Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΤΗΛΕΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΩΝ


mannikos

Ερώτηση

Καλημέρα

Έχει μπει κανένας στην πλατφόρμα για τις αιτήσεις https://elearning.yeka.gr 

Δεν μπορώ να καταλάβω πως καταχωρούμε αίτηση ενδιαφερόμενου, κανένας σύνδεσμος δεν ανοίγει, φαίνεται σαν να φορτώνει μια νέα σελίδα αλλά κάνει αυτόματα επιστροφή στην αρχική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0
18 λεπτά πριν, mannikos είπε

Καλημέρα

Έχει μπει κανένας στην πλατφόρμα για τις αιτήσεις https://elearning.yeka.gr

Δεν μπορώ να καταλάβω πως καταχωρούμε αίτηση ενδιαφερόμενου, κανένας σύνδεσμος δεν ανοίγει, φαίνεται σαν να φορτώνει μια νέα σελίδα αλλά κάνει αυτόματα επιστροφή στην αρχική. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έχω χάσει τις μέρες???

Τί μέρα είναι??

https://elearning.yeka.gr/

Λόγω τακτικής συντήρησης το ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ G δεν παρέχει τις υπηρεσίες του κάθε Τετάρτη από 16:00 έως 21:00

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
  • ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
    Ημερομηνία:07/04/2020

    Καλούνται οι πάροχοι κατάρτισης του μητρώου που συγκροτήθηκε με την υπ.αριθμ. 305/6-4-2020 (ΑΔΑ:Ψ3Ε246ΜΤΛΚ-ΧΙ6) Απόφαση να δηλώσουν στο σύστημα ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ https://elearning.yeka.gr την Πέμπτη 9/4 και από τις 15:00 έως στις 21:00 τη σύζευξη τους με εγκεκριμένο/ους πάροχο/ους ΟΣΤΚ της υπ. αριθμ. πρωτ. 306/6-4-2020 (ΑΔΑ: 62ΕΓ46ΜΤΛΚ-0ΝΝ) και τα αντικείμενα κατάρτισής που προσφέρουν, καθώς και να αναρτήσουν τα απαιτούμενα του κεφαλαίου 7 της Πρόσκλησης 2/2020 .

    Οι ωφελούμενοι καθώς και οι εξουσιοδοτούμενοι πάροχοι μπορούν να υποβάλλουν αιτήσεις για το πρόγραμμα (είτε με την διαδικασία Α είτε με τη διαδικασία Β αντιστοίχως) την Πέμπτη 9/4 από τις 21:30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Λόγω τακτικής συντήρησης το ΠΣ ΕΡΓΑΝΗ G δεν παρέχει τις υπηρεσίες του κάθε Τετάρτη από 16:00 έως 21:00

ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΤΣΕΚΑΡΑ ΠΕΝΤΕ ΦΟΡΕΣ

ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΘΩΡΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21.30 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21.00 ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΕΤΣΙ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

δουλεύει κανονικά

τελευταίο πεδίο κάτω δεξιά 

  Νέα Αίτηση Συμμετοχής Ωφελούμενου Τηλεκατάρτισης (ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Α)

 

πατάς Είδος  και Εισαγωγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εκανα εδω αιτηση sto taxeaven στο ΚΕΚ που προτειναν .Μαι μου απαντησαν στο mail μου  οτι θα με παρει εκπροσωπος του ΚΕΚ για τα δικαιολογητικα. Ακομα δεν μ εχει παρει κανενας.Να περιμενω ή να υποβαλλω και βλεπουμε οταν παρουν τηλεφωνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
2 λεπτά πριν, ady είπε

Όντως εχει ανοίξει ,αλλα καίει κάρβουνο ....

Με πολυ υπομονή θα τα καταφερουμε ,δεν μπορει ... 

EXEIS ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΚ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλημέρα

Εάν έχεις κάνει αίτηση σε ΚΕΚ δεν χρειάζεται να κάνεις και στο ΥΕΚΑ .

Κανονικά στα ΚΕΚ με την αίτηση που κάνεις σου ζητάνε να στείλεις ηλεκτρονικά και τα χαρτιά ( ΕΙΚΟΝΑ ΤΑΧΙΣ, ΙΒΑΝ , ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ, ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ)

μέσα στην αίτηση . Επικοινώνησε εσύ μαζί τους . ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
30 λεπτά πριν, PIRATIS είπε

εκανα εδω αιτηση sto taxeaven στο ΚΕΚ που προτειναν .Μαι μου απαντησαν στο mail μου  οτι θα με παρει εκπροσωπος του ΚΕΚ για τα δικαιολογητικα. Ακομα δεν μ εχει παρει κανενας.Να περιμενω ή να υποβαλλω και βλεπουμε οταν παρουν τηλεφωνο?

