Προς το περιεχόμενο

ΟΡΙΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΩΝ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με αναγκάζεις να γράψω έντονα . Δεν σου επιτρέπω την ειρωνεία .

Παρ' όλα αυτά δεν απάντησες στην απορία μου .

Ζητώ συγνώμη από τους διαχειριστές - συντονιστές για το ύφος μου , αλλά δεν ανέχομαι την ειρωνεία από κανένα όσο αφορά την άποψη που εξέφρασα .

Ας παραθέσει κάποιος την άποψή του , σεβαστή , αλλά όχι με ειρωνικά σχόλια .

Τέλος σας ζητώ να σβήσετε από το όνομά μου τον αριθμό δημοσιεύσεών μου στο βήμα .

Giorgos .

Οπως εσυ δεν μου επιτρεπεις να εκφραζω την γνωμη μου οπως θελω, οπου θελω, και οποτε θελω, με το να κανεις προτασεις περι πειορισμου του forum, ετσι εχω και εγω την δικη μου αποψη. Τι να κανουμε, εξ' αρχης εσυ πρόσβαλες ολους μας εδω μεσα με το να θετεις τετοια αποψη.

Παρ'ολα αυτα μπορεις να θεσεις παλι την αποψη σου(αφου οι δημοσιευσεις σου αντικρουονται) για να την καταλαβουμε ολοι, ετσι ωστε και να απαντησουμε την απορια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με αναγκάζεις να γράψω έντονα . Δεν σου επιτρέπω την ειρωνεία .

Παρ' όλα αυτά δεν απάντησες στην απορία μου .

Ζητώ συγνώμη από τους διαχειριστές - συντονιστές για το ύφος μου , αλλά δεν ανέχομαι την ειρωνεία από κανένα όσο αφορά την άποψη που εξέφρασα .

Ας παραθέσει κάποιος την άποψή του , σεβαστή , αλλά όχι με ειρωνικά σχόλια .

Τέλος σας ζητώ να σβήσετε από το όνομά μου τον αριθμό δημοσιεύσεών μου στο βήμα .

Giorgos .

Θα σας παρακαλούσα να σταματήσετε τα ειρωνικά σχόλια.

Ο συνάδελφος δημοσίευσε την άποψή του και μάλιστα με τέτοιο τρόπο ώστε να μην παρεξηγηθεί, και έγινε αυτό ακριβώς που προσπάθησε να αποφύγει.

Οσο για το αριθμό των δημοσιεύσεων φίλε Γιώργο δυστηχώς δεν μπορώ να τον διαγράψω ούτε να το αλλάξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φιλοσοφία του φόρουμ είναι η ανταλλαγή απόψεων , επιχειρημάτων , η ενίσχυση της συναδερφικότητας , η επαγγελματική αλληλεγγύη , η άμεση ενημέρωση και άλλα πολλά. Ο καθείς έχει την άποψη του , την οποία εκφράζει ελεύθερα στο φιλόξενο τούτο βήμα. Προς θεού δεν πρέπει κανένα μέλος να φυγει απο την μεγάλη "παρέα" την οποία έχουμε . Ολοι είναι απαραίτητοι εδω. Κατι εχει να δωσει ο καθένας μας , αλλος λιγοτερο , άλλος περισσότερο. Γι αυτό λοιπον θα συνιστούσα ψυχραιμία , όχι ειρωνικά σχόλια και πάνω απ όλα σεβασμό στους όρους χρήσης . Ο giorgos εξέφρασε την άποψη του και καλώς έκανε . Δεν είναι μεμπτό αυτό . Δεν ήταν ανάγκη να δεχθεί επίθεση (κατά κάποιο τρόπο ) για αυτή του την ενέργεια . Η δαιφωνία είναι λογικό και φυσιολογικό να υπάρχει αλλά πάντα σε κόσμια πλαίσια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την άλλη πλευρά εμένα με προβληματίζει ότι τώρα τελευταία βλέπω δημοσίευσεις ( αναφορά στα παλαιότερα μέλη κάνω αυτή την στιγμή και όχι γενική) μόνο από τους LandS, η απουσία των ΑΛΕΚΟΣ, ΑΚΗΣ, CEL, BARACCUDA είναι για μένα αισθητή. ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ???????

