Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2021


ponzi

Ερώτηση

Καλησπέρα,

Τι συμβαίνει με τις αναστολές? Άνοιξαν μόνο για πολιτισμό, εστίαση και λιανική? Οι υπόλοιποι πληττόμενοι? Θα κατέβουν σε απεργία τον Μάιο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

καλημερα, για υποβολη αναστολων ιουνιου ειναι κλειστο το συστημα,λογικα θα ανοιξει τις επομενες ημερες,αν εχει καποιος πληροφορηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΕΙΡΗΝΗ:

Μα είναι σαφέστατο το πότε νομίμως θα υποβληθούν! Την ημερομηνία ενεργοποίησης
του συστήματος.. :)
''4. Για τον μήνα ισχύος της παρούσας υποχρεωτικά η αναστολή συμβάσεων εργασίας των εργαζομένων προαναγγέλλεται, με την υπεύθυνη δήλωση της παρ. 1 τουλάχιστον την προηγούμενη μέρα της έναρξης της αναστολής. Η προαναγγελία μπορεί να αφορά, είτε αυτοτελή χρονικά διαστήματα εντός του τρέχοντος μήνα, είτε ολόκληρο τον μήνα.
Ειδικά, για συμβάσεις εργασίας εργαζομένων που τίθενται σε αναστολή από την 1η Ιουλίου 2021 έως και την ημερομηνία ενεργοποίησης του συστήματος υποβολής δηλώσεων στο ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ, οι δηλώσεις αυτές υποβάλλονται νομίμως στο σύστημα''..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
18 λεπτά πριν, Παυλάκης είπε

Έχουν άδεια τώρα οι μηχανογράφοι του Εργάνη λόγω επικείμενου Αυγουστιάτικου λοκντάουν...

έχω κανονίσει διακοπές για 01/09 μη γράφετε λοκδάουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Άνοιξε σήμερα το Εργάνη για τις αναστολές Ιουλίου.
Σε αθλητικό σύλλογο με ΚΑΔ 93.12 ενώ είναι μέσα στην λίστα με τους ΚΑΔ που μπορούν να υποβάλουν δηλώσεις, όταν πάω να κάνω αίτηση για τον εργαζόμενο μου πετάει το μήνυμα «Δεν πληρούνται τα κριτήρια επιλεξιμότητας πληττόμενης επιχείρησης».
Έχει κάποιος αντίστοιχο πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

για αναστολες αυγουστου ειναι πολυ λιγες οι κατηγοριες,εκανε κανεις καποια που να εμπιπτει?βγαζει μηνυμα οτι δεν ανηκει σε κατηγορια κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

συγκεκριμενα σε πολιτιστικο συλλογο με ΚΑΔ 94991601 που ειναι στις αναστολες αυγουστου ,με βγαζει οτι δεν ειναι στην κατηγορια υπαγωγης και κατι τετοια,δεν ειναι λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κ εγώ έχω πολιτιστικό αλλά τις πρώτες μέρες δεν λειτουργούσε σωστά & έβγαζε λάθος. Σήμερα ξαναπροσπαθώ κ σ λέω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...