσθηκε ο φίλος μου ο Αποστόλης ...να κάνει έκκληση ο άνθρωπος αλλά εσείς στον κόσμο σας ....

¨Ολη η Ευρώπη και όχι μόνο έχει υποκληθεί σ'αυτή την υπερομάδα του Ομπράντοβιτς και τα μεγάλα ξένα κανάλια

αφιέρωσαν χρόνο για την Πανάθα του Μπάσκετ, και σεις ακόμα ασχολείσθε με την ....Λάρισσα (sorry Grzokas)

και την Κέρκυρα! Τόσο ....μικρός είναι ο κόσμος για σας ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά είναι άθλημα το μπάσκετ για να ασχολείσαι; Πέντε τύποι τρέχουν πάνω κάτω όλη την ώρα, και μόνο το τελευταίο μισό λεπτό έχει ενδιαφέρον. :(

Στο ποδόσφαιρο φαίνεται ποια ομάδα αξίζει πραγματικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξεκινήσω από το ποδόσφαιρο , όπως ίσως θα ξέρατε από πριν έχω πεί ότι στο ζευγάρι του τελικού θα ήταν Λίβερπουλ-Μίλαν , άρα ώς πάλιουρας κάτι ξέρω και αυτό που πιστεύω είναι πως η ομάδα που θα ακολουθήσει τα παραρτήματα είναι η Κέρκυρα και το σκόρ θα είναι ή 2-0 ή 3-0 υπέρ μας βεβαίως (κράταω μία καβάντζα μήπως βάλει και η κέρκυρα 1 αλλά χλωμό) .

Δεν μπαίνω στη διαδικασία να πω ότι η μπάλα είναι καλύτερη από το μπάσκετ :P αλλά το μόνο που θα πώ ότι σαν άθλημα πέρα από το φύσικαλ γκάϊμ έχει και πάρα πολύ τακτική (προσωπικά τα λατρεύω και τα δύο).

Και όπως λέει ο Δημήτρης , ασχολήθηκε ΟΛΟΣ ο κόσμος με τον Παναθηναϊκο μας και την κατάκτηση του Ευρωπαϊκου και μόνο εδώ στην Ελλάδα το περάσμε στα ψιλά , αλλά είπαμε είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία !!!!

Άντε και του χρόνου με το πέμπτο .

ΥΓ Ρε συ Δημήτρη αφού τα ταξιδάκια που κάνουν οι ολυμπιακοί με την ομάδα τους είναι μέχρι κέρκυρα και θεσσαλονική με τι θα ασχοληθούν !!!! :(:D:lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις φίλε μου Απόστολε πως τα φέρνει ο χρόνος, βγάζουνε γλώσσα οι Ολυμπιακοί για τον Παναθηναϊκό και την ιστορία του. Που οι γαύροι σαν μάζα ΟΠΑΔΩΝ είναι για τα μπάζα (δυστυχώς αληθεύει, ίσως είναι χειρότεροι και από μας -ΠΑΟΚ-) ειλικρινά τις μόνες εξαιρέσεις εδώ μέσα τις γνώρισα. Sorry α.α., DAS, dhatzi, Proodeytiki κλπ κλπ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις φίλε μου Απόστολε πως τα φέρνει ο χρόνος, βγάζουνε γλώσσα οι Ολυμπιακοί για τον Παναθηναϊκό και την ιστορία του. Που οι γαύροι σαν μάζα ΟΠΑΔΩΝ είναι για τα μπάζα (δυστυχώς αληθεύει, ίσως είναι χειρότεροι και από μας -ΠΑΟΚ-) ειλικρινά τις μόνες εξαιρέσεις εδώ μέσα τις γνώρισα. Sorry α.α., DAS, dhatzi, Proodeytiki κλπ κλπ :(

Γκρέγκορι μάλλον μπερδεύτικες για τον Μήσο , μόνο γαύρος δεν είναι !! :D

Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους , πράγματι και η επιτυχία της Λάρισσας σε βάρος της ομάδας του Τζίγκερ είναι άξιας αναφοράς και πανηγυρισμού διότι είναι τεράστια επιτυχια για μια επαρχιακή ομάδα να πετυχαίνει κάτι τόσο σπουδαίο και απέναντι σε μία μεγάλη (τουλάχιστον στο όνομα) ομάδα , απλά η ένσταση μας είναι ότι δώθηκε πόλυ μεγαλύτερο βάρος σε αυτό παρά στην επιτυχία του Παναηθηναϊκου στο μπάσκετ .

