Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΕΡΓΑΝΗ: ΔΗΛΩΣΗ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΟΥΣ


bagelis@hotmail.com

Ερώτηση

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ,

 

ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΕΡΓΑΝΗ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΔΗΛΩΣΗΣ ΕΛΕΓΓΧΩΝ ΤΩΝ ΑΝΕΜΒΟΛΙΑΣΤΩΝ?ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΥΝΗΜΑ ΟΤΙ ΔΕ ΒΡΕΘΗΚΕ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

χαχα μας παίρνουν οι πελάτες, γιατί δεν έχει ανοίξει το σύστημα, και γιατί δεν τους έχουμε στείλει ενημέρωση.

Χωνεύουν το αρνάκι/κατσικάκι

Ζωάρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τελικα πηρε και αλλη παραταση;; Δεν βρηκα κατι ...

 Και Δεν καταφερα ποτε να μπω μεχρι την 29/4...

Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωση.

Ευχαριστω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ούτε εγώ έχω βρει κάτι και φυσικά δεν είναι δυνατή η υποβολή. Άπο ενημέρωση, νομι΄ζω οτι βαρέθηκαν να δημοσιεύσουν την 10η ???11η?? (έχω χάσει το λογαριασμό) και μάλλον πλέον έχουμε σιωπηρή παράταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αύριο τελειώνει η καραντίνα μου και επιστρέφω με δύναμη να υποβάλω τις σχετικές δηλώσεις. Φαντάζομαι πως δουλεύει ρολόι πλέον..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δουλεύει για υποβολή προηγούμενης εβδομάδας γιατί μου βγάζει οτι δεν βρέθηκε το διάστημα ...έχει πρόβλημα παρακαλώ για μια απάντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Στις 14/5/2022 στις 11:34 ΠΜ, nay είπε

κάποια απάντηση?ΒΟΉΘΕΙΑ ΚΑΤΙ

Καλημέρα 

Δεν έχει ανοίξει από 07/02/2022 . Κάπουα στιγμή θα μας πουν τη θα κάνουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα προς το παρόν δε βλέπω να έχει ανοίξει ακόμα. Όποιος τα καταφέρει ας μας στείλει σήματα καπνού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τελικά άνοιξε.

Διαβάζοντας στη πρώτη σελίδα του κόμβου, θα υποβάλουν μόνο όσοι έκαναν λιγότερα τεστ. 

Όσοι δηλαδή έκαναν τα προβλεπόμενα δεν χρειάζεται να υποβάλουν δήλωση.

Κατάλαβα σωστά?

https://www.taxheaven.gr/news/59367/erganh-dieykriniseis-gia-tis-yd-ergodotwn-gia-dienergeia-tests-covid-poioi-ergazomenoi-den-symperilambanontai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συγγνώμη είμαστε υποχρεωμένοι να θυμόμαστε από 7/2 αν έγιναν τα προβλεπόμενα τεστ και από ποτε άλλαξε απο 2 σε 1;;;;προσπαθώ να κάνω έλεγχο όπως παλιά από το μητρώο για να επιβεβαιώσω τα τεστ και μου εμφανίζει " Τα στοιχεία δεν είναι διαθέσιμα για τη συγκεκριμένη εβδομάδα" για όποια εβδομάδα και να επιλέξω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Από 1η Μαϊου έγινε η μείωση από 2 σε 1 τέστ..... αλλά το θέμα είναι ότι δε μπορούμε αντλήσουμε πόσα τεστ κάναν κάθε βδομάδα....το βρήκε κανείς πως γίνεται αυτό? ή άδικα ψάχνω δεν λειτουργεί η εφαρμογή σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσωπικά δεν θα στείλω τίποτα. Δεν έχω ούτε χρόνο, ούτε όρεξη να ασχοληθώ με αυτές τις βλακειες. 

Ούτε πιστεύω πως κάποιος θα ελέγξει κάτι τέτοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχει ανοίξει η πλατφόρμα για την υποβολή δήλωσης εργοδοτών .Δεν φέρνει

εργαζόμενους καθόλου.Πρέπει να κάνουμε εισαγωγή.Τι θα γίνει ???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Το ίδιο αναρωτιέμαι και γω.....το θέμα είναι οτι δεν υπάρχει πληροφόρηση για τα τεστ....οπότε δε μπορεί να γίνει κάποια δήλωση.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ ?Η ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ 'ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ'?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
9 ώρες πριν, [email protected] είπε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΝΕΟ ?Η ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΞΕΧΑΣΤΗΚΕ ΚΑΙ 'ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΥΡΤΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ'?

Καλησπέρα.

Εγώ έχω καταλάβει ότι αν δεν ΄φέρνει εργαζόμενους σημαίνει ότι έχουν κάνει τον αριθμό των τεστ που είχαν υποχρέωση και άρα δεν χρειάζεται να γίνει δήλωση Εργοδότη.

Αν κάποιος έχει άλλη άποψη ή πληροφορία ας μας βοηθήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ευχαριστώ πολύ δε το είχα σκεφτεί οτι λειτουργει ετσι. Εγώ πάλι έιχα καταλάβει οτι επειδή δεν έχουν ενημερωθέι τα εμβόλια καθώς και αυτοί που έχουν νοσήσει οτι δεν είναι ενημερωμένο το σύστημα. π.χ έχω εργαζομένο που νόσησε προηγούμενη βδομάδα και δεν αποτυπώνεται στο μητρώο των εργαζομένων....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ. ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΑΛΑΜΠΗ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΒΟΛΕΣ?ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ 

ΜΥΝΗΜΑ :

 

 

Για να συνεχίσετε πρέπει να διορθώσετε τα παρακάτω λάθη:
- Δεν βρέθηκε το επιλεγμένο διάστημα υποβολής (πρέπει να είναι Δευτέρα με Κυριακή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 ώρες πριν, [email protected] είπε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΥΝΑΔΕΡΦΟΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ. ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΝΑΛΑΜΠΗ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΒΟΛΕΣ?ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ 

ΜΥΝΗΜΑ :

 

 

Για να συνεχίσετε πρέπει να διορθώσετε τα παρακάτω λάθη:
- Δεν βρέθηκε το επιλεγμένο διάστημα υποβολής (πρέπει να είναι Δευτέρα με Κυριακή)

Συνάδελφε, 

Εφόσον, κάνουν το υποχρεωτικό test ανά εβδομάδα, δεν κάνουμε τίποτα. 

Στέλνουμε δήλωση, μόνο σε περίπτωση που δεν κάνουν. 

Καλή συνέχεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ευχαριστώ συνάδερφε, αλλά πως γνωρίζουμε οτι κάνουν τα τεστ?αφού δεν υπάρχει πληροφόρηση από το εργάνη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 ώρες πριν, [email protected] είπε

ευχαριστώ συνάδερφε, αλλά πως γνωρίζουμε οτι κάνουν τα τεστ?αφού δεν υπάρχει πληροφόρηση από το εργάνη....

Ενημερώνουμε τους εργοδότες, με mail κατά προτίμηση, τί ισχύει και αν δεν μας ειδοποιήσουν, δικό τους θέμα. 

Δεν μπορούμε να κάνουμε και τον προσωπάρχη. 

Καλό βράδυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...