Προς το περιεχόμενο
  • 0

Εκτυπωση Τελων Κυκλοφορίας 2019


salonikios55

Ερώτηση

Καλημέρα συνάδελφοι

πάω σήμερα να τυπωσω τέλη κυκλοφορίας με κωδικούς taxisnet και δε μου τα εμφανίζει. Μόνο αν μπω χωρις κωδικούς και πληκτρολογω πινακίδες και αφμ αλλα αυτο δε γίνεται για το όλο το πλήθος των πελατων μου. Εχετε καμια προταση ή εχετε και εσεις το ίδιο ζήτημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 απαντήσεις σε αυτή την ερώτηση

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 0

έχουμε ένα ΙΧ με άδεια αναπηρική 1600 cc το οποίο δεν πληρώνει μέχρι σήμερα τέλη κυκλοφορίας. Γίνεται μετατροπή στον  κινητήρα και γίνεται 2000 cc . Βλέπω ότι του έχουν βεβαιωθεί τέλη, είναι σωστό?? ή κάτι δεν έχει γίνει σωστά? μιλάμε για αναπηρία εφ' όρου ζωής πάνω από 80% κινητική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
3 λεπτά πριν, v.kourtis είπε

έχουμε ένα ΙΧ με άδεια αναπηρική 1600 cc το οποίο δεν πληρώνει μέχρι σήμερα τέλη κυκλοφορίας. Γίνεται μετατροπή στον  κινητήρα και γίνεται 2000 cc . Βλέπω ότι του έχουν βεβαιωθεί τέλη, είναι σωστό?? ή κάτι δεν έχει γίνει σωστά? μιλάμε για αναπηρία εφ' όρου ζωής πάνω από 80% κινητική.

έχω την εντύπωση οτι h απαλλαγη  ειναι μεχρι 1980 κυβικά τσέκαρε το και για όχι 2.000 cc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
8 λεπτά πριν, v.kourtis είπε

έχουμε ένα ΙΧ με άδεια αναπηρική 1600 cc το οποίο δεν πληρώνει μέχρι σήμερα τέλη κυκλοφορίας. Γίνεται μετατροπή στον  κινητήρα και γίνεται 2000 cc . Βλέπω ότι του έχουν βεβαιωθεί τέλη, είναι σωστό?? ή κάτι δεν έχει γίνει σωστά? μιλάμε για αναπηρία εφ' όρου ζωής πάνω από 80% κινητική.

μάλλον την γλυτώνει άλλα δεν είμαι σίγουρος τσέκαρε εδώ άπλα δεν ξερω  αν άλλαξε μετά . 

ν 1798/88 αρθρο 16 .2

Το παραλαμβανόμενο επιβατικό αυτοκίνητο πρέπει να έχει κυλινδρισμό κινητήρα μέχρι 1.650 κυβικά εκατοστά. Κατ' εξαίρεση, οι ανάπηροι που έχουν πλήρη παράλυση των κάτω άκρων ή αμφοτερόπλευρο ακρωτηριασμό αυτών, με ποσοστό αναπηρίας 80% και άνω μπορούν να παραλαμβάνουν επιβατικό αυτοκίνητο με κυλινδρισμό κινητήρα μέχρι 2.650 κυβικά εκατοστά και οι ανάπηροι που έχουν πλήρη παράλυση των κάτω άκρων ή αμφοτερόπλευρο ακρωτηριασμό αυτών με ποσοστό αναπηρίας 100% μπορούν να παραλαμβάνουν επιβατικό αυτοκίνητο με κυλινδρισμό κινητήρα μέχρι 3.650 κυβικά εκατοστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 0
Μόλις τώρα, 125883623 είπε

μάλλον την γλυτώνει άλλα δεν είμαι σίγουρος τσέκαρε εδώ άπλα δεν ξερω  αν άλλαξε μετά . 

ν 1798/88 αρθρο 16 .2

Το παραλαμβανόμενο επιβατικό αυτοκίνητο πρέπει να έχει κυλινδρισμό κινητήρα μέχρι 1.650 κυβικά εκατοστά. Κατ' εξαίρεση, οι ανάπηροι που έχουν πλήρη παράλυση των κάτω άκρων ή αμφοτερόπλευρο ακρωτηριασμό αυτών, με ποσοστό αναπηρίας 80% και άνω μπορούν να παραλαμβάνουν επιβατικό αυτοκίνητο με κυλινδρισμό κινητήρα μέχρι 2.650 κυβικά εκατοστά και οι ανάπηροι που έχουν πλήρη παράλυση των κάτω άκρων ή αμφοτερόπλευρο ακρωτηριασμό αυτών με ποσοστό αναπηρίας 100% μπορούν να παραλαμβάνουν επιβατικό αυτοκίνητο με κυλινδρισμό κινητήρα μέχρι 3.650 κυβικά εκατοστά.

σε ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση τώρα
  • Πλοηγούταν πρόσφατα   0 μέλη

    • Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένοι χρήστες που να βλέπουν αυτή τη σελίδα.
×
×
  • Δημιουργία νέου...