Υ.Γ. 2

Αν παρέλειψα κάποιον να με συγχωρέσει.

Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ πολύ καιρό τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B) Μάλλον κάποιοι θέλουν να κάνουν ρεκόρ σε δημοσιεύσεις και συντηρούν το θέμα. :lol::lol:

Δεν κατάλαβα γιατί πήρε τόση διάσταση.

Νομίζω ότι:

Α) οπού συνυπάρχουν 3 λογιστές υπάρχουν τουλάχιστον 5 διαφορετικές γνώμες (τρεις των λογιστών, μια του προϊστάμενου του τμήματος της Δ.Ο.Υ. και μία του εφόρου).

Για να μην προσθέσω άλλες δυο (2), αυτή της κεντρικής υπηρεσίας του υπουργείου και αυτή που γράφει ο νόμος.

Μην γελάτε. Δεν σας έχει τύχει ποτέ. Αλλά να λέει ο νόμος αλλά η ΠΟΛ αλλά να υποστηρίζει η Δ.Ο.Υ. και τελικά αλλιώς να είναι το θέμα;

Β) μέσα από την αντιπαράθεση βγαίνει το συμπέρασμα και η γνώση.

Γ) οι εμπειρίες του καθενός είναι διαφορετικές και σε συνάρτηση με το (Α), όλα είναι χρήσιμα.

Δ) κανένα θέμα δεν εξαντλείται με την πρώτη προσέγγιση.

Καλά έκανε ο συνάδελφος και έβαλε ένα προβληματισμό.

Θα ήθελα να βάλω κάποιους ακόμη.

1) γιατί δεν ψάχνουμε στο φόρουμ; Μπαίνουν ερωτήσεις που είτε έχουν ήδη απαντηθεί είτε είναι λυμένες από τις περιεχόμενες πληροφορίες στο site

2) γιατί κάποιοι συνάδελφοι δεν γράφονται στο φόρουμ αφού κάνουν συνεχείς ερωτήσεις; Γίνεται φανερό από το περιεχόμενο των ερωτήσεων ή απαντήσεων ότι είναι τα ίδια άτομα.

Σταματώ εδώ και αν χρειαστεί θα επανέλθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια!!

Εχουμε γεμισει 6 σελιδες ενθουσιασμο για την επικειμενη συναντηση και ταυτοχρονα γκρινιαζουμε και ειρωνευομαστε εναν συναδελφο που απλα ειπε την γνωμη του.

Και εγω διαφωνω με τον giorgos για τους λογους που λιγο πολυ εχετε παραθεσει.

Τα υπολοιπα αφηστε τα στην κριση των υπευθυνων του forum.

ΤΕΛΟΣ.

Φερτε μας τωρα τον κο Πετκακη να τον συντριψουμε B):lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θέσω και εγώ τον τελικό προβληματισμό μου, και οποίος θέλει ας συμφωνήσει....

Όταν δημοσιεύουμε κάποιο θέμα όπως είναι γνωστό πρέπει να λαμβάνουμε υπόψη μας αν σεβόμαστε τους όρους χρήσης του forum. Κάποιους από τους βασικούς όρους καθώς και δικαιώματα των μελών είναι η ελευθέρια των απόψεων, η ελευθέρια της πόσες φορές δημοσιεύουμε και η ελευθέρια της πόσες φορές απαντάμε. Επίσης βασικός όρος και υποχρέωση μας είναι να προσέχουμε πως εκφραζόμαστε.

Ερχόμαστε λοιπόν στον κύριο «προβληματισμένο» όπου έθεσε περιορισμό των δημοσιεύσεων ανά χρηστή για τους λόγους που ανέφερε και όπου όλοι τους καταλάβατε !!!

