Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ


επισκέπτη Επισκέπτης-logistis-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επισκέπτη Επισκέπτης-logistis-

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ(ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ!) ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?ΤΗΑΝΚS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν είστε σίγουροι μην χρησιμοποιήτε ονόματα που πιθανόν να χρησιμοποιούνται.Γίνονται παρεξηγήσεις.Προτείνω να γραφτήτε στο σαιτ ή να χρησιμοποιήτε αρχικά. Οσον αφορά το πρόγραμμα κάποτε είχε κυκλοφορήσει απο το RAM δωρεάν ενα πρόγραμμα κοινοχρήστων.(4/2004) Δεν το έχω δουλέψει όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Στο τεύχος 194 του Σεπτ.2005 του ΡΑΜ στα cd υπάρχει πρόγραμμα για κοινόχρηστα.

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΤΕΥΧΟΣ ΤΟΥ RAM ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟ FORUM Η΄ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνισε με την εταιρία που το εκδίδει.Δεν μπορώ να το ανεβάσω λόγω πνευματικών δικαιωμάτων.Το σι-ντι επιτρέπει διαχείρηση μιάς πολυκατοικίας. Για περισσότερες παραπέμπει στον προγραμματιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 years later...
επισκέπτη diaxeiristis82

Επειδή χρειάζομαι άμεσα κάποιο πρόγραμμα έκδοσης κοινοχρήστων λόγω του οτι ανέλαβα τη διαχείρηση της πολυκατοικίας στην οποία διαμένω έχετε να μου προτείνετε κάτι αξιόπιστο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη diaxeiristis82

Βρήκα κάτι ενδιαφέρον.. :D

Υπάρχει εταιρεία που παρέχει δυνατότητα να βγάζετε τα κοινόχρηστα μέσα απο μια online εφαρμογή σε μόλις 5 λεπτά.Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το www.toktirio.gr.Η εφαρμογή λέγεται online κοινόχρηστα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ένα προγραμματάκι για κοινόχρηστα σε Εxcel ισως είναι χρήσιμο. Μου το είχε δωσει ένας φίλος μου ο οποίος εβγαζε τα κοινοχρηστα της πολυκατοικίας του με το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Δεν το εχω χρησιμοποιήσει καθόλου, ελπίζω να δουλεύει. :D

koinoxrista.zip

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...
επισκέπτη diaxeiristis82

Ευχαριστώ πολύ..Το αρχείο είναι πολύ εξυπηρετικό για να κάνεις κάποιες επαληθεύσεις..Εγώ όμως θέλω να μπορώ να εκτυπώνω μια συγκεντρωτική και ειδοποιητήρια.Θέλουμε δηλαδή να είναι λίγο πιο επίσημα.Η εφαρμογή αυτή μου έχει λύσει τα χέρια.Είμαι ακόμα στη δοκιμαστική περίοδο,αλλα σίγουρα μας βολεύει πάρα πολύ σαν πολυκατοικία και θα το χρησιμοποιήσω.Είναι ένα επαγγελματικό πρόγραμμα κοινοχρήστων με interface απλού χρήστη.Δές το και εσυ μόνος σου στο www.toktirio.gr.. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...
επισκέπτη Επισκέπτης-manos-

www.koinoxrista24.gr

online πρόγραμμα για εκδοση κοινοχρήστων. μπορείς να χρησιμοποιήσεις το logo σου ή το όνομα σου στην συγκεντρωτική κατάσταση και στις αποδείξεις των διαμερισμάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 year later...

ΔΩΡΕΑΝ ερασιτεχνικο ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ για ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΑ πολυκατοικιων σε Excel, για Εκδοση ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ της δικιάς σας Πολυκατοικιας (Υπολογισμός & Εκτύπωση) και για κάποιους προβληματισμούς-ιδέες ενός ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ. Θα το βρίσκετε εντελώς ΔΩΡΕΑΝ (Free Software χωρίς ψιλά γράμματα) στη διεύθυνση: dorean-free.blogspot.com

Φώτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...