Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΕΙΑΣ


επισκέπτη EIRINI

Ερώτηση

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ.ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ???ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 116
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters For This Question

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ.ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ???ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Αν είσαι φοιτήτρια δεν μπορείς να βγάλεις κάρτα ανεργίας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

μονο αστυνομικη ταυτοτητα και τον αφμ σου πρεπει να εχεις μαζι. ο αφμ να φαινεται σε καποιο επισημο εγγραφο (πχ βεβαιωση αποδοσης αφμ της ΔΟΥ, εκκαθαριστικο κπλ). σιγουρα εχεις τη βεβαιωση της εφοριας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ειρήνη μη δηλωσεις φοιτητρια κ βγαλε την καρτα πιο πολυ θα σου φανει χρησιμο αυτο παρα το πτυχιο, τουλαχιστον σ αυτη τη φαση. Κανονικα δεν πρεπει να εισαι φοιτητρια γιατι υπαρχει λενε περιπτωση να μη σου αναγνωρισουν το πτυχιο απο τον οαεδ οταν το αποκτησεις,γιατι οπως ξερεις "με το που το δηλωσεις αμεσως θα σου βρουν δουλεια"γελαστε κοσμε :lol::lol: κανενα αλλο προβλημα δεν νομιζω να χεις εσυ αποφασιζεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης-Μαρια-

Γεια σας ειμαι και εγω φοιτητρια και θελω και εγω καρτα ανεργιας.

Διαβασα στο forum σας οσα γραψατε και θα ηθελα να μαθω τι προβλημα μπορει να προκυψει με το πτυχιο μου σε περιπτωση που δεν τους πω οτι ειμαι φοιτητρια και παρολα αυτα βγαλω καρτα ανεργιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εαν ξερει καποιος παιδια ας με διαφωτησει στο εξης

οταν εχεις καταγγελια συμβασης και θελεις να παρης ταμειο ανεργειας πρεπει να προηγειται η καρτα ανεργιας σωστα? αυτην την βγαζεις την ιδια μερα και κατοπιν πας σε αλλο υπαλληλο και δινεις την καρτα μαζι με την καταγγελια? ή πρεπει να πας δυο φορες στον ΟΑΕΔ μια για την καρτα και μια για να κανεις τις διαδικασιες ωστε να επιδοτηθεις?

σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ.ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ???ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΜΙΑΣ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ.ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ.ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ ΤΗ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ???ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη Επισκέπτης

Τα δικαιολογητικά είναι αυτα που προαναφέρθηκαν.

Δηλαδή :

-αστυνομική ταυτότηα

-ΑΦΜ σε επίσημο εγγραφο ( εκκαθαριστικό ή το χαρτί που σου έδωσαν όταν πρωτοέβγαλες ΑΦΜ)

-Τελευταία σύμβαση εργασιά ή καταγγελία ή αποχώρηση (αν εργαζόσουν πριν)

και σε κάποιες περιοχές ζητάνε και ένα λογαριασμό στο όνομα σου πως είσαι κάτοικος της περιοχής( Στο Περιστέρι το ζητάνε σίγουρα. Δεν ξέρω για τις άλλες περιοχές.

Οσο για το ταμείο ανεργίας. Μόλις βγάλεις την κάρτα πας στο γραφείο που είναι το ταμείο. Χρειάζεται να έχεις μαζί σου τα τελευταία ένσημα ( ένα χρονικο διάστημα που θα σου ζητήσουν) και την καταγγελιά συμβασης ή ένα χαρτι που σου δείνου απο την προηγούμενη εργασία και διευκρινίζει πως είναι για τον ΟΑΕΔ για το ταμείο ανεργίας. Τώρα πλέον χρειάζεται να έχεις και ένα λογαριασμό στην Εθνική τράπεζα που το όνομα σου να είναι πρώτο. Αν δεν έχεις σου δίνουν ένα χαρτί για να πας να ανοίξεις χωρίς να χρειαστεί να καταβάλεις κάποιο ποσο.

Αυτά.

Οσο για το πτυχίο δεν μου δημιούργησε πουθενά εμένα πρόβλημα γιατί πολύ απλά ποτέ δεν βρήκα δουλειά μέσω ΟΑΕΔ. Απλά έχω ακούσει πως αν είσαι φοιτητής δεν πρέπει να είσαι στον ΟΑΕΔ. Γι΄αυτο μην το αναφέρεις καθόλου και κάνε τη δουλειά σου.

