Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΑΙΤΗΣΗ για τα 800 επαγγελματιων


dodos

Ερώτηση

θελω να ρωτήσω 2 πράγματα που νομίζω απασχολούν και άλλους:

1.ατομική επιχειρηση και ο ιδιος σε Ο.Ε μαζι με τα παιδια του .κανουμε και για την ατομικη και για την ο.ε αιτηση ?(εννοείται πληρούν  τις προϋποθέσεις)

2.αυτοι που έχουν απαλλαγή φπα λόγο τζίρου εννοείται τους κανουμε?

3.μισθωτός που πηρε το 800αρι έχει και ατομική ,δεν του κανουμε και για την ατομική ?τα ρωραω αυτα γιατι δεν βλέπω στην αιτητη ασφαλιστικές δικλίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
1 ώρα πριν, eyripidis είπε

Μπορούμε να κατηγορήσουμε τους  συναδελφους γι αυτό; Πόσες φορές έχετε πάει στον έλεγχο και προσπαθείτε να αποδείξετε ότι δεν είστε ελέφαντες η να ερμηνεύει ο κάθε εφοριακός όπως θέλει νόμους, αποφάσεις και να καιγόμαστε. Προσωπικά συνάδελφε εκτιμώ πολύ τον τρόπο που γράφεις αλλά βρίσκω άκομψο το συγκεκριμένο σχόλιο σου. Ας περιμένουμε να δούμε τι εννοεί ο ποιητής της απόφασης και μετά πράττουμε. Καλή Ανάσταση με υγεία. 

Αν φαινεται άκομψο αυτό που έγραψα, με συγχωρείτε. Δεν μπορώ να ξεχάσω όμως ότι όταν «τόλμησα» να ασκήσω κριτική σε λάθος (κατά τη γνώμη μου) διατύπωση συναδέλφου, έγινα δέκτης αιχμηρών σχολίων από τον άμεσα «θιγόμενο», αντιμετώπισα ένα δασκαλίστικο ύφος (για κάποιο λόγο που δεν έχω καταλάβει ακριβώς) και μέχρι και η - κατά κάποιο τρόπο- συγγνώμη συνοδευόταν από ακατανόητα υπονοούμενα. Την επόμενη μερα δε, ακουσαμε και από «επίσημα» χείλη από το υπουργείο, σε ένα - κατά κάποιο τρόπο - σεμινάριο ότι δεν βλαπτει να ριξεις μια μηδενική, ετσι να βρίσκεται...

Δεν τα βάζω με κανέναν συνάδελφο αγαπητέ που γράφει εδώ μέσα και ξαναζητώ συγγνώμη. Δεν είμαι τύπος των αόριστων σχολίων και των υπονοουμενων και είναι η τελευταία φορά που το κάνω. Μεγάλα παιδιά είμαστε και οποίος κατάλαβε, κατάλαβε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Eμενα παντως 2 γνωστοι απο διαφορετικες περιοχες ( νοσοκομειο χανιων και ατιικον ) μου ανεφεραν οτι σε θανατους συγγενων τους ( απο εγκεφαλικο η μια περιπτωση  και η  αλλη απο παθολογικη αιτια ) τους ρωτησαν αν θα τους πειραζε να τους βαλουν σαν αιτια οτι πεθαναν απο κορωνοιο. τα συμπερασματα δικα σας..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
11 λεπτά πριν, PIRATIS είπε

Eμενα παντως 2 γνωστοι απο διαφορετικες περιοχες ( νοσοκομειο χανιων και ατιικον ) μου ανεφεραν οτι σε θανατους συγγενων τους ( απο εγκεφαλικο η μια περιπτωση  και η  αλλη απο παθολογικη αιτια ) τους ρωτησαν αν θα τους πειραζε να τους βαλουν σαν αιτια οτι πεθαναν απο κορωνοιο. τα συμπερασματα δικα σας..........

Τα συμπεράσματα τα έχουμε βγάλει από τις πρώτες μέρες απλά προχθές στο δελτίο καιρού  των 18:00 που μας είπαν ότι δεν κολλάει κανένας  στον κατάβλισμο στην Ξάνθη και κανένας από το νοσοκομείο και όλοι και οι 145 στο πλοίο  ελ Βενιζέλος  είναι ζωντανοί  ...τι άλλο να πούμε;

Για νυχτερίδες μυρμήγκοφαγους  και κολλήσαμε  από ζώα αλλά ο ιός δεν μεταδίδεται  από τα ζωα....

