Προς το περιεχόμενο
  • 0

Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΜΕ ΝΤΕΛΙΒΕΡΥ ? ΑΝΑΣΤΟΛΗ?


ΗΛΙΑΣ ΜΠ.

Ερώτηση

 η καφετέρια ή φαστφουντάδικο που έχουν κρατήσει το ντελίβρυ θα κάνουν κανονικά αίτηση για αναστολή ,για το υπόλοιπο προσωπκό εκτός τους ντελιβεράδες? Αναστολή θα στείλουμε αν και δουλεύει ένα μέρος ,δεν υπάρχει και κάτι άλλο...? Και θα βάλουμε μόνο τους υπαλλήλους που σταμάτησαν ...Είναι σωστή η πρακτική αυτή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Άποψη μου αυτή δεν έχει κάνει αναστολή μόνο τους εργαζόμενους. 

Πάρε και δεύτερη  γνώμη  γιατί έχουμε χαθεί σε 10 γραμμές  τριών αποφάσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

ναι αλλά αυτό δεν αποτυπώνεται στο σύστημα. Αν μπει θα μπει αναστολή . Δεν σε αφήνει να διαλέξεις .Πως θα επιδοτηθεί ο υπαλληλος που σταμάτησε αν δεν το βάλω? Οι ντελιβεράδες οκ δεν σταμάτησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

θα κανεις αιτηση αναστολης και θα συμπεριλαβεις τους εργαζομενους που πηγαν σπιτι τους. τα ντελιβερι οχι. αν με νεα αποφαση ανασταλει και υπολοιπο μερος εργαζομενων κανουν νεα αιτηση στο ΕΡΓΑΝΗ με τους υπολοιπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 ώρες πριν, Dremm είπε

θα κανεις αιτηση αναστολης και θα συμπεριλαβεις τους εργαζομενους που πηγαν σπιτι τους. τα ντελιβερι οχι. αν με νεα αποφαση ανασταλει και υπολοιπο μερος εργαζομενων κανουν νεα αιτηση στο ΕΡΓΑΝΗ με τους υπολοιπους

Νομίζω έτσι πρέπει νά γίνει καί νά γραφεί στίς παρατηρήσεις ότι πρόκειται γιά μερική αναστολή, συνεχίζει μέ take away καί delivery. Εγώ έτσι σκέπτομαι νά τό κάνω. Αργότερα πρέπει νά προσθέσουμε καί τούς ΚΑΔ τού delivery (ποιοί είναι? υπάρχουν? άλλο θέμα αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...