Προς το περιεχόμενο
  • 0

τροποποίηση καταστατικου ο.ε και υποδειγμα


dodos

Ερώτηση

Ο.Ε με απλογραφικά βιβλία ,θελει να προσθέσει κάτι ακόμα στο λεκτικό του σκοπού ,και να ορίσει τόν έναν μόνο από τους 3 σαν διαχειριστή .

πρέπει να ανεβάσει στο γεμή όλο το καταστατικό όπως αυτό είχε φτιαχτεί όταν είχε γίνει ηλεκτρονικά η σύστασή του ? (κωδικοποίηση του καταστατικού ?)

έχετε κανα υπόδειγμα σε word ,να μην το γράφω απο την αρχή ? (γιατι η σύσταση είχε γίνει ηλεκτρονικά)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Το αρχικό  ποιος  το είχε φτιάξει  από εκεί το έχεις σχεδόν  έτοιμο. Και ηλεκτρονικά  να έγινε κάποιος το έφτιαξε  σε word πρώτα.

Ναι θέλει κωδικοποίηση. 

Ναι Το ανεβάζεις  στο γ.ε.μ.η

Δεν έχει νόημα  να πάρεις  αλλουνού  πιο πολλή θα κουραστείς  πάρα θα ωφεληθείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

καλησπερα ,εγω το ειχα κανει το αρχικο ηλεκτρονικα δεν το εχω σε word ,γι αυτο το ειπα ,

αλλα δεν πειραζει αντιγραφη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Ωραία αν το έχεις κάνει εσύ το αρχικό  και δεν κράτησες  αντίγραφο  πετάξου   από το γ.ε.μ.η που το άφησες σε cd με μορφή  word να στο δώσουν  άμα είναι  μην το ξαναγράψεις όλο απ την αρχή. 

Απλά να προσθέσεις  την πρώτη  παράγραφο την κλασική  και μετά να γράψεις  την κωδικοποίηση του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Έλα τ9 κινητό ότι να ναι.

αυτό που ήθελα να πω είναι  άν  την έκανες  έναρξη  απο το γραφείο  σου τσεκαρε να δεις αν ΜΠΟΡΕΊΣ  να το τραβήξεις  από την σύσταση 

Δεν έχω κάνει σύσταση από το γραφείο ακόμα. 

και δεν  ξέρω  αν εκεί  το ανέβασες  και σε word.όπως  το πηγαίναμε  στο γ.ε.μ.η 

επίσης  παίζει  και ένα πρόγραμμα  (όταν  έφτιαχνα  πτυχιακή  τουλάχιστον  υπήρχε  )

που  κείμενο  pdf στο μετατρέπει  σε word. 

Επεξεργασμένο από 125883623
Διόρθωση κειμένου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Στις 18/11/2019 στις 11:21 ΠΜ, dodos είπε

Ο.Ε με απλογραφικά βιβλία ,θελει να προσθέσει κάτι ακόμα στο λεκτικό του σκοπού ,και να ορίσει τόν έναν μόνο από τους 3 σαν διαχειριστή .

πρέπει να ανεβάσει στο γεμή όλο το καταστατικό όπως αυτό είχε φτιαχτεί όταν είχε γίνει ηλεκτρονικά η σύστασή του ? (κωδικοποίηση του καταστατικού ?)

έχετε κανα υπόδειγμα σε word ,να μην το γράφω απο την αρχή ? (γιατι η σύσταση είχε γίνει ηλεκτρονικά)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...