Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΤΗΛΕΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ


mannikos

Ερώτηση

Καλημέρα

Έχει μπει κανένας στην πλατφόρμα για τις αιτήσεις https://elearning.yeka.gr 

Δεν μπορώ να καταλάβω πως καταχωρούμε αίτηση ενδιαφερόμενου, κανένας σύνδεσμος δεν ανοίγει, φαίνεται σαν να φορτώνει μια νέα σελίδα αλλά κάνει αυτόματα επιστροφή στην αρχική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
3 ώρες πριν, mannikos είπε

Η απάντηση σε email από την πλατφόρμα iclass

IMG_20200422_114903.jpg

Φανταστικά νέα !

Εγω δηλαδή που συμπλήρωσα πχ 25 ή 30 ώρες, και άλλες 3-4 που κόλλαγε το σύστημα πες , τι θα πρέπει να κάνω , να τα δω από την αρχή για επανάληψη ? ..... πόσο πρόχειρα έχουν γίνει όλα πια ....

Αυτά είχε , αυτά παρακολούθησα - δεν είναι 70 ώρες , πώς να το κάνουμε ?

Να κάθομαι να σερφάρω και μέσα στην πλατφόρμα να γράφει το "κοντέρ", λες και δεν έχουμε άλλες δουλειές ...?

Ευτυχώς μου έχουν μείνει κάποιες καταχωρήσεις για ΦΠΑ , και θα "φυγουν" κάποιες ώρες εκεί , επίσης έχω να δω και μια season Casa de papel , να προχωράει ταυτόχρονα η "κατάρτισή" μου - για δεύτερη φορα

 

Καλή δύναμη !

 

 

Edit : Μόλις επικοινώνησα με το iclass ... Επειδή λέει έχουν πολλά παράπονα ως προς τις ώρες παρακολούθησεις από τους χρήστες - τί περίεργο - αποφάσισαν να βάλουν χρονόμετρο ... θα βλέπουμε δηλαδή πόσες (απο τις 70+ απαιτούμενες) ώρες έχουμε καταρτιστεί και αυτό θα είναι διαθέσιμο από άυριο το βράδυ ή από μεθάυριο πρωί

Στην ερώτηση "δηλαδή μου προτείνετε να αρχίσω να τα βλέπω πάλι από την αρχή?" , η απάντηση ήταν "Ναι , αυτό είναι μια καλή ιδέα" ....

Τα συμπεράσματα δικά σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
20 ώρες πριν, kka είπε

Τελικά νομίζω ότι το ξεκαθάρισα. 

Για όσους δεν έχουν καμία έναρξη  στο μητρώο της ΔΟΥ κάνουν είτε Διαδικασία Α (μόνοι τους) είτε Διαδικασία Β (μέσω ΚΕΚ),  Τα ΚΕΚ απλά το πεδίο ΚΑΔ πρέπει να το αφήσουν κενό. Σε αυτούς που το κάνουν μόνοι τους έτσι και αλλιώς έρχεται κενό.

Σημαντική λεπτομέρεια για όσους έχουν έναρξη επαγγέλματος (πχ αγροτικού επαγγέλματος).  Στην Διαδικασία Α δεν μπορούν να το κάνουν μόνοι τους επειδή έρχεται το ΚΑΔ και δεν μπορούν να επέμβουν.  Τα ΚΕΚ ωστόσο με τη Διαδικασία Β μπορούν απλά να σβήσουν το ΚΑΔ και να περάσει η αίτηση.

Μίλησα με ΟΕΕ σήμερα. Μου είπαν ότι έχουν στείλει τις σχετικές λίστες με τους λογιστές μέλη εταιρειών ώστε να υποβληθούν οι αιτήσεις με κενό ΚΑΔ - και όντως ισχύει και στην πράξη. Σχετικά με παράλληλη ένταξη στο ειδικό καθεστώς αγροτών - όπως εγώ- με πληροφόρησαν ότι το έχουν αναφέρει στην ΑΑΔΕ, όμως δεν έδειξαν την διάθεση να το διορθώσουν.

Μέχρι και σήμερα δεν με αφήνει να κάνω αίτηση λόγω ΚΑΔ. Μιλώντας με το πανεπιστήμιο Θεσσαλίας προκειμένου να γίνει η αίτηση με την διαδικασία Β,  δεν μπόρεσαν να κάνουν κάτι παραπάνω από ότι εγώ με την διαδικασία Α. Θα το στείλω και σε άλλο πάροχο, αλλά δεν βλέπω φως...

