Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΤΟ TAXIS NET ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DC047550314

Ερώτηση

???el_GR.DatastoreError???

Δηλαδή τι πρέπει να γίνει για να μπορέσουμε να κάνουμε τη δουλειά μας ....... ????????????????

Είπα σήμερα Σάββατο να μαζέψω λίγο τις Δηλώσεις.... Μισθωτών.. μην φανταστείτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
2 ώρες πριν, stamgalaios είπε

Ναι, υπήρχαν οι τόκοι κανονικότατα.

Υ.Γ. Τ΄πωρα που μπήκα, εμφανίσθηκαν σε κάποιους.

Αποζημιώσεις covid επιστημόνων όχι. 

επισης εχει εξαφανισει ταυτοτητα συζηγου ενω περσι την ειχε και δεν εχει αλλαξει απο περσι ..ακομα εχει τις παιδικες ασθενειες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 ώρες πριν, 125883623 είπε

επισης εχει εξαφανισει ταυτοτητα συζηγου ενω περσι την ειχε και δεν εχει αλλαξει απο περσι ..ακομα εχει τις παιδικες ασθενειες 

Εμένα το αγαπημένο μου είναι το ότι θέλει ενημέρωση στοιχείων επικοινωνίας αλλιώς δεν προχωράει η δήλωση.

Θα περάσουμε όμορφα και φέτος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
23 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Εμένα το αγαπημένο μου είναι το ότι θέλει ενημέρωση στοιχείων επικοινωνίας αλλιώς δεν προχωράει η δήλωση.

Θα περάσουμε όμορφα και φέτος!

ΑΥΤΟ ΟΚ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΧΩΝΕΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ .ΠΑΤΑΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΣ ..ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΕ EMAIL ΒΟΗΘΟΥ ,ΟΚ ΕΧΤΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΤΡΑ ΚΟΠΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ .ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΠΟλυτΑΡΧΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚαναν επιτηδες δεν μου αρεσει . αυριο μεθαυριο πχ τι θα ζητησουν να στειλεις για να μπορεις να κανεις το ε1 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, 125883623 είπε

ΑΥΤΟ ΟΚ ΜΗΝ ΣΕ ΑΝΧΩΝΕΙ ΤΑ ΧΟΥΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΑΠΟ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΥ ΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ .ΠΑΤΑΣ ΚΑΙ ΠΕΤΑΣ ..ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΡΟΧΩΡΑ ΜΕ EMAIL ΒΟΗΘΟΥ ,ΟΚ ΕΧΤΡΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΤΡΑ ΚΟΠΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ .ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΑΠΟΤΑΡΧΙΚΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚαναν επιτηδες δεν μου αρεσει . αυριο μεθαυριο πχ τι θα ζητησουν να στειλεις για να μπορεις να κανεις το ε1 ...

Εύκολο είναι, αλλά είναι έξτρα 15 λεπτά για μία απλή δήλωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μόλις είδα ότι σήμαρα εμφανίσθηκαν και οι αποζημιώσεςι ειδικού σκοπού (400άρια) των επιστημόνων.

Δεν τις περιγράφει όμως ως αποζημιώσεςι ειδικού σκοπού επιστημόνων ή κα΄τι που να φανερώνει ότι είναι covid.

Τις περιγ΄ράφει ως "Επιδόματα απαλλασσόμενα από φόρο και εισφορά στο σύνολό τους."

Εξακολουθεί όμως να είναι γκρι η επιλογή του κωδικού 781 και να μην αφήνει να βάλεις το ποσό αυτό εκεί που πρέπει.

Βέβαια΄ υπάρχει και η επιλογή να μεπι στην επιλογή του 781 που λέει "Λοιπές περιπτώσεις (στις λοιπές περιπτώσεςι συγκαταλέγονται και ποσά που δεν έχουν εννοιολογικά γνωρίσματα του εισοδήματος, ήτοι δεν υπάρχει περιοδικότηατ και μόνιμη πηγή προέλευσης"

Θεωρείτε ότι μπορεί να μπει σε αυτή την επιλογή με κριτήριο την περιγραφή που του έχων δώσει όπως έγραψα στην αρχη ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

οκ το χουν κλεισει 

Προσυμπληρωμένες δηλώσεις ΦΠΑ από το myDATA - Θα παραμείνουν κλειστές από Πέμπτη 1.12.2022 έως και τη Δευτέρα 5.12.2022

Read more at Taxheaven: https://www.taxheaven.gr/news/61796/prosymplhrwmenes-dhlwseis-fpa-apo-to-mydata-oa-parameinoyn-kleistes-apo-pempth-1122022-ews-kai-th-deytera-5122022

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 λεπτά πριν, 125883623 είπε

έπεσε το ε1  ???

Ω ναι. Ευτυχώς όχι το e-timologio.

Βέβαια η δυσλειτουργία του συστήματος μου φαίνεται περίεργη... λέτε καμιά κυβερνοεπίθεση?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...