Jump to content
  • 0

Μόνο εγώ έχω πρόβλημα νε το taxisnet;

Question

• Answers 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Popular Posts

Δεν βλέπεις γιατί αυτή είναι η καθημερινότητά μας

Με όλα αυτά τα προβλήματα στούς σέρβερ του taxisnet , έχω αγχωθεί με τα αποτελέσματα της φορολοταρίας ....    

Εντάξει, έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα. Κοροϊδευόμαστε μεταξύ μας. 2 βδομάδες error το Τάξις για να ανεβάσουν ΕΝΦΙΑ και να κάνουν συμψηφισμούς. Το my data μας μάρανε!

Recommended Posts

• 0

Καλημέρα

Πέφτει συνέχεια (ανά διαστήματα) ή μόνο εγώ έχω θέμα ?

Από το πρωί , κάτι 5λεπτα - 10λεπτα έχω καταφέρει να συνδεθώ.

• 0

- Τι ώρα να περάσω για τον ΕΝΦΙΑ;

- Όχι τι ώρα, τι μέρα.

- Μα δεν καταλαβαίνω, μου είπαν ότι βγήκε ο ΕΝΦΙΑ.

- Βγήκε αλλά έχουν μπει ένα εκατομμύριο για να το βγάλουν κι εμένα μου λέει " Ως εδώ, εσένα μέσα δε θα σε βάλω". Όταν βγει το ένα εκατομμύριο, είμαι ο επόμενος στην ουρά. (Σημ: χαρτάκι δεν έχω, αλλά θα λαδώσω τον πάνω δεξιά server και θα με αφήσει να περάσω. Γατάκια...)

• 0

Εκτος απο τα προβληματα συνδεσης, μετα την αναρτηση του ΕΝΦΙΑ "ανοιξε" το ετος 2020(2019) αλλα μονο για να εκτυπωσουμε το ΕΝΦΙΑ.

Για μεταβολες-προσθηκες-διαγραφες του ετους 2020(2019) γνωριζουμε ποτε θα ανοιξει η δυνατοτητα?

• 0

Πέρσι  έκανε  μέρες. 

Και είχε και διάφορα  το ε9 που βγάζουμε  τώρα στο λεκτικό  με αυυο που έβγαζε μετά όταν  το ξανά άνοιξαν  .

Περίμενε  καμία δεκαριά μέρες λογικά  θα το ξανά ανοίξουν. 

• 0

1) αντε τωρα να πεισεις τους ευπαθεις ηλικιωμενους οτι η δοση σεπτεμβριου παει με τον οκτωβριο μαζι , κι αυτοι να επιμενουν να πληρωσουν την πρωτη δοση σεπτεμβριο.

2) τι φταιμε να κουδουνιζουν τ αυτια μας απο τα τηλεφωνα ολη μερα και να αναγκαζομαστε να τα κατεβαζουμε οπως ( ααδε εφκα οαεδ και λοιποι δημοσιοι οργανισμοι) .

ΥΓ Προσπαθησα να τα πω με οσο το δυνατον πιο ευπρεπη σχολια..........

• 0
14 λεπτά πριν, PIRATIS είπε

1) αντε τωρα να πεισεις τους ευπαθεις ηλικιωμενους οτι η δοση σεπτεμβριου παει με τον οκτωβριο μαζι , κι αυτοι να επιμενουν να πληρωσουν την πρωτη δοση σεπτεμβριο.

2) τι φταιμε να κουδουνιζουν τ αυτια μας απο τα τηλεφωνα ολη μερα και να αναγκαζομαστε να τα κατεβαζουμε οπως ( ααδε εφκα οαεδ και λοιποι δημοσιοι οργανισμοι) .

ΥΓ Προσπαθησα να τα πω με οσο το δυνατον πιο ευπρεπη σχολια..........

Καλησπέρα.

Τι αγχώνεσαι?

Άστους να πληρώσουν όποτε θέλουν.

• 0
47 λεπτά πριν, Trip_Accountant είπε

Εντάξει , δεν είναι πλέον αστείο αυτό που συμβαίνει.

