Προς το περιεχόμενο

Αμοιβή για αίτηση στο supportemployees.yeka.gr των εργαζομένων


Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, sambuca είπε

Καλημέρα συνάδελφοι,

  Τι αμοιβή πρέπει να ζητήσουμε άραγε για τις αιτήσεις στο supportemployees.yeka.gr  των εργαζομένων ;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, sambuca είπε

Καλημέρα συνάδελφοι,

  Τι αμοιβή πρέπει να ζητήσουμε άραγε για τις αιτήσεις στο supportemployees.yeka.gr  των εργαζομένων ;  

Γνώμη μου, τουλάχιστον 20 ευρώ.

Το θέμα είναι πώς θα μας τα δώσουν?

Θα τα βάλουν στον λογαριασμό μας ή θα πουν όταν τα πάρω θα στα δώσω!??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, HURRICANE33 είπε

Γνώμη μου, τουλάχιστον 20 ευρώ.

Το θέμα είναι πώς θα μας τα δώσουν?

Θα τα βάλουν στον λογαριασμό μας ή θα πουν όταν τα πάρω θα στα δώσω!??

Καλά αυτή η καραμέλα όταν τα πάρω να τα πάρεις και  στο τέλος  έχουμε  κάνουμε  πέντε επιδόματα καεί ακόμα δεν έχουμε πάρει τα πρώτα να τα ξεχασούν. 

Στην τράπεζα και με το εξής  κείμενο 

 

ο.κ Το κόστος της κάθε αίτησης ειναι 1χχευρω το οποίο προπληρώνεται και ουδεμιά ευθύνη φέρει ο διεκπαιρεωτης της σε περιπτωση που η αιτηση γίνετε κατόπιν εντολής σας και τελικά δεν ανήκετε στους δικαιούχους .

τρόπος πληρωμής -

κατάθεση σε τραπεζικό 

ENHMEPΩΣTE ME OTAN KANETE THN KATAΘEΣH ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΡΙΘΜΌ ΠΡΟΤΕΡΑΙΌΤΗΤΑ Η ΑΙΤΗΣΗ-ΟΙΣ ΣΑΣ. ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΉ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ Η ΚΟΝΤΆ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΕΙΣ ΤΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΏΘΗ ΛΟΓΟ ΥΠΕΡΦΟΡΤΟΜΕΝΟΥ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ Η ΑΔΥΝΑΜΊΑ ΤΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΕΡΦΌΡΤΩΣΗ .EYXAPIΣTΩ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτω από 10€ μέσω τράπεζας  δεν αξίζει να σηκώσεις  το τηλέφωνο  .

Πάντα προσωπική  άποψη  .

Το 20€ μου φαίνεται  πιο τίμιο  .

Αλλά στο τέλος  θα βάλουμε  και από την τσέπη  μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω τη μ@κία μου και ας μην συμφωνήσουν οι περισσότεροι.

Αν καταφέρω να πληρωθώ από τις επιχειρήσεις για αυτό το διάστημα και να βγάλω τη μισθοδοσία του γραφείου, θα κάνω και των εργαζομένων τις αιτήσεις χωρίς να ζητήσω λεφτά. Ίσως πω σε μερικούς να με κεράσουν μια μπύρα τον Οκτώβριο που θα στέλνουμε δηλώσεις (πρώτα ο Θεός)...

Δεν θα πάρω αυτή τη στιγμή λεφτά από εργαζόμενο. Μόνο από επιδοματίες, αλλά αυτοί είναι λίγοι και συνήθως δεν εργάζονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μπουκάλι σαμπούκα προς τιμήν του ανθρώπου που άνοιξε το θέμα.. χα χα  εντάξει μη βαράτε        είναι χρήσιμο όμως τούτο το καιρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15-20 σκεφτόμουν κι εγώ.. όχι δωρεάν γιατί κι εγώ ρισκάρω την υγεία μου κ των οικείων μου πηγαίνοντας για δουλειά κάθε μέρα. Άσε που μου βγήκαν τα μάτια 2 βδομάδες τώρα να διαβάζω και να προσπαθώ να ερμηνεύσω. Επίσης-πολύ σημαντικό-θα μου φάει τουλάχιστον 10 μέρες από τον Απρίλη η διαδικασία και μη ξεχνάμε έχουμε και ΦΠΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ αυτό το μήνα!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...