Καλή τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

tha ithela na mathw posa enshma xreiazontai gia tin karta anergias?

0 ενσημα θελεις μονο ΑΦΜ ,ταυτοτητα,και αποδεικτικο κατοικιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΚΑΡΤΑΣ ΑΝΕΡΓΙΑΣ

(δεν χρειάζονται σε φωτοτυπία)

- ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ Ο.Α.Ε.Δ. ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΤΗΣ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΔΟΤΗ -

Ταυτότητα.

Λογαριασμό στο όνομά σας πρόσφατο ( ΔΕΗ, ΟΤΕ, ΚΙΝΗΤΟ κ.α.) ή συζύγου ή γονέων.

Τελευταία καρτέλα ενσήμων.

Τελευταίο εκκαθαριστικό ή φορολογική δήλωση ( αν δεν υπάρχει , βεβαίωση από την εφορία ότι δεν κάνετε φορολογική δήλωση.)

Προσωπικό ΑΦΜ, επίσημο έντυπο από εφορία εφόσον δεν έχει γίνει φορολογική δήλωση.

Απόλυση (πρόσφατη έως και δύο μήνες ) εφόσον υπάρχει.

ΩΡΕΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ 8:00 – 12:30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΧΑ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕΧΡΙ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2011 ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΠΟΡς ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΚΣΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ?ΣΤΟ ΕΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΙΜΑΤΙΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αυτό με το φοιτητής και κάρτα ανεργίας δε μπορώ να το καταλάβω,

Εγώ είμαι φοιτητής, αλλά λόγο ηλικίας δεν έχω καθόλου ασφάλιση γιατί δε με καλύπτει η ασφάλεια των γωνιών μου πια, και από το ΤΕΙ πλέων δε μας δίνουν φοιτητικά δικαιώματα. Πως είναι δυνατόν να μη μπορώ να βγάλω κάρτα;

Επίσης, αν είσαι 30 χρονών και πας για δεύτερο πτυχίο, δε θα σου δώσουν πάλι κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αυτό με το φοιτητής και κάρτα ανεργίας δε μπορώ να το καταλάβω,

Εγώ είμαι φοιτητής, αλλά λόγο ηλικίας δεν έχω καθόλου ασφάλιση γιατί δε με καλύπτει η ασφάλεια των γωνιών μου πια, και από το ΤΕΙ πλέων δε μας δίνουν φοιτητικά δικαιώματα. Πως είναι δυνατόν να μη μπορώ να βγάλω κάρτα;

Επίσης, αν είσαι 30 χρονών και πας για δεύτερο πτυχίο, δε θα σου δώσουν πάλι κάρτα;

Δεν μπορεις να βγαλεις καρτα διοτι για να εχεις καρτα,πρεπει να συμπεριλαμβανεσαι στο εργατικο δυναμικο της χωρας σου,δηλαδη ανα πασα στιγμη να εισαι ετοιμος για τυχον εργασια που θα σου βρουν και οι φοιτητες βασει του Ε.Κ 1987/2000 δεν συμπεριλαμβανονται στο εργατικο δυναμικο.

οσο για ασφαληση οι φοιτητες ΤΕΙ δεν εχουν? νομιζω...οτι τους παρεχεται ή ισχυει μονο για τα ΑΕΙ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φέτος τον Ιούλιο πήρα το πτυχίο μου,αλλά δουλειά δεν βλέπω να βρίσκω.Μπορώ να βγάλω κάρτα ανεργίας χωρίς να έχω εργαστεί ξανά?Ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και σε ποια περίπτωση θα μπορέσω να πάρω επίδομα ανεργίας?Σας παρακαλώ απαντήστε γιατί δεν έχω από που αλλού να ενημερωθώ.Σας ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φέτος τον Ιούλιο πήρα το πτυχίο μου,αλλά δουλειά δεν βλέπω να βρίσκω.Μπορώ να βγάλω κάρτα ανεργίας χωρίς να έχω εργαστεί ξανά?Ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και σε ποια περίπτωση θα μπορέσω να πάρω επίδομα ανεργίας?Σας παρακαλώ απαντήστε γιατί δεν έχω από που αλλού να ενημερωθώ.Σας ευχαριστώ!

