Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΔΩΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΑΝΑΣΤΟΛΩΝ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ


yiannisg

Ερώτηση

Σε εργαζομένους που είχα σε αναστολή Μάιο, μετά Συνεργασία από 16/6 έως 31/10 κ μετά αναστολή Νοέμβριο Δεκέμβριο το κράτος έβαλε την μόνο αναλογία Δ.Χ. της αναστολής Μάιου και Νοεμβρίου,

Τι κάνω τώρα με το Δ.Χ. της Συνεργασίας από 16/6-31/10 ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
Στις 23/2/2021 στις 10:33 ΠΜ, Constantinos είπε

Έστειλα ΑΠΔ συμπληρωματική αναστολής μόνο με κινήσεις δώρου Χριστουγέννων αναστολής. Μόνο με κωδικό 116. Την πήρε κανονικά .

Καλησπέρα.

Έκανα μια βλακεία και έβαλα κατά λάθος λιγότερες αποδοχές ΔΧ αναστολής στην συμπληρωματική ΑΠΔ.

Μπορώ να κάνω νέα συμπληρωματική ΔΧ αναστολής, στην οποία θα βάλω τις υπόλοιπες αποδοχές?

Δηλαδή, οι δύο συμπληρωματικές ΑΠΔ να κάνουν μαζί το σωστό ΔΧ αναστολής?

Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Καλησπέρα.

Έκανα μια βλακεία και έβαλα κατά λάθος λιγότερες αποδοχές ΔΧ αναστολής στην συμπληρωματική ΑΠΔ.

Μπορώ να κάνω νέα συμπληρωματική ΔΧ αναστολής, στην οποία θα βάλω τις υπόλοιπες αποδοχές?

Δηλαδή, οι δύο συμπληρωματικές ΑΠΔ να κάνουν μαζί το σωστό ΔΧ αναστολής?

Ευχαριστώ πολύ.

Εχω την εντύπωση, χωρίς να είμαι σίγουρος ότι η νέα τροποποιητική θα χτυπάει λόγω ότι ο κωδικός 116 υπάρχει ήδη.

Στη θέση σου θα δοκίμαζα να στείλω νέα τροποποιητική με τις υπόλοιπες αποδοχές όπως λες. Αν δεν την έπαιρνε , δελτίο μεταβολής στο ΙΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
13 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Καλησπέρα.

Έκανα μια βλακεία και έβαλα κατά λάθος λιγότερες αποδοχές ΔΧ αναστολής στην συμπληρωματική ΑΠΔ.

Μπορώ να κάνω νέα συμπληρωματική ΔΧ αναστολής, στην οποία θα βάλω τις υπόλοιπες αποδοχές?

Δηλαδή, οι δύο συμπληρωματικές ΑΠΔ να κάνουν μαζί το σωστό ΔΧ αναστολής?

Ευχαριστώ πολύ.

Για να είμαι ειλικρινής δεν το γνωρίζω. Φαντάζομαι ότι λογικά θα γίνεται. Δοκίμασέ το και το πολύ πολύ να σου βγάλει μήνυμα σφάλματος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
16 ώρες πριν, 750 είπε

Εχω την εντύπωση, χωρίς να είμαι σίγουρος ότι η νέα τροποποιητική θα χτυπάει λόγω ότι ο κωδικός 116 υπάρχει ήδη.

Στη θέση σου θα δοκίμαζα να στείλω νέα τροποποιητική με τις υπόλοιπες αποδοχές όπως λες. Αν δεν την έπαιρνε , δελτίο μεταβολής στο ΙΚΑ

 

6 ώρες πριν, Constantinos είπε

Για να είμαι ειλικρινής δεν το γνωρίζω. Φαντάζομαι ότι λογικά θα γίνεται. Δοκίμασέ το και το πολύ πολύ να σου βγάλει μήνυμα σφάλματος. 

Καλησπέρα.

Σας ενημερώνω ότι δέχτηκε και την δεύτερη συμπληρωματική ΑΠΔ με το υπόλοιπο του ΔΧ αναστολής.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφοι καλημέρα,

ποιες αποδοχές βάζετε στην ΑΠΔ του ΔΧ αναστολής (κωδικός 116);

Έχω το ποσό που μου υπολογίζει για κάθε εργαζόμενο το πρόγραμμα μισθοδοσίας που έχω και έχουμε και το ποσό που κατέθεσε ως ΔΧ το κράτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...