Προς το περιεχόμενο
  • 0

αναρτηση εισφορων εφκα ιουλιου 2020


klery

Ερώτηση

2 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Για τον Ιούλιο έχει ενημερωθεί η καρτέλα στο τμήμα του ιστορικού εισφορών με την απαίτηση που λήγει την ερχόμενη Τρίτη 15/9/2020 (υπάρχει πλέον και το ΕΤΕΑΕΠ μαζί), αλλά δεν έχει ενημερωθεί η καρτέλα στο Ιστορικό Εκδοθέντων Ειδοποιητηρίων με το ειδοποιητήριο και κατ' επέκταση και η αρχική σελίδα με τον Ιούλιο. Και νομίζω ότι εξαιτίας της εμφάνισης και του ΕΤΕΑΠ δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι αν θα παραμείνει ο ίδιος κωδικός RF, αλλά και δεν βλέπω τον λόγο να πληρωθεί πριν την εμφάνιση του ειδοποιητηρίου/παραστατικού οποιοδήποτε ποσό.
Επειδή έτσι καθυστερεί γενικότερα η εμφάνιση του ειδοποιητηρίου εντός των επομένων 2-3 ημερών νομίζω θα εμφανισθεί και ως ειδοποιητήριο.

 

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
5 ώρες πριν, stamgalaios είπε

Για τον Ιούλιο έχει ενημερωθεί η καρτέλα στο τμήμα του ιστορικού εισφορών με την απαίτηση που λήγει την ερχόμενη Τρίτη 15/9/2020 (υπάρχει πλέον και το ΕΤΕΑΕΠ μαζί), αλλά δεν έχει ενημερωθεί η καρτέλα στο Ιστορικό Εκδοθέντων Ειδοποιητηρίων με το ειδοποιητήριο και κατ' επέκταση και η αρχική σελίδα με τον Ιούλιο. Και νομίζω ότι εξαιτίας της εμφάνισης και του ΕΤΕΑΠ δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι αν θα παραμείνει ο ίδιος κωδικός RF, αλλά και δεν βλέπω τον λόγο να πληρωθεί πριν την εμφάνιση του ειδοποιητηρίου/παραστατικού οποιοδήποτε ποσό.
Επειδή έτσι καθυστερεί γενικότερα η εμφάνιση του ειδοποιητηρίου εντός των επομένων 2-3 ημερών νομίζω θα εμφανισθεί και ως ειδοποιητήριο.

 

3.jpg

1.jpg

2.jpg

Καλησπέρα.

Και θα φανεί στις 14/9 για να πληρωθεί στις 15/9?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...