  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Γελάνε και οι πέτρες

Και το χειρότερο είναι οτι τα ΚΕΚ τελικά χρήματα θα πάρουν - δεν ξέρω πόσα , αλλά θα πάρουν

Γιατί τις πιστοποιήσεις για τα ποιοτικά σεμινάρια που προσφέρουν , τους τις έδωσε το ίδιο το Κράτος ....

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Με τέτοια αστοχία σε βάρος 180.000 ανθρώπων, ο υπουργός θα είχε πάει σπίτι του από χθες.

Εδώ, θα συνεχίσει να εκδίδει ερμηνευτικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Μόλις τώρα, solwn 1 είπε

Με τέτοια αστοχία σε βάρος 180.000 ανθρώπων, ο υπουργός θα είχε πάει σπίτι του από χθες.

Εδώ, θα συνεχίσει να εκδίδει ερμηνευτικές.

Που να βγει στη φορα και η οδηγια της ΕΕ - που ΕΠΕΤΡΕΨΕ να μας δωθουν τα 600 ευρω ΕΠΙΛΕΞΙΜΑ μεσω ΕΣΠΑ λογω ειδικων συνθηκων χωρις voucher ,  χωρις  μεσολαβηση ΚΕΚ ... ΠΡΙΝ ξεκινησει ολο αυτο το πανηγυρι

Αλλα οι υποσχεσεις για τα 470 ειχαν δοθει ηδη ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, TAS0S είπε

oποτε σταματαμε την επιμορφωση.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Μα@@@@ες,εγώ θέλω ΑΝΝΑ ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗ να μας επιμορφώσει κατ'ιδίαν ,να μας κουνάει το δάκτυλο, και να την πλερώσουμε και 800 ευρά έκαστος να πούμε .Αμέ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 ώρες πριν, KikiD είπε

Που να βγει στη φορα και η οδηγια της ΕΕ - που ΕΠΕΤΡΕΨΕ να μας δωθουν τα 600 ευρω ΕΠΙΛΕΞΙΜΑ μεσω ΕΣΠΑ λογω ειδικων συνθηκων χωρις voucher ,  χωρις  μεσολαβηση ΚΕΚ ... ΠΡΙΝ ξεκινησει ολο αυτο το πανηγυρι

Αλλα οι υποσχεσεις για τα 470 ειχαν δοθει ηδη ....

Αυτό ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, ikaria log είπε

Μα@@@@ες,εγώ θέλω ΑΝΝΑ ΣΤΡΑΤΙΝΑΚΗ να μας επιμορφώσει κατ'ιδίαν ,να μας κουνάει το δάκτυλο, και να την πλερώσουμε και 800 ευρά έκαστος να πούμε .Αμέ!!!

Ποια είναι αυτή? Το αιλουροειδές? 

Πήρα μια τρομάρα στην αρχή προχθές. Λέω ωπ, πιάσαμε animal planet τελικά. Μετά βγήκε ο υπουργός με τη πιτζάμα και είπα οκ, δείχνει τη "Φωλιά του Κούκου"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
12 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Αυτό ισχύει?

 

Συναδελφε ... δεν ποσταρω συχνα

Οποια αναρτηση εχω κανει ομως , εχει βαση ...

Ναι , ισχυει - προφανως ισχυει

Το ανεφερα και σε προηγουμενη αναρτηση μου , πριν "σκασει" ολο αυτο - μπορειτε να ανατρεξετε σε προηγουμενες σελιδες της ιδιας συζητησης

Δε εχω γνωστο που μου ειπε κατι , ουτε ακουσα κατι απο καποιον ....ουτε διαβασα καμια φυλλαδα

Η πιο κοντινη μου φιλη εργαζοταν στο Υπ Παιδειας με πολυ στενες επαφες στο Υπ Εργασιας - απο εκει πηρα τις πληροφοριες που αφορουσαν στην υλοποιηση του προγραμματος - γι'αυτο και προσπαθησα να βοηθησω τους συναδελφους με πληροφοριες εδω

Η αδερφη μου εργαζεται στο Υπ Αναπτυξης , και η διαχειριστικη αρχη στην οποια εργαζεται ασχολειται με τα κονδυλια ΕΣΠΑ που προσπαθουν να απελευθερωσουν απο Νομαρχιες κλπ και να τα φερουν πισω στη "βαση" για να διανεμηθουν στο πλαισιο της αντιμετωπισης των εκτακτων αναγκων λογω Covid-19 - βλεπε voucher

Γνωριζω λοιπον απο πρωτο χερι  οτι δεν υπηρχε κανενας λογος να περασει ολο αυτο μεσα απο τα ΚΕΚ ... τα 600 μας τα εδιναν "τσαμπα" απο την ΕΕ μεσω ΕΣΠΑ , λογω ειδικων συνθηκων, τα 470 δεν υπηρχε λογος να τα βαλουν στην εξισωση. Ισα ισα , με το να προσπαθουν να το περασουν μεσω ΚΕΚ χωρις να ειναι υποχρεωτικες οι εξετασεις , καθιστουσε το ολο προγραμμα ως μη επιλεξιμο απο την ΕΕ.

