Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΡΗΘΕΑ, Η ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΥ 5500 ΤΟΜΟΥΣ ΒΙΒΛΙΑ ΑΡΧΑΙΟΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟΥ. ΟΛΑ ΑΠΟΚΤΗΘΗΚΑΝ ΟΤΑ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΤΗΣ ΦΑΙΣΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΜΜΙΚΕΣ ΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΩ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΡΧΑΙΑ ΛΕΞΙΚΑ ΤΑ ΕΧΩ. ΠΗΓΑ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΠΑΠ-ΛΑΡ-ΜΠΡΙΤ  Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΞΙΚΑ ΠΟΥ ΛΕΣ. ΚΑΙ ΤΟ ΣΟΥΙΔΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΝΤΕΛ ΣΚΩΤ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΣΥΧΙΟ ΕΧΕΙ  ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΤΕΦ. ΒΥΖΑΝΤΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ. ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΩΣ ΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΛΕΜΕ ΕΤΣΙ. Α!!! ΡΕ ΠΛΑΤΩΝ ΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ. Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕ, ΣΤΟΝ ΠΛΑΤΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΕΡΟΣΥΛΙΑ. ΜΩΡΕ ΑΚΟΥΓΕ ΑΥΤΟΣ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΠΡΙΝ 45 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ , ΟΥΚ ΟΛΙΓΑ. ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ , ΑΠΟΛΛΟΥΣ.

Αφού λοιπόν η γνώμη (εκτός των ανθρώπων) και των πολλών λεξικών είναι αυτή τότε … είναι νόμος ΣΗΜΕΡΑ!

Πρέπει επομένως να βρούμε τρόπο να τον παραβούμε Ελληνες είμαστε! (μήπως κάποια ΠΟΛ βοηθούσε λίγο την κατάσταση, εκεί στο Υπουργείο ακούτε!!!)

5.500 Χ 10.000 δρχ έκαστο περίπου = 55.000.000 δρχ. δηλαδή 161.408 ευρώ.

Μάλλον πρέπει να αρχίσω να σκέπτομαι σοβαρά την ενασχόλησή μου με το αντικείμενο και να κάνω και καμμιά οικονομοτεχνική μελέτη κόστους ωφέλειας.

Διότι αυτό που κατάλαβα είναι ότι όσο το ψάχνεις τόσο η τσέπη σου αδειάζει, είπαμε να μάθουμε κάτι παραπάνω όχι να γδυθούμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Αφού λοιπόν η γνώμη (εκτός των ανθρώπων) και των πολλών λεξικών είναι αυτή τότε … είναι νόμος ΣΗΜΕΡΑ!

Πρέπει επομένως να βρούμε τρόπο να τον παραβούμε Ελληνες είμαστε! (μήπως κάποια ΠΟΛ βοηθούσε λίγο την κατάσταση, εκεί στο Υπουργείο ακούτε!!!)

5.500 Χ 10.000 δρχ έκαστο περίπου = 55.000.000 δρχ. δηλαδή 161.408 ευρώ.

Μάλλον πρέπει να αρχίσω να σκέπτομαι σοβαρά την ενασχόλησή μου με το αντικείμενο και να κάνω και καμμιά οικονομοτεχνική μελέτη κόστους ωφέλειας.

Διότι αυτό που κατάλαβα είναι ότι όσο το ψάχνεις τόσο η τσέπη σου αδειάζει, είπαμε να μάθουμε κάτι παραπάνω όχι να αγχωθούμε!

Κρηθέα, εκει που γραφεις <<οχι να αγχωθούμε>>, γράψε <<οχι να γδυθούμε>>. Οικονομικα . Παω γαι υπνο. Ειναι 8 παρα δεκα πρωί και δεν βαζει ο Αυτιάς τη γλωσσα του μέσα.

καιρατος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντώνη  ...............

Συγχαρητήρια για την ιστοσελίδα  σου.

Πολύ πράμα ρε παιδί μου , μπράβο!

Να βρούμε χρόνο να διαβάσουμε μερικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...