Τα συμπεράσματα δικά σου.

Και στα δικά μας τα λόγια  είναι περιττά  ..

Δεν περιγράφω  άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
29 λεπτά πριν, PIRATIS είπε

Eμενα παντως 2 γνωστοι απο διαφορετικες περιοχες ( νοσοκομειο χανιων και ατιικον ) μου ανεφεραν οτι σε θανατους συγγενων τους ( απο εγκεφαλικο η μια περιπτωση  και η  αλλη απο παθολογικη αιτια ) τους ρωτησαν αν θα τους πειραζε να τους βαλουν σαν αιτια οτι πεθαναν απο κορωνοιο. τα συμπερασματα δικα σας..........

Νομίζω ότι καλό είναι να μην παίρνουμε γεγονότα ως δεδομένα χωρίς να τα έχουμε εξακριβώσει.

Η ράδιο αρβύλα είναι επικίνδυνη αυτή την περίοδο και πρέπει να είμαστε προσεκτικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα και Χρόνια πολλά καλή Ανάσταση σε όλους

Για να μην ανοίγω θέμα τελικά οι εκτελωνιστές δεν είναι στην ΚΥΑ με τους ΚΑΔ μέσα στην ΑΑΔΕ στην εφαρμογή , 

οπότε πάνε για το voucher? 

Σε Κοινωνία Αυτοκινιτιστών όπου για την τράπεζα δεν είναι Νομικό Πρόσωπο  και χρησιμοποιούμε IBAN ενός από τους δύο Κοινωνούς δεν μας δέχεται τον λογαριασμό στο taxis ....τι νομίζετε μπορεί να φταίει?είναι ΕΘΝΙΚΗΣ ο λογαριασμός, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
7 λεπτά πριν, asteras5 είπε

Καλημέρα και Χρόνια πολλά καλή Ανάσταση σε όλους

Για να μην ανοίγω θέμα τελικά οι εκτελωνιστές δεν είναι στην ΚΥΑ με τους ΚΑΔ μέσα στην ΑΑΔΕ στην εφαρμογή , 

οπότε πάνε για το voucher? 

Σε Κοινωνία Αυτοκινιτιστών όπου για την τράπεζα δεν είναι Νομικό Πρόσωπο  και χρησιμοποιούμε IBAN ενός από τους δύο Κοινωνούς δεν μας δέχεται τον λογαριασμό στο taxis ....τι νομίζετε μπορεί να φταίει?είναι ΕΘΝΙΚΗΣ ο λογαριασμός, 

Καλησπέρα.

Οι εκτελωνιστές είναι μόνο για το voucher, προς το παρόν.

Καλή Ανάσταση με υγεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συναδελφοι εχει δοκιμασει κανενας? Εγω μπαινω sto mysupporbussines

και μου βγαζει οτι δεν υπαρχει δηλωμενο ΙΒΑΝ στο taxis.Eχω μπροστα μου τυπωμενο το ΙΒΑΝ απον τοTAXIS το ξαναβαζω και μου  λεει λανθασμενο ΙΒΑΝ .Τι συμβαινει? τι κανω λαθος?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

οι φπα γιατί είναι σε εκκρεμότητα 2 μέρες τώρα; έπρεπε να στείλω 2 φπα ενός εκπρόθεσμα.

του της έστειλα και μετά έκανα την αίτηση στο mybusinesssupport. Σε πόσο καιρό ξέρουμε αν θα έχει πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Χριστός Ανέστη.. Υγεία & Δύναμη σε Όλους...

Ερώτηση: Δικαιούνται το 800άρι οι εξής περιπτώσεις, που είναι στους πληττόμενους ΚΑΔ???

1.Με έναρξη 4ο τρίμηνο 2019, μηδενικά έσοδα έως 31/12/19, πιστωτικό ΦΠΑ 4ου τριμήνου και μηδενικά έσοδα 1/1/20 έως 20/3/20 (ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ)

2.Μηδενικά έσοδα στη δήλωση του 2018, η έναρξη ήταν 4ο τρίμηνο του 2018 (ΕΣΤΙΑΣΗ)

3.Νέα εταιρεία με έναρξη 13/3/20

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 λεπτά πριν, ashetos είπε

Χριστός Ανέστη.. Υγεία & Δύναμη σε Όλους...

Ερώτηση: Δικαιούνται το 800άρι οι εξής περιπτώσεις, που είναι στους πληττόμενους ΚΑΔ???