Συμπερασμα δικο μου ... προσπαθησαν να το περασουν μεσω voucher και ΚΕΚ γιατι το ειχαν ηδη "υποσχεθει"

Απο καθαρη τυχη ,επειδη τα σεμιναρια ηταν απαραδεκτα , ακυρωθηκαν τα voucher , τα οποια τελικα θα πληρωναμε στο συνολο τους απο τις τσεπες μας αφου δε θα περναγαν ως επιλεξιμες δαπανες στην ΕΕ (1.070 ευρω ανα επιστημονα)

Αρα αυτη τη στιγμη μιλαμε για τα 600αρια μας , τα οποια ειναι επιλεξιμα (ηταν ετσι κ αλλιως απο την αρχη) , και απο την τσεπη μας θα πληρωσουμε "μονο" τις αποζημιωσεις που θα ζητησουν τα ΚΕΚ ...

Η Κυβερνηση εκτεθηκε μεν , ελεγχομενα δε - εξηγω :

Τα 600 θα τα παρουμε, επιλεξιμα μεσω ΕΣΠΑ - ηταν επιλεξιμα ετσι κ αλλιως ομως απο την αρχη . Τα ΚΕΚ θα παρουν οποια αποζημιωση ζητησουν ΝΟΜΙΜΑ - απο βλακεια της Κυβερνησης που τους εδωσε πιστοποιησεις για αυτο που παρουσιασαν - , αλλα οχι ηθικα , και θα τα παρουν απο τις τσεπες τις δικες μας

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
6 λεπτά πριν, ikaria log είπε

Αυτή ναι, η  κ. Γ.Γ.Ε.  ,που έδωσε ρεσιτάλ απέναντι στο σινάφι μας, στο σεμινάριο της Προεδράρας  μας .

 

Φίλε μου άλλαξα κανάλι. Πονέσανε τα μάτια μου, οπότε είπα να προστατεύσω τα αυτιά μου τουλάχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
50 λεπτά πριν, KikiD είπε

 

Συναδελφε ... δεν ποσταρω συχνα

Οποια αναρτηση εχω κανει ομως , εχει βαση ...

Ναι , ισχυει - προφανως ισχυει

Το ανεφερα και σε προηγουμενη αναρτηση μου , πριν "σκασει" ολο αυτο - μπορειτε να ανατρεξετε σε προηγουμενες σελιδες της ιδιας συζητησης

Δε εχω γνωστο που μου ειπε κατι , ουτε ακουσα κατι απο καποιον ....ουτε διαβασα καμια φυλλαδα

Η πιο κοντινη μου φιλη εργαζοταν στο Υπ Παιδειας με πολυ στενες επαφες στο Υπ Εργασιας - απο εκει πηρα τις πληροφοριες που αφορουσαν στην υλοποιηση του προγραμματος - γι'αυτο και προσπαθησα να βοηθησω τους συναδελφους με πληροφοριες εδω

Η αδερφη μου εργαζεται στο Υπ Αναπτυξης , και η διαχειριστικη αρχη στην οποια εργαζεται ασχολειται με τα κονδυλια ΕΣΠΑ που προσπαθουν να απελευθερωσουν απο Νομαρχιες κλπ και να τα φερουν πισω στη "βαση" για να διανεμηθουν στο πλαισιο της αντιμετωπισης των εκτακτων αναγκων λογω Covid-19 - βλεπε voucher

Γνωριζω λοιπον απο πρωτο χερι για τις επιστολες που εστειλαν οι ιδιοι οι υπαλληλοι της διαχειριστικης εδω και μια εβδομαδα αναφεροντας οτι δεν υπαρχει κανενας λογος να περασει ολο αυτο μεσα απο τα ΚΕΚ ... τα 600 μας τα εδιναν "τσαμπα" απο την ΕΕ μεσω ΕΣΠΑ , λογω ειδικων συνθηκων, τα 470 δεν υπηρχε λογος να τα βαλουν στην εξισωση. Ισα ισα , με το να προσπαθουν να το περασουν μεσω ΚΕΚ χωρις να ειναι υποχρεωτικες οι εξετασεις , καθιστουσε το ολο προγραμμα ως μη επιλεξιμο απο την ΕΕ. Τους ειπαν να μην ασχοληθουν παραπανω ... θα το αναλαμβαναν οι πιο "πανω"

