Προς το περιεχόμενο
  • 0

534€ Ιουλίου


Παυλάκης

Ερώτηση

Ερωτήσεις:

 

1. Η υποβολή για το επίδομα Ιουλίου είναι μέχρι Παρασκευή 7 Αυγ , σωστά???

 

2. Επιλέγω φόρμα

ΔΗΛΩΣΗ ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ - ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ / ΟΡΙΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

ή

ΔΗΛΩΣΗ ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ ΣΥΜΒΑΣΕΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ 

(ποια η διαφορά στα παραπάνω έντυπα???)

 

 

Ευχαριστώ και καλημέρα,

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Για τον Ιούλιο ανοίγει η πλατφόρμα από Δευτέρα 10/08/2020 έως και 24/08/2020.

Μέχρι 07/08/2020 είναι η υποβολή δηλώσεων αναστολών συμβάσεων εργασίας μόνο για εργαζόμενους, για τους οποίους δεν έχει υποβληθεί δήλωση για τον Ιούνιο.

 

https://www.taxheaven.gr/news/50106/erganh-nees-prooesmies-kai-paratash-gia-syn-ergasia-gia-anastoles-symbasewn-kai-gia-eidikes-kathgories-ergazomenwn

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με την παράταση της αναστολής των συμβάσεων εργαζόμενων στην εστίαση για τον μήνα Ιούλιο γνωρίζει κάποιος πότε κάνουμε την δήλωση ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εχει δοθει επισημα η δυνατοτητα για παραταση αναστολης ιουλιου στα επισιτιστικα;μπαινω και δεν δεχεται τον καδ ως επιλεξιμο...τι μπαχαλο θεε μου.τι μισθοδοσια θα υπολογισω για τον ιουλιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Αν δεν μου έχει ξεφύγει κάτι τα επισιτιστικά ΔΕΝ έχουν αναστολές για τον Ιούλιο. Για τον Αυγουστο έχει ανακοινωθεί η δυνατότητα αλλά δεν έχει βγει ακόμα ΚΥΑ.

Εγώ έχω θέμα και με τις αναστολές των επαναπροσλήψεων στα ξενοδοχεία.

Από ότι φαίνεται δεν υπάρχει δυνατότητα για διαφορετική ημερομηνία έναρξης αναστολής για τον κάθε εργαζόμενο. Εκτός αν πρέπει να υποβάλλω διαφορετικό έντυπο για κάθε ημερομηνία πρόσληψης!

Επίσης επαναπρόσληψη πχ 01/07/20 και ανάκληση αναστολής πχ 20/07/20 για εργασία, πώς δηλώνεται στο ΕΡΓΑΝΗ?

Άντε να δούμε πότε θα βγάλουν οδηγίες, και στο μεταξύ έχεις τους εργαζόμενους σε αναστολή να απαιτούν να κάνεις τη δήλωση για να πάρουν τα 534...

Και φυσικά, η εκλεκτή ηγεσία του υπουργείου εργασίας στη θέση της...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και εγώ αυτό έχω καταλάβει, πως δεν υπάρχουν αναστολές για τα επισιτιστικά μηνός Ιουλίου.Με την σημερινή ΠΝΠ10.08.2020/2020 (ΦΕΚ Α' 157/10-08-2020) ορίζεται η δυνατότητα αναστολής για τους μήνες Αύγουστο και Σεπτέμβριο.Άρα τι κάνουμε με την μισθοδοσία Ιουλίου?.

Με τόσα ρητορικά ερωτήματα όλο αυτό το διάστημα μάλλον σπουδές φιλοσοφίας θα έπρεπε να είχαμε κάνει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μέχρι τις 25 η προθεσμία υποβολής (εργοδότες):

 

http://www.enikonomia.gr/economy/237755,epidoma-534-poioi-boroun-na-ypovaloun-aitisi-apo-simera.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημερα!Εχει κανει καποιος συναδελφος αναστολη για το μηνα ιουλιο?Εχω το εξης προβλημα:στο πεδιο ημερομηνια αρχικης αναστολης εχω 13/03/2020 απο την αρχη των αναστολων.Στην αναστολη για το μηνα ιουλιο μου βγαζει μηνυμα οτι η συγκεκριμενη ημερομηνια ειναι εκτος διατηματος ιουλιου....Γνωριζει καποιος επ αυτου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...