ΥΓ Καμία φορά θέλω να πειράξω τα παιδιά που αναφέρεις(αλλά και τους άλλους) , αλλά φοβάμαι μην παρεξηγηθούν, προσωπικά δηλώνω ότι δεν έχω κάνενα απολύτως πρόβλημα με τα πειράγματα από όπου και άν προέρχονται .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρέγκορι μάλλον μπερδεύτικες για τον Μήσο , μόνο γαύρος δεν είναι !! :(

Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους , πράγματι και η επιτυχία της Λάρισσας σε βάρος της ομάδας του Τζίγκερ είναι άξιας αναφοράς και πανηγυρισμού διότι είναι τεράστια επιτυχια για μια επαρχιακή ομάδα να πετυχαίνει κάτι τόσο σπουδαίο και απέναντι σε μία μεγάλη (τουλάχιστον στο όνομα) ομάδα , απλά η ένσταση μας είναι ότι δώθηκε πόλυ μεγαλύτερο βάρος σε αυτό παρά στην επιτυχία του Παναηθηναϊκου στο μπάσκετ .

ΥΓ Καμία φορά θέλω να πειράξω τα παιδιά που αναφέρεις(αλλά και τους άλλους) , αλλά φοβάμαι μην παρεξηγηθούν, προσωπικά δηλώνω ότι δεν έχω κάνενα απολύτως πρόβλημα με τα πειράγματα από όπου και άν προέρχονται .

Ωχ τι χονδράδα ήταν αυτή που έκανα, Συγγνώμη Δημήτρη μου χίλια συγγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που οι γαύροι σαν μάζα ΟΠΑΔΩΝ είναι για τα μπάζα (δυστυχώς αληθεύει, ίσως είναι χειρότεροι και από μας -ΠΑΟΚ-)

Μην παίρνεις όρκο για αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρέγκορι μάλλον μπερδεύτικες για τον Μήσο , μόνο γαύρος δεν είναι !! :D

Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους , πράγματι και η επιτυχία της Λάρισσας σε βάρος της ομάδας του Τζίγκερ είναι άξιας αναφοράς και πανηγυρισμού διότι είναι τεράστια επιτυχια για μια επαρχιακή ομάδα να πετυχαίνει κάτι τόσο σπουδαίο και απέναντι σε μία μεγάλη (τουλάχιστον στο όνομα) ομάδα , απλά η ένσταση μας είναι ότι δώθηκε πόλυ μεγαλύτερο βάρος σε αυτό παρά στην επιτυχία του Παναηθηναϊκου στο μπάσκετ .

ΥΓ Καμία φορά θέλω να πειράξω τα παιδιά που αναφέρεις(αλλά και τους άλλους) , αλλά φοβάμαι μην παρεξηγηθούν, προσωπικά δηλώνω ότι δεν έχω κάνενα απολύτως πρόβλημα με τα πειράγματα από όπου και άν προέρχονται .

Έχω αναφέρει και σε παλαιότερο θέμα, ότι αυτή είναι η αντιμετώπιση που τυγχάνει το άθλημα που μας έχει κάνει περήφανους, πολλάκις. Που η 4η θέση για την Εθνική, θέση θεωρείται αποτυχία. Που επί μέρες το Σεπτέμβρη γέμιζαν παράθυρα τα κανάλια, από ειδικούς, για να εξηγήσουν, γιατί δεν καταφέραμε να βγούμε 1οι. Βρίζανε τον Γκέρσον, επειδή δεν περάσαμε στους 4 της Ευρώπης, κι ετοιμάζουμε φιέστα, για να πανηγυρίσουμε την κατάκτηση του πρωταθλήματος από την ομάδα που κακοποίησε το ποδόσφαιρο.

