Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΔΗΛΩΣΗΣ ΔΙΟΡΘΩΣΗΣ Τ.Μ. ΑΚΙΝΗΤΩΝ


bamel

Ερώτηση

Καλό μεσημέρι σε όλους τους συναδέλφους , θα ήθελα αν γνωρίζει κάποιος και μπορεί να μου απαντήσει στο κατωτέρω θέμα που με απασχολεί:

εταιρεία έχει δηλώσει στο Ε9 της ένα ακίνητο σε πέντε διαφορετικές γραμμές (ισόγειο , 1ος , 2ος 3ος 4ος και υπόγειο)  το οποίο και ιδιοχρησιμοποιούν για την άσκηση της δραστηριότητας της . Για όλους τους ορόφους όμως έχει μία παροχή . Πως θα δηλωθούν όλα αυτά; βάζοντας για κάθε όροφο τον ίδιο αριθμό παροχής ;

αν μπορεί κάποιος συνάδελφος να μου απαντήσει

ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλή δύναμη σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Αν διαβάζατε πρώτα τις οδηγίες και τις συχνές ερωτήσεις - απαντήσεις θα είχατε βρει την απάντηση.

Η εφαρμογή αθροίζει τα τμ βάσει της παροχής ρεύματος και τα δηλώνετε συγκεντρωτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

συνάδελφε έχω διαβάσει τις οδηγίες απλώς δεν γνωρίζω πως θα αθροίζει η εφαρμογή τα τετραγωνικά μέτρα και πως δηλώνοντια συγκεντρωτικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπέρα..μήπως γνωρίζετε...στην περίπτωση κτίσματος σε εκτός σχεδίου.....όταν ζητάει επιφανεια οικοπέδου ..πρέπει να συμπληρώσουμε την επιφανεια του αγροτεμαχίου??? ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Συνάδελφοι καλημέρα και κουράγιο!!!!

Μια επιβεβαίωση: Τα αγροτεμάχια εκτός σχεδίου χωρίς κτίσμα δεν έχουν ΤΑΠ. Έτσι δεν είναι;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
  • 0
  • 0

Καλησπέρα σας,

 

Για δήλωση τετραγωνικών σε Δημο... διορθώνοντας το οίκημα που είναι εντός σχεδίου μου βγαζει στον ιδιο αριθμο παροχης ρευματος και το αγροτεμάχιο (εκτος σχεδίου) που εχω αναγράψει τα τετραγωνικά του οικήματος. Σε αυτό πρέπει να πατήσω ''Εξαίρεση από έλεγχο διαφοράς τ.μ.'' αφού στην ουσία δεν με νοιάζει... ?? γνωριζει κανένας?? ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...