1.Με έναρξη 4ο τρίμηνο 2019, μηδενικά έσοδα έως 31/12/19, πιστωτικό ΦΠΑ 4ου τριμήνου και μηδενικά έσοδα 1/1/20 έως 20/3/20 (ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ)

2.Μηδενικά έσοδα στη δήλωση του 2018, η έναρξη ήταν 4ο τρίμηνο του 2018 (ΕΣΤΙΑΣΗ)

3.Νέα εταιρεία με έναρξη 13/3/20

Αληθώς  ανέστη  .

Προσωπική  άποψη 

Το ένα όχι

Το δύο όχι

Το 3 τεινω στο ναι .

Πάρε δεύτερη  γνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

χριστος ανεστη

δεν εχει επιλογη για ανακληση δηλωσης παντως, καποιος μου ζητησε να κανω αλλα δεν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, zinon είπε

χριστος ανεστη

δεν εχει επιλογη για ανακληση δηλωσης παντως, καποιος μου ζητησε να κανω αλλα δεν 

ΞΑΝΑΜΠΕΣ, ΜΗΝ ΤΣΕΚΑΡΕΙΣ ΤΟ ΑΙΤΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΕΙΤΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 ώρες πριν, zinon είπε

χριστος ανεστη

δεν εχει επιλογη για ανακληση δηλωσης παντως, καποιος μου ζητησε να κανω αλλα δεν 

Έχει δεν το χω κάνει  αλλά δοκίμασε  το. .

Διάβασε την παραγραφο στην σελίδα 5 απ τις  οδηγίες  υποβολής. 

Αρχική Σελίδα και αφού εισέλθετε  εκ νέου στην εφαρμογή  να αναιρεσετε   την επιλογή  .

Αιτουμε την χορήγηση  αποζημίωση  ειδικού σκοπού. Επιλέγοντας  το σχετικό  τετραγωνιδιο  .στην περίπτωση  που εισέλθετε  εκ νέου στην εφαρμογή  εμφανίζεται το μυνηνα  

Στις[...] ανακαλεσετε  την αίτηση  χορήγησης  αποζημίωσης ειδικού  σκοπού. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
14 ώρες πριν, ashetos είπε

Χριστός Ανέστη.. Υγεία & Δύναμη σε Όλους...

Ερώτηση: Δικαιούνται το 800άρι οι εξής περιπτώσεις, που είναι στους πληττόμενους ΚΑΔ???

1.Με έναρξη 4ο τρίμηνο 2019, μηδενικά έσοδα έως 31/12/19, πιστωτικό ΦΠΑ 4ου τριμήνου και μηδενικά έσοδα 1/1/20 έως 20/3/20 (ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ)

2.Μηδενικά έσοδα στη δήλωση του 2018, η έναρξη ήταν 4ο τρίμηνο του 2018 (ΕΣΤΙΑΣΗ)

3.Νέα εταιρεία με έναρξη 13/3/20

Αληθώς Ανέστη!

Κατά τη γνώμη μου:

1. Ναι. Αφού το ΦΠΑ Δ τριμήνου 2019 είναι πιστωτικό, προφανώς από αγορές παγίων και δαπάνες ικανοποιούνται όλα τα κριτήρια α) έως ε). Πρόβλημα θα υπήρχε αν το ΦΠΑ Δ τριμήνου 2019 ήταν μηδενικό! Για το ΦΠΑ Α τριμήνου 2020 δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο κριτήριο.

2. Όχι. Δεν πληροί το κριτήριο α).

3. Ναι. Ικανοποιούνται όλα τα κριτήρια α) έως ε).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 ώρες πριν, skylogiannis είπε

Αληθώς Ανέστη!

Κατά τη γνώμη μου:

1. Ναι. Αφού το ΦΠΑ Δ τριμήνου 2019 είναι πιστωτικό, προφανώς από αγορές παγίων και δαπάνες ικανοποιούνται όλα τα κριτήρια α) έως ε). Πρόβλημα θα υπήρχε αν το ΦΠΑ Δ τριμήνου 2019 ήταν μηδενικό! Για το ΦΠΑ Α τριμήνου 2020 δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο κριτήριο.

2. Όχι. Δεν πληροί το κριτήριο α).

3. Ναι. Ικανοποιούνται όλα τα κριτήρια α) έως ε).

Καλημέρα στο ένα είπα όχι Γιατί  αναφέρει μηδενικά έσοδα  .

Και στο 3 για τον ίδιο λόγο πάλι είπα όχι. 

Η απόφαση αναφέρει να μην έχει μηδενικές εκροές   .

