Προς το περιεχόμενο

Συμβόλαιο αστικής ευθύνης λογιστή


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολύ ενδιαφέρον θέμα.Το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ,πρακτικά? να αξιοποίησε συγκεκριμένα για κάποιο θέμα ή περιστατικό τέτοιο συμβόλαιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, PETROMANOF είπε

πολύ ενδιαφέρον θέμα.Το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος ,πρακτικά? να αξιοποίησε συγκεκριμένα για κάποιο θέμα ή περιστατικό τέτοιο συμβόλαιο ?

Οχι μόνο αξίζει  επιβάλλεται  σε ένα λογιστικό  γραφείο. Κάτι σαν το λογιστικό  του πρόγραμμα 

Υ.σ δεν έχω αλλά Ναι .

Κυκλοφορείς με ανασφάλιστο οχημα;

Είμαι  υπέρ.και η τιμές είναι λογικές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω συμβόλαιο που τρέχει. Κόστος περίπου 800 € ανά έτος . Οι πληρωμή του στην εταιρεία που έχω επιλέξει γίνεται και με δόσεις έως 4. 

Δεν μου έχει τύχει ζημιά και ελπίζω να μην τύχει. Το κόστος πάντα έχει να κάνει με τον ετήσιο τζίρο του γραφείου. 

Το κεφάλαιο για αποζημίωση πάντως για τα δικά μου δεδομένα (τζίροι πελατών εννοώ) είναι καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, asteras5 είπε

Έχω συμβόλαιο που τρέχει. Κόστος περίπου 800 € ανά έτος . Οι πληρωμή του στην εταιρεία που έχω επιλέξει γίνεται και με δόσεις έως 4. 

Δεν μου έχει τύχει ζημιά και ελπίζω να μην τύχει. Το κόστος πάντα έχει να κάνει με τον ετήσιο τζίρο του γραφείου. 

Το κεφάλαιο για αποζημίωση πάντως για τα δικά μου δεδομένα (τζίροι πελατών εννοώ) είναι καλό.

Ναι συμφωνώ  .εμένα ΠΧ μου έβγαινε  250€.

Πολύχρονος  για χθες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για τις ευχές , να είσαι καλά. 

Σε περίπτωση ζημιάς μην ξεχνάμε απαραίτητη προϋπόθεση αποδεικτικό συνεργασίας!!! που σημαίνει τιμολόγιο ή σύμβαση!!!

Επίσης αναγγελία εντός 8 ημερών!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπισης  στην στραβή  πρώτα το πληρώνεις  και μετά αποζημιώνεσαι. 

Έχουν  αρκετές. Και από τις κορυφαίες  ασφαλιστικές. 

Μιλά και με τον ασφαλιστή  σου που έχεις  ΠΧ το αμάξι σου. 

Δεν είναι  κάτι εξειδικευμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , εχω συμβόλαιο αστικής ευθύνης εδώ και τρία χρόνια και έτυχε να το χρειαστώ 2 φορές (για λάθη και παραλείψεις υπαλλήλων λογιστηρίων που εποπτεύω) και  με κάλυψε απόλυτα με απαλλαγή 100,00 μόνο ανά περιστατικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Σε συνάδελφο λογιστή αποζημιώσαν μέχρι και πρόστιμα αδήλωτης εργασίας, ποσά δυσβάσταχτα εαν τα επωμιζόταν το γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως θα έπρεπε όλοι να είμαστε ασφαλισμένοι με ένα τέτοιο συμβόλαιο ,ομαδικό στην καλύτερη περίπτωση γιατί το κόστος απ ότι μαθαίνω 150-200-300 ευρώ ΔΕΝ είναι απαγορευτικό και μάλιστα πολύ ανταποδοτικό με αυτά που δίνει.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...