Οι δικοί μου προβληματισμοί, με δεδομένο ότι το μέλος προσβλήθηκε από τις απαντήσεις, είναι :

Είναι προσβολή, για εμένα τουλάχιστον, το να θέτει άποψη περί περιορισμού του forum ?

Είναι προσβολή το να υποδεικνύει κάποιος το πόσες φορές θα δημοσιεύσω ?

Είναι προσβολή η άποψη ότι υπάρχει υπόνοια (όχι απόδειξη) ότι διάφορα μέλη δημοσιεύουν εσκεμμένα ?

Είναι προσβολή προς τους διαχειριστές ότι αυτό το «εργαλείο που δημιούργησαν δεν πρέπει να έχει αυτή τη χρήση και λογική ?

Τα παραπάνω ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΒΑΣΗ των όρων χρήσης του forum ?

Η δική μου απάντηση σε αυτά είναι απλή, δεν θα έπρεπε, όχι να ασχοληθούμε, αλλά ούτε καν απαντήσουμε στην δημοσίευση αυτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάπου εδώ μήπως θα πρέπει να σταματήσουμε τις αντιπαραθέσεις, την γνώμη του είπε ο Γιώργος και είναι προσωπικό του καθενός εαν διαφωνεί ή συμφωνεί. Οι όποιες απαντήσεις δίνονται καλό είναι να αναφέρονται στις απόψεις του και όχι στο Γιώργο προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

B) Μάλλον κάποιοι θέλουν να κάνουν ρεκόρ σε δημοσιεύσεις και συντηρούν το Β) μέσα από την αντιπαράθεση βγαίνει το συμπέρασμα και η γνώση.

Γ) οι εμπειρίες του καθενός είναι διαφορετικές και σε συνάρτηση με το (Α), όλα είναι χρήσιμα.

Δ) κανένα θέμα δεν εξαντλείται με την πρώτη προσέγγιση.

1) γιατί δεν ψάχνουμε στο φόρουμ; Μπαίνουν ερωτήσεις που είτε έχουν ήδη απαντηθεί είτε είναι λυμένες από τις περιεχόμενες πληροφορίες στο site

Πράγματι κ.Απόστολε μερικές φορές μπαίνουν ερωτήματα που έχουν απαντηθεί την ίδια κιόλας μέρα, όμως υπάρχουν περιπτώσεις που θέτουμε ένα παρόμοιο ερώτημα από το φόβο μήπως έχει αλλάξει κάτι , νομίζω το έχω κάνει.

Κατά τα λοιπά , ο προβληματισμός του φίλου Γιώργου φαντάζομαι θα έχει απασχολήσει και άλλους συναδέλφους και μπράβο του που το έθεσε (παρόλο που τον φάγαμε) .

Προσωπικά επείδη έχω κάποιο χρόνο ελεύθερο μιας και είμαστε ψιλοκαινούργιοι (άσε που χώνω την Ελένη!! :lol: )το περνάω εδώ που το βλέπω σαν συνεχή τέστ γνώσεων (πέρα από την εξαιρετική παρέα) όπως και αρκετόι ακόμα συνάδελφοι και όπως λέει ο α.α. παραπάνω καθένας μας έχει και διαφορετική ερμηνεία , μη ξεχνάμε άλλωστε σε πόσα θέματα δεν έχουμε συμφωνήσει .

Τώρα πέρα από τη πλάκα:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ (ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ DVD )? :lol::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας παρακαλούσα να σταματήσετε τα ειρωνικά σχόλια.

Ο συνάδελφος δημοσίευσε την άποψή του και μάλιστα με τέτοιο τρόπο ώστε να μην παρεξηγηθεί, και έγινε αυτό ακριβώς που προσπάθησε να αποφύγει.

Οσο για το αριθμό των δημοσιεύσεων φίλε Γιώργο δυστηχώς δεν μπορώ να τον διαγράψω ούτε να το αλλάξω.

