Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΤΟ TAXIS NET ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DC047550314

Ερώτηση

???el_GR.DatastoreError???

Δηλαδή τι πρέπει να γίνει για να μπορέσουμε να κάνουμε τη δουλειά μας ....... ????????????????

Είπα σήμερα Σάββατο να μαζέψω λίγο τις Δηλώσεις.... Μισθωτών.. μην φανταστείτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
15 ώρες πριν, eyripidis είπε

Με κωδικούς taxisnet και τα σημειώματα στρατολογίας

 

Με κωδικούς taxisnet και τα σημειώματα στρατολογίας

Τα πάντα όλα ( όπως έλεγε και ο συγχωρεμένος ο Αλέφαντος) για την Μαμά πατρίδα.

 

 

 

Πω πω τώρα το θυμήθηκα ήρθε πριν 2-3 εβδομάδες ένας νεαρός και μου είπε βγάλε μου τα χαρτιά για το που θα καταταχθεί και μέσα στον πανικό μου το ψιλοπρόγκηξα το παιδί του είπα να φύγει δεν έχω ιδέα!

Εχθές παρόμοια σε τηλέφωνο κάποια πελάτισα μου ζήτησε ...βεβαίωση ενσήμων για ΑΣΕΠ απο το ΕΦΚΑ , τις λέω δεν ξέρω τι μου ζητάς , της έκλεισα το τηλέφωνο. Έκανα ένα search...14/3 ΕΦΚΑ έβγαλε ανακοίνωση και για αυτό μεταξύ άλλων μέσω taxisnet.

Μας διαλύσανε εντελώς! Φανταστείτε κάποιος να ξεχάσει κάτι από όλα αυτά τα επιδόματα επιχειρήσεων και εργαζομένων πάνω στον πανικό , θα μας θεωρούν υπεύθυνους , ήδη έχω τριβές για την επιστρεπτέα και τα δάνεια πως δεν ενημέρωσα κάποιους.

Θεωρώ πως εκτός από το τεράστιο αγγούρι που τρώμε αμισθί θα βγούμε και ζημιωμένοι στο τέλος με πελάτες που θα φύγουν με αυτό το τραγικό των ασφυκτικών προθεσμιών για παροχές σε μια έκτακτη περίοδο σχεδόν πολεμική, που έπρεπε να μένουν ανοικτές για όλους εώς 31/12/2020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
32 λεπτά πριν, Trip_Accountant είπε

Πω πω τώρα το θυμήθηκα ήρθε πριν 2-3 εβδομάδες ένας νεαρός και μου είπε βγάλε μου τα χαρτιά για το που θα καταταχθεί και μέσα στον πανικό μου το ψιλοπρόγκηξα το παιδί του είπα να φύγει δεν έχω ιδέα!

Εχθές παρόμοια σε τηλέφωνο κάποια πελάτισα μου ζήτησε ...βεβαίωση ενσήμων για ΑΣΕΠ απο το ΕΦΚΑ , τις λέω δεν ξέρω τι μου ζητάς , της έκλεισα το τηλέφωνο. Έκανα ένα search...14/3 ΕΦΚΑ έβγαλε ανακοίνωση και για αυτό μεταξύ άλλων μέσω taxisnet.

Μας διαλύσανε εντελώς! Φανταστείτε κάποιος να ξεχάσει κάτι από όλα αυτά τα επιδόματα επιχειρήσεων και εργαζομένων πάνω στον πανικό , θα μας θεωρούν υπεύθυνους , ήδη έχω τριβές για την επιστρεπτέα και τα δάνεια πως δεν ενημέρωσα κάποιους.

Θεωρώ πως εκτός από το τεράστιο αγγούρι που τρώμε αμισθί θα βγούμε και ζημιωμένοι στο τέλος με πελάτες που θα φύγουν με αυτό το τραγικό των ασφυκτικών προθεσμιών για παροχές σε μια έκτακτη περίοδο σχεδόν πολεμική, που έπρεπε να μένουν ανοικτές για όλους εώς 31/12/2020.

Δυστυχώς  έτσι είναι.και Ποιο θα σου Βάλουν χέρι ξέρεις  αυτοί που σου χρωστάνε  τα περίσοτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλά κάνουν και θέλουν ηλεκτρονική διακυβέρνηση. Αλίμονο αν περιμένουν από τους φορολογούμενους και τους λογιστές να εγκρίνουν πότε έφτασε η ώρα για περισσότερο έλεγχο στην πηγή.

Αλλά να φροντίσουν να εξασφαλίσουν την τεχνική επάρκεια, όσο γίνεται.

Το ότι πολλοί δεν θα μπορέσουμε να ανταποκριθούμε, όπως και ότι πολλοί μικροί θα κλείσουν είναι μια άλλη κουβέντα και σίγουρα όχι τεχνική. Χωρίς να σημαίνει πως είναι απαραίτητα κακό ή καλό.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΕΠΕΣΕ??? ΣΈΡΝΕΤΑΙ ΣΕ ΣΕ ΣΑΣ? 

Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση σε αυτόν τον ιστότοπο

Ο κεντρικός υπολογιστής www1.aade.gr άργησε πολύ να ανταποκριθεί.

Δοκιμάστε να κάνετε τα εξής:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ε1

Error 404--Not Found

From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

10.4.5 404 Not Found

The server has not found anything matching the Request-URI. No indication is given of whether the condition is temporary or permanent.

If the server does not wish to make this information available to the client, the status code 403 (Forbidden) can be used instead. The 410 (Gone) status code SHOULD be used if the server knows, through some internally configurable mechanism, that an old resource is permanently unavailable and has no forwarding address.