Υ.Γ. Τα πειράγματα, είναι το αλατοπίπερο στον αθλητισμό. Κάθε σχόλιο - όσο καυστικό κι αν είναι - είναι ευπρόσδεκτο, αρκεί να μην αφορά τον Ολυμπιακό. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκρέγκορι μάλλον μπερδεύτικες για τον Μήσο , μόνο γαύρος δεν είναι !! :D

Και για να βάλουμε τα πράγματα στην θέση τους , πράγματι και η επιτυχία της Λάρισσας σε βάρος της ομάδας του Τζίγκερ είναι άξιας αναφοράς και πανηγυρισμού διότι είναι τεράστια επιτυχια για μια επαρχιακή ομάδα να πετυχαίνει κάτι τόσο σπουδαίο και απέναντι σε μία μεγάλη (τουλάχιστον στο όνομα) ομάδα , απλά η ένσταση μας είναι ότι δώθηκε πόλυ μεγαλύτερο βάρος σε αυτό παρά στην επιτυχία του Παναηθηναϊκου στο μπάσκετ .

ΥΓ Καμία φορά θέλω να πειράξω τα παιδιά που αναφέρεις(αλλά και τους άλλους) , αλλά φοβάμαι μην παρεξηγηθούν, προσωπικά δηλώνω ότι δεν έχω κάνενα απολύτως πρόβλημα με τα πειράγματα από όπου και άν προέρχονται .

Συμφωνώ με τον Απόστολο, και να προσθέσω ότι "άξιο αναφοράς και πανηγυρισμού" ως "τεράστια επιτυχία για επαρχιακή ομάδα να πετυχαίνει κάτι τόσο σπουδαίο και απέναντι σε μία μεγάλη ομάδα", είναι και η κατάκτηση του πρωταθλήματος βόλεϋ από τον Ηρακλή Θεσσαλονίκης σε βάρος της ομάδας του Σταθοκωστόπουλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον Απόστολο, και να προσθέσω ότι "άξιο αναφοράς και πανηγυρισμού" ως "τεράστια επιτυχία για επαρχιακή ομάδα να πετυχαίνει κάτι τόσο σπουδαίο και απέναντι σε μία μεγάλη ομάδα", είναι και η κατάκτηση του πρωταθλήματος βόλεϋ από τον Ηρακλή Θεσσαλονίκης σε βάρος της ομάδας του Σταθοκωστόπουλου.

Αυτή, όντως ήταν τεράστια επιτυχία και όχι κόντρα σε 1, αλλά σε 2 μεγάλες ομάδες (στον ημιτελικό απέκλεισε τον Ολυμπιακό), και μάλιστα με μειονέκτημα έδρας.

Αυτό κι αν πέρασε στα ψιλά. Η Πράσινη μάλιστα, στο εξώφυλλό της, αναφέρει τη νίκη της γυναικείας ομάδας Βόλλεϋ, χωρίς να κατονομάζει τον αντίπαλο (ΟΣΦΠ), και κάνει γαργάρα την ήττα από τον Ηρακλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φέρουμε τα πράγματα στα "ίσα τους".

Ο "Ηρακλής" περιλαμβάνεται κάθε χρόνο στα πιθανά "αουτσάϊντερ" για τη κατάκτηση του τίτλου στο βόλεϋ. Είναι στο κλαμπ των "μεγάλων ομάδων". Η Λάρισα ήταν "long shot". Η κατάκτηση του κυπέλου θα έχει τα ίδια αποτελέσματα για το ποδόσφαιρο στη Λάρισα, όσο είχε και η κατάκτηση του Euro από την Εθνική το 2004 - δυστυχώς!

