Προς το περιεχόμενο
  • 0

Πρόσληψη αναχώρησή την ίδια μέρα


Νικολετα

Ερώτηση

ΗΣΠΕΡΑ 

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΉ 8 /10/21 ΈΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΎ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΆ  ΣΕ ΚΑΤΆΣΤΑΣΤΗΜΑ ΚΑΦΕ. ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΤΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΚΙΜΑΣΤΙΚΟ. ΤΗΝ ΤΕΤΆΡΤΗ 13/10/21  ΠΡΟΧΏΡΗΣΕ ΣΤΗ ΠΡΟΣΛΥΨΗ ΜΟΥ ΧΩΡΊΣ ΤΗΝ ΈΓΚΡΙΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΩΡΊΣ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΉ ΜΟΥ ΕΝΩ ΕΓΏ ΕΊΧΑ ΑΠΟΧΏΡΗΣΗ ΑΠΌ ΤΗΝ ΤΡΊΤΗ 12/10/21 ΤΗΝ ΤΕΤΆΡΤΗ 13/10/21 ΠΡΟΧΏΡΗΣΕ ΣΤΗΝ ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΏΣ ΑΠΟΧΏΡΗΣΗ ΜΟΥ ΠΆΛΙ ΕΝ ΆΓΝΟΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΧΩΡΊΣ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΉ ΜΟΥ. ΣΉΜΕΡΑ ΜΠΉΚΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΤΟΥ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΕΊΔΑ ΌΤΙ ΈΧΩ ΜΗΝ ΕΝΕΡΓΌ ΔΕΛΤΊΟ ΑΝΕΡΓΊΑΣ... ΚΑΙ Η ΑΊΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΜΕΊΟ ΔΕΝ ΈΓΙΝΕ ΑΠΟΔΕΧΤΕΊ ΛΌΓΟ "ΟΙΚΕΙΟΘΕΛΟΥΣ ΑΠΟΧΏΡΗΣΗ"  ΚΆΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΎΕΙ ΔΕΝ ΕΊΧΑ ΣΥΜΦΩΝΉΣΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΚΆΝΕΙ ΤΗΝ ΠΡΌΣΛΗΨΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ. 
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΕΤΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 απάντηση σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Καλησπέρα σας,

Υποθέτω ότι ανήκετε στην ηλικιακή ομάδα 20-30 ετών.

Για να μην έχετε τέτοια θέματα στο μέλλον, καλό θα ήταν να προσπαθήσετε να κάνετε κανονικές συνεννοήσεις.

Τι πάει να πει "προχώρησε σε πρόσληψη χωρίς την έγκριση σας"; 

Στο δοκιμαστικό για ποιον λόγο πήγατε; Δοκιμάζατε εσείς αν θέλετε να δουλέψετε εκεί ή σας δοκίμαζε ο εργοδότης;

Αν έχω πέσει μέσα στη μαντεψιά της ηλικίας σας, εκτιμώ ότι πρόκειται για κλασσική περίπτωση (μη) συνεννόησης με millenial... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...