Προς το περιεχόμενο

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΠΔ ΙΟΥΝ.2019


cathy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,

ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΙΣ ΑΠΔ ΤΟΥ 06/2019 . ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΛΑ , ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΥΠΟΒΟΛΛΩΝ ΟΥΤΕ Μ'ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ . ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ Η ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΦΕΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/7/2019 στις 10:06 ΠΜ, cathy είπε

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,

ΕΙΠΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΙΣ ΑΠΔ ΤΟΥ 06/2019 . ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΕΛΛΑ , ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΝ ΥΠΟΒΟΛΛΩΝ ΟΥΤΕ Μ'ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ . ΚΑΤΙ ΑΛΛΑΞΕ Η ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΦΕΙ Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ;

 

Ναι το είχα παρατηρήσει κι εγώ το Σάββατο, μάλλον κάτι έφτιαχναν..  ή κάτι τέτοιο. Είναι εντάξει σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, panosw203 είπε

το ιστορικό υποβολών ούτε σήμερα υπάρχει ! Επίσης το 1555 είναι εκτός ... δεν θ΄αλλάξει τίποτε σ΄αυτή τη χώρα ...

Δείτε το ξανά συνάδελφε, υπάρχει το ιστορικό υποβολών. Δείτε σε μια άλλη επιχείρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 weeks later...

Από το πρωί προσπαθώ να στείλω 2 ΑΠΔ Ιουνίου (είχαν λάθος ΑΜ. ΙΚΑ και πάει μέχρι σήμερα 15/08) και επί μισή ώρα κάνει έλεγχο υποβολής και δεν προχωράει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και σε μένα από χτες...

Ούτε ακύρωση διαδικασίας...

Το ίδιο συμβαίνει και στην υποβολή της ΑΠΔ 7/2019...   Έλεγχος σε διαδιακασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι αυτο μια απδ δε μπορουμε να στειλουμε,?μηπως πρεπει να κανουμε ακυρωση και ξανα υποβολη ή μπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε αφήνει να κάνεις ακύρωση ! 

αμα δεν φτιαχτεί να πάρουμε αύριο όλοι την μηχανογραφηση του ΙΚΑ γιατί αυτό δεν είναι δικό μας λάθος !!!!

το τηλέφωνο ειναι 2107457490 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 προφανως οταν ξαναφτιαχτει θα σ αφηνει., Μηπως επειδη ειχαν πραει παραταση οι απδ ιουνιου?ας ελπισουμε αυριο να ανοιξει παλι το συστημα τους 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από επικοινωνία με το υπεύθυνο τμήμα του ΙΚΑ με διαβεβαίωσαν ότι θα διορθωθεί το πρόβλημα το όποιο το γνωρίζουν. Και θα μπορέσουμε να υποβάλλουμε τις ΑΠΔ Ιουνίου χωρίς πρόβλημα. Μέσα στην ημέρα μπορεί να βγάλουν ανακοίνωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και του ιουλιου φανταζομαι και να μπορουμε να κανουμε ακυρωση περιοδου υποβολης για επαναυποβολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους 

και σε εμένα το ίδιο είπαν όπως ανέφερε και ο VERRIS .

Για το πως θα λειτουργήσει όταν δουλ;ψει δεν ξέρανε να μου πουν (θα κάνουμε ακύρωση και επαναυποβιλη ?? Θα την οριστικοποιήσει αυτόματα το σύστημα ?? ή απλώς θα τη έχει ανεβάσει και απλά θα πατήσουμε την υποβολή !!) μου είπαν από την μηχανογράφηση ότι επειδή μάλλον δεν έχει ξανατύχει δεν μπορούσαν να πούνε ποια διαδικασία θα πρέπει να ακολουθήσουμε .

σε αναμονή λοιπόν επίλυσης  του προβλήματος .

καλη δύναμη σε όλους 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας συνάδελφοι , μόλις τηλεφώνησα στη μηχανογράφηση ΙΚΑ τηλ 2107457490 και μου είπαν ότι αναμένουμε την παράταση της υποβολής ΑΠΔ Ιουνίου , γιατί τα τηλέφωνα είναι πολλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω το ίδιο πρόβλημα απο το πρωί για τις ΑΠΔ Ιουλίου, κολλάει στον έλεγχο υποβολής , δεν σε αφήνει όυτε διαγραφή να κάνεις. Είναι δικό μου τεχνικό θέμα; Τα αντίστοιχα προβλήματα που περιγράφεται παραπάνω λύθηκαν μόνα τους την προηγούμενη εβδομάδα;

Το αντιμετώπισε και άλλος σήμερα; Απλά περιμένουμε;

 

EDIT: Τελικά πριν λίγο που δοκίμασα ολοκληρώθηκε η επεξεργασία του αρχείου , άρα κάποιο δικό τους τεχνικό ζήτημα είναι.

Επεξεργασμένο από Trip_Accountant
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Καλησπέρα σας,

Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα σήμερα με ΑΠΔ Σεπτεμβρίου

O Έλεγχος Υποβολής είναι σε εξέλιξη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...