Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΡΓΑΣΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ


επισκέπτη KIMON

Ερώτηση

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ & ΚΥΡΙΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΩΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ.ΚΑΝΩ ΔΗΛ. ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΞΤΡΑ ΜΙΣΘΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΥΤΑ.( ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ..) ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΟΜΩΣ. ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΞΕΖΟΥΜΗΣΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ. ΠΩΣ? ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. (ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ 46 ΜΕΡΕΣ...) ΕΓΩ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΩ ΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΑΤΑΦΡΟΝΗΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΧΝ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΩΛΗΤΗΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Ή ΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΖΗΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ..

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΛΙΜΝΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

EXΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
EXΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ. Η ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ.

Μελέτησε την σύμβαση εργασίας που ( θα έπρεπε να ) έχεις και αν από κει προκύπτει ο ακριβής τόπος εργασίας σου , τότε να πάς ΕΣΥ στην επιθεώρηση και να μάθεις τα δικαιώματα σου.

Δεν είναι κακό να τα ξέρεις και είναι υποχρεωμένοι να σου τα πούν.

Μετά αποφασίζεις ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ειναι πολύ πιθανο να θεωρηθει βλαπτική μεταβολή των ορων εργασίας , ασχετα φυσικά με το τι υπέγραψες .

Οι μεγαλες εταιρείες πολλές φορες σε βαζουν να υπογράφεις συμβάσεις 10σελιδες ,οπού το μόνο που δεν σου λεει ειναι να κανεις τουμπες καθε μερα στις 12.01 .

Σημασία εχουν τα πραγματικά γεγονότα και αυτά τα εξετάζουν τα δικαστήρια .

Τον χειρισμό όμως της βλαπτικής μεταβολής πρέπει να τον βρεις εσυ ... και να τον πληρωσεις .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ & ΚΥΡΙΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΩΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ.ΚΑΝΩ ΔΗΛ. ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΞΤΡΑ ΜΙΣΘΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΥΤΑ.( ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ..) ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΟΜΩΣ. ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΞΕΖΟΥΜΗΣΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ. ΠΩΣ? ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. (ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ 46 ΜΕΡΕΣ...) ΕΓΩ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΩ ΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΑΤΑΦΡΟΝΗΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΧΝ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΩΛΗΤΗΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Ή ΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΖΗΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ..

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΛΙΜΝΟ!

ΦΙΛΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕΛΙΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ, ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΑΝΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ.

ΤΡΙΤΟΝ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΟΥ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ Η ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΝΑ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ , ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ , ΑΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΜΠΤΟΝ ΑΜΑ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ

ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΦΙΛΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕΛΙΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ, ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΑΜΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΠΟΤΑΝΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΗΣ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ.

ΤΡΙΤΟΝ ΕΞΗΓΗΣΕ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΕΡΓΑΤΙΚΗ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΑΠΟ ΕΞΩ

ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΟΥ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΗ Η ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΝΑ ΣΤΑ ΕΠΙΣΗΜΑΝΕΙ , ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ , ΑΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕΜΠΤΟΝ ΑΜΑ ΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ

ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΛΕΣ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΤΟΥΣ

ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΩΝ ΟΣΟΩΝ ΠΡΟΕΙΠΑ ΑΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΔΕΝ ΣΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΠΑΣ ΣΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΟΥ ΛΥΣΗ

ΗΔΗ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΣ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
ΦΙΛΕ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕΛΙΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ, ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ?

Επειδή ισως καποιοι δεν προσεξανε την παρεμβαση του κυρίου φοροτεχνικού .

Ο επιστημων μάγος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Επειδή ισως καποιοι δεν προσεξανε την παρεμβαση του κυρίου φοροτεχνικού .

Ο επιστημων μάγος .

ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ ΜΑΓΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ & ΚΥΡΙΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΕΚΤΙΜΗΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΩΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ, ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ.ΚΑΝΩ ΔΗΛ. ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΞΤΡΑ ΜΙΣΘΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΑΥΤΑ.( ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ..) ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΟΜΩΣ. ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΜΕ ΞΕΖΟΥΜΗΣΕ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΔΙΩΞΕΙ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ. ΠΩΣ? ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. (ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ 46 ΜΕΡΕΣ...) ΕΓΩ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΩ, ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΣΩ ΤΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΕΥΚΑΤΑΦΡΟΝΗΤΟ ΠΟΣΟ ΤΗΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΕΧΝ.ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΩΛΗΤΗΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ Ή ΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ.ΖΗΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ..

ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΛΙΜΝΟ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη ΚΡΙΝΑ

[/size

ΑΓΑΠΗΤΕ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ

ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΥΧΗ ΟΜΩΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ

ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΟΛΕΜΟ ΝΕΥΡΩΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΤΗ ΕΓΩ

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΠΤΩΗΘΗΚΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ

ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΑΠΟΛΥΣΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ

ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑ

ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΤΟΥΣ ΤΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ 3500 ΕΥΡΩ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ

ΚΑΙ ΑΦΟΥ Η ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ

ΠΡΟΧΩΡΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα σας.

συγχαρητήρια για το πολύ ωραίο forum. Πραγματικά εκτίμησα την προτίμησή σας σε καθαρά κεφαλαία γράμματα για να βλέπουμε και εμείς οι μύωπες. Επίσης διέκρινα την σαφή υποστήριξή σας στον ελεύθερο λόγο και την έκφραση κάθε είδους άποψης χωρίς λογοκρισία! Είναι πραγματικά σπάνιο οποιοσδήποτε να έχει χώρο να πει την άποψή του ακόμα και αν είναι παντελώς λανθασμένη, εκτός θέματος ή απλά αντί να απαντήσει προτιμά να κρίνει την ερώτηση και αυτόν που νόμιζε οτι μπορεί να έρθει εδώ να βρεί απαντήσεις!

Συγχαρητήρια και πάλι για την πολύ όμορφη παρουσία στον ιστοχώρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Το "eleoc" είναι χριστιανορθόδοξο;

Εκ βατοπεδίου να υποθέσουμε;

Γιατί...

Με τόσες αναφορές στο "χώρο", τι να υποθέσουμε & εμείς???

Περίφραξη θα μας κάνετε να μας καταπατήσετε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κυριε ΚΙΜΟΝ το καλυτερο ειναι να ρωτατε οπου μπορειτε και οπωσδηποτε και στην επιθεωρηση εργασιας.

Λοιπον, μπορειτε να εχετε υποψιν σας οτι ο εργοδοτης δεν μπορει να στελνει τον εργαζομενο αν δεν το προβλεπει η συμβαση του, αλλα και αν αρχικα ο εργαζομενος διαφωνει.

Εσεις απ'οτι υποψιαζομαι μπορει να εχετε κανει σιωπηρη συμφωνια και σε περιπτωση που δεν υπαρχει συμβαση εργασιας, τα πραγματα εμπλεκονται σε τετοιο βαθμο που μαλλον το δικαστηριο θα ειναι το αρμοδιο, λαμβανοντας υποψιν τα πραγματικα γεγονοτα, για να κρινει αν εχει γινει βλαπτικη μεταβολη.

Αληθεια εχετε δει περα απο τη προσληψη, στην κατασταση ωρων εργασιας (καπου πρεπει να ειναι αναρτημενη σε εμφανη χωρο) , με τι ειδικοτητα σας εχει δηλωμενο?

Παντως μια επισκεψη στην επιθεωρηση εργασιας θα σας λυσει ολες τις αποριες, επειδη εκει θα μπορεσετε να περιγραψετε ολες τις λεπτομερειες και οι επιθεωρητες της υπηρεσιας εχουν και τη δυνατοτητα να ελεγξουν το πως εχουν τα πραγματα στην σχεση εργασιας σας και το ειδος της συμβασης που εχετε με τον εργοδοτη σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...