Προς το περιεχόμενο

ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΠΡΟΠΟ


επισκέπτη Επισκέπτης-ΝΗΣΙΩΤΗΣ-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 months later...
επισκέπτη Χρηστος Μ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΠΡΟΠΟ;

ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΤΖΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΠΡΟΠΟ?

ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΠΩΣ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΩΣ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ".

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

]Καλησπέρα σας!Ανήκω στα Α.Μ.Ε.Α (Άτομα Με Ειδικές Ανάγκες).Θα μπορούσε κάποιος να με ενημερώσει πόσο κοστίζει η άδεια Πρακτορείου Προπό ;Και φυσικά αν μπορώ να βγάλω?Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων....Ιωάννα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι είχα ψάξει το καλοκαίρι, κυκλοφορούν 2 συμβάσεις ΟΠΑΠ στις οποίες και αναφέρεται η διαδικασία για τα πρακτορεία. Για τη δεύτερη που είναι και η νεώτερη, ενημερώθηκα τηλεφωνικά (τα τηλέφωνα υπάρχουν στο site του ΟΠΑΠ), οτι δεν έχει τεθεί σε ισχύ ακόμη. Την ισχύουσα στην στέλνω συνημμένη.

παλαιά σύμβαση ΟΠΑΠ.doc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ (ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ) ΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΠΡΟΠΟ (ΕΝΝΟΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΩΝ ΚΛΕΙΣΤΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ) ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ mara ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΜΟΝΟ PART-TIME ΟΠΩΣ ΠΧ. ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑΤΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΝΗΣΙ; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΟΙ ΕΓΩ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΜΕΑ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΟ 80% ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΔΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΠΡΟΠΟ? ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
επισκέπτη ΓΙΩΡΓΟΣ..

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ..ΤΡΙΠΛΟ Β ΒΑΣ..ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΗΣΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΛΗΡΟΦΙΡΙΕΣ..ΣΤΟ ΤΗΛ6970447807

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΓΙΩΡΓΟΣ..

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Η ΑΔΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ..ΤΡΙΠΛΟ Β ΒΑΣ..ΕΠΙΚΟΙΝΟΝΗΣΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΠΛΗΡΟΦΙΡΙΕΣ..ΣΤΟ ΤΗΛ6970447807

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
επισκέπτη ΣΩΤΗΡΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΠΡΟΠΟ;

ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΤΖΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΠΡΟΠΟ?

ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΠΩΣ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΩΣ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ".

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 months later...
επισκέπτη ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ ΚΩΝ\ΝΟΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ ΠΡΟΠΟ;

ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΤΖΙΔΙΚΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΣΕ ΠΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΒΕΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΤΟΥ?

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙ Ο ΝΕΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΠΡΟΠΟ?

ΣΗΜΕΙΩΤΕΟΝ ΠΩΣ Η ΕΝ ΛΟΓΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΤΑΙ ΩΣ "ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΗ".

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΔΕΡΦΩΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 weeks later...
επισκέπτη ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΟΥΣΣΟΥ

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ?ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ?ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΑΔΕΙΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ..ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ?ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ?ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΑΔΕΙΑ?ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ..ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΒΑΔΙΖΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Αν είσαι ολυμπιονίκης η πολύτενκη μπορείς να πάρεις άδεια και δύσκολα.

Επικοινώνησε όμως με τον ΟΠΑΠ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

μια ερωτηση ρε παιδια,μπορεις να αγορασεις μιση αδεια και να μεταβιβαστει κανονικα στο ονομα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟς ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΣΟ ΠΑΛΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΔΕΙΑ?

ΠΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΑΚΤΟΡΑ?

ΕΠΙΣΗΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΟΡΑ ΤΩΝ ΤΥΧ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ ΤΟΥ ΟΠΑΠ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 weeks later...

Αν υπάρχει ολόκληρο και μπορείς να την ανεβάσεις θα ήταν χρήσιμο για όλους

να ρωτησω αν υπαρχει κατι νεοτερο για το τι θα καταχωρησουμε σαν εσοδα και εξοδα στα πρακτορεια προπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 month later...
  • 4 months later...
επισκέπτη Επισκέπτης

παιδια ξερει κανεις αν οι τριτεκνοι ειναι δικαιουχοι αδειας προπο και που υπαρχουν πληροφοριες επ αυτου online?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...