Μακάρι να χεις δίκιο  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 ώρες πριν, skylogiannis είπε

Αληθώς Ανέστη!

Κατά τη γνώμη μου:

1. Ναι. Αφού το ΦΠΑ Δ τριμήνου 2019 είναι πιστωτικό, προφανώς από αγορές παγίων και δαπάνες ικανοποιούνται όλα τα κριτήρια α) έως ε). Πρόβλημα θα υπήρχε αν το ΦΠΑ Δ τριμήνου 2019 ήταν μηδενικό! Για το ΦΠΑ Α τριμήνου 2020 δεν βλέπω να υπάρχει κάποιο κριτήριο.

2. Όχι. Δεν πληροί το κριτήριο α).

3. Ναι. Ικανοποιούνται όλα τα κριτήρια α) έως ε).

https://www.taxheaven.gr/attachment/6863

το α όχι γιατί έχει μηδενικές εκροές εκει πατησα αλλα μακαρι να χεις δικιο  

3.2 Προϋποθέσεις αποζημίωσης ειδικού σκοπού Η αποζημίωση ειδικού σκοπού καταβάλλεται υπό τις ακόλουθες προϋποθέσεις, οι οποίες πρέπει να πληρούνται σωρευτικά:  έχετε υποβάλει μέχρι και τις 20.3.2020 δήλωση φορολογίας εισοδήματος του φορολογικού έτους 2018, με ποσό ακαθαρίστων εσόδων (κωδ. 047 της δήλωσης Ε3) μεγαλύτερο του μηδενός.  έχετε υποβάλει μέχρι και τις 16.4.2020 όλες τις δηλώσεις ΦΠΑ για τις φορολογικές περιόδους από 1.1.2018 μέχρι και 29.2.2020.  δεν είστε σε αδράνεια από 1.4.2019 έως τις 16.4.2020, σύμφωνα με τους όρους της ΚΥΑ 39162/16-4-2020.  αν είστε επιχείρηση με έναρξη εργασιών μέχρι και τις 31.3.2019, δεν έχετε υποβάλει, μέχρι και τις 16.4.2020, πιστωτικές δηλώσεις ΦΠΑ με μηδενικές εκροές (αυτο τον μας καιει) για όλες τις φορολογικές περιόδους από 1.4.2019 μέχρι και τις 29.2.2020. δεν έχει ανασταλεί η χρήση του ΑΦΜ για τη διενέργεια ενδοκοινοτικών συναλλαγών Η αποζημίωση πρέπει να επιστραφεί, εάν μέχρι και την 30.4.2020 η επιχείρηση:  καταγγείλει συμβάσεις εργασίας εργαζομένων της που έχουν τεθεί αναστολή ή  δεν διατηρήσει τον αριθμό θέσεων εργασίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, 125883623 είπε

 αν είστε επιχείρηση με έναρξη εργασιών μέχρι και τις 31.3.2019, δεν έχετε υποβάλει, μέχρι και τις 16.4.2020, πιστωτικές δηλώσεις ΦΠΑ με μηδενικές εκροές (αυτο τον μας καιει) για όλες τις φορολογικές περιόδους από 1.4.2019 μέχρι και τις 29.2.2020. δ

Καλημέρα,

κοίτα όμως πως ξεκινάει αυτό που γράφεις...

"αν είστε επιχείρηση με έναρξη εργασιών μέχρι και τις 31.3.2019..."

σύμφωνα με το φίλο μας η επιχείρηση έχει ξεκινήσει μετά τις 31.3.2019: "1.Με έναρξη 4ο τρίμηνο 2019, μηδενικά έσοδα έως 31/12/19...". Άρα δεν εφαρμόζεται ο κανόνας. Αλλιώς γιατί να το έγραφε αυτό με την ημερομηνία;

Κατά τη γνώμη μου πάντα...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
42 λεπτά πριν, skylogiannis είπε

Καλημέρα,

κοίτα όμως πως ξεκινάει αυτό που γράφεις...

"αν είστε επιχείρηση με έναρξη εργασιών μέχρι και τις 31.3.2019..."

σύμφωνα με το φίλο μας η επιχείρηση έχει ξεκινήσει μετά τις 31.3.2019: "1.Με έναρξη 4ο τρίμηνο 2019, μηδενικά έσοδα έως 31/12/19...". Άρα δεν εφαρμόζεται ο κανόνας. Αλλιώς γιατί να το έγραφε αυτό με την ημερομηνία;

Κατά τη γνώμη μου πάντα...:-)

Σωστός έχεις δίκιο.