Συμπερασμα δικο μου ... προσπαθησαν να το περασουν μεσω voucher και ΚΕΚ γιατι το ειχαν ηδη "υποσχεθει"

Απο καθαρη τυχη ,επειδη τα σεμιναρια ηταν απαραδεκτα , ακυρωθηκαν τα voucher , τα οποια τελικα θα πληρωναμε στο συνολο τους απο τις τσεπες μας αφου δε θα περναγαν ως επιλεξιμες δαπανες στην ΕΕ (1.070 ευρω ανα επιστημονα)

Αρα αυτη τη στιγμη μιλαμε για τα 600αρια μας , τα οποια ειναι επιλεξιμα (ηταν ετσι κ αλλιως απο την αρχη) , και απο την τσεπη μας θα πληρωσουμε "μονο" τις αποζημιωσεις που θα ζητησουν τα ΚΕΚ ...

Η Κυβερνηση εκτεθηκε μεν , ελεγχομενα δε - εξηγω :

Τα 600 θα τα παρουμε, επιλεξιμα μεσω ΕΣΠΑ - ηταν επιλεξιμα ετσι κ αλλιως ομως απο την αρχη . Τα ΚΕΚ θα παρουν οποια αποζημιωση ζητησουν ΝΟΜΙΜΑ - απο βλακεια της Κυβερνησης που τους εδωσε πιστοποιησεις για αυτο που παρουσιασαν - , αλλα οχι ηθικα , και θα τα παρουν απο τις τσεπες τις δικες μας

 

 

 

 

Μα για αυτό σε ρώτησα, επειδή είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις σου ότι το ήξερες το αντικείμενο και προσπαθούσες να βοηθήσεις.

Το θέμα είναι τώρα, τα 600 πώς θα τα δώσουν?

Μέσω των iban που έχουν δηλωθεί στο elearning.yeka.gr ή με νέα αίτηση στο Τάξις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
5 λεπτά πριν, HURRICANE33 είπε

Μα για αυτό σε ρώτησα, επειδή είδα σε προηγούμενες αναρτήσεις σου ότι το ήξερες το αντικείμενο και προσπαθούσες να βοηθήσεις.

Το θέμα είναι τώρα, τα 600 πώς θα τα δώσουν?

Μέσω των iban που έχουν δηλωθεί στο elearning.yeka.gr ή με νέα αίτηση στο Τάξις?

Κανεις δε γνωριζει ....

Θελουν να αποφυγουν νεα πλατφορμα - αλλωστε ολα τα στοιχεια ειναι διαθεσιμα απο τις αιτησεις που εχουμε ηδη κανει

Το προβλημα δεν ειναι τοσο το "πως" αν καταλαβα καλα .. ειναι το "ποτε"

Μου το εξηγησαν ως εξης : "σκεψου οτι αυτα τα χρηματα πηραν μια συγκεκριμενη πορεια να πανε προς τον επιστημονα μεσω voucher  . Τωρα πρεπει να επιστρεψουν ολα πισω και να βρεθει νεα διαδρομη , με ολη τη γραφειοκρατεια που μπορει να χωρεσει το μυαλο σου"

Αν εχω κατι νεοτερο , θα ενημερωσω...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
14 λεπτά πριν, KikiD είπε

Κανεις δε γνωριζει ....

Θελουν να αποφυγουν νεα πλατφορμα - αλλωστε ολα τα στοιχεια ειναι διαθεσιμα απο τις αιτησεις που εχουμε ηδη κανει

Το προβλημα δεν ειναι τοσο το "πως" αν καταλαβα καλα .. ειναι το "ποτε"

Μου το εξηγησαν ως εξης : "σκεψου οτι αυτα τα χρηματα πηραν μια συγκεκριμενη πορεια να πανε προς τον επιστημονα μεσω voucher  . Τωρα πρεπει να επιστρεψουν ολα πισω και να βρεθει νεα διαδρομη , με ολη τη γραφειοκρατεια που μπορει να χωρεσει το μυαλο σου"

Αν εχω κατι νεοτερο , θα ενημερωσω...

 

 

όσοι κάνανε αίτηση μόνοι τους οκ. τα βρίσκουν από το εργάνη.

όσοι πήγαν μέσω ΚΕΚ και ΔΕΝ ολοκλήρωθηκε η αίτηση ,εκεί θα είναι το πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
11 λεπτά πριν, PROAKIS είπε

όσοι κάνανε αίτηση μόνοι τους οκ. τα βρίσκουν από το εργάνη.

