Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα ANACONDA


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως κάποιος συνάδελφος έχει δουλέψει το ANACONDA εσοδα-εξοδα και μισθοδοσία. Τί γνώμη έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος συνάδελφος έχει δουλέψει το ANACONDA εσοδα-εξοδα και μισθοδοσία. Τί γνώμη έχει;

Δουλεύω το πρόγραμμα μισθοδοσίας της anaconda τα τελευταία τρία χρόνια. Δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με τις κοινές αλλά ούτε και με τις οικοδομικές επιχειρήσεις. Η υποστήριξη είναι άψογη και άμεση. Μπορείς να ζητήσεις demo και παρουσίαση στα γραφεία τους για να δεις αν καλύπτει τις ανάγκες του γραφείου σου. Όσον αφορά το πρόγραμμα εσόδων-εξόδων δεν το έχω δει καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου επιτραπεί να δώσω τα συγχαρητήρια μου και πολλά – πολλά ευχαριστώ στον Αλέκο Καλλιώρα, τον Δάφνη και τ’ άλλα παιδιά από την υποστήριξη της εταιρείας.

Θα μπορούσα να πω ότι η υποστήριξη της Anaconda είναι σε πάρα πολύ υψηλά επίπεδα και η αντιμετώπιση από τα παιδιά εκεί φοβερή.

Η Μισθοδοσία συνεχώς βελτιώνεται όχι γιατί έχει προβλήματα (λίγο πολύ όλες οι μισθοδοσίες έχουν) αλλά για να γίνει καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα από την πρώτη στιγμή τη δημοσίευση, δίστασα όμως να απαντήσω μήπως θεωρηθεί διαφήμιση.

Οι κρίσεις των προγραμμάτων κατ' αρχάς είναι υποκειμενικές γιατί αυτό που έχει συνηθήσει ο καθένας το θεωρεί αναντικατάτατο. Επίσης θα πρέπει να έχει δουλέψει τουλάχιστον δύο προγράμματα για καταστούν συγκρίσιμα (όπως λέμε και στις σημειώσεις των ισολογισμών :rolleyes:)

Απάντηση ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ η μισθοδοσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δούλευα (με απλή μισθοδοσία μισθωτών) το Payroll για 2 χρόνια, μεταπήδησα στο manpower για τρία χρόνια (όπου πλέον είχα και μισθοδοσία ωρομισθίων, Part time κλπ), στην συνέχεια για 1,5 χρόνο πήγα στην anaconda, και τώρα, εδώ και 4 μήνες έχω πάρει της epsilon net. Θεωρώ ότι έχω αποκτήσει μία καλή άποψη από τα προγράμματα που κυκλοφορούν στην αγορά και έτσι, μέχρι στιγμής, ειδικά στους ωρομισθίους και Parttime(που είχα και τα μεγάλα προβλήματα με νυχτερινα, Κυριακές κλπ) είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με το τελευταίο μου απόκτημα. Η υποστήριξη είναι σχεδόν άριστη, και μετά από τόσα λεφτά που έχω δώσει σε προγράμματα μισθοδοσίας, είναι η πρώτη φορά που βγάζω μισθοδοσίες, σχεδόν χωρίς καθόλου προβλήματα! Το σημαντικότερο για εμένα, είναι ότι δεν έχει καθόλου παραμετροποίηση από την πλευρά μου, που να πρέπει να γίνει. Και επιπλέον, δεν ξαναβγάζω επιδόματα αδείας ή δώρα για τον ίδιο εργαζόμενο δύο φορές!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη ΕΚΤΟΡΑΣ

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 13 ΧΡΟΝΙΑ SINGULAR ΠΗΡΑ ΕΣΟΔΑ - ΕΞΟΔΑ ANACONDA ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΟ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΧΡΟΝΙΑ MANPAOWRE ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΑΝΑCONDA ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ , ΦΤΗΝΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΚΩΣΤΑ , ΑΓΓΕΛΟ ΚΑΙ ΑΛΕΚΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 months later...

Χρησιμοποιώ την μισθοδοσία της ANACONDA χωρίς προβλήματα και με πολύ καλή υποστίρηξη.

ΕΣΟΔΑ-ΕΞΟΔΑ χρησιμοποιώ μετά της IPIROTIKI της PROSVASIS και ειμαι ευχαριστιμένος.

gus1950

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 years later...

EXO 5 XRONIA ANACONDA ERGASIA MISTHODOSIA KAI EINAI APSOGI.KALA DEN MILAME GIA YPOSTIRIKSI.DEN PAIZONTAI.OLO TO TMIMA YPOSTIRIKSIS KSEREI ERGATIKO DIKAIO.TORA PIRA KAI TA ESODA EKSODA POY TO LENE ANACONDA EYFORIA.KAI AYTO EINAI STIN IDIA LOGIKI ME TO ERGASIA.POLI EYKOLO KAI GRIGORO.OPOIS THELEI NA TO DEI KAI TO ENA KAI TO ALLO EXOYN DEMO STO WWW.ANACONDA.GR.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως κάποιος συνάδελφος έχει δουλέψει το ANACONDA εσοδα-εξοδα και μισθοδοσία. Τί γνώμη έχει;

POLI KALA KAI TA DYO KAI POLI EYXRISTA.TO ENA TO LENE ERGASIA KAI TO ALLO EYFORIA.GIA PIO POLLES PLIROFORIES PIGENE STO SITE THS ANACONDA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 weeks later...

Καλημέρα!

Χρησιμοποιούμε το πρόγραμμα ANACONDA-μισθοδοσία στην εταιρία που εργάζομαι. Η σύμβαση μας όμως έχει λήξει και δεν την έχουμε ανανεώσει λόγω οικονομικών προβλημάτων και καθ'ότι η επιχείρηση απασχολεί πολύ μικρό αριθμό εργαζομένων το αφεντικό αποφάσισε να το αφήσουμε προς το παρόν και στη συνέχεια βλέπουμε.

Το πρόβλημα μου είναι οτι μου βγάζει μήνυμα "Το πρόγραμμα μπορεί να χρησιμοποιηθεί άλλες 15 φορές" και μετά θα χρειαστεί κάποιον κωδικό.

Δεν δοκίμασα να πάρω τηλέφωνο στην εταιρία ακόμα, ήθελα να ξέρω αν το έχει αντιμετωπίσει κανείς πρώτα για να ξέρω πως να το χειριστώ.

Πιστεύω πως κάπως θα λύνεται,γιατί δεν νομίζω επειδή δεν ανανεώσαμε το συμβόλαιο να μην μπορώ να έχω πρόσβαση σε παλία στοιχεία μισθοδοσίας, οριστικές κ.λ.π. (Τα οποία φυσικά και υπάρχουν σε αρχείο αλλά θα ήθελα να μπορώ να ανατρέχω στο πρόγραμμα ανά πάσα στιγμή ακόμα και για τις από δω και πέρα α.π.δ.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...