μπορεις. λιγο πιο πανω ,αν, κοιταξης.. θα δης τα δικαιολογιτικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φέτος τον Ιούλιο πήρα το πτυχίο μου,αλλά δουλειά δεν βλέπω να βρίσκω.Μπορώ να βγάλω κάρτα ανεργίας χωρίς να έχω εργαστεί ξανά?Ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω και σε ποια περίπτωση θα μπορέσω να πάρω επίδομα ανεργίας?Σας παρακαλώ απαντήστε γιατί δεν έχω από που αλλού να ενημερωθώ.Σας ευχαριστώ!

καλησπερα! επειδη κ γω πήρα το πτυχίο μου ιούλιο πήγα να βγάλω κάρτα ανεργίας. μου ειπαν οτι αν πας πριν περασουν τρεις μηνες απ την ορκομωσια σου να βγαλεις σε βαζουν σε μια νεα κατηγορια, στην οποια σε ενα χρονο σου δινουν ενα μικρο επιδομα για 5 μηνεσ (μη φανταστεις τιποτα σπουδαιο , 75/μηνα :P ) οποτε καλο θα ταν να βιαστεις!

επισησ δεν χρειαζεται να χεισ δουλεψει για να βγαλεις καρτα!

τα δικαιολογητικα ειναι :

ταυτοτητα

αφμ

εκκαθαριστικο η βεβαιωση οτι δεν δηλωνεις εισοδημα (απο την εφορια)

λογαριασμο δεη η οτε

πιστοποιητικο οικογενειακησ καταστασησ

αμ. ικα

πτυχιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παιδια να ρωτησω και γω κατι , ειμαι μηχανικος αλλα δεν εχω γραφτει στο ΤΣΜΕΔΕ δικαιουμαι καρτα ανεργιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παιδια να ρωτησω και γω κατι , ειμαι μηχανικος αλλα δεν εχω γραφτει στο ΤΣΜΕΔΕ δικαιουμαι καρτα ανεργιας?

ΑΝ δεν εχεις εναρξη στην ΔΟΥ, και κατ επεκταση,ουτε και ΤΣΜΕΔΕ,γιατι να μην δικαιουσαι?τι διαφερεις απο καθε ανεργο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΑΝ δεν εχεις εναρξη στην ΔΟΥ, και κατ επεκταση,ουτε και ΤΣΜΕΔΕ,γιατι να μην δικαιουσαι?τι διαφερεις απο καθε ανεργο?

FAZEXA,ένας αμαρτωλός μπορεί να πάρει επίδομα ανεργίας η το παίρνουν μόνο οι αναμάρτητοι?biggrin.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

FAZEXA, ένας αμαρτωλός μπορεί να πάρει επίδομα ανεργίας η το παίρνουν μόνο οι αναμάρτητοι?biggrin.gif

ΑΝ πας στον πνευματικο σου ,και, εξομολογηθεις μπροστα του γονατιστος..., ωστε να ξεπλυθουν ολες...οι αμαρτιες σου.....ισως.... :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
επισκέπτη θάλεια

πηρα πτυχιο τν περασμενο απριλιο.μεχρι φετος τ καλοκαιρι δουλευα εποχιακα,μ ικα σ ενα ξενοδοχειο,δικαιουμαι καρτα κ τ 75 ευρω π δινουν καθε μηνα;παρακαλω απαντηστε μ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πηρα πτυχιο τν περασμενο απριλιο.μεχρι φετος τ καλοκαιρι δουλευα εποχιακα,μ ικα σ ενα ξενοδοχειο,δικαιουμαι καρτα κ τ 75 ευρω π δινουν καθε μηνα;παρακαλω απαντηστε μ!!!

Ειδικά ΒοηθήματαΒ1) Ειδικό Εποχικό Επίδομα

Περιγραφή:

Το βοήθημα αυτό καταβάλλεται σε επαγγελματικές κατηγορίες που χαρακτηρίζονται από την εποχικότητα της απασχόλησης (οικοδόμοι, καπνεργάτες, ηθοποιοί, κεραμοποιοί, δασεργάτες, μουσικοί, κ.τ.λ.). Η καταβολή του γίνεται σε ετήσια βάση και το ύψος του εξαρτάται από την κατηγορία στην οποία ανήκει ο δικαιούχος.