Και, μια και μιλήσαμε για βόλεϋ, πρέπει να πούμε ότι στις μεγάλες ομάδες του αθλήματος περιλαμάνεται και η Ορεστειάδα.

Νομίζω ότι είναι το μόνο άθλημα (εκτός από το μπάσκετ 85-95) όπου έχουν πρώτο λόγο ομάδες εκτος Αθηνών, και το μοναδικό εκτός "μεγάλων αστικών κέντρων".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε οι υπόλοιπες ομαδούλες ότι και να κάνετε.....

μετά απο μας.

πηρατε ευρωπαικο στο basketaki,..? μετά απο μας.

ασχετα αν εμείς πηραμε άλλα τρια μετα.

θα πάρετε (ποτέ) ευρωπαικό στο ποδόσφαιρο ,...? ε και πάλι μετα απο μας.

διηπειρωτικο χαχαχαχαχαχα δεν νομίζω.

θα φτάσετε κάποτε στους 4 του ch.league ? (μάλλον όχι) αλλα και να γίνει πάλι μετά απο μας.!!

θα γίνετε η πιο γνωστή ομαδα της Ελλαδος στην Ευρώπη? (αν συνεχισουμε έτσι πολύ πιθανο), μετα απο μας.

οτι και να κάνετε θα είστε μια ζωή απο κάτω.

παρεπιπτόντως συγχαρητήρια στις γριές.

ε Λαρσα αιντε για την Β' γιατι πολλά μας τα είπατε φέτος. οχι γιατι πήρατε το κύπελλο. μαγκιά σας. αλλα αράχτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να φέρουμε τα πράγματα στα "ίσα τους".

Ο "Ηρακλής" περιλαμβάνεται κάθε χρόνο στα πιθανά "αουτσάϊντερ" για τη κατάκτηση του τίτλου στο βόλεϋ. Είναι στο κλαμπ των "μεγάλων ομάδων". Η Λάρισα ήταν "long shot". Η κατάκτηση του κυπέλου θα έχει τα ίδια αποτελέσματα για το ποδόσφαιρο στη Λάρισα, όσο είχε και η κατάκτηση του Euro από την Εθνική το 2004 - δυστυχώς!

Και, μια και μιλήσαμε για βόλεϋ, πρέπει να πούμε ότι στις μεγάλες ομάδες του αθλήματος περιλαμάνεται και η Ορεστειάδα.

Νομίζω ότι είναι το μόνο άθλημα (εκτός από το μπάσκετ 85-95) όπου έχουν πρώτο λόγο ομάδες εκτος Αθηνών, και το μοναδικό εκτός "μεγάλων αστικών κέντρων".

Ο Ηρακλής, πήρε το πρωτάθλημα, επειδή ήταν η καλύτερη Ελληνική ομάδα. Έπαιξε με τους καλύτερους, και τους κέρδισε, μέσα στο σπίτι τους. Και είναι μεγάλη επιτυχία για 1 ομάδα που στο μπάσκετ παίζει στην Α2 και στο ποδόσφαιρό "δικαιούται" να υποβιβαστεί. Και τώρα που το πήρε, είχαμε αρχίσει να πιστεύουμε ότι τέλειωσαν τα ψωμιά του, και θα επιστρέψουμε στο πρωτάθλημα των 2. Η Λάρισα, έφτασε στον τελικό χάρη στην καλή της κλήρωση, και κέρδισε τον Παναθηναϊκό σε 1 περίοδο που δεν μπορεί να κερδίσει ούτε στο οικογενειακό 2πλό. Και να σωθεί, του χρόνου για τον ίδιο στόχο θα παλεύει.