Αφεντικό σε αυτό νομίζω πως μπορώ να επέμβω εγώ, βλέπεις είμαι εξπέρ πλέον στην τακτοποίηση δημοσιεύσεων.

Προς Γιώργο,

Φίλε μου μην αγχώνεσαι και μην σκας γιαυτά που είπωθηκαν, καλά έκανες και εξέφρασες την άποψη σου, μαγκιά σου. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε, αν πάλι δεν κατάλαβε δεν κατάλαβε. Τι να κάνουμε τώρα δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλοι. Πάντως αν επιμένεις μπορώ εγώ να τακτοποιήσω μερικές δημοσιεύσεις ανετότατα.

Συναδερφικά,

grzokas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα το 2000 ( ; ) ο gus μου είχε στείλει ένα cd.

Χα-χα, ζήλια...

Έτσι για να χαλαρώσουμε λιγάκι.

ΑΛΕΚΟ είσαι ψεύτης, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ο gus να σου έκανε δώρο CD αυτός δεν δίνει ούτε άγραφο........

Υ.Γ.

Λοιπόν είναι ώρα να σταματήσει αυτή η συζήτηση, δεν είναι συνάδελφοι? Όπως λέει και ο ΚΑΡΟΛΟΣ ματαιοπονούμε.

Α, ρε Γρηγόρη κορόϊδο, εγώ πέρσι (μόλις έπιασα κορυφή) πήρα 2 CD.

Προτείνω, μέσα στη μονοπωλιακή μου κακία, να συνδικαλιστείτε όλοι οι άλλοι, για να αθλοθετηθεί βραβείο για τη δεύτερη θέση.

Σοβαρά τώρα: Το πρόβλημα δεν είναι ότι λίγοι "μονοπωλούν". Κανείς με τις παρεμβάσεις του δεν εμποδίζει άλλον να παρέμβει.

Τα ερωτήματα του Giorgos

"να απαντήσει σε τι;" , "να σχολιάσει τι;"
και η δήλωση
"ουσιαστικά δεν κάνει τίποτα άλλο από το αναγνώσκει τις δημοσιεύσεις τον ίδιο ατόμων , που πολλές φορές δεν έχουν να προσφέρουν και κάτι ουσιαστικό στην επίλυση κάποιου θέματος - προβλήματος , πιστεύω ότι έμμεσα απομακρύνεται"
αν τα ξαναδιαβάσει, μάλλον θα μετανοιώσει που τα έγραψε.

Επίσης σχολιάστηκε εύστοχα και το:

Όταν γίνεται ένας διάλογος , θα πρέπει όλοι οι συμμετέχοντες να έχουν τον ίδιο χρόνο και δυνατότητα να εκφέρουν την άποψή τους
, εκτός αν κάποιος δείξει πως αυτή η δυνατότητα περιορίζεται από τους "πολυγραφότατους" σαν την αφεντομουτσουνάρα μου.

Το πρόβλημα το ανάφερε ο Γρηγόρης, για τους παλιούς φίλους, που έχουμε καιρό να δούμε δημοσιεύσεις τους.

Πάντως, μερικών από αυτών τα ονόματα (όπως του Νέος Συνάδελφος), τα βλέπω στους "συνδεδεμένους" πολλές φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο Απόστολος μας έδειξε πως γίνεται οικονομία, και τις [απαραίτητες] 5 δημοσιεύσεις τις συμπύκνωσε σε δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτο το θεμα

(συνονοματε παμε κοντρες, μπορω και να γραφω μια μια λεξη αν θελεις)

περα απο την πλακα πεσαμε να τον φαμε τον συναδελφο

πιστευω οτι καλα εκανε και εξεφρασε την αποψη του.