Νόμοι και αποφάσεις που καλύπτουν την παροχή, είναι οι:

  • Ν.Δ. 1836/1989 (άρθρο 22) και οι κατ’ εξουσιοδότηση αυτού Υπουργικές Αποφάσεις Υ.Α. 30659/1989. Το επίδομα καταβάλλεται ετησίως στο διάστημα από 1ης Οκτωβρίου έως 20 Δεκεμβρίου.
Προϋποθέσεις:
  • Να έχουν πραγματοποιήσει 50-210 ημερομίσθια, κατά περίπτωση, στον οικείο κλάδο, τον προηγούμενο χρόνο από την καταβολή
  • Να μην έχουν πραγματοποιήσει περισσότερα ημερομίσθια σε άλλους κλάδους από τον οικείο (κλάδο) τον προηγούμενο χρόνο
  • Το σύνολο των ημερομισθίων (από οποιαδήποτε εργασία) να μην υπερβαίνει τα 240
  • Να μην έχουν προϋποθέσεις τακτικής επιδότησης κατά τον χρόνο της καταβολής

Ειδικό βοήθημα μετά την τρίμηνη παραμονή στα μητρώα ανέργων

Καταβάλλεται σε ανέργους, που δεν έχουν προϋποθέσεις τακτικής επιδότησης (δεν ανήκουν στους εποχιακούς) και έχουν πραγματοποιήσει 60 τουλάχιστον ημερομίσθια κατά τον προηγούμενο, της εγγραφής τους στον Ο.Α.Ε.Δ., χρόνο. Πρέπει να παραμείνουν άνεργοι (γραμμένοι στον Ο.Α.Ε.Δ.) για τρεις μήνες και το εισόδημά τους να μην υπερβαίνει ένα καθορισμένο ποσό (σήμερα 7.630,00€).

Το επίδομα καταβάλλεται ανά τρίμηνο σε τρεις δόσεις (15 Χ 12,45) μέσα στο ίδιο έτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχω δωσει τα μαθηματα μου αλλα η ορκωμοσια μου ειναι τον νοεμβρη, εγω ομως χρειαζομαι τωρα την καρτα ανεργιας. μπορω να τη βγαλω και οταν παρω το πτυχιο μου στα χερια να τους το παω για να προστεθει στα προσοντα μου ή πολλα θελω??

επισης η βεβαιωση ΑΦΜ βγαινει και απο τα ΚΕΠ νομιζω ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχω δωσει τα μαθηματα μου αλλα η ορκωμοσια μου ειναι τον νοεμβρη, εγω ομως χρειαζομαι τωρα την καρτα ανεργιας. μπορω να τη βγαλω και οταν παρω το πτυχιο μου στα χερια να τους το παω για να προστεθει στα προσοντα μου ή πολλα θελω??

επισης η βεβαιωση ΑΦΜ βγαινει και απο τα ΚΕΠ νομιζω ετσι?

Μην πεις τιποτε για φοιτητρια και τα συναφη...πηγαινε στον ΟΑΕΔ, και ζητα απλα , να βγαλης καρτα ανεργιας,λογω του οτι εισαι ανεργη...τα προσοντα... τι τα θελεις μονο για καρτα? δεν χρειαζονται.οταν με το καλο,παρης το πτυχιο,πηγαινε τοτε ,δωστα και ζητα την αναλογη δουλεια,αν.. ειναι αυτος ο σκοπος σου. Και αν περιμενεις απο αυτους....τοτε..ζησε Μαϊ μου. :) .

ΑΦΜ απο τα ΚΕΠ, δεν μπορεις να βγαλης.ΜΟΝΟ απο την ΔΟΥ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πηρα πτυχιο τν περασμενο απριλιο.μεχρι φετος τ καλοκαιρι δουλευα εποχιακα,μ ικα σ ενα ξενοδοχειο,δικαιουμαι καρτα κ τ 75 ευρω π δινουν καθε μηνα;παρακαλω απαντηστε μ!!!

...3. Οι μισθωτοί τουριστικών και επισιτιστικών επαγγελμάτων πρέπει να έχουν πραγματοποιήσει κατά το ημερολογιακό έτος( 2010) που προηγείται της καταβολής του βοηθήματος 75 τουλάχιστον ημερομίσθια και όχι περισσότερα από 50 ημερομίσθια κατά την χρονική περίοδο από 1η Οκτωβρίου έως 31 Δεκεμβρίου του προηγούμενου της καταβολής ημερολογιακού έτους.

ΑΝ εχεις τις ανωτερω προυποθεσεις..που μαλλον δεν τις εχεις..υποβαλλεις αιτηση,ή ηλεκτρονικα στον ΟΑΕΔ ή στα ΚΕΠ,εγκρινεται,και μετα απο 15 μερες περιπου,δια μεσω τραπεζης (ΕΤΕ) παιρνεις 587.48 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...