 

Στ..διαολο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχει γίνει συνήθεια αυτήν την εβδομάδα, το μεσημεράκι ....ξεκουραζόμαστε από την υποβολή φορολογικών δηλώσεων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ανεβασε καποιος συναδελφος ετησιες βεβαιωσεις απο μερισματα-τοκους κλπ, σημερα, με απλογραφικα βιβλια?

Απο το πρωι προσπαθω και βγαζει EROR.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
23 ώρες πριν, katerina120963 είπε

Ανεβασε καποιος συναδελφος ετησιες βεβαιωσεις απο μερισματα-τοκους κλπ, σημερα, με απλογραφικα βιβλια?

Απο το πρωι προσπαθω και βγαζει EROR.

 

Μόλις ανέβασα μία , δέν είχε κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Η αλλαγή στην προσωποποιμένηπληροφόρηση μας έλειπε..

 

Δεν μπορώ να βρω που έχουν πάει τα στοιχεία επιχείρησης (ΚΑΔ).

Τα έχει εντοπίσει κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
9 minutes ago, no slave said:

Η αλλαγή στην προσωποποιμένηπληροφόρηση μας έλειπε..

 

Δεν μπορώ να βρω που έχουν πάει τα στοιχεία επιχείρησης (ΚΑΔ).

Τα έχει εντοπίσει κανείς?

Εγραψα κα΄τι σχετικό πριν λίγο εδώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, stamgalaios είπε

Εγραψα κα΄τι σχετικό πριν λίγο εδώ

 

Τους Κ.Α.Δ.= θα τους βρεις Εφαρμογές taxisNet_ Προσωποποιημένη Πληροφόρηση_ μετά Φορολογικό Ημερολόγιο _ στην συνέχεια Στοιχεία Μητρώου_ στην συνέχεια Επιχείρησης  και όλα ο.κ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 hours ago, galinos said:

Τους Κ.Α.Δ.= θα τους βρεις Εφαρμογές taxisNet_ Προσωποποιημένη Πληροφόρηση_ μετά Φορολογικό Ημερολόγιο _ στην συνέχεια Στοιχεία Μητρώου_ στην συνέχεια Επιχείρησης  και όλα ο.κ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναι έχεις δίκιο. Ευχαριστώ.

Εξακολουθεί όμως να υπάρχει και το θέμα του ότι στα στοιχέια δεν εμφανίζονται κάτι που να ταυτοποιεί. Δεν εμφανίζεται ούτε η επωνυμία ούτε και το ΑΦΜ.

Σωστα ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Στις 11/9/2021 στις 1:18 ΜΜ, no slave είπε

Η αλλαγή στην προσωποποιμένηπληροφόρηση μας έλειπε..

 

Δεν μπορώ να βρω που έχουν πάει τα στοιχεία επιχείρησης (ΚΑΔ).

Τα έχει εντοπίσει κανείς?

Είναι αξιοθαύμαστο το πώς καταφέρνουν να κάνουν χειρότερα ακόμα και τα απλά πράγματα.

Τι χρειαζόταν αυτή η αλλαγή στην εμφάνιση τώρα? Και μάλιστα ξαφνικά και απροειδοποίητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Είναι αξιοθαύμαστο το πώς καταφέρνουν να κάνουν χειρότερα ακόμα και τα απλά πράγματα.

Τι χρειαζόταν αυτή η αλλαγή στην εμφάνιση τώρα? Και μάλιστα ξαφνικά και απροειδοποίητα?

Ισχύει .και οτι αλλο.ειναι και μαπα .τι να πεις;;;βλέπεις εμάς μας νοιάζει η εικόνα και οχι η ουσια λειτουργικότητα του .παλια ηταν πιπ λειτουργικο .τωρα για να γυρισεις πας ο λογαριασμος μου και σε πεταει παλι στην κεντρικη σελιδα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Στις 13/9/2021 στις 12:17 ΠΜ, HURRICANE33 είπε

Είναι αξιοθαύμαστο το πώς καταφέρνουν να κάνουν χειρότερα ακόμα και τα απλά πράγματα.

Τι χρειαζόταν αυτή η αλλαγή στην εμφάνιση τώρα? Και μάλιστα ξαφνικά και απροειδοποίητα?

Καλό ερώτημα

Μάλλον για καψόνι πρός εμάς το βλέπω.

Δέν μπορώ να υποθέσω κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσπαθω να στειλω τις τελευταιες δηλωσεις που εχω και δεν λειτουργει.... αντιμετωπιζετε κι εσεις το ιδιο προβλημα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, ΔΗΜΗΤΡΗΣ_Ζ είπε

Προσπαθω να στειλω τις τελευταιες δηλωσεις που εχω και δεν λειτουργει.... αντιμετωπιζετε κι εσεις το ιδιο προβλημα?

 

Γενικό το κακο .ψιλο σέρνεται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Τα στοιχεία επιχείρησης είναι στο φορολογικό ημερολόγιο!!! Μεγάλη διάνοια όποιος σκέφτηκε να τα βάλει εκεί. Θα πρέπει να πάρει δώρο 15ημερη άδεια να ξεκουράσει τον εγκέφαλο από τη πολύ ενέργεια που χάλασε. Να έχουμε τις δηλώσεις και να ψάχνουμε και σαν μ@λ@κες που τα έχουν βάλει κι ο άλλος να περιμένει στη τράπεζα και να παίρνει και τηλέφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...