Προς το περιεχόμενο
  • 0

Αναστολές Μαρτίου


Παυλάκης

Ερώτηση

Καλησπέρα 🙂

Κατ' αρχάς η προθεσμία (προ)υποβολής τους για τον 3ο είναι -προς το παρόν- μέχρι 28 του τρέχοντος, σωστά???

 

Ευχαριστώ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
51 λεπτά πριν, Παυλάκης είπε

Κατ' αρχάς η προθεσμία (προ)υποβολής τους για τον 3ο είναι -προς το παρόν- μέχρι 28 του τρέχοντος, σωστά???

 

Είσαι πολύ μπροστά :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

τι να περιμένουμε; Στέλνουμε Μάρτιο τώρα και περιμένουμε Απρίλιο. Απρίλιο και Μάιο δεν κάνουμε προς το παρόν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
52 λεπτά πριν, prince είπε

τι να περιμένουμε; Στέλνουμε Μάρτιο τώρα και περιμένουμε Απρίλιο. Απρίλιο και Μάιο δεν κάνουμε προς το παρόν τίποτα.

ΚΑΔ? Ισχύουν οι πίνακες από τις αναστολές του Φεβρουαρίου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Επειδή έχω πιει κάτι τσιπουράκια , έχω έμπνευση. Η απόφαση για τις αναστολές Μαρτίου δε θα βγει μέχρι τη Κυριακή , αλλά την επόμενη εβδομάδα. Και όταν θα βγει , θα δίνει τη δυνατότητα για αναδρομική δήλωση από 01 Μάρτη μέχρι 05 ή 07 Μάρτη . Κάτι αλλά Φλεβάρη δηλαδή. 

Οι καδ θα είναι οι ίδιοι

Στις υπηρεσίες σας  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 λεπτά πριν, SOTPAR είπε

Βγήκε ΚΥΑ ??

Όχι, απλά έχουμε ακόμη 2 μέρες θεωρητικά... Αυτό είναι το πρόβλημα! Μάλλον θα πάω και εγώ για τσιπουράκια όπως ο 750.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Φεύγω και εγώ για τσιπουρακια (ζήλεψα) & δεν κάνω τίποτα μέχρι Κυριακή!!! Σημερινό δημοσίευμα πάντως αναφέρει ότι κατά πάσα πιθανότητα θα ακολουθηθεί το μοντέλο του προηγούμενου μήνα, δηλαδή εώς 5 του Μάρτη περίπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αφου ειναι κλειστες οι ταβερνες που πατε για τσιπουρακια ρ παιδια?ποτε θα ανοιξει η εστιαση η οικονομια να πουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πληττόμενος ΚΑΔ μου βγάζει ότι δεν είναι μέσα στους ΚΑΔ ή στις περιοχές......

Μάλλον Κυριακή θα το φτιάξουν και μέχρι στις 12:00 το βράδυ θα πρέπει να τα έχουμε στείλει......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, monty είπε

Τώρα προσπάθησα και για μια κλειστή με κρατική αλλά επίσης δεν γίνεται τίποτα.

Αν προσέξεις στην αρχική σελίδα του εντύπου της αναστολής, σου βγάζει περίοδο αναφοράς 2/2021!!! Βέβαια αν κάνεις προεπισκόπηση δεν φαίνεται. Δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ήθελε εκ των προτέρων για να πιάσει τους πονηρούς η Στρατινάκη...

Εκ των προτέρων όμως έπρεπε να κάνει και το υπουργείο της τη δουλειά του...

Άντε πια με το ΕΡΓΑΝΗ και τη Στρατινάκη, ένας χρόνος έχει περάσει και συνεχίζει να μας ταλαιπωρεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ποιος θα βγει για ελέγχους αυτή την περίοδο; Φοβούνται! Τρέμουν όχι απλά φοβούνται. Σκεφτείτε ότι σε όσες επιχειρήσεις έχω προγράμματα του ΟΑΕΔ πέφτει το χρήμα εύκολα. Προ covid κάνανε 2-3 επιτόπιους ελέγχους πριν την καταβολή της επιχορήγησης. Δε συζητάμε για ΙΚΑ που εργάζεται το 20% του προσωπικού. Στη ΔΟΥ δε έχουν κλειδώσει, έχουν βάλει κάμερες, ανιχνευτές μετάλλου και security. Σε λίγο θα βάλουν και κάποιο πολυβόλο στην είσοδο δια παν ενδεχόμενον... 🙂 Αλλά η ουσία είναι αυτή που λέει ο birbilis. Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν και επιδέξιους κ*****.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πολύ σωστή η παρατήρηση σου skylogiannis .

Όντος στα γενικά στοιχεία που αναφέρει έτος - μήνα (που αντί "3"ος, εμφανίζει "2"ος, υπάρχει πονηριά από το υπουργείο... 

Το είδα και γω και δεν προχώρησα σε υποβολή (παρόλο που τα πεδία στους εργαζόμενους είναι συμπληρωμένα με τις σωστές ημερομηνίες, δηλ. 1/3/21-31/3/21). Τώρα αν κάνω υποβολή, 3 πράγματα μπορούν να συμβούν:

α. μου βράζει μήνυμα λάθους και δεν μπορώ να πάρω πρωτόκολλο υποβολής ή

β. προχωρά η υποβολή, αλλά κατά το σύστημα θεωρείται ότι αφορά Φεβρουάριο και δεν πληρώνεται κανείς ή 

γ. προχωρά η υποβολή κανονικά και όλα καλά

Μιλάμε η δουλειά μας έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο.... Από δω και μπρος θα διαβάζω ΑΣΤΡΑ & ΟΡΑΜΑ, ΤΕΛΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...