Και εγώ έκανα αίτηση στο taxheaven και μου έστειλαν μέιλ επιβεβαίωσης και περιμένω.

Σκέφτομαι να κάνω την αίτηση μόνος μου και να περιμένω να με πάρουν τηλ.

Εσύ τι λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εαν κάνεις αίτηση μόνος σου ακυρώνεις την διαδικασία την αρχική 

Θα πρέπει μετά να στείλεις στο ΚΕΚ άλλο χαρτί (ΠΡΟΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ Ε-MAIL ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΡΟΧΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΤΑΓΗΣ TRAINING VOUCHER ) μαζί με την αίτηση που έχεις κάνει στο ΥΕΚΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
20 λεπτά πριν, logistria1 είπε

Εαν κάνεις αίτηση μόνος σου ακυρώνεις την διαδικασία την αρχική 

Θα πρέπει μετά να στείλεις στο ΚΕΚ άλλο χαρτί (ΠΡΟΤΥΠΟΠΟΙΗΜΕΝΟ Ε-MAIL ΩΦΕΛΟΥΜΕΝΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΑΡΟΧΟ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΤΑΓΗΣ TRAINING VOUCHER ) μαζί με την αίτηση που έχεις κάνει στο ΥΕΚΑ

Μα δεν έκανα κάποια αίτηση.

Τη φόρμα που είχε το taxheaven συμπλήρωσα μόνο.

Θεωρείται αίτηση προς το ΚΕΚ? Ούτε δικαιολογητικά έστειλα, ούτε τίποτα.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

πρεπει τοτε να κανεις αιτηση προς το ΚΕΚ . Εγω την εκανα στην eurotraining . 

ΕΓΩ ΕΣΤΕΙΛΑ ΔΗΛΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ.

https://www.eurotraining.gr/voucher-katartisi-epistimonwn-2020/

Μετα εκανα την αιτηση εστειλα τα δικαιολογητικα και ολα οκ 

Εχω μιλησει μαζι τους και ειναι πολυ εξυπηρετικοι σου στελνω και τα τηλεφωνα τους 210-3306086,6970418360,6970417200

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, ady είπε

Όντως εχει ανοίξει ,αλλα καίει κάρβουνο ....

Με πολυ υπομονή θα τα καταφερουμε ,δεν μπορει ... 

EXEIS ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΚΕΚ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΚΙ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
58 λεπτά πριν, HURRICANE33 είπε

Μα δεν έκανα κάποια αίτηση.

Τη φόρμα που είχε το taxheaven συμπλήρωσα μόνο.

Θεωρείται αίτηση προς το ΚΕΚ? Ούτε δικαιολογητικά έστειλα, ούτε τίποτα.

Ευχαριστώ.

«Με τη συμπλήρωση της φόρμας και την αποστολή της συγκατατίθεστε στην επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων για τον σκοπό της συμμετοχής σας στο πρόγραμμα κατάρτισης, ιδίως τη διαβίβασή τους στο ΚΕΚ MASTER, σύμφωνα με την ενημέρωση που ακολουθεί. Παρακαλούμε διαβάστε την ενημέρωση προ της υποβολής της φόρμας».

"ια ποιο σκοπό συλλέγουμε τα Προσωπικά Δεδομένα σας;
Συλλέγουμε τα Προσωπικά Δεδομένα σας από εσάς τους ιδίους για τον σκοπό της συμμετοχής σας στο πρόγραμμα κατάρτισης μέσω της διαβίβασής τους στο ΚΕΚ MASTER, το οποίο θα επικοινωνήσει μαζί σας.

Ποια είναι η νομική βάση επεξεργασίας των Προσωπικών Δεδομένων σας από την TAXHEAVEN;
Συλλέγουμε τα Προσωπικά Δεδομένα σας και τα επεξεργαζόμαστε με νομική βάση τη συγκατάθεσή σας που παρέχεται με σαφή θετική ενέργεια. Ειδικότερα, η συγκατάθεσή σας παρέχεται με τη συμπλήρωση της ως άνω φόρμας και την αποστολή του περιεχόμενού της.

