Προς το περιεχόμενο
  • 0

Μόνο εγώ έχω πρόβλημα νε το taxisnet;


billytheliar

Ερώτηση

Επειδή δεν βλέπω σχετικά σχόλια από συναδέλφους, αναρωτιέμαι. Μόνο σε εμένα ανοίγει όποτε θέλει και όταν ανοίγει

σέρνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

καλησπέρα,

γνωρίζει κάποιος γιατί σε εμπρόθεσμη περιοδική ΦΠΑ 8/2020 με χρεωστικό δεν δέχεται την υποβολή σε δόσεις;

 

Αλλάζει μόνο του την επιλογή σε δόσεις  από ναι σε όχι και βγάζει εφάπαξ καταβολή ολόκληρο το ποσό.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΡΟΥΤΟ ΑΥΤΟ ..ΤΟ ΧΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΔΥΟ ΔΟΣΕΙΣ .

ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΕΝΦΙΑ ΤΟΝ ΤΩΡΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΥΟ ΔΟΣΕΙΣ ΤΟΝ 10/2020 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, LampSP είπε

καλησπέρα,

γνωρίζει κάποιος γιατί σε εμπρόθεσμη περιοδική ΦΠΑ 8/2020 με χρεωστικό δεν δέχεται την υποβολή σε δόσεις;

 

Αλλάζει μόνο του την επιλογή σε δόσεις  από ναι σε όχι και βγάζει εφάπαξ καταβολή ολόκληρο το ποσό.

 

 

Σε συνδυασμό  με αυτό ίσως γι αυτό  να γίνεται. 

https://www.taxheaven.gr/news/50776/paratash-ews-tis-7-oktwbrioy-2020-gia-dhlwseis-fpa-foroy-diamonhs-periballontikoy-teloys-foroy-eisodhmatos-nomikwn-proswpwn-kai-apodoshs-parakratoymenwn-forwn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, LampSP είπε

καλησπέρα,

γνωρίζει κάποιος γιατί σε εμπρόθεσμη περιοδική ΦΠΑ 8/2020 με χρεωστικό δεν δέχεται την υποβολή σε δόσεις;

 

Αλλάζει μόνο του την επιλογή σε δόσεις  από ναι σε όχι και βγάζει εφάπαξ καταβολή ολόκληρο το ποσό.

 

 

Πήρε παράταση ο ΦΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ρε παιδιά γίνεται κάτι με το Ε9;

Δεν μπορώ να μπώ απο το πρωί, το ίδιο αν θυμάμαι καλά συνέβαινε και την Παρασκευή .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα να μπω στο φπα και δεν μπορώ...... Μόνο εγώ έχω αυτό το πρόβλημα?

Είπαν ότι δεν θα δουλεύει η προσωποποιημένη πληροφόρηση και οι ρυθμίσεις, όχι ότι δεν θα δουλεύει γενικά το taxinet......... πουθενά δεν μπορώ να μπω..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...