αλλωστε αυτη ειναι και η μαγεια του φορουμ (τις μαγισες το σταρ αν δεν ειμαι σπιτι εχω βαλει και τις γραφω στο βινεο. Κωστα αν βγω πρωτος φετος, λιγο δυσκολο με τοσο καλους αντιπαλους που εχω, θελω ενα DVD player- R, για να τις γραφω εκει)

να εισαστε ολοι καλα και για να συνδεσω τα δυο θεματα, ελπιζω να τα πουμε απο κοντα 1 ή 2/10/2005

Σταυρο περιμενω τηλεφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο Απόστολος μας έδειξε πως γίνεται οικονομία, και τις [απαραίτητες] 5 δημοσιεύσεις τις συμπύκνωσε σε δύο.

Για τον Απόστολο λες τα "πικροχολα" :( σου σχόλια αλλα εσύ έκανες τζάμπα την δημοσίευση. Ο άνθρωπος μια δημοσίευση έκανε που την είδες την δεύτερη??? Που Σταύρο, που????????

Έτσι στην πλάκα τσίμπισες άλλη μια δημοσίευση...... :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Απόστολο λες τα "πικροχολα" :(  σου σχόλια αλλα εσύ έκανες τζάμπα την δημοσίευση. Ο άνθρωπος μια δημοσίευση έκανε που την είδες την δεύτερη??? Που Σταύρο, που????????

Έτσι στην πλάκα τσίμπισες άλλη μια δημοσίευση...... :D  :D  :D

Ή τα μάτια μου κάνουν "πουλάκια", ή αντίθετα από τη μπλέμπα που μόνο τη δυνατότητα πρόσθεσης δημοσιεύσεων έχει, υπάρχουν και οι πατρίκιοι που αφαιρούν δημοσιεύσεις από άλλους, και ειδικά της πλέμπας.

Στα ποσα μηδενιζει ?????

Θα σου πω σε μερικές ........μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..........................

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ (ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ DVD )? :(  :D

Κάνω πρόταση και απαντώ μόνος μου ,όταν βγω πρώτος σε δημοσιεύσεις ( αλήθεια LandS πότε θα πάτε διακοπές!!! :D ) το δώρο μου να είναι το dvd που θα τραβήξετε στη συνάντηση τον Οκτωβριο (σε περίπτωση που τελικά δεν μπορέσουμε να ανέβουμε).Βέβαια μετά μάλλον θα το βγάλω στην αγορά!!!!(είπαμε να βγάλουμε και τίποτα!! :D )

κ.Απόστολε πάμε κόντρα?!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω πρόταση και απαντώ μόνος μου ,όταν βγω πρώτος σε δημοσιεύσεις ( αλήθεια LandS πότε θα πάτε διακοπές!!! :( ) το δώρο μου να είναι το dvd που θα τραβήξετε στη συνάντηση  τον Οκτωβριο (σε περίπτωση που τελικά δεν μπορέσουμε να ανέβουμε).Βέβαια μετά μάλλον θα το βγάλω στην αγορά!!!!(είπαμε να βγάλουμε και τίποτα!! :D )

κ.Απόστολε πάμε κόντρα?!!!

Καλά ας μάθω πρώτα να συνδέομαι και μέτα βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Ειχα καποιες μερες να δω το site και μπαινοντας σημερα διαβασα και το θεμα της συναντησης των μελων και το θεμα των απαντησεων. Μου δημιουργηθηκαν και καλες εντυπωσεις και αρνητικες. Ειναι λογικο βεβαια να υπαρχουν διαφορετικες αποψεις απο τα τοσα διαφορετικα ατομα που συμμετεχουν στο site.

Προσωπικα ειμαι αντιθετη με τον περιορισμο των αποψεων(αυτο εξαλλου ειναι η εννοια της Δημοκρατιας) αλλα ταυτοχρονα αν παρακολουθησει κανεις τις απαντησεις τοτε θα διαπιστωσει οτι η αποψη του giorgos μπορει να εχει βαση.

Υπαρχουν πραγματι πχ απαντησεις που δινονται σε θεματα που εχουν ηδη απαντηθει απο καποιους συναδελφους και η επι πλεον απαντηση που δινεται δεν προσθετει κατι παραπανω απο οσα ηδη εχουν γραφτει απο τον πρωτο συναδελφο.

