Προς το περιεχόμενο
  • 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ 120 ΔΟΣΕΙΣ ΤΑΜΕΙΩΝ


ΗΛΙΑΣ ΜΠ.

Ερώτηση

Δύο μυνήματα με προβληματίζουν στην προσπάθεια να κάνω εγγραφή χρήστη για τις 120 δόσεις στα ασφαλιστικά. 

  • Ο Αριθμός Μητρώου Φορέα δεν υπάρχει στο Μητρώο Οφειλετών ΚΕΑΟ
  • Δεν έχετε πραγματοποιήσει login ή δεν έχετε κλειδάριθμο στην υπηρεσία της ΓΓΠΣ  ,τα έχετε αντιμετωπίσει ?υπάρχει κάποια μεταφυσική λύση γιατί από νόημα ......εννοείτε δεν προχωράει για ρύθμιση .
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

Στο πρώτο ερώτημα είχα και γω το ίδιο πρόβλημα τα έβλεπε το ΚΕΑΟ και όχι ο ΕΦΚΑ ,το λάθος βρέθηκε στον ΑΜΚΑ απο το ΟΑΕΕ . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Για το πρώτο ερώτημα αν οι οφειλές είναι του 2017,2018 επιλέγεις φορέα εφκα μη μισθωτών και αριθμό μητρώου το αμκα. Για το δεύτερο ερώτημα κλείσε το browser ,μη σου πω κλείσε και τον υπολογιστή και ξανανοιξε τον.:D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0

Κάνω αίτηση στις 23/07/2019 για ΟΑΕΕ πλέον έχει διακόψει με οφειλές . 

Στη αίτηση μου βγάζει στοιχεία ταυτοποίησης το πατρικό όνομα της συζύγου. 

Κάνω πιστοποίηση ΚΕΑΟ με το όνομα του συζύγου έγγαμη γαρ . όλα τα άλλα στοιχεία είναι σωστά κοινά δηλαδή ΑΦΜ ΑΜΚΑ ΚΛΠ 

Μπήκα σήμερα να ρυθμίσω και δεν μου βγάζει οφειλές για ρύθμιση ή να πω καλύτερα μου βγάζει τις παλιές προ αίτησης του 4611/2019. Δηλαδή 17.000 € ενώ η αίτηση με επαναυπολογισμό μου βγάζει 4463,42 € . Μου το εμφανίζει ως δόσεις απαιτητές για ρύθμιση καμιά επιλογή με 4611. Κάνω επανεγγραφή χρήστη βάζωντας επωνυμία το πατρικό της πάλι τα ίδια και όταν πάω ρύθμιση οφειλών βγάζει πρόβλημα στην επεξεργασία. Στον υπολογισμό δόσεων δεν υπάρχουν οφειλές . Στην ρύθμιση οφειλών πρόβλημα στην επεξεργασία με κόκκινα και μετά πάλι δεν υπάρχουν οφειλές.τα έχω χαμένα πραγματικά δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...