Αποδέκτες των Προσωπικών Δεδομένων
Πρόσβαση στα Προσωπικά Δεδομένα σας έχει το απολύτως απαραίτητο προσωπικό της ΤΑΧHEAVEN και μόνο όταν αυτό είναι αναγκαίο.
Αποδέκτης των προσωπικών δεδομένων σας είναι επίσης το ΚΕΚ MASTER  στο οποίο διαβιβάζονται για τον σκοπό της συμμετοχής σας στο πρόγραμμα κατάρτισης. Το ΚΕΚ MASTER θα επικοινωνήσει στη συνέχεια μαζί σας."

https://www.taxheaven.gr/voucher

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπέρα συνάδελφε, επειδή το έκανα... η αίτηση που στέλνεις στο ΚΕΚ επέχει τη μορφή εξουσιοδότησης. Εάν δεν έχει αυτή τη μορφή τότε απλά υπέβαλες αίτημα για επικοινωνία με το ΚΕΚ το οποίο θα επικοινωνήσει μαζί σου για τα επόμενα βήματα. Για να το έχεις σαν εικόνα η αίτηση που έκανα και δρομολογήθηκε ήταν κάπως έτσι.Ελπίζω να σε βοήθησα. 

https://www.poukamisas.gr/frontistiria/ekpaideutikes-ypiresies/forma-voucher-20200406

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ακριβώς αυτό, εννοούσα με το παραπάνω. Το forum απλά θα προωθήσει την εκδήλωση ενδιαφέροντος προς το συγκεκριμένο ΚΕΚ. Είναι απλά μια "εκδήλωση ενδιαφέροντός μας" προς το συγκεκριμένο ΚΕΚ να επικοινωνήσει μαζί μας για τα περαιτέρω, δηλαδή να γίνει η ανάλογη διαδικασία όπως την περιγράφει @mariakalog 

Καλή συνέχεια, κουράγιο σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
56 λεπτά πριν, HURRICANE33 είπε

Μα δεν έκανα κάποια αίτηση.

Τη φόρμα που είχε το taxheaven συμπλήρωσα μόνο.

Θεωρείται αίτηση προς το ΚΕΚ? Ούτε δικαιολογητικά έστειλα, ούτε τίποτα.

Ευχαριστώ.

Τα ιδια κι εγω. επικοινωνησα με το taxheaven και μου εδωσαν το τηλεφωνο του ΚΕΚ 2160009000 δεν το σηκωσε κανεις και ενα ηχογραφημενο μηνυμα  ελεγε ευχαριστουμε για την υπομονη σας. Ας μας πουνε οι διαχειριστες εδω τι να κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
1 ώρα πριν, HURRICANE33 είπε

Μα δεν έκανα κάποια αίτηση.

Τη φόρμα που είχε το taxheaven συμπλήρωσα μόνο.

Θεωρείται αίτηση προς το ΚΕΚ? Ούτε δικαιολογητικά έστειλα, ούτε τίποτα.

Ευχαριστώ.

Τα ιδια κι εγω. επικοινωνησα με το taxheaven και μου εδωσαν το τηλεφωνο του ΚΕΚ 2160009000 δεν το σηκωσε κανεις και ενα ηχογραφημενο μηνυμα  ελεγε ευχαριστουμε για την υπομονη σας. Ας μας πουνε οι διαχειριστες εδω τι να κανουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
4 λεπτά πριν, PIRATIS είπε

Τα ιδια κι εγω. επικοινωνησα με το taxheaven και μου εδωσαν το τηλεφωνο του ΚΕΚ 2160009000 δεν το σηκωσε κανεις και ενα ηχογραφημενο μηνυμα  ελεγε ευχαριστουμε για την υπομονη σας. Ας μας πουνε οι διαχειριστες εδω τι να κανουμε.

Καλησπέρα.

Εγώ έκανα την αίτηση στο ΕΡΓΑΝΗ και έστειλα μέιλ στο ΚΕΚ MASTER, ώστε να προωθήσουν το θέμα.

Το τηλέφωνο δεν το σηκώνουν. Κάνε και εσύ το ίδιο να επιταχύνεις τη διαδικασία.

Μετά την αίτηση στο ΕΡΓΑΝΗ μπες εδώ:

https://www.masterkek.gr/voucher-2020/voucher-600-euro-voucher-episthmones-kayas.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Εγω παντως ξερω να πω  οτι μας  προτειναν στην κεντρικη σελιδα  ενα ΚΕΚ  που τουλαχιστον τηλεφωνικα αποδεικνυονται σε ανταποκριση κατι εφαμιλλο σε ΟΠΕΚΑ ΟΑΕΕ ΙΚΑ ΚΕΑΟ ( ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΟΥΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ). Ειδα οτι καποια αλλα ΚΕΚ των συναδελφων που γραφουν εδω οτι στην υποβολη της φορμας τους λενε αναλυτικα ποια δικαιολογητικα να στειλουν . Ουτε επικοινωνιες με τηλεφωνα ουτε τιποτα. Ποτε θα τα ετοιμασουμε τα δικαιολογητικα. Μεσολαβει σαββατοκυριακο και η διαδικασια των σεμιναριων ληγει 15/04............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.

×
×
  • Δημιουργία νέου...