Υπαρχουν πραγματι απαντησεις σε ειρωνικο υφος χωρις να υπαρχει ιδιαιτερος λογος κλπ

Πιστευω οτι η συμμετοχη ολων στο site γινεται καλοπροαιρετα και ως τετοια πρεπει να αντιμετωπιζεται. Εξαλλου δεν εχουμε ολοι την ιδια εμπειρια, ουτε το ιδιο επιπεδο γνωσεων. Η συμμετοχη μας δινει τη δυνατοτητα να ανταλλαξουμε αποψεις και μεσω αυτων να μαθουμε πραγματα και να προσφερει ο καθενας μας αυτο που γνωριζει καλυτερα. Δεν κανουμε διαγωνισμο γνωσεων, ουτε διαγωνισμο αναδειξης του πρωτου συμμετεχοντα στο site.

Συνεπως δεν χρειαζονται οι αντιπαραθεσεις και ας αφησουμε το site ετσι ζωηρο και ελκυστικο,οπως ειναι και ας προσπαθησουμε να συμμετεχουμε οσο περισσοτερο μπορει ο καθενας μας, γιατι τελικα αυτη η συμμετοχη και η ανταλλαγη των αποψεων ειναι η ομορφια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει τελικα να ειναι κανεις συνδεδεμένος 27 ωρες το 24

συνονοματε παμε κοντρα, αν και με τα νεα εργα που φτιαχνουμε ειμαι στο φορουμ αλλα δουλευω και απλα μπαινω να δω τι γινεται.

λοιπον θα κερδισω το DVD-r θα παρεις το DVD απο την συναντηση και θα μου το δωσεις να κανουμε αναπαραγογη και να το μοιρασουμε στα μελη του φορουμ.

ετσι με ενα σπαρο πολλα τριγωνια (αν και δεν μας φταινε τιποτε τα τριγωνια.

παμε λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει τελικα να ειναι κανεις συνδεδεμένος 27 ωρες το 24

συνονοματε παμε κοντρα, αν και με τα νεα εργα που φτιαχνουμε ειμαι στο φορουμ αλλα δουλευω και απλα μπαινω να δω τι γινεται.

λοιπον θα κερδισω το DVD-r θα παρεις το DVD απο την συναντηση και θα μου το δωσεις να κανουμε αναπαραγογη και να το μοιρασουμε στα μελη του φορουμ.

ετσι με ενα σπαρο πολλα τριγωνια (αν και δεν μας φταινε τιποτε τα τριγωνια.

παμε λοιπον

Ξεκινάμε δηλαδή?!!! :D:D

Τι κάθομαι και κάνω Κυριακή βράδυ ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
(ΧΡΥΣΑ @ Sep 2 2005, 03:48 PM)

Στα ποσα μηδενιζει ?????

Θα σου πω σε μερικές ........μέρες.

Τελικά δεν μηδένισε :unsure::D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<span style='color:blue'>

Υ.Γ. 1

Ίσως ο giorgos να πήρε ως αφορμή την πληθώρα δημοσιεύσεων στα γενικά θέματα που πιστεύω ότι σε σύντομο χρονικό διάστημα θα λυθεί. Απο την άλλη πλευρά εμένα με προβληματίζει ότι τώρα τελευταία βλέπω δημοσίευσεις ( αναφορά στα παλαιότερα μέλη κάνω αυτή την στιγμή και όχι γενική) μόνο από τους LandS, η απουσία των ΑΛΕΚΟΣ, ΑΚΗΣ, CEL, BARACCUDA είναι για μένα αισθητή. ΡΕ ΚΑΡΝΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ???????

Υ.Γ. 2

Αν παρέλειψα κάποιον να με συγχωρέσει.</span>

Έλα ντε. Που πήγαν;

Και το σημαντικότερο!!!!! Γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...