Ωραία καλό αυτό  .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Στις 17/4/2020 στις 11:04 ΜΜ, ponzi είπε

Αν φαινεται άκομψο αυτό που έγραψα, με συγχωρείτε. Δεν μπορώ να ξεχάσω όμως ότι όταν «τόλμησα» να ασκήσω κριτική σε λάθος (κατά τη γνώμη μου) διατύπωση συναδέλφου, έγινα δέκτης αιχμηρών σχολίων από τον άμεσα «θιγόμενο», αντιμετώπισα ένα δασκαλίστικο ύφος (για κάποιο λόγο που δεν έχω καταλάβει ακριβώς) και μέχρι και η - κατά κάποιο τρόπο- συγγνώμη συνοδευόταν από ακατανόητα υπονοούμενα. Την επόμενη μερα δε, ακουσαμε και από «επίσημα» χείλη από το υπουργείο, σε ένα - κατά κάποιο τρόπο - σεμινάριο ότι δεν βλαπτει να ριξεις μια μηδενική, ετσι να βρίσκεται...

Δεν τα βάζω με κανέναν συνάδελφο αγαπητέ που γράφει εδώ μέσα και ξαναζητώ συγγνώμη. Δεν είμαι τύπος των αόριστων σχολίων και των υπονοουμενων και είναι η τελευταία φορά που το κάνω. Μεγάλα παιδιά είμαστε και οποίος κατάλαβε, κατάλαβε...

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Ο τρόπος που ασκεί κριτική ο οποιοσδήποτε φρονώ πως παίζει καταλυτικό ρόλο στη μετέπειτα συζήτηση. Το τελευταίο διάστημα έχω ακούσει και έχω δεχθεί σε προσωπικό επίπεδο κριτική και «κριτική».  Τη θέλω την κριτική, αλλά να γίνεται σε κόσμιο επίπεδο και όχι με εκφράσεις ή τοποθετήσεις που δηλητηριάζουν το διάλογο. Πολλοί είναι αυτοί που «οπλίζουν» το πληκτρολόγιο και γράφουν ανυπόστατα πράγματα, άλλοι βρίζουν, άλλοι είναι παντογνώστες και δεν κάνουν ποτέ λάθη και ο κατάλογος μακραίνει. Μάλιστα, αρκετοί είναι εκείνοι που κρίνουν χωρίς να γνωρίζουν, μόνο και μόνο επειδή κάνουν δικές τους υποθέσεις και εξάγουν βιαστικά συμπεράσματα. Παρακολουθώ όσο μπορώ τα σχόλια στο disqus και πολλές φορές λυπάμαι απ΄όσα γράφονται από συναδέλφους. Φυσικά υπάρχουν και συνάδελφοι που ασκούν κριτική με νηφαλιότητα. Το ζητούμενο για μένα είναι να γίνεται σωστός διάλογος ώστε τα όποια προβλήματα να λύνονται ουσιαστικά. Δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι γενικότερα, ούτε είμαστε όλοι αλάνθαστοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Χριστός Ανέστη!

Μπλοκάκιας με ΚΑΔ: 

82191304  ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΕΥΡΥΤΕΡΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΟΜΕΑ, ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΕ ΣΥΜΒΑΣΗ ΕΡΓΟΥ

δικαιούται τα 800 ευρώ?

Ο ΚΑΔ 8219 είναι στη λίστα, αλλά δεν ξέρω αν το δικαιούται επειδή είναι μπλοκάκιας?

Όλες τις άλλες προϋποθέσεις τις πληροί.

Ευχαριστώ πολύ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΑΙ ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ! 

Κάποιος, που έχει ατομική επιχείρηση, που έκλεισε με εντολή δημόσιας αρχής και παράλληλα όμως, εργάζεται ως μισθωτός υπάλληλος σε επιχείρηση, που λειτουργεί κανονικά, δικαιούται τα 800€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
58 λεπτά πριν, sakispap είπε

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΑΙ ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ! 

Κάποιος, που έχει ατομική επιχείρηση, που έκλεισε με εντολή δημόσιας αρχής και παράλληλα όμως, εργάζεται ως μισθωτός υπάλληλος σε επιχείρηση, που λειτουργεί κανονικά, δικαιούται τα 800€?

Εφόσον δεν παραβιάζει καμία από τις προϋποθέσεις (και δεν βλέπω καμία τέτοια προϋπόθεση) τα δικαιούται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...