Προς το περιεχόμενο
  • 0

παράταση ε11 πού έιναι;


dimitris_78

Ερώτηση

Καλησπέρα, είμαι ο μόνος που προσπαθώ να στέιλω το Ε11 29/02 ξημερώματα, και δεν το παίρνει;;;

Δεν δόθηκε "επίσημη παράταση" έως και 29/02 ;

Τι γίνεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Φίλε και εγώ το ίδιο αντιμετωπίζω...  και πολύ φοβάμαι οτι δεν θα μπορέσουμε να υποβάλουμε λόγω ΣΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Και εμένα μου έμεινε μόλις ένα Ε11 να στείλω και 00:01 μου γράφει ότι θεωρείται εκπρόθεσμη.

Γράφουν μέχρι και τις 29/02/2020 και τελικά αυθαίρετα το έληξαν 28/02.

Να παρακαλάμε κάποιος να έχει ξεμείνει στο ΣΕΠΕ το Σαββατοκύριακο να τον ενημερώσει κάποιος να το διορθώσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Καλησπεερα και απο εμένα, και εγώ είμαι ένας από εσάς με αρκετά ακατάθετα, αλλά βάση του ΦΕΚ που λέει μέχρι και 29/02/2020 , νομίζω αύριο θα διορθωθει. Δεν γνωρίζω εαν ο κόμβος έχει δυνατότητα επικοινωνίας αύριο πρωί με το εργάνη γιατί προφανώς πολλοι συνάδελφοι θα πάνε αύριο στο γραφείο τους να στείλουν με την ησύχία τους το Ε11 και θα γίνει πανικός. Καλό βράδυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

εγώ έστειλα στο ΟΕ-Ε επίσης. 🙂

παιδιά είναι απαράδεκτο το πληροφοριακό σύστημα ΕΡΓΑΝΗ.

έφαγα το χρόνο μου, προσπαθώντας να καταλάβω γιατί το email δεν το είχε ο εργοδότης.

Και πώς να περάσω το email έψαχνα και δεν έβρισκα. μισή ώρα να το βρώ.

Στις οδηγίες τους ούτε καν αναφέρουν το email προαπαιτούμενο και πολυ περισσότερο ΟΥΤΕ ΚΑΝ με κόκκινα χρώματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

και εμένα δεν το παίρνει τα έστελνα όλα μια χαρα μέχρι της δέκα και μετά τα υπόλοιπα δεν μπορούσα γιατί τα έπεξε το σύστημα βασικά δεν ανοίγει το πεδίο είδος κατάστασης που είναι υποχρεωτικό πεδίο οπότε δεν ανοίγει το έντυπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

παιδιά προτείνω να το υποβάλλουμε στην επιθεώρηση με εμαιλ και να εξηγήσουμε το πρόβλημα γιατί αυτοί είναι ικανοί να μας βάλουν πρόστιμο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

αναλόγως σε ποιο Σεπε ανήκεις το καθένα έχει το δικό του βάλε στο google εμαιλ επιθεώρησης εργασίας περιοχής τάδε και θα στο βγάλει 

το εμαιλ όλων των περιοχών ξεκινάει με tke μετά έχει εν συντομία το όνομα της περιοχής και μετά yeka.gr

πχ στην Αγία Παρασκεύh είναι [email protected]

Το να το στείλεις εμαιλ δεν σημαίνει ότι δεν θα πάρεις πρόστιμο, αλλά θα έχεις κάτι να αποκρούσεις το πρόστιμο, θα πεις παιδιά έκανα οτι ήταν ανθρωπίνως δυνατό να οι  αποδείξεις. Στο εμαιλ εξήγησε την κατάσταση και στείλε και  το ε11 συνημμένο 

Εγώ αυτό θα κάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Δυστυχώς και εγώ έχω κάποιες γνωστοποιήσεις που ήθελα να τις στείλω σήμερα.

Υπάρχουν και άλλοι συνάδελφοι στην ίδια απελπιστική κατάσταση ή ανήκω μειοψηφία;

Κάποια πληροφόρηση από κάπου;  

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...