Η Ορεστιάδα δεν έγινε ποτέ μεγάλη ομάδα. Ήταν, για κάποια φεγγάρια, πολύ ανταγωνιστική με 1 3η στο συνομοσπονδίας (αν θυμάμαι καλά τη διοργάνωση), αλλά μέχρι εκεί. Ότι είχε κάνει δηλαδή και η Λάρισα στο ποδόσφαιρο τη 10ετία του '80. Ο Ηρακλής, εδώ και κάποια χρόνια, είναι 1 απ' τους μεγάλους του Ελληνικού Βόλλεϋ, και τη χρονιά που έχασε στον τελικό του πρωταθλητριών, ήταν η καλύτερη ομάδα στην Ευρώπη. Ο Ολυμπιακός έχει φτάσει σε αρκετούς τελικούς στην εν λόγω διοργάνωση, αλλά στην ουσία ποτέ δεν είχε αξιώσεις για κατάκτηση του τροπαίου, γιατί πάντα ήταν μακράν 2ος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξαναβάλουμε τα πράγματα στη θέση τους .

Βόλεϋ : Αν μιλήσουμε με αριθμούς (που δεν λένε βεβαίως την αληθεία) ο γαυρούλης έχει 21 πρωταθλήματα , η ΠΑΝΑΘΑ 14 , ο Ηρακλής 4 και ο Άρης 1 πράγματι η Ορεστιάδα δεν ήταν μεγάλη ομάδα με την έννοια των τίτλων , ανταγωνιστική βεβαίως .

Πάμε παρακάτω , Σταύρο διαφώνω με το αν πέρασε στα ψιλά η είδηση της ήτας του Παναθηναϊκου στο βόλεϋ (αν και έπρεπε να παιχτεί και αυτό )και το λέω διότι τα λαοφιλέστερα αθλήματα είναι το ποδόσφαιρο και το μπάσκετ και άρα έχουν την μεγαλύτερη μερίδα χρόνο προβολής , θα έβγαινες πχ στην ομόνοια αν κερδίζαμε το παγκόσμιο του πχ πόλο ? Δε νομίζω .

Σαν επιτυχία και βέβαια είναι τερ΄στια μίας και το απόλυτο φαβορί ήταν ο Παναθηναϊκος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξαναβάλουμε τα πράγματα στη θέση τους .

Βόλεϋ : Αν μιλήσουμε με αριθμούς (που δεν λένε βεβαίως την αληθεία) ο γαυρούλης έχει 21 πρωταθλήματα , η ΠΑΝΑΘΑ 14 , ο Ηρακλής 4 και ο Άρης 1 πράγματι η Ορεστιάδα δεν ήταν μεγάλη ομάδα με την έννοια των τίτλων , ανταγωνιστική βεβαίως .

Πάμε παρακάτω , Σταύρο διαφώνω με το αν πέρασε στα ψιλά η είδηση της ήτας του Παναθηναϊκου στο βόλεϋ (αν και έπρεπε να παιχτεί και αυτό )και το λέω διότι τα λαοφιλέστερα αθλήματα είναι το ποδόσφαιρο και το μπάσκετ και άρα έχουν την μεγαλύτερη μερίδα χρόνο προβολής , θα έβγαινες πχ στην ομόνοια αν κερδίζαμε το παγκόσμιο του πχ πόλο ? Δε νομίζω .

Σαν επιτυχία και βέβαια είναι τερ΄στια μίας και το απόλυτο φαβορί ήταν ο Παναθηναϊκος .

Θα πρέπει να υπάρχει 1 μέτρο. Δε λέμε να βλέπουμε στα πρωτοσέλιδα τα αποτελέσματα της Α2 Βόλλεϋ, αλλά εδώ μιλάμε για την ανάδειξη του πρωταθλητή Ελλάδας. Θα έπρεπε να ήταν το κεντρικό θέμα όλων των αθλητικών εφημερίδων, κι αντ' αυτού, απλώς αναφέρθηκε σε ελάχιστες. Και μιλάμε για 1 περίοδο, που δεν υπάρχει σοβαρή επικαιρότητα, και γεμίζουν τα πρωτοσέλιδα με δήθεν υποψήφια μεταγραφικά αποκτήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...