Προς το περιεχόμενο

ΦΜΑΠ & Ε2


επισκέπτη Guest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ , ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΑ ΕΞΗΣ ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ:

1. ΓΙΑ ΤΟ ΦΜΑΠ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΗΡΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΓΑΜΗ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΕΤΑΙ ΣΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΟΡΙΟ; Η ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΓΑΜΗ;

2. ΣΤΟ Ε2 ΑΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΗΜΙΤΕΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 1988 ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΔΗΛΩΘΕΙ ΩΣ ΑΚΙΝΗΤΟ; Η ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΠΑΡΕΛΕΥΣΗΣ ΕΠΤΑΕΤΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΗΛΩΘΕΙ ΩΣ ΗΜΙΤΕΛΕΣ,

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι θεωρείται έγγαμη και για το δεύτερο θέμα το ακίνητο μπορεί να δηλωθεί ως ημιτελές ακόμη και εαν έχουν παρέλθει 7 χρόνια, αν κάποιος συνάδερφος έχει διαφορετική άποψη παρακαλώ να απαντήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τη φορολογία εισοδήματος δεν θεωρείται έγγαμη. Δεν ξέρω αν αυτό προεκτείνεται και στο ΦΜΑΠ. Νομίζω όμως πως ναι. Τα περί έγγαμης έχουν εφαρμογή στο εργατικό δίκαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισκέπτη καιρατος
Για τη φορολογία εισοδήματος δεν θεωρείται έγγαμη. Δεν ξέρω αν αυτό προεκτείνεται και στο ΦΜΑΠ. Νομίζω όμως πως ναι. Τα περί έγγαμης έχουν εφαρμογή στο εργατικό δίκαιο.

Δεν ειναι εγγαμη για καμιά φορολογία. Που ειναι βρε παιδία ο ανδρας; Εκτος και αν ειναι καμιά νεαρότατη χήρα, που μπορεί ναχει οχι εναν αλλα...........

Ειναι δυνατόν νεαρότατη χήρα καλονή να μην μπεί έγγαμη; Μωρέ θα μπέι οποσδήποτε. Εκτος και αν ζει σε κλειστή κοινωνία και δεν μπορεί να ξεμιτύσει, παρα μόνο με την φαντασία της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δυνατόν νεαρότατη χήρα καλονή να μην μπεί έγγαμη; Μωρέ θα μπέι οποσδήποτε. Εκτος και αν ζει σε κλειστή κοινωνία και δεν μπορεί να ξεμιτύσει, παρα μόνο με την φαντασία της.

ΜΗΠΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΖΩΝΤΟΧΗΡΕΣ ??!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...