όσοι πήγαν μέσω ΚΕΚ και ΔΕΝ ολοκλήρωθηκε η αίτηση ,εκεί θα είναι το πρόβλημα.

Αυτό ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
32 λεπτά πριν, PROAKIS είπε

όσοι κάνανε αίτηση μόνοι τους οκ. τα βρίσκουν από το εργάνη.

όσοι πήγαν μέσω ΚΕΚ και ΔΕΝ ολοκλήρωθηκε η αίτηση ,εκεί θα είναι το πρόβλημα.

Εχετε απολυτο δικιο ... δεν πηγε καν το μυαλο μου οτι σκεφτονται να ανοιξουν γι'αυτο το λογο νεα πλατφορμα .... θα πρεπει λοιπον να κανουν ανακληση και των ποσων που εδωσαν σε εμας ?- ειμαι απο τους λιγους τυχερους που ελαβαν τα 400 ευρω ηδη .... προφανως και εχουν ενημερωση των iban που εχουν ηδη πιστωθει - τους εμπιστευεται κανεις να κανουν σωστη εκκαθαριση ?

Δε με πειραζει , αν ειναι να γινει κατι σωστα, ας το κανουν ... απλα αναρωτιεμαι αν ειναι ευκολο κατι τετοιο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
18 ώρες πριν, kkaza είπε

Μίλησα με ΟΕΕ σήμερα. Μου είπαν ότι έχουν στείλει τις σχετικές λίστες με τους λογιστές μέλη εταιρειών ώστε να υποβληθούν οι αιτήσεις με κενό ΚΑΔ - και όντως ισχύει και στην πράξη. Σχετικά με παράλληλη ένταξη στο ειδικό καθεστώς αγροτών - όπως εγώ- με πληροφόρησαν ότι το έχουν αναφέρει στην ΑΑΔΕ, όμως δεν έδειξαν την διάθεση να το διορθώσουν.

Μέχρι και σήμερα δεν με αφήνει να κάνω αίτηση λόγω ΚΑΔ. Μιλώντας με το πανεπιστήμιο Θεσσαλίας προκειμένου να γίνει η αίτηση με την διαδικασία Β,  δεν μπόρεσαν να κάνουν κάτι παραπάνω από ότι εγώ με την διαδικασία Α. Θα το στείλω και σε άλλο πάροχο, αλλά δεν βλέπω φως...

Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις ακόμα Διαδικασία Β.  Αν μπορείς αυτοί μπορούσαν να διαγράψουν τον ΚΑΔ. Έτσι μπορούααν να ολοκληρώσουν την αίτηση.  Με Διαδικασία Α δεν σου έδινε δυνατότητα να διαγράψεις ΚΑΔ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Να ρωτήσω και εγώ κάτι αν κάποιος γνωρίζει?

Αυτοί που δεν είχαν κάνει καμία κίνηση μέχρι τώρα για τα voucher (ούτε με διαδικασία Α ούτε με διαδικασία Β) πρέπει να κάνουν κάτι έστω με διαδικασία Β (μέσω ΚΕΚ) για να συμπεριληφθούν στους δικαιούχους ή δεν κάνουν τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Μόλις τώρα, Viper είπε

Να ρωτήσω και εγώ κάτι αν κάποιος γνωρίζει?

Αυτοί που δεν είχαν κάνει καμία κίνηση μέχρι τώρα για τα voucher (ούτε με διαδικασία Α ούτε με διαδικασία Β) πρέπει να κάνουν κάτι έστω με διαδικασία Β (μέσω ΚΕΚ) για να συμπεριληφθούν στους δικαιούχους ή δεν κάνουν τίποτα?

Καλησπέρα.

Η ερώτησή σου είναι πολύ σωστή.

Η απάντηση είναι δεν ξέρουμε.

Το σωστό θα είναι να τα δώσουν μέσω Τάξις, όπως με τα 800, ώστε να υποβάλλουν όλοι αίτηση, ανεξάρτητα αν είχαν κάνει αίτηση μέσω ΚΕΚ ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
10 ώρες πριν, HURRICANE33 είπε

Καλησπέρα.

Η ερώτησή σου είναι πολύ σωστή.

Η απάντηση είναι δεν ξέρουμε.

Το σωστό θα είναι να τα δώσουν μέσω Τάξις, όπως με τα 800, ώστε να υποβάλλουν όλοι αίτηση, ανεξάρτητα αν είχαν κάνει αίτηση μέσω ΚΕΚ ή όχι.

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση... 

Οπότε μάλλον αναμένουμε.... 

Χάος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...