Στο Ε9 μπορείς να μπεις μόνο μετά τις 9 το βράδυ.

Όλα τα υπόλοιπα σέρνονται με 2-3 προσπάθειες.

ποσο δικαιο εχεις ...μετα της 20.00 και εως της 1,30 μετα σερνετε ουτε οι οδηγιες του θεοχαρη δεν ισχυουν πλεον και το πρωι απο 07.00  μεχρι της 8.40 μετα σερνετε και μετα της 08.40  ουτε πληρωμη στο taxisnet με καρτα δεν μπορεις να κανεις...καλα αν φτασεις 09.40 δεν μπαινεις καν 

ο εφκα και αυτος ψόφιος τα αλλα που συνδεονται με το taxisnet προβλημα και σε αυτα ...

αλλα οκ ξεκιναει σε δυο μερες το my data και θα λυθουν ολα τα προβληματα δια μαγείας.. 

• 0

Και σκεφτείτε ότι υπάρχουν εταιρίες που έχουν να κάνουν με τελωνεία και icisnet όπου αντιμετωπίζουν τα ίδια και δεν μπορούν ούτε εξαγωγή να κάνουν.

Ρε δεν πάνε στο διάολο λέω εγώ

• 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΑXIS ,ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ(ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΔΗΜΩΝ) ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΠΟΧΙΚΟ ΒΟΗΘΗΜΑ,  2 ΜΗΝΗ ΑΝΕΡΓΙΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ Ο ΟΑΕΔ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ???

• 0
7 λεπτά πριν, eyripidis είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΑXIS ,ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΑ(ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΑ ΔΗΜΩΝ) ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΠΟΧΙΚΟ ΒΟΗΘΗΜΑ,  2 ΜΗΝΗ ΑΝΕΡΓΙΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ, ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ Ο ΟΑΕΔ ΔΕΝ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ???

Ο λογιστής πλέον είναι ''Δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν'' του ελληνικού δημοσίου!!!

Να ήταν μόνο το 2μηνο του ΟΑΕΔ!!

Είμαστε αξιολύπητοι πλέον, όλες οι δημόσιες υπηρεσίες βρήκαν τα κορόιδα να τους κάνουν την δουλειά      

και αυτοί να δηλώνουν ''είμαστε ευπαθείς'' και ''μένουμε σπίτι - ασφαλείς''!

Όποια κουβέντα και να κάνεις σε  δημόσια υπηρεσία  θα καταλήξει ξέρει/πήγαινε στον Λογιστή σου.

• 0

Τι πράγμα είναι αυτό σημερα ,,,

Η πραγματικότητα είναι , οτι αναβάλεις/μεταθέτεις για αργότερα ,,το βράδυ , ισως και αυριο ,, μια υποχρέωση που μπορείς να κάνεις σήμερα ,τώρα .

Χαμένος πολύτιμος χρόνος ..!! 

• 0
8 λεπτά πριν, PATRASACC είπε

Ο λογιστής πλέον είναι ''Δια πάσαν νόσον και πάσαν μαλακίαν'' του ελληνικού δημοσίου!!!

Να ήταν μόνο το 2μηνο του ΟΑΕΔ!!

Είμαστε αξιολύπητοι πλέον, όλες οι δημόσιες υπηρεσίες βρήκαν τα κορόιδα να τους κάνουν την δουλειά      

και αυτοί να δηλώνουν ''είμαστε ευπαθείς'' και ''μένουμε σπίτι - ασφαλείς''!

Όποια κουβέντα και να κάνεις σε  δημόσια υπηρεσία  θα καταλήξει ξέρει/πήγαινε στον Λογιστή σου.

ETΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΝΑΕΛΦΕ,ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΠΛΕΟΝ ΟΛΑ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΤΑΧΙS O ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΞΕΡΕΙ.

• 0
9 λεπτά πριν, DENNY είπε

παει και η πλατφορμα των τετραγωνικών μας άφησε χρόνους....

γιατί να ταλαιπωρούμαστε έτσι ;;;;

ΦΤΑΙΝΕ ΑΥΤΟΙ ΑΛΛΑ ΦΤΑΙΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ...